Rodzina WODONOS i Dąbrówka

1. Co sądzisz o poszukiwaniach genealogicznych własnych "korzeni" ?
2. Czy ww. temat jest dla Ciebie interesujący?
3. Co chciałbyś wiedzieć, lub może masz ciekawe informacje?
chikita
UŻYTKOWNIK
UŻYTKOWNIK

Rodzina WODONOS i Dąbrówka

Postautor: chikita » wt gru 25, 2007 13:07

Poszukuję wszelkich informacji na temat rodziny Wodonos i Dąbrówka nie sa to nazwika popularne w Polsce.

Awatar użytkownika
ZEFIR454
WYSOKO - ZAAWANSOWANY UŻYTKOWNIK
WYSOKO - ZAAWANSOWANY UŻYTKOWNIK

Re.

Postautor: ZEFIR454 » pt gru 28, 2007 23:33

Drogi Przyjacielu (a może przyjaciółko?) !
Przy tego typu poszukiwaniach radziłbym ci najpierw poszukać informacji w samym internecie. Ja sam znalazłem (przy dosyć powierzchownym szukaniu) sporo informacji o nazwisku Wodonos. Występuje ono nawet w Argentynie. Radzę więc szukać w różnego rodzaju portalach i wyszukiwarkach, których nie brakuje. Dopiero, gdy już coś znajdziesz, wtedy ci możemy pomóc, bo na chwilę obecną, to czego oczekujesz? Wszystkich informacji na temat tych rodzin? A jeśli się okaże, że mieszka w Polsce kilka tysięcy osób o tym nazwisku, to musisz zawęzić swe poszukiwania do określonego czasu i miejsca. Gdy skonkretyzujesz swe poszukiwania, to jest nadzieja na jakieś wyniki. Pozdrawiam serdecznie
Józek
Ps. Jeśli możesz, to pisz jednak posty pod swym imieniem, to znacznie ułatwia kontakty. Zadałem sobie nieco trudu i ustaliłem, ze w Polsce jest na szczęście tylko 56 osób o tym nazwisku.Najwięcej w rejonie Gorzowa Wlkp., Olsztyna i Zielonej Góry. Jeśli chodzi o nazwisko Dąbrówka to jest prawie 800 osób! Tu już musisz określić, które rejony cię interesują.

Wróć do „GENEALOGIA i TY”