<h1>Janusz Stankiewicz. Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne</h1>Janusz Stankiewicz. Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne<br><p><font size="7"><b>Stankiewicz</b> Genealogia</font>
Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne

Lista strat Wojska Polskiego 1918-20

  • Nazwiska na A
  • Nazwiska na B - Bi
  • Nazwiska na Bl - Bź
  • Nazwiska na C
  • Nazwiska na Ć
  • Nazwiska na D
  • Nazwiska na E
  • Nazwiska na F
  • Nazwiska na G
  • Nazwiska na H
  • Nazwiska na I
  • Nazwiska na J
  • Nazwiska na K - Kn
  • Nazwiska na Ko - Kó
  • Nazwiska na Kr - Ky
  • Nazwiska na L
  • Nazwiska na Ł
  • Nazwiska na M - Mę
  • Nazwiska na Mi - My
  • Nazwiska na N
  • Nazwiska na O
  • Nazwiska na P - Pi
  • Nazwiska na Pl - Py
  • Nazwiska na R
  • Nazwiska S - Stap
  • Nazwiska Star - Szyw
  • Nazwiska na Ś
  • Nazwiska na T
  • Nazwiska na U
  • Nazwiska na W - Wisz
  • Nazwiska na Wiś - Wzo
  • Nazwiska na V
  • Nazwiska na Z
  • Nazwiska na Ż
  • Nazwiska na Ź
  • Lista dodatkowa


  • Lista strat Wojska Polskiego 1918-1920

    Nazwiska na E

    (opracowanie Jacek Młochowski - www.genealodzy.pl )



    Dane pochodzą z publikacji "Lista strat Wojska Polskiego" wydanej przez Wojskowe Biuro Historyczne w roku 1934


    Eberle Gustaw - szer. b.z.w.wart.IV. zm.ch. 16.XII.1920 Łódź.
    Eberson Tadeusz - ppor. 5.baon.sap. pl. 24.VII.1920 nadPiną.
    Ebert Aron - szer. 21.p.p. pl. 3.VI.1920 Duniłowicze.
    Ebin Jakób - st.szer. składy.art.Warszawa. zm.r.
    Eborowicz Bolesław Apolonjusz - ppor. kmda.m.Grodno zm.ch. 18.III.1920 Grodno. (lek.)
    Eck Michał - szer. 3.VI.baon.etap. zm.ch. 20.IX.1920 Lwów.
    Eckert Stanisław - por. 33.p.p. pl. 8.VIII.1920 Trzciniec.
    Edelman Eugenjusz - kpr. składy.art.Warszawa. zm.ch. 12.VIII.1920 Rajcza.
    Edmann Józef - szer. zm.ch. 4.IX.1919 Lida.
    Eglau Zdzisław - uł. 203.p.uł. pl. 10.VIII.1920 Ciechanów.
    Egner Franciszek - szer. 40.p.strz. zm.r. 25.VI.1920 szp.pol.602.
    Egner Gustaw - plut. 12.p.p. pl. 23.V.1920 Bojary.
    Ehlert Feliks - st.uł. 11.p.uł. pl. 1.VIII.1920 Mikołajów.
    Eichel Manestl - szer. 58.p.p. pl. 27.VII.1920 Prużana.
    Eierweis Michał - szer. 236.p.p. pl. 14.VIII.1920 Ossów.
    Eigert Lejb Samuel - szer. 13.p.p. zm. 26.X.1920 Modlin.
    Eile Henryk - ppor. zm. 14.XI.1918 Lwów.
    Eilmer Marja - pl. 1918 Lwów.
    Eisbruch Lejb - szer. zm.ch. 30.VI.1920 Kraków.
    Eisenberg Kirszeń - szer. 4.p.p.leg. pl. 2.VIII.1920 Czyżew.
    Eismont Witold - st.szer. 36.p.p. zm.(samob.) 29.XI.1919 Chwoszczew.
    Ejdrygiewicz Edward - st.uł. 10.p.uł. zm.ch. IX.1920 Żyrardów.
    Ejer Ludwik - st.uł. 3.p.uł. pl. 11.VI.1920 N.Grobla.
    Ejlik Rajmund - strz. 44.p.strz. zm.ch. 6.I.1920 szp.pol.404.
    Ejmontowicz Mieczysław - por. 26.p.p. pl. 12.VIII.1920 Tarnów.
    Ejser Marjan - ppor. 36.p.p. pl. 13.I.1919 Sokolniki.
    Ejsmont Franciszek - strz. miński.p.strz. zm.ch. 2.II.1920 Białystok.
    Ejsmont Kazimierz - sap. kornp.zap.sap.1. zm.ch. 17.VII.1920 Warszawa.
    Ejze Jan - szer. 8.p.p.leg. zm. 21.V.1920 Dokszyce.
    Ejzenberg Pinkus - strz. 44.p.strz. pl. 18.VIII.1920 BiłkaSzlachecka.
    Ejzert Henryk - ppor. słucki.p.strz. pl. 26.VII.1920 Sokołówka.
    Ejzert Marjan - ppor. 3.baon.sap. zm.r. 13.I.1919 Lwów.
    Ekalt Stanisław - szer. 34.p.p. zm.ch. 18.I.1920 Łuniniec.
    Ekert Szczepan - szer. 55.p.p. zm.ch. 21.V.1920 Krotoszyn.
    Ekert Władysław - szer. 10.p.p. zm.ch. 18.I.1920 Równe.
    Ekiert Antoni - szer. szp.pol.505. pl. 7.YT.1920 Berdyczów.
    Ekiert Antoni - szer. 2.p.p.leg. pl. 23.VIII.1920 Werbkowice.
    Ekiert Gerard - kpr. 40.p.strz. pl. 30.VIII.1920 KamionkaStrunu
    Ekiert Jan - szer. 39.p.strz. pl. .VIII.1920 Krasne.
    Ekiert Kazimierz - st.szer. 1.p.strz.lw. pl. 30.XII.1918 Lwów.
    Ekłapowski Juljusz - uł. 16.p.uł. pl. 3.VIII.1920 Brody.
    Ekstrowicz Stanisław - szer. 13.p.p. zm. 6.XI.1920 Hołynce.
    Elbert Icek - szer. 4.II.baon.wart. zm.ch. 26.XI.1920 Lublin.
    Elbinger Jankiel - sap. 1.p.w.kol. zm. 18.II.1920
    Elert Tadeusz - st.szer. 5.p.uł. zm. 13.VI.1920 Równe.
    Elgiert Edward - szer. 202.p.p. pl. 1.VI-31.VIII.1920
    Eliasz - szer. 40.p.strz. pl. 1.VIII.1920 Łopatyn.
    Elikman Jankiel - szer. 22.p.p. zm.ch. 20.VI.1920 Warszawa.
    Eliński Jan - szer. 1.p.p.leg. pl. 10-16.VIII.1919 Troki.
    Eljasz Antoni - kpr. 57.p.p. zm.r. 14.III.1920 szp.pol.702.
    Eljasz Michał - kan. 10.p.a.p. zm.ch. 4.X.1920 Modlin.
    Eljasz Paweł - strz. 44.p.strz. zm.ch. 13.II.1920 Łuck.
    Elminowski Franciszek - szer. 5.p.strz.wlkp. zm.r. 28.VII.1920 Poznań.
    Elson Joel - szer. 8.p.p.leg. pl. 27.VI.1920 Zwiahel.
    Elwertowski Jan - szer. 68.p.p. zm.ch. 22.VII.1920 poc.san.„Lech.
    Elwes Marja - pl. 12.XI.1918 Lwów.
    Elżbiecik Paweł - szer. 12.p.p. zm.(utoń.) 4.VII.1920 Kostopol.
    Emerle Stanisław - kpr. 14.p.p. zm. 14.I.1920 szp.pol.12.
    Emeryk Paweł - ppor. 6.p.p.leg. zm.r. 31.V.1919 Warszawa.
    Emiljańczyk Tomasz - strz. grodzień.p.
    Eminowiez Kazimierz - szer. 5.p.p.leg. pl. 9.III.1919 Krzywczyce.
    Emme Leopold - uł. 5.p.uł. zm.ch. 4.II.1920 szp.pol.107.
    Emme Oskar - plut. 23.p.p. pl. 25-30.I.1919
    Ende Leon - ppor. 37.p.p. pl.
    Ender Haskiel - zm. 1919 niewola.ukr.
    Endrusza Józef - szer. 35.p.p. zm.ch. 29.XI.1918 Chełm.
    Engel Adam - ppor. 7.p.a.p. zm.ch. 18.II.1920 Chełm.
    Engel Otto - szer. 7.p.p.leg. zm.ch. 18.II.1920 Częstochowa.
    Engelhart Antoni Jerzy - por. zakł.3.dyw.piech. zm.(wypad.) 30.I.1920 Katarzynów.
    Engiel Izrael - szer. 7.p.p.leg. pl. 20.V.1920 Berezyna.
    Englert Gustaw - st.szer. szp.zap.Bielsko. zm.ch. 8.VI.1919 Bielsko.
    Epler Jan - szer. 3.VI.baon.etap. zm.ch. 24.VIII.1920 Lwów.
    Eppel Salomon - st.szer. zm.ch. 20.VI.1920 szp.pol.602.
    Erber Stanisław - szer. 33.p.p. pl. 2.IX.1919 Dzisna.
    Erbes Władysław - szer. 8.p.p.leg. pl. 14.II.1919 Czyszki.
    Erdman Leon - ppor. 3.baon.kol. zm.ch. 31.I.1920 Warszawa.
    Erkier Stanisław - szer. II.komp.tlgr. zm.ch. 8.I.1920 Warszawa.
    Erlichman Majloch - strz. lidzki.p.strz. pl. 16.VII.1920 Klepacze.
    Ernest - szer. 9.p.p.leg. pl. 5.IX.1920 Waśki.
    Erteschik Janusz - szer. P.O.W.Kraków. zm.(wypad.) 2.V.1919 WolaJustowska.
    Erzejewski Władysław - szer. 5.p.p.leg. zm.ch. 13.III.1920 Dyneburg.
    Esperg Daniel - strz. 48.p.strz. pl. 10.VII.1920
    Essler-Zachacuti Władysław - plut. 3.p.p.leg. zm.ch. 20.X.1919 Rajcza.
    Estkowski Kazimierz - kpr. 47.p.strz. pl. 8.VI.1920 Przewóz.
    Estkowski Stanisław - plut. 10.p.p. zm. 22.II.1919 Rudka.
    Eurich Herman - szer. 29.p.p. zm.ch. 29.I.1920 Kalisz.
    Eustachiewicz Stanisław - szer. 2.p.strz.Iw. pl. 8.XII.1918 Maliczkowice.
    Ewak Jan - strz. 3.p.strz.pdh. pl. 7.VIII.1920 Kawczynka.
    Ewczyński Aleksander - szer. 4.p.p.leg. zm.ch. 16.III.1920 MińskLit.
    Ewerli Jan - kpr. jazda.tatar. zm.ch. 1.V.1920 Warszawa.
    Ewert Kazimierz - szer. 63.p.p. pl. 5.VII.1920 Czernin.
    Ewertowski Antoni - plut. 58.p.p. pl. 11.X.1920 Kojdanów.
    Ewiak Józef - szer. 22.p.p. pl. 1.VIII.1919 Moczule.
    Ewiak Konstanty - szer. 5.p.p.leg. zm.ch. 25.VIII.1919 Warszawa.
    Ewiak Michał - pchor. grodzień.p.strz. pl. 14.VIII.1920 WolaRadzymifoka.
    Ewicz Tomasz - szer. 58.p.p. zm. 16.X.1920 Kojdanów.
    Ewik Jan - kpr. 17.p.p. pl. 6.IX.1920
    Exner Tadeusz - kpr. szp.koni.2. zm.r. 31.III.1919 Lwów.




    4 marzec 2007 r.
    @
    Layout i system zarządzania treścią wykonane przez: Lemon IT © 2005