<h1>Janusz Stankiewicz. Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne</h1>Janusz Stankiewicz. Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne<br><p><font size="7"><b>Stankiewicz</b> Genealogia</font>
Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne

Różne informacje - część IV

  • Metryki chrztów z parafii smoguleckiej. Lata 1592-1618
  • Popis szlachty powiatu kcyńskiego 1621 r.
  • Dokumenty, dokumenty ...
  • Spis ludności parafii sławieńskiej z 1796 roku
  • Spis ludności parafii ostrzeszowskiej z 1790 r.
  • Spis ludności Kamieńca Podolskiego z 1795 r.
  • Wykaz dóbr ziemskich skonfiskowanych przez rządy zaborcze w latach 1773 -1867
  • Praca najemna na roli w większej własności ziemskiej
  • Lista uczestników powstania 1863 - 1864 r. Nazwiska A - I
  • Lista uczestników powstania 1863 - 1864 r. Nazwiska J - Ł
  • Lista uczestników powstania 1863 - 1864 r. Nazwiska M - P
  • Lista uczestników powstania 1863 - 1864 r. Nazwiska R - U
  • Lista uczestników powstania 1863 - 1864 r. Nazwiska W - Ż
  • Wypisy heraldyczne z Ksiąg Poborowych XVI w. woj. podlaskie
  • Lista żołnierzy zamkniętych w fortecy gdańskiej 1831-32
  • Poczet skazańców na Sybir z roku 1830/31
  • Lista lekarzy w Królestwie Polskim na rok 1839
  • Warszawa roku 1826 – lista osób wg. Przewodnika Warszawskiego
  • Powstańcy 1863 r. z terenu dzisiejszej Litwy i Białorusi
  • Siedziby Urzędów Parafialnych RP w 1932 - miejscowości na litery A - Ł
  • Siedziby Urzędów Parafialnych RP w 1932 - miejscowości na litery M - Ż
  • Historya jazdy polskiej
  • Właściciele wsi w 1926 - 1939 r. w woj. wileńskim - nazwiska na litery " A - K "
  • Historya piechoty polskiej
  • Administratorzy i dzierżawcy w dobrach Jana Branickiego
  • II Liceum im. Króla Jana III Sobieskiego 1885 – 1985 Kraków
  • II Liceum im. Króla Jana III Sobieskiego 1883 – 1939 Kraków - Spis Absolwentów
  • II Liceum im. Króla Jana III Sobieskiego 1945-1958 Kraków - Spis Absolwentów
  • Spis dworów i pałaców - dawne woj.: połockie, witebskie, mścisławskie, mińskie
  • Zabytkowe cmentarze - Województwo poleskie
  • Lista imienna osób mających udział w rewolucyi, niekorzystających z udzielonej amnestyi i wyszłych z
  • Konfiskaty i wyroki po powstaniu listopadowym
  • Właściciele wsi w 1926 - 1939 r. w woj. wileńskim - nazwiska na litery " L - Ż "
  • Płaszów 1787 - 1903
  • II Liceum im. Króla Jana III Sobieskiego 1883 – 1939 Spis Absolwentów - uzupełniony
  • Towarzystwo Szkoły Średniej w Komarnie 1912 r.
  • Uczniowie Polskiego Gimnazjum Prywatnego w Komarnie 1912 r.
  • Towarzystwa Akcyjnego. R. Kindlera w Pabianicach


  • Płaszów 1787 - 1903

    opracowanie Iwona Łaptaszyńska (TGCP)

     


    źródło: Publikacja "Płaszów 1912-2012" pod redakcją Melani Tutak (Dom
    Historii Podgórza).

     


    Zawarte wykazy:

    1. Numery domów i nazwiska ich właścicieli w 1787r.w Płaszowie
     (Centralne Archiwum Państwowe Ukrainy we Lwowie, Fond 19, Opis 1,
     Sprawa 28)

    2. Wykaz domów i nazwiska włascicieli w 1848r. w Płaszowie.
     (APKr, Kataster Galicyjski, sygn. KKrak op.109, s. 305-310)

    3. Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17.12.1903r.
      (APKR, Gmina Płaszów, sygn. GmP X-32, s.169 - 171)

    4. Spis robotników fabryki gipsu Leopolda Taubmanna w Płaszowie - 16.12.1903r.
      (APKr, Gmina Płaszów, sygn. Gmp X-32, s.661)

    5. Spis robotników cegielni Jakóba Rothhirscha w Płaszowie.
     (APKR, Gmina Płaszów, sygn. GmP X-32, s.657)

    6. Spis robotników cegielni Teresy Geissler w Płaszowie - 16.12.1903r.
     (APKr. Gmina Płaszów, sygn.GmP X-32, s.655)

     

     

    Nazwisko Imię - - Uwagi/lata - Nr domu - dane z listy:


    Austeria (karczma) - - własność WP Wodzickiego - 96 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Balicki Franciszek - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Banach Szymon - - - 47a - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Bartoszek Maciej - - - 71 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Bembenek Jan - - - 88 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Bernstein Władysław - - 50 - - Spis robotników cegielni Teresy Geisser 16 XII 1903

    Bierończyk Bartłomiej - - - 29 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Binkus Makary - - palacz - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Birdolf Karol - - 36 - - Spis robotników cegielni Teresy Geisser 16 XII 1903

    Bolechała Antoni - - palacz - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Bolko Józef - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Bugajski Jan - - cieśla - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Bysek Michał - - - 23 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Bysiek Antoni - - - 23a - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Bysiek Antoni - - - 64 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Bysiek Kasper - - - 72 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Bysiek Błażej - - - 39a - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Bysiek Jan - - - 39b - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Bysiek Józef - - - 57 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Chruściel Antoni - - - 125 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Chrząszcz Stanisław - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Chwaja Mateusz - - - 32 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Chwaja Marjanna - - - 109 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Chwaja Wojciech - - - 117b - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Chwal Jan - - - 60 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Cieślak Józef - - - 77 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Cieślak Franciszek - - - 108 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Cmilowski Kazimierz - - - 29b - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Czapala Paweł - - - 142 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Dajwarek Józef - - 28 - - Spis robotników fabryki gipsu Leopolda Taubmanna - 16 12 1903r

    Daniec Franciszek - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Donajka Maciej - - - 49 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Donajka Antoni - - - 84 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Donajka Michał - - spadek - 14 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Donajka Józef - - - 52 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Donajka Andrzej - - - 61 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Duda Szczepan - - - 3a - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Dudara Maria - - - 126 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Dudzik Marcin - - 52-lata - - Spis robotników cegielni Jakóba Rothhirscha w Płaszowie

    Dudzik Józef - - 26-lata - - Spis robotników cegielni Jakóba Rothhirscha w Płaszowie

    Dugobnik Antoni - - 22-lata - - Spis robotników cegielni Jakóba Rothhirscha w Płaszowie

    Dutkiewicz Józef - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Dyduła Władysław - - 38-lata - - Spis robotników cegielni Jakóba Rothhirscha w Płaszowie

    Dyl Jakób - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Dyl Michał - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Dziechciarz Jan - - cieśla - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Dziedzic Franciszek - - - 40 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Dziewoński Łukasz - - - 75 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Dziewoński Franciszek - - - 114 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Figut Józef - - - 104 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Filipowicz Józef - - palacz - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Filipowicz Szczepan - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Ganda Franciszek - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Gastół Jan - - spadek - 9 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Gawlik Piotr - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Gazyk Jakób - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Gąsiorowski Wawrzyniec - - - 136 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Gil Józef - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Goebel Józef - - maszynista - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Goldstein Leon - - magazynier - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Golik Andrzej - - - 17 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Golik Jan - - - 18 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Golik Józef - - - 19 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Golik Sebastian - - - 33 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Golik Jakub - - - 40a - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Golik Stanisław - - - 24 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Golik Błażej - - - 30a - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Golik Antoni - - - 46 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Gołębiowski Walenty - - - 45 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Gołębiowski Michał - - - 5 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Góra Jan - - 30 - - Spis robotników cegielni Teresy Geisser 16 XII 1903

    Górka Wawrzyniec - - - 34 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Górka Stanisław - - - 35 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Górka Michał - - - 45 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Grela Wojciech - - - 90 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Grela Jan - - - 95a - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Grela Jan - - 33-lata - - Spis robotników cegielni Jakóba Rothhirscha w Płaszowie

    Grela Helena - - - 98 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Grela Jan - - - 105 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Grela Marcin - - - 51 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Grochol Wojciech - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Gruchai Jan - - kowal - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Grudnik Michał - - - 133 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Grząka Mikołaj - - - 48 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Grzywacz Walenty - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Haczyk Józef - - - 44 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Halbtuch Julian - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    hastl - - - 132 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Heretyk Szymon - - - 57 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Heretyk Michał - - - 60 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Heretyk Franciszek - - - 62 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Heretyk Wawrzyniec - - - 65 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Heretyk Franciszek - - - 66 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Heretyk Sebastian - - - 67 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Heretyk Walenty - - - 71 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Heretyk Andrzej - - - 102 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Heretyk Antoni - - - 106 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Heretyk Józef - - 29-lata - - Spis robotników cegielni Jakóba Rothhirscha w Płaszowie

    Heretyk Salomea - - - 75a - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Heretyk Marianna - - - 6 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Heretyk Wojciech - - - 83 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Heretyk Paweł - - - 13 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Heretyk Stanisław - - - 85 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Heretyk Jakub - - - 88 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Heretyk Szymon - - - 101 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Heretyk Jan - - - 117a - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Heretyk Józef - - - 44 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Heretyk Wojciech - - - 123 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Heretyk Jakub - - - 63 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Heretyk Wojciech - - 46 - - Spis robotników cegielni Teresy Geisser 16 XII 1903

    Heretyk Jan - - 56 - - Spis robotników cegielni Teresy Geisser 16 XII 1903

    Heretyk Michał - - 24 - - Spis robotników cegielni Teresy Geisser 16 XII 1903

    Heretyk Jakub - - 26 - - Spis robotników cegielni Teresy Geisser 16 XII 1903

    Heretyk Franciszek - - 24 - - Spis robotników cegielni Teresy Geisser 16 XII 1903

    Heretykowa x - - wdowa - 59 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Hudecki Jędrzej - - 46 - - Spis robotników cegielni Jakóba Rothhirscha w Płaszowie

    Idenc Jan - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Jachnik Jan - - - 58 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Jachnik Łukasz - - - 61 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Jachnik Małgorzata - - - 73 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Jachnik Marcin - - - 76 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Jachymczak Michał - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Jadrygas Piotr - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Jamka Wojciech - - - 80 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Jamka x - - - 70 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Janeyka Krzysztof - - - 63 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Janeyka Jan - - - 64a - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Janeykowa x - - wdowa - 103 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Janika Marcin - - - 4 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Jarzyna Franciszek - - - 37 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Jasek Antoni - - z Rybitw - 116 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Jasek Krzysztof - - - 120 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Jaśkiewicz Jan - - 65 - - Spis robotników fabryki gipsu Leopolda Taubmanna - 16 12 1903r

    Jedynak Antoni - - 48 - - Spis robotników fabryki gipsu Leopolda Taubmanna - 16 12 1903r

    Jochemczyk Michał - - 30 - - Spis robotników cegielni Teresy Geisser 16 XII 1903

    Jokra Jan - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Jonczyk Michał - - - 82 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Jonczyk Ludwik - - - 31 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Jonczyk Marianna - - - 40 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Kalinowski Michał - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Kania Michał - - furman - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Kania Józef - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Karaman Franciszek - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Karbownik Stanisław - - - 2 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Karbownik Wawrzyniec - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Karbownik Szymon - - - 68 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Kędzior Stanisław - - - 74 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Kędzior Filip - - 40 - - Spis robotników cegielni Teresy Geisser 16 XII 1903

    Kiryłowicz Mikołaj - - 47 - - Spis robotników fabryki gipsu Leopolda Taubmanna - 16 12 1903r

    Klęsk Wojciech - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Klima Stanisław - - palacz - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Kociela Błażej - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Kohut Józef - - 36 - - Spis robotników cegielni Jakóba Rothhirscha w Płaszowie

    Kolasiński Józef - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Kołodziej Wincenty - - - 10 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Kołodziej Bartłomiej - - - 18 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Kołodziej Tomasz - - - 21a - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Kołodziej Jakób - - - 93 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Kołodziejczyk Franciszek - - - 104 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Korzeniowski Jan - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Kosołka Józef - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Kowalczyk Stanisław - - - 51 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Kowalski Jan - - - 12 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Koza Jakub - - stróż - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Kozioł Antoni - - - 32 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Kozioł Michał - - - 17 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Krówka Jan - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Krówka Michał - - 42 - - Spis robotników fabryki gipsu Leopolda Taubmanna - 16 12 1903r

    Krupa Bartłomiej - - - 14 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Krupa Andrzej - - - 108 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Krupa Jan - - - 25 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Krupa Józef - - - 42 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Krupa Andrzej - - - 67a - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Krzemień Wojciech - - - 16 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Krzemień Sebastian - - - 119 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Kubik Kazimierz - - - 16 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Kubik Jan - - - 37 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Kubik Wojciech - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Kubik Antoni - - - 8 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Kubowicz Józef - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Kucharczyk Jan - - - 80 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Kucharczyk Franciszek - - - 94 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Kucharczyk Błażej - - - 111 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Kucharczyk Wawrzyniec - - - 112 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Kula Antoni - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Kurdensz Michał - - 40 - - Spis robotników cegielni Jakóba Rothhirscha w Płaszowie

    Kurylens Paweł - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Kutrzeba Szczepan - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Larys Wojciech - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Lenda Wojciech - - - 84 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Lenda Karol - - - 122 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Lenda Maria - - - 127 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Lenda Wojciech - - - 58 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Lenda Ignacy - - 38 - - Spis robotników cegielni Teresy Geisser 16 XII 1903

    Leśniak Wojciech - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Lewacki Michał - - - 43 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Łaczny Jan - - - 121 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Łasek Andrzej - - - 10 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Łączny Michał - - - 85 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Łączny Jakub - - - 87 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Łodziński Jakób - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Łoś Klemens - - 50 - - Spis robotników cegielni Jakóba Rothhirscha w Płaszowie

    Maciejczyk Adam - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Majcher Józef - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Malek Wojciech - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Maniecki Wojciech - - - 33 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Maniecki Ludwik - - - 47 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Mardyla Jan - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Mardyla Franciszek - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Marschałek Michał - - 40 - - Spis robotników cegielni Teresy Geisser 16 XII 1903

    Marzec Tomasz - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Mazurek Sebastian - - - 3 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Mazurek Paweł - - - 11 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Mazurek Jan - - - 36 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Mazurek Jan - - - 50 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Mazurek Andrzej - - - 53 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Mazurek Jakub - - - 72 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Mazurek Wawrzyniec - - - 83 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Mazurek Wojciech - - - 107 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Mazurek Andrzej - - - 112 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Mazurek Jan - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Mazurek Michał - - - 12a - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Mazurek Maciej - - - 21b - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Mazurek Wawrzyniec - - - 100 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Mazurek Szymon - - - 103 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Mazurek Tomasz - - - 34 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Mazurek Tomasz - - - 124 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Mazurek Kacper - - - 128a - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Mazurek Franciszek - - - 64a - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Mazurek Tomasz - - - 64b - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Mazurek Antoni - - - 143 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Mazurek Jakub - - 50 - - Spis robotników cegielni Teresy Geisser 16 XII 1903

    Mazurkowa x - - wdowa - 5 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Medrych Mikołaj - - - 62 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Miasto Kazimierz - - folwark Beszcz - 45a - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Miasto Kazimierz - - folwark Beszcz - 46 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Michno Karol - - - 101 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Michno Józef - - - 28 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Mucha Bartłomiej - - - 69 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Nazim Jan - - 40 - - Spis robotników fabryki gipsu Leopolda Taubmanna - 16 12 1903r

    Nazimek Marcin - - - 47 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Nazimek Andrzej - - - 105 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Noga Stanisław - - dozorca - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Nosal Jan - - palacz - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Nowotny Józef - - majster - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Ochajna Andrzej - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Ogrodnik Piotr - - - 135 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Ogrodnik Stanisław - - - 137 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Okoń Marcin - - - 9 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Okoń Tomasz - - - 15 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Okoń Mikołaj - - - 43 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Okoń Jan - - - 20 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Okoń Wojciech - - - 29a - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Pająk Piotr - - 45 - - Spis robotników fabryki gipsu Leopolda Taubmanna - 16 12 1903r

    Pajurowa Teresa - - 40 - - Spis robotników fabryki gipsu Leopolda Taubmanna - 16 12 1903r

    Palinker Wolf - - stróż - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Pelikant Ignacy - - zarządca - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Piech Stanisław - - 39 - - Spis robotników cegielni Jakóba Rothhirscha w Płaszowie

    Piekarczyk Jan - - - 79 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Piekarczyk Walenty - - - 92 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Piekarski Antoni - - - 76 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Piradek Stanisław - - - 52 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Piwowarczyk Sebastian - - - 70 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Piwowarczyk Wojciech - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Placzek Jan - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Pluta Michał - - - 21 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Popiołek Jan - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Prochowski Ludwik - - - 27 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Prochowski Maciej - - - 53 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Prociak Stanisław - - 34 - - Spis robotników cegielni Teresy Geisser 16 XII 1903

    Przybyło Stanisław - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Pstrusiński Tomasz - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Ptak Marcin - - - 69 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Pych Aleksander - - palacz - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Pyrczak Józef - - - 90 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Pyrczak Tomasz - - - 65 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Rajca Franciszek - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Ramota Antoni - - - 26 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Ramota Michał - - - 48 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Robak Karol - - 46 - - Spis robotników cegielni Jakóba Rothhirscha w Płaszowie

    Roskocha Wojciech - - 40 - - Spis robotników cegielni Teresy Geisser 16 XII 1903

    Rybka Ludwik - - 54 - - Spis robotników cegielni Jakóba Rothhirscha w Płaszowie

    Rymarczyk Józef - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Rypalski Wincenty - - - 59 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Ryszkiewicz Jędrzej - - 24 - - Spis robotników fabryki gipsu Leopolda Taubmanna - 16 12 1903r

    Sarna Józef - - - 67b - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Sciezierki x - - wdowa - 30 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Scięzor Stanisław - - - 41 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Scięzor Antoni - - - 54 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Scięzor Jakub - - - 55 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Scięzor Piotr - - - 56 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Scięzor Andrzej - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Scięzor Wojciech - - - 66a - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Scięzorowa x - - wdowa - 38 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Semla Ignacy - - - 26 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Sibuda Józef - - - 39 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Sibuda Szymon - - - 12b - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Siepak Paweł - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Siwek Ludwik - - - 78 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Skawiński Szymon - - - 95 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Słaby Józef - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Słodki Wawrzyniec - - - 20 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Słowik Andrzej - - - 7b - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Snida Józef - - - 23 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Socha Franciszek - - - 86 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Socha Ignacy - - 40 - - Spis robotników cegielni Teresy Geisser 16 XII 1903

    Socha Wojciech - - 40 - - Spis robotników cegielni Teresy Geisser 16 XII 1903

    Solecki Florian - - 48 - - Spis robotników cegielni Jakóba Rothhirscha w Płaszowie

    Solecki Franciszek - - 62 - - Spis robotników fabryki gipsu Leopolda Taubmanna - 16 12 1903r

    Spiradek Wawrzyniec - - - 8 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Spiradek Józef - - palacz - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Spiradek Wojciech - - - 87 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Spiradek Wawrzyniec - - - 35 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Starowicz Adam - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Stefanik Wojciech - - - 95 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Stefański Wawrzyniec - - - 92 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Suchyła Ignacy - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Suchyła Jakub - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Suder Jan - - 39 - - Spis robotników cegielni Teresy Geisser 16 XII 1903

    Suriak Krzysztof - - - 79 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Suryaka Wojciech - - - 73 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Szafraniec Jakub - - - 74 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Szafraniec Filip - - - 78 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Szafraniec Kazimierz - - - 91 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Szafraniec Regina i Wiktor - - - 36 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Szafraniec Maciej - - - 118 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Szatan Maciej - - - 49a - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Szczepanik Walenty - - - 98 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Szczypczyk Franciszek - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Szępiak Paweł - - 40 - - Spis robotników cegielni Jakóba Rothhirscha w Płaszowie

    Szfraniec Marianna - - - 107 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Szlęzak Andrzej - - maszynista - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Szostak Nikodem - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Szwachowicz Antoni - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Szymoniak Tomasz - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Ślusarek Kasper - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Ślusarek Franciszek - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Śmietana Jan - - 39 - - Spis robotników cegielni Jakóba Rothhirscha w Płaszowie

    Taforska x - - wdowa - 27 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Talarek Józef - - - 97 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Talarkowicz Marcin - - - 13 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Toforowski Wojciech - - - 41 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Tomana Wojciech - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Tomana Józef - - odlewacz form - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Tomana Jan - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Tomana Kazimierz - - 32 - - Spis robotników cegielni Jakóba Rothhirscha w Płaszowie

    Tomaszewski Florian - - - 42 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Tomczyk Franciszek - - 45 - - Spis robotników fabryki gipsu Leopolda Taubmanna - 16 12 1903r

    Trzaskalski Michał - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Trzos Edmund - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Turchan Wawrzyniec - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Tyrka Jakub - - - 97 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Tyrpa Ferdynand - - 46 - - Spis robotników cegielni Teresy Geisser 16 XII 1903

    Ujejski Michał - - - 24 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Urban Jan - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Walasik Jakub - - - 6 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Walek Antoni - - - 91 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Walek Jan - - - 38 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Walkowski Stanisław - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Waśniowski Karol - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Wawrzkiewicz Wawrzyniec - - - 30b - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Wątroba Wincenty - - - 19 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Wątroba Adam - - 68 - - Spis robotników fabryki gipsu Leopolda Taubmanna - 16 12 1903r

    Wiatrak Stanisław - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Wiatrak Jakób - - 55 - - Spis robotników fabryki gipsu Leopolda Taubmanna - 16 12 1903r

    Wiatrakowa Marya - - 50 - - Spis robotników fabryki gipsu Leopolda Taubmanna - 16 12 1903r

    Widocki Walenty - - - 48a - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Wiesławski Jan - - 42 - - Spis robotników fabryki gipsu Leopolda Taubmanna - 16 12 1903r

    Wilk Wacław - - - 86 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Wilk Wojciech - - - 81 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Wilkoszka Augusta - - - 141 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Wirzban Sebastian - - - 110 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Wirzban Karol - - - 140 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Włodarczyk Jakub - - - 82 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Włodarczyk Michał - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Włodarczyk Kazimierz - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Włodarczyk Mikołaj - - - 99a - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Włodarczyk Szymon i Klara - - - 113 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Włodarczyk Wiktoria - - - 115 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Włodarczyk Jakub - - - 128b - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Wodzicki - - - 1 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Wojciechowski Wojciech - - - 68 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Wojciechowski Szymon - - - 89 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Wojciechowski Szczepan - - - 93 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Wojciechowski Szymon - - - 100 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Wojciechowski Wincenty - - - 7a - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Wojciechowski Stanisław - - - 89 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Wojciechowski August - - - 102 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Wojciechowski Stanisław - - - 129 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Woyiaka Jan - - - 28 - Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie - 1787r.

    Wójcik Grzegorz - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Wójcik Józef - - - 77 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Wójcik Stanisław - - - 11 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Wójcik Józef - - - 15 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Wójcik Maria - - - 49 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Wójcik Jan - - - 50 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Wójcik Stanisław - - - 54 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Wójcik Stanisław - - 50 - - Spis robotników cegielni Teresy Geisser 16 XII 1903

    Zając Andrzej - - - 99b - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848 Zarzycki Jakób - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r Zdzieński Aleksander - - - 1 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Zdzieński Aleksander - - - 2 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Zdzieński Aleksander - - - 3 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Zdzieński Aleksander - - - 96 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Zdzieński Aleksander - - - 55 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Zdzieński Aleksander - - - 56 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Zdzieński Aleksander - - - 130 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Zdzieński Aleksander - - - 131 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Zdzieński Aleksander - - - 134 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Zdzieński Aleksander - - - 138 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Zdzieński Aleksander - - - 139 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Zielińska Katarzyna - - 52 - - Spis robotników fabryki gipsu Leopolda Taubmanna - 16 12 1903r

    Zolinczyk Maciej - - 36 - - Spis robotników cegielni Teresy Geisser 16 XII 1903

    Żelazny Andrzej - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r

    Żurek Katarzyna - - - 94 - Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli - 1848

    Żyła Jan - - wyrobnik - - Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie - 17 12 1903r








     



    20 maj 2013 r.

    @
    Layout i system zarządzania treścią wykonane przez: Lemon IT © 2005