Zniszczyć czy Zostawić !!!!

Zapraszam do dyskusji i umieszczania swoich wypowiedzi na różne tematy, które Państwa nurtują, a o których chcielibyście usłyszeć opinię innych...
Maximus
AKTYWNY UŻYTKOWNIK
AKTYWNY UŻYTKOWNIK

Zniszczyć czy Zostawić !!!!

Postautor: Maximus » ndz lut 04, 2007 01:15

Witam Wszystkich.Słyszałem z medjów o warszawkim Pałacu Kultury , że od władz z środowiska kultury obiekt ten będzie obiektem zabytkowym. Moje zdanie na ten temat jest takie aby Pałac Kultury nie istniał !!!!

aga2801
AKTYWNY UŻYTKOWNIK
AKTYWNY UŻYTKOWNIK

Postautor: aga2801 » śr wrz 12, 2007 18:03

Jestem za. Nie jest to ani ładna, ani zabytkowa budowla i źle się kojarzy :?
Aga

Jan
UŻYTKOWNIK
UŻYTKOWNIK

Postautor: Jan » sob sty 26, 2008 23:52

Ideologicznie-zniszczyć,praktycznie-zostawić.Koszty rozbiórki tego molocha będą ogromne.Natomiast mozna w nim urządzić np.muzeum AK,zjazdy ziemiaństwa itp.Czyli odebrać mu funkcję zaplanowaną przez projektantów i nadać mu użyteczność wręcz odwrotna do zamierzonej.Komuniści tez w kościołach urządzali magazyny,teraz może być w druga stronę.Bo PKiN to taki kościół stalinizmu.
Jan Jastrzębiec Pawłowski

Tomek
UŻYTKOWNIK
UŻYTKOWNIK

Postautor: Tomek » pn kwie 28, 2008 21:39

Nie patrząc na historię budowli jest on jednak pewną wizytówką Warszawy. Myślę że nie warto tego burzyć, przed zapisaniem go na listę zabytków mógłby zostać trochę "uatrakcyjniony".

kazimierz_rz
POCZĄTKUJĄCY UŻYTKOWNIK
POCZĄTKUJĄCY UŻYTKOWNIK

Postautor: kazimierz_rz » czw cze 19, 2008 20:04

Osobiście uważam, ze ten moloch stanowi integralna część naszej stolicy.Jest częścią historii.Jak on sie będzie kojarzył wydaje mi sie jest sprawa indywidualna
Nie należy niszczyć historii.Zawsze za kilkaset lat będzie można powiedzieć był taki system czy ustrój "a to jest dowód wdzięczności".

murti
POCZĄTKUJĄCY UŻYTKOWNIK
POCZĄTKUJĄCY UŻYTKOWNIK
Kontaktowanie:

Postautor: murti » pn sie 31, 2009 18:33

Oczywiscie, ze zostawić. To już jest teraz spora atrakcja turystyczna.

Wróć do „POROZMAWIAJMY O ...”