<h1>Janusz Stankiewicz. Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne</h1>Janusz Stankiewicz. Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne<br><p><font size="7"><b>Stankiewicz</b> Genealogia</font>
Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne

Lista strat Wojska Polskiego 1918-20

  • Nazwiska na A
  • Nazwiska na B - Bi
  • Nazwiska na Bl - Bź
  • Nazwiska na C
  • Nazwiska na Ć
  • Nazwiska na D
  • Nazwiska na E
  • Nazwiska na F
  • Nazwiska na G
  • Nazwiska na H
  • Nazwiska na I
  • Nazwiska na J
  • Nazwiska na K - Kn
  • Nazwiska na Ko - Kó
  • Nazwiska na Kr - Ky
  • Nazwiska na L
  • Nazwiska na Ł
  • Nazwiska na M - Mę
  • Nazwiska na Mi - My
  • Nazwiska na N
  • Nazwiska na O
  • Nazwiska na P - Pi
  • Nazwiska na Pl - Py
  • Nazwiska na R
  • Nazwiska S - Stap
  • Nazwiska Star - Szyw
  • Nazwiska na Ś
  • Nazwiska na T
  • Nazwiska na U
  • Nazwiska na W - Wisz
  • Nazwiska na Wiś - Wzo
  • Nazwiska na V
  • Nazwiska na Z
  • Nazwiska na Ż
  • Nazwiska na Ź
  • Lista dodatkowa


  • Lista strat Wojska Polskiego 1918-1920

    Nazwiska na Kr - Ky

    (opracowanie Jacek Młochowski - www.genealodzy.pl )



    Dane pochodzą z publikacji "Lista strat Wojska Polskiego" wydanej przez Wojskowe Biuro Historyczne w roku 1934


    Krac Aleksander - szer. 31.p.p. pl. 19.X.1919 Lipsk.
    Krachmiński Jan - sierż. zakł.D.O.G.VI. zm.ch. 22.I.1920 Lwów.
    Kraciuk Józef - strz. 44.p.strz. zm.ch. 11.XII.1920 Jarosław.
    Kracz Wacław - szer. wojsk.str.kol. zm.ch. 29.X.1919 Radom.
    Kraczek Nachim - szer. XXIXbryg:piech. zm.ch. 21.VIII.1920 Kielce.
    Krać Piotr - szer. 15.p.p. pl. 9.III.1920 Szaciłki.
    Kraetter Berchtold - strz. grodzień.p.strz. pl. 14.VIII.1920 WolaRadzym.
    Krafft Jerzy - por. 2.bryg.jazdy. pl. 26.IX.1920
    Kraiński Adam - kpr. 1.p.p.leg. pl. 19.IX.1919 Dukszty.
    Kraiński Bronisław - szer. toruń.p.strz. zm.ch. 19.I.1920 Gniezno.
    Kraiński Jan - kan. 5.p.a.p. zm.r. 29.VIII.1920 Lwów.
    Kraiński Kazimierz - strz. 2.p.strz.pdh. zm.r. 28.IX.1920 Warszawa.
    Kraj Piotr - szer. 16.p.p. pl. 10.VII.1920 Lady.
    Kraj Władysław - szer. 28.p.p. pl. 28.V.1920 Bielki.
    Krajczyński Stefan - szer. 1.baon.ods.Lw. zm.r. 13.I.1919 Lwów.
    Krajewski Adam - szer. 14.p.p. pl. 20.VIII.1920 Włocławek.
    Krajewski Aleksander - kpr. 10.p.a.p. zm.ch. 28.IX.1919 Smolewicze.
    Krajewski Aleksander - szer. 9.p.p.leg. pl. 3.VII.1920 nad.Horyniem.
    Krajewski Andrzej - szer. 5.p.p.leg. pl. 24.VI.1919 Gołogóry.
    Krajewski Antoni - sap. 4.baon.sap. zm.ch. 15.III.1920 Łódź.
    Krajewski Antoni - st.strz. 44.p.strz. pl. 27.IV.1920 Holendry.
    Krajewski Bernard - szer. 58.p.p. pl. 21.V.1920 Lady.
    Krajewski Bronisław - szer. leg.pol. zm.r. 1918 Lwów.
    Krajewski Czesław - zm.ch. 8.V.1919
    Krajewski Franciszek - kpr. 8.p.p.leg. pl. 16.V.1919 Wołcza.
    Krajewski Franciszek - szer. 13.p.p. zm.r. 30.III.1920 Uszacz.
    Krajewski Franciszek - szer. 58.p.p. pl. 3.V.1920 Jełań.
    Krajewski Franciszek - szer. 60.p.p. pl. 1.VI.1920 Okołów.
    Krajewski Franciszek - strz. 145.p.strz. pl. 14.VIII.1920 Sochocin.
    Krajewski Ignacy - strz. 144.p.strz. pl. 30.IX.1920 Sienin.
    Krajewski Jan - szer. 1.p.p.leg. pl. 23.IV.1919 Niemenczyn.
    Krajewski Jan - szer. 13.p.p. pl. 4.XI.1919 Berezyna.
    Krajewski Jan - szer. 28.p.p. pl. 22.V.1920 Gołbeje.
    Krajewski Jan - szer. 36.p.p. pl. 3.VI.1920 Piotrowicze.
    Krajewski Jan - strz. 4.p.strz.pdh. zm.r. 18.VI.1920 Lwów.
    Krajewski Jan - szer. 10.p.p. zm.ch. 1.VIII.1920 Łódź.
    Krajewski Jan - st.szer. 32.p.p. zm.ch. 14.VHI.1920 Warszawa.
    Krajewski Jan - kpr. 64.p.p. zm.r. 10.IX.1920 Włodawa.
    Krajewski Józef - pl. 19.I.1919
    Krajewski Józef - szer. 38.p.strz. zm.ch. 18.VI.1919 Lwów.
    Krajewski Józef - wachm. żand.pol. zm.ch. 28.XI.1919 N.Święciany
    Krajewski Józef - szer. 10.p.p. zm.ch. 10.XII.1919 Przemyśl.
    Krajewski Józef - szer. szp.zał.Wilno. zm.ch. 12.XII.1919
    Krajewski Józef - szer. 6.p.p.leg. zm.ch. 20.III.1920 Dyneburg.
    Krajewski Józef - szer. 5.p.p.leg. zm.ch. 16.V.1920 Kowel.
    Krajewski Józef - strz. 53.p.strz. pl. 6.VI.1920 Kozińce.
    Krajewski Józef - por. 11.p.p. zm.(zamord.) 10.VI.1920 Wasiikówniewola.ros.
    Krajewski Józef - szer. zakł.2.dyw.piech. zm.ch. 26.IX.1920 Lublin.
    Krajewski Kazimierz - szer. 69.p.p. pl. 22.V.1920 Czerkasy.
    Krajewski Konstanty - szer. kolm.tab.88. zm.ch. 19.III.1920 szp.pol.209.
    Krajewski Piotr - szer. 59.p.p. zm.ch. 27.V.1920 Ostrów.Wlkp.
    Krajewski Stanisław - szer. 5.p.p.leg. zm.(samob.) 9.X.1919 Dyneburg.
    Krajewski Stanisław - szer. 3.p.p.leg. pl. 3.VI.1920 Stachów.
    Krajewski Stanisław - szer. 1.p.p.leg. zm.ch. 4.VII.1920 Bielsko.
    Krajewski Stanisław - szer. szp.pol.903. zm.ch. 20.X.1920 Wołkowysk.
    Krajewski Szloma - szer. 8.p.p.leg. zm.r. 11.VIII.1919 Lwów.
    Krajewski Wacław - kan. 4.p.a.p. zm.ch. 9.V.1920 Włocławek.
    Krajewski Wacław - 205.p.p. pl. 3.X.1920
    Krajewski Wincenty - szer. 1.p.p.leg. zm.ch. 11.VIII.1920 Radom.
    Krajewski Władysław - szer. 24.p.p. pl. 14.I.1919 Nowosiółki.
    Krajewski Władysław - szer. szp.zap.Lwów. zm.ch. 23.IV.1919 Lwów.
    Krajewski Władysław - żand. żand.wojsk. zm.ch. 11.IX.1919 Brześć.n.B.
    Krajewski Władysław - szer. komp.zap.san.5. zm.ch. 13.V.1920 Kraków.
    Krajewski Władysław - ppor. zakł.7.dyw.piech. zm.ch. 5.VI.1920 szp.pol.404.
    Krajewski Władysław - szer. 28.p.p. zm.ch. 7.IX.1919 Łódź.(ur.1897)
    Krajewski Władysław - st.szer. 28.p.p. zm.r. 19.VII.1920 Warszawa.
    Krajewski Zygmunt - szer. 1.p.p.leg. zm.ch. 8.XII.1919 N.Święciany.
    Krajewski Zygmunt - kpr. zm.r. 26.III.1920 Warszawa.
    Krajeżyński Stefan - pl. 12.I.1919 Lwów.
    Krajkowski Stanisław - st.szer. 63.p.p. zm.ch. 16.III.1920 Poznań.
    Krajna Nikodem - sierż. 61.p.p. zm.r. 1.X.1920 Brześć.n.B.
    Krajniak Kazimierz - kpr. młpl.oddz.och. pl. 31.VIII.1920 Lwów.
    Krajnik Michał - strz. 52.p.strz. zm.ch. 21.III.1920 Lwów.
    Krajnik Wincenty - plut. 31.p.p. zm. 1920 niewola.ros.
    Krajnowski Antoni Stanisław - szer. 23.p.p. pl. 24.VII.1920 Żaladynie.
    Krajsmidt Dawid - strz. 43.p.strz. pl. 29.V.1920 Pliskowo.
    Krak Franciszek - szer. 3.p.p.leg. pl. 7.VII.1920 Gliwień.
    Krakauer Mendel - szer. 19.p.p. pl. 5.IX.1920 Busk.
    Krakiewicz Władysław - szer. b.z.w.wart.VI. zm. 31.VIII.1920 Wadowice.
    Krakowiak Feliks - szer. 14.p.p. zm.r. 25.IV.1919 Jarosław.
    Krakowiak Franciszek - strz. 53.p.strz. zm.ch. 16.III.1920 Lwów.
    Krakowiak Hipolit - uł. 5.p.uł. pl. 6.VII.1920 Równe.
    Krakowiak Jan - zm.ch. 2.V.1919 Kołomyja.
    Krakowiak Jan - kan. 7.p.a.p. zm.ch. 15.III.1920 Częstochowa.
    Krakowiak Jan - szer. 27.p.p. pl. 9.IX.1920 Matcze.
    Krakowiak Józef - szer. 7.p.p.leg. zm.ch. 30.XII.1919 Dukszty.
    Krakowiak Michał - szer. 1.baon.aeron. zm.ch. 1.X.1920 niewola.ros.
    Krakowiak Stanisław - strz. 1.p.strz.pdh. pl. 3.VIII.1920 Michałków.
    Krakowiak Tomasz - szer. 38.p.strz. zm.ch. 10.IX.1919 Przemyśl.
    Krakowian Alfons - szer. 4.p.p.leg. pl. 18.III.1919 Zboiska.
    Krakowski Franciszek - szer. 14.p.p. zm.ch. 3.III.1920 Włocławek.
    Krakowski Kajetan - szer. 13.dyw.piech. zm. 9.I.1920 Poznań.
    Krakowski Leon - strz. nowogródz.p.strz. pl. 17.XI.1920 Muśniki.
    Krakowski Wojciech - szer. 70.p.p. pl. 23.VII.1920 Bobry.
    Krakowski Zygmunt - szer. 32.p.p. pl. 12.VIII.1919 Stepań.
    Krakus Adam - szer. szw.zap.tab.III. zm.ch. 7.I.1920 Kielce.
    Kralka Józef - szer. 9.p.p.leg. zm.ch. 21.XII.1920 Grodno.
    Kramar - ppor. 4.p.a.p. pl. 12.XI.1918 Przemyśl.
    Kramar Władysław - plut. 3.baon.etap. zm.ch. 13.XII.1919 Tarnopol.
    Kramarczyk Józef - kpr. 106.p.p. zm.r. 24.VI.1920 Szepetówka.
    Kramarczyk Stanisław - san. szp.garn.Poznań zm.(utoń.) 12.VI.1919
    Kramarczyk Stanisław - szer. 7.p.p.leg. pl. 20.V.1920 nad.Berezyną.
    Kramarski Rudolf - zm.ch. 6.V.1919 Kołomyja.
    Kramarz Józef - szer. 40.p.strz. zm.r. 4.V.1920 Lwów.
    Kramarz Władysław - ppor. 37.p.p. pl.
    Kramarz Wojciech - szer. 20.p.p. zm.ch. 7.VII.1920 Kraków.
    Kramczyk Józef - st.strz. 53.p.strz. pl. 18.VII.1920 Wołoczyska.
    Kramer Franciszek - bomb. 5.p.a.c. zm.ch. 12.XI.1919 Lwów.
    Kramer Jan - strz. 144.p.strz. pl. 15.IV.1920 Dańkowce.
    Kramer Wiktor - szer. 155.p.p. zm.r. 12.VII.1920
    Kramkowski Jan - strz. 47.p.strz. zm.r. 27.IX.1920 Brześć.n.B.
    Krampiec Aleksander - szer. 34.p.p. zm.ch. 3.III.1920 Biała.Podl.
    Kramski Jan - szer. 25.p.p. pl. 28.IX.1920 Sarny.
    Kranc Kazimierz - szer. 1.p.p.leg. pl. 30.IV.1919 Wilno.
    Kranc Władysław - szer. zakł.2.armji. zm.ch. 19.VIII.1920 Wadowice.
    Krancenbaum Salomon - plut. 3.baon.sap. pl. 1920 Ilja.
    Kranczyszyn Antoni - bomb. 4.p.a.p. zm.r. 4.III.1920 Równe.
    Kras Józef - strz. 52.p.strz. pl. 13.VII.1920 LukaM.
    Krasiak Wawrzyniec - szer. 29.p.p. pl. 26.VI.1920 Bogdine.
    Krasicki Michał - strz. kowień.p.strz. pl. 1920
    Krasiejko Józef - szer. 22.p.p. pl. 17.VI.1920 Konogród.
    Krasiński Stefan - kpr. 31.p.p. pl. 29.VIII.1920 Zamość.
    Kraska Antoni - szer. 9.p.p.leg. pl. 17.V.1920 Lipsk.
    Kraska Stanisław - st.szer. 55.p.p. pl. 12.IV.1920 Szaciłki.
    Kraska Władysław - szer. 26.p.p. zm.ch. 14.V.1920 szp.pol.208.
    Kraski Jan - st.szer. 167.p.p. zm.ch. 20.IV.1920 Ostrów.Wlkp.
    Krasko Jan - strz. 43.p.strz. zm.ch. 16.XII.1920 Równe.
    Krasnodębski Albin - kpr. 22.p.p. pl. 8.VIII.1920 Biała.Podl.
    Krasnodębski Czesław - plut. 22.p.p. pl. 6.IX.1920 Hrubieszów.
    Krasnodębski Franciszek - szer. zm.ch. 28.VIII.1919 Siedlce.
    Krasnodębski Wojciech - szer. 32.p.p. zm. 4.VIII.1919 Warszawa.
    Krasnosielski Mieczysław - szer. 1.p.p.leg. zm.ch. 20.X.1920 Toruń.
    Krasnowski Juljan - szwol. 201.p.szwol. pl. 10.X.1920 Nowaki.
    Krasnowski Piotr - strz. 145.p.strz. zm. 29.III.1920
    Krasny Józef - kpr. 29.p.p. zm. 10.X.1919 Wilno.
    Krasny Kazimierz - sierż. 65.p.p. zm.r. 16.VIII.1920 WłodzimierzWoł.
    Krasoń Jan - plut. 16.p.a.c. zm.(wypad.) 24.VII.1920 Janów.
    Krasoń Walenty - szer. 39.p.strz. pl. 2.V.1919
    Krasowski Apolinary - ppor. 13.p.uł. zm.r. 25.X.1920 szp.pol.203.
    Krasowski Bolesław - st.szer. 22.p.p. pl. 13.VI.1920 Gawinowicze.
    Krasowski Feliks - uł. 214.p.uł. pl. 31.VIII.1920 Zamość.
    Krasowski Franciszek - sierż. 1.p.strz.H. pl. 18.VII.1919 Beresteczko.
    Krasowski Jan - strz. kowień.p.strz. zm.ch. 22.V.1920 Dziedzice.
    Krasowski Leon - wojsk.str.kol. zm.ch. 29.VII.1920 Warszawa.
    Krasowski Roman - szer. 4.p.p.leg. zm.ch. 27.VIII.1920 Sambor.
    Krasowski Stanisław - sap. 7.baon.sap. pl. 14.VI.1920 Mostycze.
    Krasowski Stanisław - uł. 10.p.uł. pl. 18.VII.1920 Domaszewicze.
    Krasowski Sylwester - szer. baon.szturm. zm.ch. 5.IV.1919 Zamość.
    Krasowski Wojciech - szer. 1.p.p.leg. pl. 28.I.1920 Lanckorona.
    Krast - szwol. 2.p.szwol. zm.r. 1.IX.1920 szp.pol.7010.
    Krasucki Piotr - kan. 12.p.a.c. zm.ch. 25.X.1920 Lwów.
    Krasuski - plut. 22.p.p. pl. 5.IX.1920 Hrubieszów.
    Krasuski Edward - szer. 36.p.p. zm.r. 6.X.1920 Warszawa.
    Krasuski Jan - szer. szk.pdf. zm.ch. 17.I.1920 Chełm.
    Krasuski Polikarp - szer. 7.p.p.leg. zm.r. 9.X.1920 Warszawa.
    Krasuski Stanisław - uł. 2.p.uł. zm.ch. 6.I.1920 Szepetówka.
    Kraszewski Jan - szer. 22.p.p. zm.ch. 20.VIII.1919 Siedlce.
    Kraszewski Józef - szer. 9.p.p.leg. zm.ch. 13.I.1920 Łomża.
    Kraszewski Marjan - plut. żand.wojsk. zm.ch. 23.XI.1918 Radom.
    Kraszewski Stanisław - zm.ch. 26.VII.1920 Lublin.
    Kraszewski Stefan - szer. sztab20.dyw.piech. zm.ch. 9.X.1920 Modlin.
    Kraszewski Szczepan - szer. 8.p.p.leg. pl. 19.VI.1919 Łapszyn.
    Kraszewski Tomasz - szer. 8.p.p.leg. zm.ch. 7.III.1920 szp.pol.602.
    Kraszewski Teofil - szer. 13.p.p. pl. 18.X.1919 Pyszno.
    Kraszewski Władysław - szer. 19.p.p. zm.r. 8.IX.1920 czół.san.
    Kraszewski Zygmunt - plut. kowień.p.strz. pl. 17.XI.1920 Giedrojce.
    Kraszucki Antoni - szer. 35.p.p. zm.ch. 7.I.1920 szp.epid.
    Kraś Jan - strz. 45.p.strz. zm. 10.X.1920 Lwów.
    Kraś Władysław - szer. 20.p.p. pl. 25.V.1920
    Kraśkiewicz Antoni - szer. 24.p.p. zm.ch. 3.IV.1920 Ziembin.
    Kraśkiewicz Bronisław - uł. 1.p.uł. zm.ch. 22.VIII.1920 Tarnów.
    Krata Adam - szer. 31.p.p. pl. 11.VII.1920 Mińsk.Lit.
    Krata Józef - st.szer. 2.p.p.leg. pl. 27.V.1920 Osowa.
    Krata Władysław - szer. 9.p.p.leg. pl. 17.VIII.1920 Ossów.
    Kratulis Ludwik - szer. dtwo.etap.Wilno. zm.ch. 4.II.1920 Białystok.
    Kraus Bronisław - kan. 10.p.a.p. zm.ch. 1.VIII.1919 Łódź.
    Kraus Józef - szer. 3.VI.baon.wart. zm.ch. 18.VI.1920 Lwów.
    Kraus Kauma - strz. 45.p.strz. pl. 15.VIII.1920 Nuszcze.
    Kraus Rudolf - kpt. 40.p.strz. zm.r. 7.I.1920 Lwów.
    Kraus Stanisław - zm.ch. 7.V.1919 Kołomyja.
    Kraus Władysław - oddz.rtm.Abrahama. pl. 10-30.III.1919 Lwów.
    Kraus Władysław - szer. 5.p.p.leg. zm.r. 16.IV.1919 Lwów.
    Krause Bolesław - szer. 33.p.p. zm.ch. 14.I.1920 Łódź.
    Krause Jan - sap. 1.baon.sap.wlkp. zm.ch. 20.I.1920 Wągrowiec.
    Krause Michał - szer. osk.lot.Poznań. zm.(wypad.) 2.VII.1919 Inowrocław.
    Krause Walenty - szer. 55.p.p. pl. 11.X.1920 Gajówka.
    Krausz Stefan - szer. zm.ch. 2.XII.1918 Warszawa.
    Kraut Franciszek - szer. 34.p.p. pl. 2.V.1920 Streliczów.
    Krauze Aleksander - kpr. 43.p.strz. zm.ch. 25.III.1920 Lublin.
    Krauze Antoni - kan. 9.p.a.c. pl. 04-06.VII.1920 Głębokie.
    Krauze Edward - szer. 2.p.p.leg. zm.ch. 28.III.1919 Warszawa.
    Krauze Emil - st.szer. 6.p.p.leg. zm.
    Krauze Franciszek - szer. 13.p.p. zm.ch. 19.I.1920 Dziedzice.
    Krauze Henryk - mar. 1.baon.morski. zm.r. 2.V.1920 Warszawa.
    Krauze Ignacy - szer. 62.p.p. zm.ch. 15.III.1920 Bydgoszcz.
    Krauze Jan - szer. 1.V.baon.etap. zm.ch. 31.VII.1920 Bydgoszcz.
    Krauze Jan - kpr. 19.p.p. zm.ch. 18.III.1920 Międzybór.
    Krauze Józef - szer. 29.p.p. zm.ch. 10.X.1919 Wilno.
    Krauze Ludwik - szer. 14.p.p. zm.ch. 24.III.1920 Włocławek.
    Krauze Marcin - szer. 7.p.p.leg. pl. 20.IX.1920 Mostowlany.
    Krauze Marjan - strz. 3.p.strz.pdh. pl. 21.IX.1920 Zaspicze.
    Krauze Teodor - szer. 30.p.p. pl. 14.VII.1920 Tujne.
    Krauze Władysław - szer. 1.syb.p.p. pl. 14.VIII.1920 Borkowo.
    Krauzy Ludwik - szer. 155.p.p. pl. 31.V.1920 Rokity.
    Krawczyk Adam - szer. 24.p.p. zm. 18.IV.1920 Ziembin.
    Krawczyk Andrzej - zm.ch. 29.VI.1919 Stanisławów.
    Krawczyk Andrzej - szer. 25.p.p. zm.ch. 10.I.1920 Kielce.
    Krawczyk Andrzej - uł. 203.p.uł. zm.r. 12.IX.1920 Warszawa.
    Krawczyk Antoni - strz. 53.p.strz. zm.ch. 21.III.1920 Lwów.
    Krawczyk Antoni - szer. 17.p.p. pl. 12.VIII.1920 Brześć.n.B.
    Krawczyk Antoni - szer. 2.p.p.leg. zm.ch. 16.VIII.1920 Ostrów.Maz.
    Krawczyk Antoni - strz. 44.p.strz. pl. 8.IX.1920 Włoszczatyn.
    Krawczyk Bonifacy - szer. 5.p.p.leg. pl. 3.I.1920 Dyneburg.
    Krawczyk Bronisław - szer. 7.p.p.leg. pl. 10.I.1920 Koźliszki.
    Krawczyk Edward - szer. 56.p.p. zm.ch. 25.III.1920 Osipowicze.
    Krawczyk Feliks - szer. 31.p.p. zm.ch. 15.III.1920 Łódź.
    Krawczyk Franciszek - st.szer. l.II.baon.etap. zm.ch. 5.XI.1919 Zamość.
    Krawczyk Franciszek - uł. 8.p.uł. zm.ch. 29.III.1920 szp.pol.801.
    Krawczyk Franciszek - szer. 69.p.p. pl. 23.V.1920 Bułachy.
    Krawczyk Franciszek - st.szer. 2.p.p.leg. pl. 2.IX.1920 Trzeszczany.
    Krawczyk Franciszek - szer. oddz.och. zm.ch. 3.X.1920 Kraków.
    Krawczyk Henryk - strz. grodzień.p.strz. pl. 1.XI.1920 Skietery.
    Krawczyk Ignacy - zm. Równe.
    Krawczyk Ignacy - szer. szk.pdf.piech. zm.ch. 21.IV.1920 Poznań.
    Krawczyk Ignacy - kan. 17.p.a.c. zm.ch. 4.IX.1920 Poznań.
    Krawczyk Jan - sap. 4.baon.sap. zm.ch. 20.XII.1919 Łódź.
    Krawczyk Jan - kan. 12.p.a.p. zm.(wypad.) 7.II.1920 Przemyśl.
    Krawczyk Jan - strz. grodzień.p.strz. zm.ch. 21.III.1920 Grodno.
    Krawczyk Jan - szer. 39.p.strz. zm.ch. 25.V.1920 Zmierzynka.(ur.1900)
    Krawczyk Jan - szer. 39.p.strz. zm.ch. 31.VIII.1920 Jarosław.(ur.1900)
    Krawczyk Jan - szer. 201.p.p. pl. 18.X.1920 St.Troki.
    Krawczyk Józef - szer. l.III.baon.etap. zm.(wypad.) 11.XII.1920 Warszawa.
    Krawczyk Józef - szer. 5.p.p.leg. zm.ch. 11.III.1920 Wilno.
    Krawczyk Józef - kpr. 8.p.p.leg. pl. 18.V.1920 Czernica.
    Krawczyk Józef - plut. kowień.p.strz. zm.(utoń.) 9.VII.1920 Grodno.
    Krawczyk Józef - szer. 259.p.p. zm.ch. 29.VIII.1920 Grudziądz.
    Krawczyk Józef - uł. 6.p.uł. zm.ch. 5.IX.1928 Będzin.
    Krawczyk Juljan - szer. szw.zap.tab.III. zm.ch. 29.VIII.1920 Łódź.
    Krawczyk Kazimierz - szer. 9.p.p.leg. pl. 18.VI.1919
    Krawczyk Leon - kan. 1.p.a.p. zm.ch. 27.XII.1919 Zamość.
    Krawczyk Leon - żand. żand.pol. zm.ch. 8.IX.1920 Piotrków.
    Krawczyk Ludwik - szer. 69.p.p. pl. 1.VI.1920 Kowale.
    Krawczyk Marjan - szer. 36.p.p. pl. 10.X.1919 Połock.
    Krawczyk Marjan - szer. 13.p.p. pl. 4.I.1920 Uszacz.
    Krawczyk Michał - szer. 37.p.p. zm.r. 24.III.1920 szp.pol.102.
    Krawczyk Michał - szer. 41.p.p. zm.ch. 15.VIII.1920 poc.san.
    Krawczyk Mieczysław - szer. 2.syb.p.p. pl. 14.VIII.1920 Zawady.
    Krawczyk Mieczysław - plut. 8.p.p.leg. zm.ch. 13.XI.1920 Lwów.
    Krawczyk Nikodem - uł. 5.p.uł. zm.ch. 3.XI.1920 Lwów.
    Krawczyk Paweł - kan. 4.p.a.p. zm.ch. 9.II.1920 Włocławek.
    Krawczyk Piotr - szer. 5.p.p.leg. zm.ch. 30.III.1919 Ostrów.Maz.
    Krawczyk Piotr - st.szer. 6.p.p.leg. pl. 4.I.1920 Malinówka.
    Krawczyk Piotr - strz. 44.p.strz. zm.ch. 14.IV.1920 szp.pol.208.
    Krawczyk Piotr - uł. 17.p.uł. pl. 14.VI.1920 Starosielce.
    Krawczyk Robert - strz. 144.p.strz. zm.ch. 14.III.1920 Lwów.
    Krawczyk Stanisław - szer. 27.p.p. pl. 20.1-19.II.1919
    Krawczyk Stanisław - strz. 2.p.strz.pdh. pl. 27.VI.1919 Krasne.
    Krawczyk Stanisław - st.szer. 19.p.p. zm.ch. 11.X.1919 Łubianki.Niż.
    Krawczyk Stanisław - szer. 11.p.p. zm.ch. 12.XI.1919 Kraków.
    Krawczyk Stanisław - kan. 5.p.a.p. zm.ch. 17.III.1920 Jarosław.
    Krawczyk Stanisław - plut. 167.p.p. pl. 22.VI.1920 Borysowczyzna.
    Krawczyk Stefan - szer. 13.p.p. pl. 1919 Lubień.
    Krawczyk Stefan - szer. 6.p.p.leg. zm.ch. 15.VIII.1919 N.Święciany.
    Krawczyk Stefan - kpr. 55.p.p. zm. 22.IX.1920 szp.pol.702.
    Krawczyk Wacław - szer. 24.p.p. pl. 23.V.1920 Karolina.
    Krawczyk Walenty - 47.p.strz. zm.ch. 11.IV.1920 Równe.
    Krawczyk Wincenty - kan. 2.p.a.p. zm. 5.I.1920 N.Borysów.
    Krawczyk Wincenty - kpr. 31.p.p. pl. 13.IX.1920 Sokal.
    Krawczyk Wincenty - 55.p.p. zm.ch. 17.XI.1920 Warszawa.
    Krawczyk Władysław - sierż. 4.p.p.leg. pl. 29.VI.1919 Sakowszczyzna.
    Krawczyk Władysław - szer. 23.p.p. pl. 14.VI.1920 Hermanowicze.
    Krawczyk Władysław - szer. 20.p.p. zm.r. 7.VII.1920 Dęblin.
    Krawczyk Władysław - kpr. 105.p.p. pl. 23.VII.1920 Poczajów.
    Krawczyk Władysław - strz. 47.p.strz. zm.r. 22.X.1920 szp.pol.604.
    Krawczyk Wojciech - szer. dtwo.fr.lit.biał. zm.ch. 19.I.1920 Wilno.
    Krawczyk Zygmunt - 8.p.p.leg. pl. 30.IV.1919 Wiankowice.
    Krawczyk Zygmunt - szer. 29.p.p. pl. 16.VI.1920 Pawłowicze.
    Krawczyński Ludwik - szer. 40.p.strz. pl. 12.X.1920 N.Konstantynów.
    Krawencki Stanisław - szer. 4.komp.tlgr. zm.ch. 21.III.1920 Łódź.
    Krawentkowski Antoni - szer. 105.p.p. pl. 24.VI.1920 Lubar.
    Krawicz Bolesław - szer. 167.p.p. zm.ch. 5.X.1920 Kraków.
    Krawiec Adam - strz. 53.p.strz. zm.ch. 2.X.1920 Lwów.
    Krawiec Antoni - szwol. 2.p.szwol. zm. 11.I.1920 Włocławek.
    Krawiec Dymitr - szer. 20.p.p. zm.ch. 28.IX.1919 Przemyśl.
    Krawiec Jan - bomb. 113.p.a.p. zm.ch. 3.II.1920 Jarmolińce.
    Krawiec Jan - kpr. 19.p.p. zm.ch. 12.IX.1920 Gródek.Jagieł.
    Krawiec Michał - szer. 37.p.p. zm.(wypad.) 29.IV.1919 Glinin.
    Krawiec Michał - szer. 36.p.p. pl. 3.VI.1920 Duniłowicze.
    Krawiec Stanisław - szer. 4.p.p.leg. zm.ch. 29.III.1920 Kielce.
    Krawiec Stefan - szer. 57.p.p. zm.ch. 10.I.1920 szp.pol.702.
    Krawiec Stefan - strz. 45.p.strz. zm.ch. 16.VIII.1920 Dęblin.
    Krawiec Tomasz - szer. 40.p.strz. pl. 24.VII.1920 Poczajów.
    Krawiec Wawrzyniec - szer. p.z.cieszyń. zm.r. 20.I.1919 Gródek.Jagieł.
    Krawiec Wincenty - strz. 1.p.strz.pdh. pl. 15.V.1920 Kijów.
    Krawiecki Stanisław - szer. urz.gosp.Kalisz zm. 8.VI.1919 Kalisz.
    Krąp zm. - .jesień.1920 Uhliczniewolaros
    Krąpiec Jan - urz. wojskpocztapol.VI. pl. 6.VII.1920 Płoskirów.
    Krechniak Władysław - sierż. 43.p.strz. pl. 27.IV.1920 Ostropol.
    Krechowiecki Emil - kpr. 42.p.p. pl. 17.VIH.1920 Słońsk.
    Kreczkowski Ludwik - szer. 12.p.p. zm.ch. 10.XII.1918 Lwów.
    Kreczmer Jan - uł. 16.p.uł. zm.(utoń.) 12.VII.1920 Strzyżew.
    Kreczmer Piotr - szer. 67.p.p. pl. 21.V.1920 Wasiulki.
    Kreczmer Roman - szer. 36.p.p. zm.ch. .VIII.1919 Mołodeczno.
    Kreda Dawid - szer. 15.p.p. pl. 16.III.1920 Stodolicze.
    Kreisówna Balbina - pielęg. szp.wojsk.N.Sącz. zm.ch. 25.XI.1920 N.Sącz.
    Kreiss Henryk - mjr. 5.p.a.p. pl. 16.VIII.1920 Węgrów.
    Kremer - kpt. 40.p.strz. pl.
    Kremer - szer. 17.p.p. zm.ch. 7.VIII.1920 Łódź.
    Kremiński Jan - szer. 1.p.strz.lw. pl. 20.XII.1918 Zboiska.
    Kremky Zygmunt - sap. 1.p.inż. zm.ch. 29.I.1919 Warszawa.
    Kremnitzer Salomon - szer. park.lot.Lwów. zm.ch. 30.IV.1919 Lwów.
    Krempa Franciszek - szer. 18.p.p. zm.ch. 14.X.1919 Pizemyśl.
    Krempa Roman - szer. 3.p.p.leg. pl. 11.VII.1920 Mińsk.Lit.
    Krempicki Franciszek - szer. szp.zał.Włocławek. zm.ch. 20.XII.1919 Włocławek
    Kremps Franciszek - szer. 19.p.p. zm. 10-24.X.1919 Lwów.
    Kremski Franciszek - szer. 60.p.p. pl. 31.VII.1920 Sokołów.
    Krenc Leonard - kpr. 4.p.strz.wlkp. zm.ch. 12.I.1920 szp.pol.701.
    Kenc Paweł - st.szer. 55.p.p. pl. 17.VIII.1920 Kołbiel.
    Krenc Stanisław - 56.p.p. pl. 01-11.X.1920 Tartaki.
    Krenc Wojciech - szer. 159.p.p. zm.ch. 11.I.1920
    Krenn Andrzej - szer. 205.p.p. pl. 25.IX.1920 Grodno.
    Krepsztul Jan - szwol. 1.p.szwol. zm.r. 3.IV.1920 Jelsk.
    Kresiewicz Jan - szer. 35.p.p. zm.ch. 6.IV.1920 Chełm.
    Kresment Józef - kpr. 58.p.p. pl. 17.IX.1920 Koziszcze.
    Kresz Józef - szer. gr.gen.Aleksandrowicza. zm.r. 25.IV.1919 Jarosław.
    Kreszkowski Stefan - strz. 1.p.strz.grań. zm.ch. 4.I.1920 Ostrołęka.
    Kret Adam - szer. 25.p.p. zm.ch. 22.I.1920 Warszawa.
    Kret Antoni - szer. 15.p.p. pl. 16.VI.1919 Brody.
    Kret Józef - strz. 46.p.strz. zm.ch. 14.V.1920 Toruń.
    Kret Paweł - szer. 5.p.p.leg. pl. 16.I.1919 Lwów.
    Kreta Władysław - szer. 9.p.p.leg. pl. 18.IX.1920 Brzostowica.
    Kretkowski Stanisław - wachm. żand.pol. zm.ch. 30.X.1920 Sosnowiec.
    Kretowski Józef - zm. 1.VIII.1920 Piotrków.
    Kretschner Gustaw - plut. 48.p.strz. pl. 10.VI.1920 Słobódka.
    Kreutz Juljusz - szer. 14.p.p. zm.ch. 16.III.1920 Włocławek.
    Kreutzig Rudolf - ppor. 2.syb.p.p. zm.r. 15.VIII.1920 szp.pol.1013.
    Krewski Paweł - st.szer. 6.p.p.leg. zm.ch. 18.VIII.1920 Płock.
    Kręcikowski Jan - st.sap. 4.baon.sap. zm.ch. 19.I.1920 KamionkaStrum.
    Krecisz-Bzowski - st.szer. 35.p.p. pl. .I.1919 Korytycze.
    Kręcisz Franciszek - szer. 3.p.p.leg. pl. 5.I.1920
    Kręcisz Franciszek - szer. baon.etap. zm.ch. 26.VIII.1920 Zamość.
    Kręcisz Józef - szer. 7.p.p.leg. zm.ch. 17.IV.1919 Ostrów.Maz
    Kręcisz-Bzowski Michał - sierż. 35.p.p. pl. 11.IX.1920 Białopole.
    Kręcisz Paweł: - strz. 48.p.strz. zm.ch. 3.I.1920 Stanisławów.
    Kręciszewski Feliks - szer. 64.p.p. pl. 9.VI.1920 Czarnobyl.
    Kręcki Feliks - st.szer. 64.p.p. zm.r. 28.VII.1920 Poznań.
    Kręcki Jan - st.szer. 64.p.p. pl. 5.VII.1920 Kołek.
    Kręgiel Jan - szer. 60.p.p. pl. 24.IX.1920 Wołkowysk.
    Kręglicki Antoni - st.uł. 7.p.uł. pl. 19.V.1920 Szarkowszczyzna.
    Krępa Jan - strz. 51.p.strz. zm.ch. 18.III.1920 Lwów.
    Krępa Michał - szer. 8.p.p.leg. zm.ch. 30.XII.1918 Przemyśl.
    Krępski Jerzy - ppor. 1.p.morski. zm.(wypad.) 5.VIII.1920 Ostrołęka
    Krępulec Stanisław - st.szer. 18.p.p. pl. 28.V.1920 Komarówka.
    Kręslewicz Władysław - szer. komp.zap.tlgr.7. zm.ch. 6.VII.1920 Poznań.
    Kret Józef - szer. 3.p.p.leg. pl. 11.VII.1920 Deraźnia.
    Kret Michał - szer. b.z.w.wart.III. zm.ch. 30.VIII.1920 Kielce.
    Kręzel Antoni - szer. 24.p.p. pl. 11.VII.1920 Mińsk.Lit.
    Kręzel Franciszek - szer. 24.p.p. pl. 19.V.1920 Krajce.
    Kręzel Franciszek - st.szer. 17.p.p. pl. 19.III.1920 Osipowicze.
    Kręźlak Dominik - szer. 17.p.p. zm. 10.IV.1920 szp.pol.
    Kręźlik Andrzej - sap. zm.ch. 28.III.1920 Wilno.
    Kriapkiewicz Czesław - szer. 5.p.p.leg. zm.ch. 28.X.1919 Kalisz.
    Kriczka Michał - szer. wojsk.więź.kar. zm.ch. 8.II.1920 Stanisławów.
    Krieger Bolesław - szer. l.II.baon.wart. zm.ch. 19.VIII.1920 szp.pol.602.
    Krieger Gustaw - strz. 52.p.strz. zm.ch. 18.I.1920 Płoskirów.
    Krieger (Kryger) Józef - strz. 2.p.strz.pdh. pl. 13.VI.1920 Makalewicze.
    Krieger Władysław - st.szer. 5.p.p.leg. zm.ch. 24.VII.1920 Warszawa.
    Kriwalski Michał - szer. zm.ch. 31.XII.1919 Złoczów.
    Krobski Stanisław - kan. 15.p.a.p. zm.ch. 31.V.1920 N.Sącz.
    Kroć Stanisław - szer. 31.p.p. zm.ch. 28.VIII.1920 Warszawa
    Krochmal Jan - szer. 19.p.p. pl. 14.IX.1920 Stronibaby.
    Krochmalski Antoni - plut. 7.p.uł. pl. 20.V.1919 Wołożyn.
    Krociel Jan - szer. 17.p.p. pl. 22.VI.1920 Bohuszewicze.
    Kroczak Andrzej - sierż. 38.p.strz. zm. 18.III.1920 Płoskirów.
    Kroczak Wojciech - 40.p.strz. pl. 1.III.1919 Lwów.
    Kroczek Jan - szer. 1.p.strz.lw. pl. 16.XII.1918 Sokolniki.
    Kroczek Józef - szer. 19.p.p. pl. 7.IX.1920 Busk.
    Krogulec Antoni - st.szer. 26.p.p. pl. 12.VIII.1920 Tarnów.
    Krogulec Onufry - szer. 9.p.p.leg. zm.ch. 21.III.1920 szp.pol.602.
    Krogulec Stanisław - szer. zakł.1.dyw.piech. zm. 3.III.1920 Święciany.
    Krok Jan - strz. nowogródz.p.strz. zm.ch. 01-10.XII.1920 szp.ewak.
    Krok Michał - 11.p.a.p. zm.r. 26.VIII.1920 JaryczówN.
    Krok Roman - szer. 25.p.p. zm.ch. 21.VII.1919 Miechów.
    Krokowski Bronisław - strz. 4.p.strz.kon. zm.ch. 9.XII.1920 Kielce.
    Krom Edward - strz. 44.p.strz. zm.ch. 23.III.1920 szp.pol.801.
    Kromajer Stanisław - szer. 38.p.strz. pl. 17.IV.1919 Winniki.
    Kromaski Tomasz - szer. 14.p.p. zm.ch. 1.IV.1920 Zamość.
    Kromolicki Józef - st.szer. 56.p.p. pl. 31.VII.1920 Brześć.n.B.
    Kromrych Jan - szer. 56.p.p. pl. 27.IX.1920 Kamień.Lit.
    Kromski Franciszek - szer. 56.p.p. zm.ch. 15.V.1920 szp.pol.702.
    Kronberg Józef - szer. 28.p.p. pl. 5.XII.1919 Gierwiały.
    Kronental Salomon - strz. 46.p.strz. zm.r. 16.VIII.1920 Łódź.
    Kroniewski Antoni - szer. 4.1.baon.etap. zm.ch. 26.X.1920 szp.pol.601.
    Kronkowski Józef - st.szer. 59.p.p. pl. 24.IX.1920 Rupieńki.
    Kropalski Stanisław - uł. 115.p.uł. pl. 30.X.1920 Zwiahel.
    Kropczyński Stanisław - pchor. 4.p.p.leg. pl. 10-24.III.1919
    Kropiak Stanisław - kan. 1.p.a.c. zm.ch. 13.III.1920 Kraków.
    Kropiak Stanisław - uł. 12.p.uł. pl. 7.VII.1920 Beresteczko.
    Kropienicki - pl. 9.XI.1918 Lwów.
    Kropiński Konstanty - ppor. 1.baon.ods.Lw. pl. 11.I.1919 Bartatów.
    Kropitowicz Wincenty - szer. 6.p.p.leg. zm.(wypad.) 7.X.1920 Treszczyn.
    Kropiwnicki Adam - sierż. pl. 8.XI.1918 Lwów.
    Kropiwnicki Stanisław - szer. 36.p.p. zm.ch. 22.III.1920 Warszawa.
    Kropko Ludwik - szer. 41.p.p. zm.ch. 7.VIII.1920 Brodnica.
    Kropkowski Maksymiljan - szer. 32.p.p. pl. 4.VIII.1920 Kozula.
    Krosa Władysław - strz. miński.p.strz. zm. 7.I.1920 Mołodeczno.
    Krosoń Franciszek - szer. 4.III.baon.etap. zm.ch. 2.V.1920 Częstochowa.
    Krostowski Szloma - szer. zm.ch. 12.VIII.1920 Łódź.
    Kroszewski Izdaleon - zm. 3.IX.1919 niewolaukr.
    Krośnicki Witold Stefan - pchor. 6.p.uł. zm.ch. 19.X.1919 Warszawa.
    Krotofil Stanisław - szer. 67.p.p. pl.
    Krotofil Stanisław - szer. 8.p.strz.wlkp. pl. 11.I.1919 Szubin.
    Krotowicz Antoni - szer. 4.p.p.leg. zm.r. 10.V.1920 Kijów.
    Krotowski Szymon - szer. 37.p.p. pl. 22.VII.1920
    Król Aleksander - sierż. 5.p.p.leg. zm.ch. 21.VIII.1919 Warszawa.
    Król Aleksander - szer. 6.p.p.leg. pl. 9.V.1920 Kijów.
    Król Andrzej - 9.p.p.leg. pl. 18.IV.1919 Rawa.Ruska.
    Król Andrzej - strz. 1.p.instr.H. zm.ch. 8.VIII.1919 Włocławek.
    Król Andrzej - szer. 4.p.p.leg. zm.ch. 16.III.1920 Kielce.
    Król Andrzej - kpr. 20.p.p. pl. 23.V.1920 Wołkołata.
    Król Andrzej - 49.p.strz. zm.r. 1.VIII.1920 szp.pol.202.
    Król Andrzej - szer. 34.p.p. zm.r. 22.VIII.1920 Grupa.
    Król Antoni - szer. 56.p.p. zm.ch. 10.V.1920 Gniezno.
    Król Bronisław - strz. 1.p.strz.grań. zm.ch. 11.I.1920 Łomża.
    Król Edward - szer. 64.p.p. zm.ch. 23.XII.1920 Grudziądz.
    Król Franciszek - szer. 3.p.strz.wlkp. zm.ch. 4.I.1920 szp.pol.702.
    Król Ignacy - sap. 1.p.inż. zm. 20.IX.1919 Łódź.
    Król Jakób - szer. 32.p.p. zm.ch. 18.XI.1920 Baranowicze.
    Król Jan - szer. 4.p. zm.ch. 13.IX.1919 Kraków.
    Król Jan - szer. szp.zap.Kraków.. zm.ch. 14.X.1919 Kraków.
    Król Jan - 50.p.strz. zm.r. 3.IX.1920 szp.pol.105.
    Król Jan - szer. 23.p.p. zm.ch. 17.X.1920 Zakopane.
    Król Józef - szer. 5.p.p.leg. pl. 3.I.1920 Wyszki.
    Król Józef - szer. 5.p.p.leg. zm.r. 11.III.1920 Dyneburg.
    Król Józef - szer. zakł.3.dyw.piech. zm.ch. 5.III.1920 Wilno.
    Król Józef - szer. b.z.w.wart.VI. zm.ch. 27.III.1920 Lwów.
    Król Józef - szer. 67.p.p. zm. 4.IX.1920 Jarocin.
    Król Józef - szer. zakł.3.dyw.piech. zm. 18.XI.1920 Baranowicze.
    Król Józef - szer. szk.pchor.art. zm.ch. 21.XII.1920 Poznań.
    Król Konstanty - szer. 4.p.p.leg. pl. 26.V.1920 Zamosze.
    Król Marcin - por. 2.syb.p.p. pl. 14.VIII.1920 Zawady.
    Król Marjan - szer. 1.p.p.leg. zm. 21.VIII.1920 Warszawa.
    Król Michał - kan. 4.p.a.p. zm.ch. 23.IX.1919 szp.pol.107.
    Król Paweł - kpr. 48.p.strz. pl. 14.VIII.1920 WólkaRadzym.
    Król Paweł - szer. 9.p.p.leg. zm.ch. 19.IX.1920 Tarnów.
    Król Stanisław - pchor. oddz.garn.warsz. zm.ch. 7.IV.1919 Warszawa.
    Król Stanisław - strz. 53.p.strz. zm.ch. 27.III.1920 Lwów.
    Król Stanisław - szer. 16.p.p. pl. 23.VII.1920 Cieszyn.
    Król Stanisław - kan. 9.p.a.p. zm.r. 4.IX.1920 Poznań.
    Król Stefan - szer. 3.p.p.leg. pl. 21.VIII.1920 Żuków.
    Król Tomasz - uł. 2.p.uł. pl. 12.IX.1920 Morozowicze.
    Król Wincenty - st.strz. 54.p.strz. pl. 18.VII.1920 Wibilków.
    Król Wincenty - szwol. 201.p.szwol. zm.r. 13.IX.1920 Modlin.
    Król Władysław - szer. 31.p.p. zm.ch. 20.III.1920 Łódź.
    Król Władysław - strz. 54.p.strz. pl. 14.IV.1920 Jałtuszków.(ur.1897)
    Król Władysław - strz. 54.p.strz. pl. 23.VII.1920 Husiatyn.(ur.1900)
    Król Władysław - strz. 1.p.strz.pdh. zm.ch. 16.XII.1920 Bielsko.
    Królak Feliks - st.strz. 47.p.strz. zm.ch. 17.VIII.1920 Warszawa.
    Królak Franciszek - szer. 31.p.p. zm.ch. 9.VIII.1919 Łódź.
    Królak Franciszek - szer. 70.p.p. zm.r. 18.VII.1920 Wolsztyn.
    Królak Ignacy - szer. 6.dyw.piech. zm.ch. 10.I.1920 Wilno.
    Królak Ignacy - plut. 58.p.p. pl. 27.VII.1920 Prużana.
    Królak Jan - szer. centr.szk.pdf. zm.ch. 15.X.1920 Biedrusko.
    Królak Józef - szer. 37.p.p. pl. 7.IX.1920 Knihynicze.
    Królak Klemens - szer. 33.p.p. zm.ch. 2.I.1920
    Królak Nikodem - szer. zakł.3.bryg. zm.ch. 14.VIII.1920 Lwów.
    Królczyk Jan - szer. suwał.p.strz. pl. 16.IV.1919
    Królczyk Konstanty - szer. 5.p.p.leg. zm.ch. 6.XII.1919 Wilno.
    Królewczyk Maksymiljan - szer. 68.p.p. pl. 28.VI.1919 Narajów.
    Królewicz Antoni - szer. 6.p.p.leg. pl. 9.V.1920 Kijów.
    Królewicz Stefan - kpr. 8.p.uł. pl. 16.VIII.1920 Dobrotwór.
    Królewski Jan - szer. 61.p.p. zm.ch. 24.III.1920 Gniezno.
    Królicki Jan - uł. 14.p.uł. pl. 8.VI.1920 Wernyhorodek.
    Królik Andrzej - szer. 4.p.p.leg. pl. 16.IV.1919 Lida.
    Królik Józef - szer. 5.p.p.leg. pl. 3.I.1920 Mazul.
    Królik Stanisław - szer. 20.p.p. pl. 11.VII.1920 Ołyka.
    Królik Walenty - szer. szp.pol.704. zm.ch. 12.VII.1920 Brześć.n.B.
    Królikiewicz Antoni - st.szer. pl. 29.VII.1919 Brody.
    Królikowski Andrzej Jan - szer. 36.p.p. pl. 10.I.1919 Hamulec.
    Królikowski Antoni - szer. 205.p.p. pl. 30.VIII.1920
    Królikowski Franciszek - strz. 2.p.strz.pdh. zm. 15.I.1920 Kołomyja.
    Królikowski Gabrjel - sierż. 7.p.p.leg. pl. 20.IX.1920 Brzostowiczany.
    Królikowski Jan - szer. 29.p.p. zm.ch. 12.III.1920 Dziedzice.
    Królikowski Jan - szer. 36.p.p. pl. 10.I.1919 Lwów.
    Królikowski Jan - sap. 2.baon.sap. zm. 19.X.1920 Zawiercie.
    Królikowski Józef - szer. 4.p.p.leg. zm. niewola.ros.
    Królikowski Józef - szer. 29.p.p. zm.ch. 12.III.1920 Dziedzice.
    Królikowski Kazimierz - szer. 69.p.p. pl. 28.V.1920 Osowice.
    Królikowski Stanisław - szer. 9.p.strz.wlkp. pl. .III.1919 Kolanków.
    Królikowski Stanisław - szer. 17.p.p. pl. 21.V.1920 Bohuszewicze.
    Królikowski Stanisław - uł. 9.p.uł. pl. 3.VI.1920 Antonów.
    Królikowski Stanisław - szer. 22.p.p. pl. 1.VII.1920
    Królikowski Stanisław - sap. 16.baon.sap. pl. 18.VIII.1920 Derabowce.
    Królikowski Stanisław - szer. zm.ch. 5-20.XI.1920
    Królikowski Stanisław - szer. 59.p.p. zm.ch. 18.XI.1920 Baranowicze.
    Królikowski Walenty - grodzień.p.strz. pl. 14.VIII.1920 Radzymin.
    Królikowski Władysław - kpr. 14.p.uł. pl. 8.VI.1920 Wernyhorodek.
    Królikowski Wojciech - szer. 20.p.p. zm.r. 12.VIII.1920 Lwów.
    Królkiewicz Józef - szer. 58.p.p. zm.(wypad.) 14.XI.1920 Horodzieje.
    Królski Józef - strz. 43.p.strz. zm.ch. 5.III.1920 szp.pol.208.
    Krówka Bronisław - szer. zakł.6.armji. zm.ch. 24.VII.1920 Lwów.
    Krubki Karol - st.strz. 4.p.strz.grań. zm.ch. 6.XI.1920 Kościerzyna.
    Kruchowiak Teodor - szer. 5.baon.kol. zm. 24.III.1920 Baranowicze.
    Kruczała Jan - kan. 9.p.a.p. zm.ch. 1.VI.1920 Kraków.
    Kruczek Alojzy - strz. 145.p.strz. pl. 22.III.1920 Zamiecliów.
    Kruczek Józef - chor. 54.p.strz. pl. 21.III.1920 Jabłonówka.
    Kruczkowski Franciszek - szer. 5.dyw.piech. zm.ch. 28.I.1920 Jarosław.
    Kruczkowski Jan - plut. 1.p.szwol. pl. 29.IX.1920 Rohaczów.
    Kruczyński Antoni - szer. 19.p.p. zm.ch. 4.XI.1919 Gródek.Jagieł.
    Krug Henryk - kpt.lek. szp.poi.1011. pl. 1.VIII.1920 Brody.
    Kruger Jan - szer. 36.p.p. zm.ch. 23.III.1920 Warszawa.
    Krugiełka Władysław - bomb. 14.p.a.p. zm.ch. 21.VIII.1920 Warszawa.
    Krugiołka Józef - szer. wlkp.szk.pdf. zm.ch. 23.XII.1920 Bydgoszcz.
    Kruglak Tomasz - plut. 47.p.strz. pl. 15.VIII.1920 Radzymin.
    Kruk Andrzej - szer. zakł.1.dyw.piech. zm.ch. 31.XII.1919 N.Święciany.
    Kruk Andrzej - szer. 60.p.p. zm.ch. 17.VII.1920 poc.san.
    Kruk Antoni - szer. 6.p.p.leg. pl. 28.IX.1920 Lida.
    Kruk Feliks - zm.ch. 7.XI.1918 Stryj.
    Kruk Franciszek - szer. 35.p.p. zm.ch. 28.IV.1919 Zamość.
    Kruk Franciszek - sierż. 44.p.strz. zm.r. 1.XI.1919 Nowogród.Woł.
    Kruk Franciszek - szer. 1.IV.baon.etap. zm.r. 31.VIII.1920 szp.pol.905.
    Kruk Henryk - szer. 2.syb.p.p. pl. 17.VIII.1920 Szpica.
    Kruk Jan - strz. 44.p.strz. zm.ch. 6.II.1920 szp.pol.801.
    Kruk Jan - szer. 31.p.p. zm.ch. 26.III.1920 Łódź.
    Kruk Jan - szer. 35.p.p. zm.ch. 9.IV.1920 Brześć.n.B.
    Kruk Jan - szer. 8.p.p.leg. zm.r. 20.VI.1920 Tupalce.
    Kruk Józef - szer. 23.p.p. zm.ch. 6.X.1920 Lublin.
    Kruk Józef - szer. zm.ch. 5-21.XI.1920
    Kruk Józef - szer. 32.p.p. zm.ch. 19.XI.1920 szp.pol.7011.
    Kruk Józef - uł. 9.p.uł. zm.ch. 20.XI.1920 Dębica.
    Kruk Marcin - kpr. 44.p.strz. pl. 13.IX.1920 Janów.
    Kruk Michał - szer. 12.p.p. zm.ch. 22.III.1920 Wadowice.
    Kruk Stanisław - szer. 23.p.p. pl. 13.VI.1920 Stefanpol.
    Kruk Stanisław - strz. 3.p.strz.pdh. zm.r. 13.XI.1920 Warszawa.
    Kruk Stefan - szer. 1.IV.baon.etap. zm.ch. 5.III.1920 Frydrychówka.
    Kruk Szyja - szer. 15.p.p. zm. 7.I.1920 Ostrów.Maz.
    Kruk Tomasz - szer. 3.p.w.kol. zm.ch. 26.IV.1920 Poznań.
    Kruk Władysław - szer. szp.koni. zm.ch. 3.IX.1919 Białystok.
    Kruk Władysław - szer. 8.p.p.leg. zm.ch. 8.IV.1920 Wilno.
    Krukierek Tadeusz - kpt. D.O.G.VI. zm.(wypad.) 18.X.1920 Lwów.
    Krukiewicz Władysław - szer. 2.VI.baon.etap. zm.ch. 22.VIII.1920 Wadowice.
    Krokowa Juljan - szer. zm.ch. 5.III.1920 Wilno.
    Krukowski Adam - ppor. 40.p.strz. zm.ch. 29.XII.1920 Lwów.
    Krukowski Antoni - 54.p.strz. zm.ch. 18.III.1920 Przemyśl.
    Krukowski Antoni - szer. 32.p.p. zm.ch. 4.IV.1920
    Krukowski Czesław - st.szer. 21.p.p. pl. 18.V.1920 Górki.
    Krukowski Marcin - szer. 13.dyw.piech. zm.ch. 30.VIII.1920 Tarnów.
    Krukowski Stanisław - kan. 13.p.a.p. zm.ch. 15.XII.1920 Równe.
    Krumf Józef - szer. 31.p.p. zm.ch. 12.XI.1920 Ugliczniewolaros.
    Krumhorn Adolf - st.szer. 40.p.strz. pl. 8.V.1919 Grzybowice.
    Krummer Rudolf - zm. 1919 niewolaukr.
    Krupa Alfred - szer. komp.borysławska. zm.ch. 26.XI.1918 Sanok.
    Krupa Antoni - st.sap. 3.baon.sap. pl. 12.IV.1919 Zielów.
    Krupa Franciszek - komp.etap.Czortków. zm.ch. 24.IX.1919 Stanisławów.
    Krupa Franciszek - szer. 27.p.p. zm.ch. 28.XII.1919 Częstochowa.
    Krupa Franciszek - szer. 39.p.strz. pl. 17.IV.1920 Płoskirów.
    Krupa Jan - st.szer. 8.p.p.leg. pl. 01-10.IV.1919
    Krupa Jan - szer. P.K.U.Tomaszów. zm.ch. 26.III.1920 Żyrardów.
    Krupa Jan - szer. 12.p.p. pl. 21.IV.1920 Szaciłki.
    Krupa Jan - szer. 4.p.p.leg. zm. 27.VII.1920 poc.san.
    Krupa Jan - st.szer. 70.p.p. pl. 2.VIII.1920 Ciechanowiec.
    Krupa Jan - szer. 59.p.p. zm.ch. 21.XI.1920 Inowrocław.
    Krupa Józef - kpr. 3.p.a.p. zm.ch. 3.II.1920 N.Sącz.
    Krupa Ludwik - szer. 10.p.p. pl. 11.I.1919 ZimnaWoda.
    Krupa Łukasz - uł. 9.p.uł. zm.ch. 2.II.1920 szp.pol.12.
    Krupa Marcin - strz. 49.p.strz. zm.ch. 7.I.1920 Warszawa.
    Krupa Marjan - szer. kadra.w.kol.1. zm.ch. 1.I.1920 Jabłonna.
    Krupa Mateusz - szer. 16.p.p. zm.ch. 23.V.1919 Wadowice.
    Krupa Michał - sierż. zakł.D.O.G.VI. zm.ch. 8.VIII.1920 Przemyśl.
    Krupa Pankracy - st.szer. 1.p.p.leg. zm.ch. 4.V.1919 Ostrów.Maz.
    Krupa Paweł - strz. 145.p.strz. zm.ch. 9.X.1920 Warszawa.
    Krupa Piotr - szer. urz.powr.jeń. zm.ch. 2.I.1920 N.Sącz.
    Krupa Piotr - szer. 25.p.p. zm.ch. 13.VIII.1920 Radom.
    Krupa Stanisław - st.szer. 34.p.p. pl. 29.V.1919 Borowe.
    Krupa Stanisław - st.szer. 4.p.p.leg. pl. 1.VII.1919 Listopady.
    Krupa Stanisław - strz. 1.p.strz.kon. zm.ch. 11.V.1920 Toruń.
    Krupa Władysław - strz. 9.p.strz.grań. pl. 4.VIII.1920 GajeStarobrodzkie.
    Krupa Władysław - kpr. 3.p.szwol. pl. 20.VIII.1920 Raciążnica.
    Krupczyński Józef - szer. 29.p.p. pl. 29.III.1919 Świdniki.
    Krupiński Jan - szer. zm.r. Warszawa.
    Krupiński Jan - strz. 11.p.strz.grań. pl. 16.X.1920 Dargusze.
    Krupiński Józef - kpr. 8.bryg.jazdy. zm.ch. 11.XI.1920 Zamość.
    Krupiński Leon - kan. 2.p.a.c. zm. 26.XI.1919 szp.pol.704.
    Krupiński Stanisław - szer. 5.p.p.leg. pl. 7.IX.1920 Siderka.
    Krupiński Stefan - szer. 30.p.p. zm.r. 1.VIII.1919 Stanisławo
    Krupiński Wiktor - szer. 1.dyw.piech. pl. 20.I.1920 N.Borysów.
    Krupiński Witold - szer. 2.p.p.leg. zm.ch. 29.VIII.1919 Piotrków.
    Krupka Jan - szer. 22.p.p. zm.ch. 25.VII.1920 Brześć.n.B.
    Krupka Józef - strz. słucki.p.strz. zm.ch. 19.VII.1920 Łódź.
    Krupnik Walenty - szer. 13.p.p. zm.ch. 18.VI.1920 Wilno.
    Krupop Stanisław - st.uł. jazda.tatar. zm.ch. 3.I.1920 Warszawa.
    Krupowicz Roman - strz. miński.p.strz. zm.ch. 17.I.1920 Dokszyce.
    Krupowicz Stanisław - plut. miński.p.strz. pl. 26.VII.1919 Pogorzelce.
    Krupowski Stanisław - strz. wileń.p.strz. zm.r. 18.XI.1920 czół.san.
    Krupraniak Jan - zm. 21.X.1920 niewola.ros.
    Krupska Bronisława - pielęg. szp.etap.2. zm.ch. 10.I.1920 Mołodeczno.
    Krupski Antoni - plut. 18.p.p. zm.ch. 17.I.1920 Lwów.
    Krupski Jan - plut. 4.p.p.leg. pl. 4.VIII.1919
    Krupski Józef - szer. 8.p.p.leg. zm. 8.XI.1918 Ostrów.Maz.
    Krupski Józef - szer. baon.etap.Lwów. zm.ch. 1.III.1920 Lwów.
    Krupski Józef - plut. 23.p.p. pl. 25-30.I.1919
    Krupski Kazimierz - szer. D.O.G.IV. zm.ch. 29.III.1920 Łódź.
    Krupski Marjan - szer. 59.p.p. pl. 19.I.1920 Chmielniki.
    Krupski Tomasz - szer. 1.p.p.leg. pl. 27.IX.1919
    Kruptofik Filip - uł. 11.p.uł. zm.ch. 23.III.1920 Lublin.
    Krusiec Franciszek - szer. 11.p.p. zm.r. 19.IX.1920 Przemyśl.
    Krusiecki Stanisław - szer. 4.p.p.leg. zm. 1.I.1920 Warszawa.
    Krusinowski Leon - szer. 2.V.baon.wart. zm.ch. 17.IV.1920 Kraków.
    Kruszczak - kpr. 31.p.p. zm. 1920 niewola.ros.
    Kruszczalc Jan - sap. 6.baon.sap. zm.ch. 11.IX.1920 Nisko.
    Kruszczewicz Andrzej - szer. 10.p.p. zm.r. 14.VIII.1920 Warszawa.
    Kruszczyński Jakób - strz. miński.p.strz. pl. 27.IX.1920 Papiernia.
    Kruszczyński Jakób - szer. 11.p.p. pl. 28.IX.1920 Feliksowo.
    Kruszec Paweł - szer. 3.p.p.leg. pl.
    Kruszewski Feliks - szer. b.z.w.wart.II. zm.ch. 3.VIII.1920 Poznań.
    Kruszewski Jan - szer. zakł.D.O.G.III. zm.ch. 1.V.1919 Warszawa.
    Kruszewski Jan - szer. 66.p.p. zm.ch. 2.VIII.1920 Warszawa.
    Kruszewski Józef - sap. komp.zap.sap.1. zm.ch. 4.VII.1920 Warszawa.
    Kruszewski Józef - szer. 2.p.p.leg. pl. 1.VIII.1919 Radoszkowicze.
    Kruszewski Stanisław - uł. 7.p.uł. pl. 16.IV.1919 Berdówka.
    Kruszewski Stanisław - rtm. 3.p.uł. pl. 10.VIII.1919 Słuck.
    Kruszewski Stanisław - szer. centr.szk.pdf.piech. zm.(utoń.) 21.V.1920 Biedrusko.
    Kruszewski Wacław - por. 39.p.strz. pl. 31.VIII.1920 Rusiłów.
    Kruszewski Władysław - szwol. 1.p.szwol. pl. 27.I.1919 Krystynopol.
    Kruszewski Władysław - strz. białost.p.strz. zm.ch. 26.VI.1919 Białystok.
    Kruszko Kazimierz - strz. 9.p.strz.grań. pl. 5.IX.1920 Brody.
    Kruszona Bernard - szer. 2.baon.garn. zm.ch. 25.I.1920 Poznań.
    Kruszona Stanisław - sierż. 2.p.lot. pl. 23.V.1919 N.Miasto.
    Kruszona Zygfryd - szer. wyż.szk.lot. zm.ch. 2.XI.1920 Poznań.
    Kruszy Adolf - szer. 167.p.p. pl. 2.VI.1920 Rybczany.
    Kruszyk Walenty - bomb. 17.p.a.p. zm.ch. 23.VI.1920 Łódź.
    Kruszyna Bronisław - szer. 4.p.p.leg. zm.ch. 2.III.1920 Kielce.
    Kruszyński Michał - 6.baon.strz. pl. 01-11.IV.1919
    Kruszyński Tadeusz - szer. 66.p.p. pl. 23.IX.1920 Horodec.
    Kruśnicki Piotr - szer. 6.p.p.leg. zm.(utoń.) 6.V.1920 Teterew.
    Krutkiewicz Szczepan - szer. l.III.baon.etap. zm.ch. 4.XI.1920 Złoczów.
    Kruż Mikołaj - szer. 15.p.p. zm.r. 26.VI.1920 Warszawa.
    Kruża Leonard - kan. 113.p.a.p. zm.ch. 30.XII.1919 szp.pol.609.
    Kruże Zygmunt - szer. 21.p.p. zm.ch. 20.XII.1920 szp.pol.401.
    Kruger Adam - szer. 60.p.p. pl. 31.VII.1920
    Kruger Władysław - st.szer. 5.p.p.leg. pl. 15.V.1919 N.Święciany.
    Kruger Wojciech - kpr. 62.p.p. zm.ch. 19.IX.1920 Bydgoszcz.
    Krych Juljan - st.szer. 33.p.p. pl. 10.X.1919 Tetcza.
    Krych Stanisław - szer. 68.p.p. pl. 28.VI.1919 Narajów.
    Krych Stanisław - szer. 59.p.p. zm.ch. 1.XI.1920 Kaługa.niewola.ros.
    Krych Władysław - szer. 59.p.p. zm.ch. 19.VI.1920 Białystok.
    Krycharski Kazimierz - kan. 4.p.a.p. zm.ch. 13.VI.1920 Chylin.
    Krychowski Ludwik - szer. 61.p.p. pl. 22.IX.1920 Widziejki.
    Kryczka Józef - sap. baon.most. zm.ch. 13.VIII.1919 Modlin.
    Kryczka Józef - strz. 44.p.strz. zm.ch. 26.IV.1920 Łuck.
    Kryczka Kazimierz - pobor. P.K.U.Rzeszów. zm.ch. 7.IX.1920 Rzeszów.
    Kryczka Michał - kpr. 7.p.p.leg. zm.(wypad.) 19.XI.1920 Soły.
    Kryczka Stanisław - szer. 1.p.p.leg. pl. 31.VII.1919 Starzynki.
    Kryczke Stanisław - 30.p.p. pl. 12.VII.1920 St.Rudnia.
    Kryczko Jan - sierż. zakł.4.dyw.piech. zm.(wypad.) 1.VI.1919 Stryj.
    Kryda Jan - szer. 240.p.p. pl. .VIII.1920 Streptów.
    Krydel Stefan - chor. oddz.mjr.Dąbrowskiego. pl. 16.I.1919 Lebiodka.
    Krydel Wacław - ppor. 13.p.uł. zm.ch. 7.VIII.1920 Warszawa.
    Kryger Adolf - szer. 14.p.p. zm.ch. 15.III.1920 Włocławek.
    Kryger Franciszek - szer. 57.p.p. pl. 12.VIII.1919 Ihumeń.
    Krygier - uł. jazda.mjr.Jaworskiego. pl. 6.III.1920 W.Młynki.
    Krygier Alfons - szer. 23.p.p. zm.ch. 1.XII.1920 Lublin.
    Krygier Antoni - strz. grodzień.p.strz. pl. 17.VIII.1920 Radzymin.
    Krygier Bolesław - ppor. 55.p.p. pl. 20.IV.1919 Nawarja.
    Krygier Franciszek - szer. 56.p.p. pl. 3.V.1920 Szaciłki.
    Krygier Henryk - szer. 16.p.p. pl. 28.V.1920 Murowa.
    Krygier Otto - szer. 1.syb.p.p. pl. 14.VIII.1920 Borkowo.
    Krygier Roman - szer. 31.p.p. zm. 4.VIII.1920 szp.pol.401.
    Krygier Rudolf - sap. 4.baon.sap. zm.ch. 7.XI.1919 Łódź.
    Krygier Teodor - szer. szw.zap.tab.IX. zm.ch. 5.IV.1920 Grodno.
    Krygowski Władysław - strz. 47.p.strz. zm.ch. 23.VIII.1920 Stryj.
    Kryjom Antoni - kpr. 12.p.strz.wlkp. zm.r. 6.VI.1919 Ostrów.Wlkp.
    Kryjom Tomasz - szer. 3.p.strz.wlkp. zm.ch. 23.IX.1919 Mińsk.Lit.
    Kryk Roman - strz. 4.p.strz.pdh. zm.r. 4.X.1920 Warszawa.
    Kryk Stanisław - szer. zakł.D.O.G.VI. zm.ch. 8.I.1920 Lublin.
    Krykant Feliks - szer. 64.p.p. pl. 23.V.1920 Horeły.Łuh.
    Krykowiak Stanisław - strz. 43.p.strz. pl. 29.V.1920 Pohrebyszcze.
    Krylak Stanisław - pl. 6.XI.1918 Lwów.
    Krylski Stanisław - szer. D.O.G.I. zm.ch. 14.X.1920 Warszawa.
    Kryłyszyn Wasyl - szer. 2.p.lot. zm.ch. .III.1920 Kraków.
    Krymarski Bolesław - szer. 33.p.p. zm.(utoń.) 16.IV.1920 Uszacz.
    Krymiewski Michał - strz. 9.p.strz.grań. pl. 5.IX.1920 Brody.
    Krymski Franciszek - szer. 5.p.p.leg. zm.ch. 1919 N.Święciany.
    Krynicki Aleksander - szer. 26.p.p. pl. 30.VI.1920 Olewsk.
    Krynicki Antoni - strz. kowień.p.strz. pl. 10.III.1919 Słonim.
    Krynicki Jan - st.szer. zm.ch. 29.V.1920 Stanisławów.
    Krynicki Józef - szer. szp.koni1. zm.ch. 1.IV.1920 szp.pol.104.
    Krynicki Rudolf - szer. 10.p.p. pl. 12.I.1919 Czerlany.
    Krynicki Tadeusz - szer. 2.syb.p.p. zm.ch. 23.VIII.1920 Modlin.
    Kryńczakowski Jan - szer. 22.p.p. pl. 31.I.1920 Wysokie.
    Kryński Franciszek - kan. dtwo.poligonu.Rembertów zm.ch. 31.XII.1919 Warszawa.
    Kryński Franciszek - szer. 24.p.p. zm.(wypad.) 18.VIII.1920 Lublin.
    Kryński Jan - strz. 51.p.strz. zm.ch. 8.X.1919 Zbaraż.
    Kryński Jan - strz. 145.p.strz. pl. 18.IX.1920 Sikirycze.
    Krypa Bronisław - strz. 10.p.strz.grań. zm.ch. .VIII.1920 poc.san.
    Krypel Antoni - szer. 10.p.p. zm.ch. 1.IV.1920 Rokitno.
    Krypkowiak Władysław - st.szer. 62.p.p. pl. 20.VII.1920
    Krysa Franciszek - kpr. 108.p.uł. pl. 15.IX.1920 Biskupicze.
    Krysa Józef - szer. D.O.G.VI. zm.ch. 30.X.1920 Zakopane.
    Krysa Karol - szer. zm.ch. 4.I.1920 Lwów.
    Krysiak Antoni - szer. 69.p.p. pl. 15.VII.1920 Krzywice.
    Krysiak Antoni - szer. 106.p.p. zm.ch. .XII.1920 niewola.ros.
    Krysiak Felik= - szer. 13.p.p. zm.ch. 1.IX.1920 Krotoszyn.
    Krysiak Ignacy - szer. 2.p.p.leg. zm. 6.I.1920 Piotrków.
    Krysiak Ignacy - szer. 29.p.p. zm.ch. 18.III.1920 Bielsko.
    Krysiak Ignacy - uł. 13.p.uł. zm.ch. 25.XI.1920 Bydgoszcz.
    Krysiak Józef - 30.p.p. pl. 8.VI.1920 Bojary.
    Krysiak Stanisław - strz. 45.p.strz. zm.ch. 10.III.1920 Włodzimierz.Woł
    Krysiak Stanisław - st.szer. 2.p.p.leg. pl. 9.VII.1920 Smolewicze.
    Krysiak Stanisław - szer. 7.p.p.leg. pl. 20.IX.1920
    Krysiak Stefan - kpr. 1.ruch.park.lot. zm.ch. 4.XII.1919 Wołkowysk.
    Krysiak Wacław - st.szer. 9.p.p.leg. pl. 3.V.1919
    Krysiak Władysław - szer. 12.p.strz.wlkp. zm.ch. 4.VII.1919 Ostrów.Wlkp.
    Krysiak Władysław - st.szer. D.O.G.IV zm.ch. 12.III.1920 Łódź.
    Krysiak Wojciech - szer. 1.p.p.leg. pl. 22.VIII.1920 Białystok.
    Krysin Antoni - grodzień.p.strz. zm. 12.VI.1920
    Krysiński Bolesław - strz. 48.p.strz. pl. 28.IX.1920 Panki.
    Krysiński Mieczysław - szer. P.O.W. zm.ch. 18.III.1919 Kalisz.
    Krysiński Mieczysław - uł. 2.p.uł. zm.ch. 22.III.1919 Kowel.
    Krysiński Stanisław - szer. Nacz.Dow. zm.ch. 29.XII.1919 Warszawa.
    Krysiński Szczepan - szer. 62.p.p. zm.ch. 17.III.1920 Bydgoszcz.
    Krysiński Tomasz - szer. 4.p.strz.wlkp. zm.ch. 14.IX.1919 Poznań.
    Krysiński Wincenty - strz. 44.p.strz. zm. 29.XII.1919 Szymanowice.
    Krysiuk Jerzy - strz. grodzień.p.strz. pl. 19.IV.1919 Stołowicze.
    Krysraalski Józef - szer. 57.p.p. pl. 22.IX.1919 Bobrujsk.
    Kryst Henryk - kan. 7.p.a.p. zm.ch. 12.III.1919 Warszawa.
    Kryst Jan - plut. 19.p.p. zm. 13.I.1919 Lwów.
    Kryst Jan - szer. 205.p.p. zm.r. 13.VIII.1920 Pułtusk.
    Krystek Franciszek - szer. 59.p.p. pl. 24.IX.1920 Rupienki.
    Krystek Ludwik - szer. 7.p.p.leg. pl. 21.IX.1920 Brzostowica.W.
    Krystek Tomasz - szer. 69.p.p. zm.
    Krystek Wawrzyniec - szer. 61.p.p. pl. 24.IX.1920 Wołkowysk.
    Krystek Zygmunt - szer. baon.wart. zm.(wypad.) 19.X.1919 Łódź.
    Krystera Leon - szer. 5.p.p.leg. pl. 3.I.1920 Dyneburg.
    Krystians Józef - szer. 61.p.p. zm. 9.X.1920 Łódź.
    Krystjan Jan - szer. 5.p.p.leg. pl. 28.VII.1919 N.Wilejka.
    Krystkowiak Bronisław - szer. 60.p.p. pl. 23.VII.1920 nad.Szczarą.
    Krystkowiak Stanisław - st.sierż. 65.p.p. pl. 24.IX.1920 Kobryń.
    Krystkowiak Walenty - st.szer. 62.p.p. pl. 19.VII.1920 Nowiny.
    Krystoszak Aleksander - szer. 56.p.p. zm.r. 4.X.1920 Baranowicze.
    Krystowiak Wojciech - szer. 155.p.p. zm.ch. .XI.1920 Samara.niewola.ros.
    Krystyan Jan - sap. 5.baon.sap. zm.ch. 31.III.1920 Kraków.
    Krystyan Piotr - szer. sekc.o.M.S.Wojsk. zm.ch. 1.I.1920 Kraków.
    Kryszak Walenty - plut. 59.p.p. pl. 24.IX.1920 Rupienki.
    Kryszak Wojciech - szer. 59.p.p. zm.ch. 13.IX.1920 Inowrocław.
    Kryszczak Józef - kpr. 32.p.p. zm.ch. 7.VIII.1920 Warszawa.
    Kryszczuk Franciszek - szer. 9.p.p.leg. pl. 19.V.1920 nad.Berezyną.
    Kryszewski Stefan - strz. 51.p.strz. zm.ch. 3.III.1920 Inowrocław.
    Kryszkiewicz Kazimierz - strz. białost.p.strz. zm. 21.VII.1920 Modlin.
    Kryształ Władysław - szer. 30.p.p. pl. 22.VI.1919 Dunajów.
    Krysztof Franciszek - szer. 60.p.p. pl. 15.VI.1920 Czernica.
    Krysztofiak Czesław - st.uł. 215.p.uł. zm.ch. 20.XII.1920 Nieśwież.
    Krysztosiak Józef - szer. 21.p.p. pl. 14.V.1920 Piotrowce.
    Krysztowiak Andrzej - szer. 56.p.p. pl. 19.VII.1920 Tartaki.
    Krysztowiak Stanisław - kan. 9.p.a.p. zm. 5.X.1919 Biała.Podl.
    Kryszyłowicz Zygmunt - strz. kowień.p.strz. pl. 16.XI.1920 Giedrojce.
    Kryś Jan - szer. 5.p.p.leg. zm.ch. 29.III.1919 Jarosław.
    Kryśka Paweł - szer. 36.p.p. zm.r. 6.VI.1920 N.Święciany.
    Krywald Stanisław - chor. zm.r. 6.XI.1918 Lwów.
    Krywienia Michał - strz. grodzień.p.strz. pl. 2.XI.1919 Mościszcze.
    Kryza Jan - kpr. 2.p.szwol. pl. 8.VI.1920 Sestrenówka.
    Kryżak Stefan - szer. 70.p.p. zm. 25.III.1920 Pleszew.(ur.1901)
    Kryżak Szczepan - szer. 70.p.p. zm. 1.III.1920 Pleszew.(ur.1901)
    Krzan Wawrzyniec - strz. 52.p.strz. zm.ch. 17.III.1920 Lwów.
    Krzanc Stanisław - szer. 7.p.p.leg. zm.ch. 1.VI.1920 Chełm.
    Krzanik Józef - strz. 49.p.strz. zm.ch. 16.III.1920 Kołomyja.
    Krzanowski Jan - strz. 54.p.strz. pl. 1.IV.1920 Harmaki.
    Krzeczek Władysław - strz. 51.p.strz. zm.r. 17.VI.1920 poc.san.
    Krzeczkowski Jan - kpr. 7.p.p.leg. pl. 4.VI.1920 Bubny.
    Krzeczkowski Wacław - kpr. 8.p.p.leg. pl. 9.III.1919 Dobrosin.
    Krzemieniewicz Marjan - 45.p.strz. pl. 10.III.1920 Pilawa.
    Krzemień Aleksander - szer. 5.II.baon.etap. zm.ch. 27.X.1920 Dęblin.
    Krzemień Jan - szer. 13.p.p. pl. 5.VI.1920 Katarzynów.
    Krzemień Jan - szer. 2.V.baon.etap. zm.ch. 24.XII.1920 Lwów.
    Krzemień Józef - szer. 1.p.p.leg. zm.ch. 14.III.1919 Warszawa.
    Krzemień Władysław - pchor. 12.p.p. zm.ch. 2.VII.1919 Jaworów.
    Krzemieński Franciszek - kpr. 2.syb.p.p. pl. 23.VIII.1920 Chorzele.
    Krzemieński Jan - 1.p.strz.lw. pl. 19.XII.1918 Zboiska.
    Krzemieński Stanisław - szer. 1.p.p.leg. pl. 22.VII.1919
    Krzemiński Aleksander - strz. 52.p.strz. zm.ch. 24.IV.1920 Lwów.
    Krzemiński Bolesław - st.szer. 6.p.p.leg. zm.
    Krzemiński Bolesław - kpr. 55.p.p. zm.ch. 7.III.1920 szp.pol.702.
    Krzemiński Bronisław - szer. 2.p.p.leg. pl. 31.VII.1919 Gródek.Siemk.
    Krzemiński Franciszek - szer. szp.wojsk.Skierniewice. zm.ch. 1.VIII.1920 Skierniewice.
    Krzemiński Franciszek - kpr. 65.p.p. zm.r. 10.X.1920 Starogard.
    Krzemiński Jan - sierż. 25.p.p. pl. 28.IX.1920 Sarny.
    Krzemiński Józef - szer. leg.pol. pl. 18.XI.1918 Lwów.
    Krzemiński Józef - szer. 11.p.p. pl. 25.VI.1920 Rudnia.Radowel.
    Krzemiński Józef - szer. 15.p.p. zm.r. 6.VII.1920 Ostrów.Maz.
    Krzemiński Józef - uł. 13.p.uł. zm.ch. 21.VIII.1920 Aleksandrów.Kuj.
    Krzemiński Józef - szer. zakł.D.O.G.V. zm.r. 13.VIII.1920 Łódź.
    Krzemiński Józef - kan. 2.p.a.p. zm.ch. 10.XII.1920 Radom.
    Krzemiński Mieczysław - szer. b.z.w.wart.VII. zm.ch. 29.V.1920 Poznań.
    Krzemiński Stanisław - strz. 52.p.strz. zm.ch. 18.III.1920 Lwów.
    Krzemiński Wacław - szer. 70.p.p. zm.ch. 28.IX.1920 Łódź.
    Krzempek Franciszek - 10.p.p. zm.r. 19.V.1919 Gródek.Jagieł.
    Krzepka Stanisław - szer. 5.p.p.leg. pl. 26.VI.1920 Tartaki.
    Krzesaj Piotr - szer. 19.p.p. pl. 3.VIII.1920
    Krzesiński Feliks - uł. 108.p.uł. pl. 4.VIII.1920 Ostrołęka.
    Krzesiński Jan - szer. 8.p.p.leg. zm.ch. 27.XII.1919 Dworzyszcze.
    Krzesłowski Mieczysław - kpr. 1.p.p.leg. pl. 27.IX.1919 Kałkuny.
    Krzeszczak Jan - szer. 66.p.p. zm.ch. 1.X.1920 Lublin.
    Krzeszewski Leon - strz. 54.p.strz. zm.r. 30.VIII.1920 Radymno.
    Krzeszowiec Jan - szer. baon.wart. zm.r. 27.VII.1920 Lwów.
    Krzeszowski Teofil - szer. 2.p.p.leg. zm.ch. 13.VIII.1920 Warszawa.
    Krzeszowski Władysław - strz. 51.p.strz. zm. 22.III.1920 Przemyśl.
    Krześcian Feliks - szer. 34.p.p. zm.ch. 22.VI.1920 Kalisz.
    Krześlak Jan - szer. 19.p.p. zm. 16.IV.1919 Przemyśl.
    Krześniak Stanisław - kan. 3.p.a.c. zm.ch. 21.XII.1920 Gniezno.
    Krzewicki Adam - st.szer. 36.p.p. zm.ch. 2.VIII.1920 Kraków.
    Krzewicki Jan - strz. 145.p.strz. zm.r. 17.VI.1920 Lwów.
    Krzewiecki Jan - ppor. 38.p.strz. zm.ch. 3.III.1920 Lwów.
    Krzewina Władysław - strz. 2.p.strz.pdh. zm.ch. 17.IV.1920 Sanok.
    Krzewińska Marta - pielęg. szp.Cz.Krz.Wolsztyn zm.ch. 18.XII.1920 Poznań.
    Krzewiński Józef - kpr. 7.p.uł. pl. 26.XII.1918 Kornie.
    Krzewiński Stanisław - szer. 6.p.p.leg. zm.ch. 26.VII.1920 Warszawa.
    Krzosek Józef - strz. 49.p.strz. zm.r. 8.VIII.1920 Lwów.
    Krzton Michał - strz. 145.p.strz. zm.ch. 21.III.1920 szp.pol.609.
    Krzuszcz Stanisław - szer. 5.p.p.leg. pl. 22.V.1919 Ignalin.
    Krzuś Paweł - zm.ch. 5.II.1919 Tarnopol.
    Krzych Józef - szer. 19.p.p. zm.ch. 18.XI.1920 Lwów.
    Krzycki Henryk - szer. b.z.w.wart.VII. zm.ch. 19.X.1920 Kościan.
    Krzyczewski Antoni - kpr. 29.p.p. pl. .VIII.1920
    Krzyczkowski Leon - szer. komp.zap.tlgr.1. zm.r. 13.VII.1920 Warszawa.
    Krzyczkowski Piotr - szer. 21.p.p. zm.ch. 23.XII.1920 Warszawa.
    Krzyczmanik Jan - szer. komp.san.Piotrków zm.ch. 26.I.1920 Białystok.
    Krzyk Antoni - st.szer. 34.p.p. pl. 2.VIII.1920 Rutki.
    Krzyk Jan - szer. szw.zap.tab.VI. zm.ch. 25.VI.1920 Przemyśl.
    Krzyk Józef - uł. 1.p.uł. zm.r. 28.IV.1920 szp.pol.307.
    Krzykowiak Jan - strz. 47.p.strz. zm.ch. 30.VII.1920 poc.san.
    Krzykowski Edmund - kpr. 23.p.p. pl. 25-30.I.1919
    Krzykowski Ignacy - szer. 56.p.p. pl. 27.VII.1920 Białowieża.
    Krzykowski Jan - strz. 145.p.strz. pl. 28.V.1920 Hajsyn.
    Krzykowski Stanisław - szer. 38.p.strz. zm.r. 20.V.1920 Przemyśl.
    Krzykowski Władysław - szer. zm. 15.XII.1918 Modlin.
    Krzykwa Leon - szer. sztab2.dyw.lit.biał. zm.ch. 15.I.1920 Grodno.
    Krzyłowski Szymon - szer. zm.ch. 13.VIII.1920 poc.san.
    Krzyminiewski Stanisław - szer. 155.p.p. zm.ch. 2.II.1920
    Krzymiński Antoni - kpr. 7.p.p.leg. zm.(utoń.) 20.VII.1920
    Krzymiński Jan - szer. 11.p.p. pl. 6.VIII.1920 Dorohusk.
    Krzymiński Maks. - szer. 5.p.strz.wlkp. pl. 20.I.1919 Chmielniki.
    Krzymniewski Adam - szer. 3.baon.garn.Poznań zm.ch. 29.I.1920 Inowrocław.
    Krzymuski Kazimierz - szer. 8.p.p.leg. zm. 17.X.1920 szp.pol.207.
    Krzymuski Władysław - kpr. 2.p.uł. pl. 11.VIII.1920 Ostrołęka.
    Krzynówek Józef - szer. 28.p.p. zm.ch. 9.VIII.1919 Łódź.
    Krzynówek Mikołaj - szer. b.z.w.wart.III. zm.ch. 9.IX.1920 Kielce.
    Krzysiak Andrzej - szer. 6.p.p.leg. pl. 29.IV.1919 Wilno.
    Krzysiak Franciszek - szer. 12.p.strz.wlkp. pl. 6.II.1919 Zduny.
    Krzysiak Ignacy - szer. 23.p.p. zm.ch. 18.III.1920 Bielsko.
    Krzysiak Jan - st.szer. 9.p.p.leg. pl. 3.V.1919 Staje.
    Krzysiek Józef - szer. baon.wart.Wadowice. zm.ch. 29.III.1920 Wadowice.
    Krzysik Karol - chor. pl. 10.XII.1918
    Krzyskowski Józef - st.szer. 4.p.p.leg. zm.r. 15.III.1919 Lwów.
    Krzyspiak Leon - szer. 6.p.p.leg. pl. 30.IV.1919 Wilno.
    Krzystaniak Stanisław - szer. 10.p.strz.wlkp. zm. 6.I.1920 Września.
    Krzystek Ludwik - zm.ch. 9.IX.1920 Mińsk.Lit.
    Krzystek Marceli - ppor. 9.p.p.leg. pl. 19.V.1920 Berezyna.
    Krzystek Zygmunt - szer. baon.etap. zm. 9.VII.1919 Wilno.
    Krzystoń Franciszek - szer. zm.ch. 11.XII.1919 szp.pol.108.
    Krzystoporski Jan - por. 17.p.uł. pl. 14.VI.1920
    Krzystyniak Stanisław - 145.p.strz. zm.ch. 13.IV.1920 Przemyśl.
    Krzyszczak Franciszek - szer. 7.p.p.leg. zm.ch. 16.III.1920 Chełm.
    Krzyszczak Stanisław - szer. 36.p.p. pl. 15.IX.1919 Ościewicze.
    Krzyszewski Antoni - kpr. 36.p.p. pl. 13.VIII.1920 Ossów.
    Krzyszko Franciszek - szer. 61.p.p. pl. 3.VIII.1920 Gródek.
    Krzyszkowiak Paweł - strz. 43.p.strz. pl. 29.V.1920 Pliskowo.
    Krzyszkowski Henryk - szer. 20.p.p. zm.ch. 7.V.1919 Kraków.
    Krzyszkowski Klemens - szer. 4.p.p.leg. zm.ch. 4.VIII.1920 Skierniewice
    Krzyszowicz Jan - szer. baon.wart.Lwów. zm.r. 27.VII.1920 Lwów.
    Krzysztofiak Leon - strz. 47.p.strz. pl. 14.VIII.1920 Radzymin.
    Krzysztofik Franciszek - szer. b.z.w.wart.III. zm.ch. 21.X.1920 Kielce.
    Krzysztofik Mikołaj - uł. 1.p.uł. pl. 29.V.1920 Wołodarka.
    Krzysztofiński Jan - strz. 46.p.strz. zm.ch. 10.III.1920 Sambor.
    Krzysztoforski Jan - plut. 9.p.uł. pl. 22.V.1920 Teptiuków.
    Krzysztofowicz Eugenjusz - szer. 202.p.p. pl. 21.VIII.1920 Przasnysz.
    Krzysztofowicz Jan - szer. 12.p.p. pl. 17.IX.1920 Laski.W.
    Krzysztoń Franciszek - sap. 12.baon.sap. zm.ch. 11.XII.1919 Tarnopol.
    Krzysztoń Jan - sierż. 4.p.p.leg. pl. 29.V.1920 Mściż.
    Krzysztoń Kazimierz - plut. 1.p.strz.pdh. pl. 14.VI.1919 Pereniatyn.
    Krzyściak Jan - kan. 4.p.a.p. zm.ch. 8.VII.1920 Żarnówka.
    Krzyśko Jan - strz. 2.p.strz.pdh. zm.ch. 20.I.1920 Kołomyja.
    Krzywanowski Józef - kpr. 39.p.strz. pl. 17.V.1919 Prusy
    Krzywda Antoni - szer. 32.p.p. zm.ch. 31.VIII.1920 Warszawa.
    Krzywda Jan - szer. 26.p.p. pl. 16.VI.1920 Horbulów.
    Krzywda Tomasz - uł. 3.p.uł. pl. 16.IX.1920 Augustów.
    Krzywicki Antoni - szer. zm. 10.III.1919
    Krzywicki Jan - szer. 8.p.p.leg. zm.r. 22.IX.1920 Brzostowica.W.
    Krzywicki Józef - st.uł. 12.p.uł. pl. 27.VIII.1920 Budynin.
    Krzywiecki Władysław - san. 1.p.strz.lw. zm.r. 26.XII.1918 Lwów.
    Krzywiński Aleksander - kpr. 17.p.p. zm.(wypad.) 2.IX.1920 Zadwórze.
    Krzywiński Franciszek - szer. 37.p.p. pl. 29.I.1920
    Krzywkowski Bronisław - szer. 25.p.p. pl. 20.III.1920 Rohaczów.
    Krzywonos Roman - komp.jarosławska. pl. 20-31.V.1919
    Krzywoszyński Feliks - ppor. 17.p.uł. pl. 1.VI.1920 Roticze.
    Krzyż Wojciech - szer. szp.zap.Brzeżany. zm.ch. 6.IV.1920 Lwów.
    Krzyżagórski Stefan - kan. 17.p.a.c. zm.ch. 20.IX.1920 W.Wieś.
    Krzyżak Wojciech - szer. 1.p.p.leg. zm.r. 30.VII.1920 Radomyśl.
    Krzyżakowski Juljan - szer. 22.p.p. pl. 8.II.1920 Owrucz.
    Krzyżaniak Franciszek - st.szer. 9.p.strz.wlkp. zm.ch. 13.I.1920 Gniezno.
    Krzyżaniak Jan - szer. 12.p.strz.wlkp. pl. 21.II.1919 Borownica.
    Krzyżaniak Stanisław - szer. 155.p.p. zm.ch. 1.X.1920 Bydgoszcz.
    Krzyżaniak Wacław - strz. 144.p.strz. pl. 30.IX.1920 Senin.
    Krzyżanowicz Stanisław - szer. 64.p.p. zm.ch. 30.X.1920 szp.pol.702.
    Krzyżanowski Franciszek - ppor. 4.p.p.leg. pl. 16.VI.1919
    Krzyżanowski Franciszek - szer. 59.p.p. zm. 5.II.1920 Inowrocław.
    Krzyżanowski Franciszek - kan. 4.p.a.c. zm.ch. 30.VIII.1920 Kalisz.
    Krzyżanowski Jan - szer. 3.baon.etap. zm.ch. 9.I.1920 Tarnopol.
    Krzyżanowski Jan - szer. 20.p.p. pl. 19.VI.1920 Mieczyszcze.
    Krzyżanowski Jan - szer. P.K.U.Chełm. zm.ch. 7.III.1920 Lublin.
    Krzyżanowski Jan - szer. b.z.w.wart.VI. zm. 2.XII.1920 Lwów.
    Krzyżanowski Jerzy - rtm. 10.p.strz.grań. pl. 13.VIII.1920
    Krzyżanowski Joachim - strz. 47.p.strz. zm.r. 6.XI.1920 Warszawa.
    Krzyżanowski Józef - kpr. 39.p.strz. pl. 17.V.1919 Lwów.
    Krzyżanowski Józef - kan. 1.p.a.p. zm.ch. 2.VIII.1920 Radom.
    Krzyżanowski Juljan - st.szer. 19.p.p. pl. 21.VII.1920 Dunajów.
    Krzyżanowski Roman - uł. 11.p.uł. zm. 10.VI.1920 szp.pol.107.
    Krzyżanowski Stanisław - szer. 34.p.p. zm.ch. 26.III.1920 Biała.Podl.
    Krzyżanowski Tadeusz - zm.r. 19.XII.1918 Lwów.
    Krzyżanowski Wiktor - kpr. 1.syb.p.p. pl. 14.VIII.1920 Borkowo.
    Krzyżanowski Wojciech - sap. 2.baon.sap. zm.ch. 16.IV.1920 Zamość.
    Krzyżczak Jan - szer. 8.p.a.c. zm.r. 17.IX.1920 Kraków.
    Krzyżek Władysław - kpr. 11.p.uł. pl. 10.IX.1919 N.Kruki.
    Krzyżewski Bohdan - plut. 8.p.uł. pl. 17.V.1919 Ołyka.
    Krzyżopol Stanisław - strz. 52.p.strz. pl. 4.IX.1920
    Krzyżosiak Jan - szer. 56.p.p. zm.ch. 30.IX.1920 N.Sącz.
    Krzyżostaniak Walenty - kpr. zm.ch. 6.I.1920 Września.
    Krzyżowski Augustyn - szer. 1.komp.tlgr. zm. 25.X.1919 Rzeszów.
    Krzyżowski Władysław - kan. 113.p.a.p. zm.ch. 18.XII.1919 Kamieniec.Podol.
    Krzyżyk Franciszek - kpr. 67.p.p. zm.r. 19.X.1920 szp.pol.708.
    Ksanter Wincenty - szer. 36.p.p. zm.ch. 10.VIII.1920 Warszawa.
    Ksiąbel Franciszek - szer. 42.p.p. zm.ch. 8.VIII.1920 poc.san.
    Książak Stanisław - szer. 36.p.p. zm.ch. 26.IX.1920 Warszawa.
    Książarczyk Adam - szer. 5.p.p.leg. pl. 27.XII.1918 Lwów.
    Książek Aleksander - mar. 1.p.morski. zm.ch. 22.XII.1919 Włocławek.
    Książek Andrzej - 3.p.strz.kon. zm.ch. Jarosław.
    Książek Andrzej - szer. 28.p.p. pl. 15.VIII.1920 WólkaRadzym.
    Książek Henryk - szer. 7.p.p.leg. zm.r. 15.III.1919 Przemyśl.
    Książek Jan - kpr. 15.p.p. pl. 5.III.1920 Wasilewicze.
    Książek Jan - wachm. 9.p.uł. pl. 25.IV.1920 Halczyniec.
    Książek Józef - szer. 20.p.p. pl. 23.V.1920 Wołkołata.
    Książek Józef - szer. 11.p.p. pl. 1.VII.1920 Zamysłowicze.
    Książek Piotr - szer. 33.p.p. pl. 17.X.1919 Tetcza.
    Książek Władysław - kpr. 2.baon.sap. pl. 7.VII-15.VIII.
    Książkiewicz Jan - szer. kmda.obw.Inowrocław zm.ch. 28.V.1919 Poznań.
    Książkiewicz Józef - ppor. 4.p.p.leg. pl. 1.IX.1920 Hrubieszów.
    Książkiewicz Walenty - szer. 65.p.p. zm.ch. 16.III.1920 Starogard.
    Księżak Stanisław - uł. 2.p.uł. zm.ch. 20.I.1920 Szepetówka.
    Księżopolski Klemens - strz. 52.p.strz. pl. 5.IX.1920 Uniów.
    Księżopolski Stanisław - kan. 3.p.a.c.wlkp. zm.r. 2.IX.1919 Poznań.
    Ksyk Roman - szer. 4.p.p.leg. zm.r. 4.X.1920 Warszawa.
    Kszczuk Józef - sap. 1.baon.sap. pl. 20.VIII.1920 Boćki.
    Kuba Marcin Maciej - szer. 5.p.p.leg. pl. 13.IX.1919 Krasławka.
    Kuba Piotr - szer. 66.p.p. pl. 21.IX.1920 Horodec.
    Kubacki Antoni - szer. 6.p.strz.wlkp. pl. 27.I.1919 Kąkolewo.
    Kubacki Antoni - szer. 1.syb.p.p. pl. 14.VIII.1920 Borkowo.
    Kubacki Bolesław - szer. szp.wojsk.Lida. zm.ch. 1.II.1920 Lida.
    Kubacki Bronisław - st.szer. 2.p.p.leg. pl. 2.IX.1920 Trzeszczany.
    Kubacki Franciszek - szer. 57.p.p. pl. 25.V.1920 Rurzyn.
    Kubacki Franciszek - st.szer. 29.p.p. zm.ch. 19.IX.1920 Poznań.
    Kubacki Ignacy - strz. 43.p.strz. zm.ch. 28.XII.1920 Łuck.
    Kubacki Jan - szer. 8.p.p.leg. zm.r. 26.IX.1920 Białystok.
    Kubacki Leopold - szer. 58.p.p. zm.(wypad.) 11.XI.1920 Nowosiółki.
    Kubacki Piotr - szwol. 2.p.szwol. zm.(utoń.) 7.VII.1920 Przemyśl.
    Kubacki Stefan - szer. 58.p.p. pl. 11.X.1920 Kojdanów.
    Kubaj Bolesław - zm. 12.IV.1919 Rzeszów.
    Kubaj Piotr - st.strz. 46.p.strz. zm.ch. 1.XII.1920 Sambor.
    Kubala Andrzej - strz. 2.p.strz.pdh. zm.ch. 23.X.1919 Sanok.
    Kubala Jan - szer. 105.p.p. pl. 15.VIII.1920 Stanisławczyk.
    Kubala Mieczysław - ppor. 33.p.p. pl. 14.VIII.1920 Ossów.
    Kubala Paweł - st.strz. 1.p.strz.pdh. zm.ch. 30.VI.1919 N.Sącz.
    Kubalik Stanisław - strz. 53.p.strz. pl. 6.IX.1920
    Kubalski Eugenjusz - szer. 36.p.p. pl. 14.IX.1919 Karolewka.
    Kubała Józef - strz. 4.p.strz.pdh. zm.r. 16.VII.1920 Lwów.
    Kubała Michał - strz. 52.p.strz. pl. 6.V.1920 Ujaryńce.
    Kubała Michał - 67.p.p. zm.ch. 5.VIII.1920 Łódź.
    Kubała Stanisław - szer. 24.p.p. zm.ch. 16.III.1919 Radom.
    Kubałek Jan - strz. 2.p.strz.pdh. pl. 15-25.V.1919
    Kubanowski Józef - strz. 44.p.strz. pl. 12.IX.1920 Suchodoły.
    Kubarski Bronisław - plut. 9.p.a.c. zm.ch. 6.VII.1920 Łuniniec.
    Kubaryk Bolesław - szer. 23.p.p. zm.r. 28.IX.1920 szp.ewak.
    Kubarzewski Wacław - strz. 46.p.strz. zm.r. 20.VIII.1920 Warszawa.
    Kubas Franciszek - szer. 12.p.p. pl. 28.VIII.1920 Warów.
    Kubas Ignacy - pion. 3.baon.kol. zm.(utoń.) .V.1920 Mińsk.Lit.
    Kubas Józef - szer. 12.p.p. pl. 7.IX.1920 Bortków.
    Kubas Stanisław - 8.p.uł. zm.ch. 23.IV.1920 Kowel.
    Kubas Wojciech - st.szer. 12.p.p. pl. 29.VI.1919 Gołogóry.
    Kubasek Ludwik - uł. 17.p.uł. zm.r. 15.VIII.1920 Lwów.
    Kubasiewicz Jan - szer. 28.p.p. zm.ch. 27.VIII.1919 Łódź.
    Kubasiewicz Stanisław - szer. st.zb.Radymno. zm.ch. 3.VII.1920 Bielsko.
    Kubasik - uł. 17.p.uł. pl. 14.VI.1920
    Kubasiński Franciszek - szer. 31.p.p. pl. 6.VIII.1920 Łysów.
    Kubaś Alojzy - szer. zm.r. 26.V.1920 Byszankowice.niewola.ros.
    Kubaś Józef - szer. 35.p.p. pl. 28.VI.1920 Prudek.
    Kubaś Wojciech - szer. 2.p.strz.wlkp. pl. 15.III.1919 Grójec.
    Kubat Feliks - szer. 24.p.p. zm.ch. 9.I.1920 Mińsk.Lit.
    Kubat Józef - szer. 27.p.p. zm.ch. 4.IV.1919 Częstochowa.
    Kubat Paweł - szer. 9.p.p.leg. pl. 15.VI.1919 Litiatyn.
    Kubczak Antoni - 59.p.p. pl. 17.VII.1920 nad.Bugiem.
    Kubczak Stanisław - szer. 25.p.p. pl. 15.IX.1920 Kowel.
    Kubelanic Józef - strz. 43.p.strz. zm.ch. 13.IX.1920 Lublin.
    Kubelski Józef - strz. 43.p.strz. zm.r. 25.XII.1920 Kraków.
    Kubeł Władysław - szer. 9.p.p.leg. zm.r. 14.I.1919 Rawa.Ruska.
    Kubera Józef - szer. 5.p.p.leg. zm.(wypad.) 18.IX.1919 Dukszty.
    Kubera Józef - szer. 2.p.p.leg. zm.ch. 31.VII.1920 Rawicz.
    Kubera Zygmunt - szer. zm.ch. 6.VII.1920 Stanisławów.
    Kuberka Franciszek - szer. 57.p.p. zm.r. 12.VIII.1920 Ihumeń.
    Kuberski Józef - szer. 37.p.p. zm.r. 11.VI.1920 Mińsk.Lit.
    Kuberski Walerjan - kpr. 46.p.strz. pl. 13.VI.1920 nad.Soszą.
    Kubiaczyk Jan - szer. 7.p.p.leg. pl. 9.III.1919 Sądowa.Wisznia.
    Kubiaczyk Jan - uł. 215.p.uł. pl. 18.VIII.1920 Mszana.
    Kubiaczyk Józef - szer. 57.p.p. zm.ch. 28.VIII.1919 Wołczanka.
    Kubiaczyk Władysław - zm. 30.VIII.1919 Łódź.
    Kubiak - plut. 5.p.strz.wlkp. pl. 11.I.1919 ZłotnikiKuj.
    Kubiak Adam - st.szer. 30.p.p. zm.ch. 7.I.1920 Dziedzice.
    Kubiak Andrzej - szer. 4.p.strz.wlkp. pl. 8.I.1919 Chodzież.
    Kubiak Antoni - szer. D.O.G.IV. zm.ch. 24.III.1920 Łódź.
    Kubiak Bonifacy - szer. 201.p.p. zm.r. 28.VIII.1920 Warszawa.
    Kubiak Edward - szer. 2.p.strz.wlkp. pl. 3.II.1919 N.Kramsko.
    Kubiak Feliks - kpr. 1.p.p.leg. pl. 28.IX.1920 Lida.
    Kubiak Franciszek - szer. zm.r. 13.IV.1919 Stanisławów.
    Kubiak Franciszek - szer. 3.p.lot. zm.ch. 19.III.1920 Wiśnicz.
    Kubiak Franciszek - szer. 8.p.p.leg. zm.ch. 20.III.1920 Krasław.
    Kubiak Franciszek - szer. 68.p.p. pl. 27.V.1920 Niwki.
    Kubiak Franciszek - plut. 2.baon.sap. zm.r. 22.VIII.1920 Warszawa.
    Kubiak Ignacy - szer. 28.p.p. pl. 15.VII.1919 Szypowce.
    Kubiak Jan - uł. 1.p.uł.wlkp. zm.ch. 13.III.1919 Poznań.
    Kubiak Jan - szer. 8.p.strz.wlkp. pl. 23.IV.1919
    Kubiak Jan - uł. 10.p.uł. zm.ch. 4.IV.1920 szp.pol.407.
    Kubiak Jan - uł. 17.p.uł. pl. 14.VI.1920
    Kubiak Jan - szer. 30.p.p. zm.ch. 28.VIII.1920 Warszawa.
    Kubiak Jan - szer. 58.p.p. zm.r. 23.IX.1920 szp.pol.702.
    Kubiak Józef - st.uł. 17.p.uł. pl. 3.VI.1920
    Kubiak Józef Kazimierz - strz. 46.p.strz. pl. 6.VI.1920
    Kubiak Józef - szer. 19.p.p. pl. 13.VIII.1920 Brody.
    Kubiak Józef - szer. pl. 26.VIII.1920 Nasielsk.
    Kubiak Józef - szer. 3.baon.kol. zm.ch. 17.IX.1920 Bielsko.
    Kubiak Józef - plut. 25.p.p. pl. 26.IX.1920 Treskinie.
    Kubiak Józef - zm. 4.XI.1920 Brzeźnica.
    Kubiak Kazimierz - szer. poc.san.7. zm.ch. 29.IV.1920 Tarnów.
    Kubiak Marceli - ppłk. armja.gen.Hallera. zm.r. 27.XII.1919 Warszawa.
    Kubiak Marcin - szer. 68.p.p. pl. 19.V.1920 Połańce.
    Kubiak Marcin - szer. 59.p.p. zm.r. 17.VIII.1920 1.komp.san.
    Kubiak Michał - kpr. 49.p.strz. zm.ch. 13.III.1920 Kamieniec.Podol.
    Kubiak Michał - szer. 59.p.p. pl. 15.VI.1920 Domżeryce.
    Kubiak Michał - szer. 60.p.p. zm.ch. 30.VIII.1920 Ostrów.Maz.
    Kubiak Paweł - szer. 13.p.p. zm.ch. 25.VII.1919 Kraków.
    Kubiak Piotr - kpr. 62.p.p. pl. 11.X.1920 nad.Berezyną.
    Kubiak Stanisław - zm.ch. 20.V.1919 Kołomyja.
    Kubiak Stanisław - st.szer. 64.p.p. zm.ch. 2.I.1920 Poznań.
    Kubiak Stanisław - st.strz. 45.p.strz. zm.ch. 24.III.1920 WłodzimierzWoł.
    Kubiak Stanisław - st.szer. poc.panc.Boruta. pl. 25.V.1920 Krzywicze.
    Kubiak Stanisław - st.szer. 62.p.p. pl. 24.VII.1920 Wołkowysk.
    Kubiak Stanisław - kan. 10.p.a.p. zm.ch. .VIII.1920 Połockniewolaros.
    Kubiak Stefan - szer. 19.p.p. pl. 19.VI.1919 Pomorzany.
    Kubiak Stefan - szer. 29.p.p. zm.ch. 17.III.1920 Mołodeczno.
    Kubiak Stefan - szer. 37.p.p. pl. 1.VII.1920 Korzec.
    Kubiak Tadeusz - szer. 4.p.strz.wlkp. pl. 23.I.1919 Paterek.
    Kubiak Walerjan - st.szer. 61.p.p. pl. 14.VI.1920 nad.Berezyną.
    Kubiak Wawrzyniec - szer. 2.p.p.leg. pl. 16.IV.1919 Lida.
    Kubiak Wawrzyniec - strz. 50.p.strz. zm. 22.I.1920 szp.pol.801.
    Kubiak Wawrzyniec - szer. 30.p.p. pl. 20.VII.1920 Dunajów.
    Kubiak Wawrzyniec - zm.ch. 5.IX.1920 Mińsk.Lit.
    Kubiak Wincenty - szer. sztab13dyw.piech. zm.ch. 13.V.1920 Równe.
    Kubiak Władysław - szer. kadra.w.kol.3. zm.ch. 29.VIII.1919 Łódź.
    Kubiak Władysław - szer. szp.okr.Łódź. zm.ch. 26.III.1920 Łódź.
    Kubiak Władysław - kpr. 26.p.p. pl. 24.VI.1920 Rudnia.Radowel.
    Kubiak Wojciech - st.strz. 144.p.strz. pl. 9.II.1920 Jałtuszków.
    Kubiak Wojciech - szer. 60.p.p. zm.ch. 31.V.1920 Kościan.
    Kubiak Wojciech - szer. 57.p.p. pl. 16.IX.1920 Ostrowce.
    Kubic Jan - kpr. 16.p.p. zm.ch. 16.VIII.1920 Dęblin.
    Kubica Józef - kpr. 12.p.p. pl. 21.V.1920 Duniłowicze.
    Kubica Michał - st.szer. 12.p.p. pl. 21.V.1920 Duniłowicze.
    Kubica Paweł - sierż. 49.p.strz. pl. 25.VII.1920 Brody.
    Kubica Wiktor - szer. 21.p.p. zm.ch. 17.VIII.1919 Lida.
    Kubicki - 16.p.a.c. zm.(utoń.) 22.IV.1920 Horyń.
    Kubicki Adam - szer. sztab13.dyw.piech. zm.ch. 24.III.1920 Równe.
    Kubicki Edward - kpr. 25.p.p. pl. 16.X.1920 Olewsk.
    Kubicki Franciszek - strz. 46.p.strz. zm.ch. 31.VII.1920 Żyrardów.
    Kubicki Jakób - szer. 101.p.p. pl. 26.VI.1920 Rohaczów.
    Kubicki Jan - strz. 49.p.strz. zm.ch. 18.III.1920 Kołomyja.
    Kubicki Jan - szer. 101.p.p. pl. .VIII.1920
    Kubicki Jan - kpr. 14.p.uł. zm.r. 20.VIII.1920 Kutno.
    Kubicki Józef - szer. 8.p.p.leg. pl. 15.XII.1918 Smolnice.
    Kubicki Józef - szer. 12.p.strz.wlkp. pl. 6.II.1919 Zduny.
    Kubicki Józef - uł. 12.p.uł. pl. 19.VIII.1920 żółtańce.
    Kubicki Józef - szer. 59.p.p. zm.ch. 11.X.1920 Inowrocław.
    Kubicki Kacper - szer. zm.r. 30.VII.1920 Lublin.
    Kubicki Kazimierz - strz. 144.p.strz. zm. 12.I.1920
    Kubicki Piotr - szer. 38.p.strz. pl. 26.IV.1919 Malechów.
    Kubicki Piotr - szer. zm. 8.1-13.III.1919 Hrubieszów.
    Kubicki Piotr - szer. 238.p.p. zm.(wypad.) 26.IX.1920 Malechów.
    Kubicki Stanisław - szer. 59.p.p. pl. 7.VII.1920
    Kubicz Eljasz - strz. 43.p.strz. zm. 14.IV.1920 Kowel.
    Kubiczek Tadeusz - plut. 6.p.p.leg. pl. 27.IV.1919 Skleryszki.
    Kubies Jan - szer. 12.p.p. pl. 28.VI.1919 Gołogóry.
    Kubies Konstanty - szer. 4.p.p.leg. pl. 21.III.1919 Lwów.
    Kubijczuk Stefan - kpr. szp.wojsk. zm.ch. 14.XI.1920 Przemyśl.
    Kubik Aleksander - st.szer. 65.p.p. pl. 13.VI.1920 Malin.
    Kubik Bolesław - szer. 101.p.p. pl. 27.VII-20.VIII.1920
    Kubik Bronisław - szer. kolm.zap.sam.6. zm.ch. 10.IX.1920 Lwów.
    Kubik Franciszek - strz. 4.p.strz.pdh. zm.ch. 17.IX.1920 Cieszyn.
    Kubik Jakób - szer. 20.p.p. zm.ch. 25.X.1919 Dziedzice.
    Kubik Józef - szer. 3.p.p.leg. zm.ch. 19.IX.1919 Rajcza.
    Kubik Józef - strz. 44.p.strz. pl. 9.XI.1919 Połonne.
    Kubik Karol - szer. baon.etap.. zm.ch. 19.V.1919 Radom.
    Kubik Wincenty - szer. 17.p.p. zm.ch. 25.III.1920 Osipowicze.
    Kubik Władysław - kpr. 39.p.strz. pl. 30.IV.1919 Malechów.
    Kubikowski Zenon - szer. 42.p.p. zm.r. 18.X.1920 Białystok.
    Kubilis Franciszek - szer. 41.p.p. pl. 15.VIII.1920 Borkowo.
    Kubina Aleksander - szer. 9.p.p.leg. pl. 18.V.1920 nad.Berezyną.
    Kubinka Michał - szer. 159.p.p. pl. 3.VI.1920 Świdne.
    Kubiński Michał - szer. 159.p.p. pl. 9.VIII.1920 Przetycz.
    Kubiński Szczepan - szer. kolm.tab.41. zm.ch. 11.VIII.1920 N.Sącz.
    Kubiński Zygmunt - szer. poc.panc.Piłsudczyk. pl. 7.V.1920 Wasilewicze.
    Kubiński Zygmunt - uł. 7.p.uł. pl. 19.V.1920 Szarkowszczyzna.
    Kubiok Franciszek - 14.dyw.piech. pl. .III.1919
    Kubis Józef - szer. 59.p.p. zm.ch. 2.IX.1920 Inowrocław.
    Kubis Władysław - strz. 50.p.strz. zm. 3.II.1920 szp.pol.801.
    Kubiszewski Stanisław - kan. 7.p.a.p. zm.ch. 5.IV.1920 Częstochowa.
    Kubiszta Wacław - szwol. 1.p.szwol. pl. 22.VIII.1920 Warszawa.
    Kubit Józef - strz. 144.p.strz. pl. 19.X.1920 Grabów.
    Kubliski Stanisław - szer. 34.p.p. pl. 29.VII.1920 Siekierki.
    Kublin Tomasz - szer. dtwo.fr.lit.biał. zm.ch. 28.I.1920 Wilno.
    Kuboszek Stanisław - plut. 33.p.p. zm.r. 26.I.1920 Kraków.
    Kubor Rafał - D.P.E.Grodno. zm.ch. 19.III.1920 Grodno.
    Kubski Stanisław - kpr. 144.p.strz. zm.(wypad.) 2.XII.1919 Kutkowce.
    Kubus Feliks - szer. 35.p.p. zm.ch. 18.I.1920 Łuniniec.
    Kubus Władysław - szer. 22.p.p. zm.ch. 25.VIII.1920 Bielsko.
    Kuc Adam - szer. sztab9.dyw.piech. zm.ch. 3.X.1920 Brześć.n.B.
    Kuc Józef - kpr. 8.p.uł. pl. 8.VI.1920 szp.pol.208.
    Kuc Józef - strz. 45.p.strz. pl. 22.VII.1920 Biłka.
    Kuc Marceli - szer. 202.p.p. pl. 17.VIII.1920 Bronino.
    Kuc Mikołaj - szer. 4.baon.wart. zm.ch. 18.XII.1919 Białystok.
    Kuc Stanisław - szer. 30.p.p. zm.ch. 8.VIII.1920 Łowicz.
    Kuc Stefan - szer. 59.p.p. zm.ch. 28.VIII.1920 Inowrocław.
    Kuc Władysław - szer. 15.p.p. zm.ch. 9.I.1920 Tarnów.
    Kuca Franciszek - szer. 37.p.p. zm.ch. 18.I.1920 szp.pol.302.
    Kuca Jan - szer. poc.panc.RedutaOrdona zm.(wypad.) 28.IX.1920 Lwów.
    Kuca Juljan - szer. 63.p.p. zm. 5.IX.1929 Grudziądz.
    Kucaj Jan - strz. grodzień.p.strz. pl. 1.XI.1920 Skietery.
    Kucbel Paweł - szer. 28.p.p. zm.ch. 17.III.1920 Łódź.
    Kucera Piotr - strz. 53.p.strz. zm.ch. 12.III.1920 Lwów.
    Kuch Łukasz - st.szer. 6.p.strz.wlkp. pl. 9.IX.1919 Łowyń.
    Kucharczak Jan - kpt.lek. baon.radom. zm.ch. 25.III.1919 Lwów.
    Kucharczyk Adam - kan. 4.p.a.p. zm.ch. 10.X.1919 Lublin.
    Kucharczyk Czesław - szer. 33.p.p. pl. 5.VI.1920 Głębokie.
    Kucharczyk Franciszek - szer. 24.p.p. zm. 21.I.1920 Kraków.
    Kucharczyk Franciszek - strz. 52.p.strz. zm.ch. 20.III.1920 Lwów.
    Kucharczyk Józef - 1.p.a.p. pl. 11.IX.1919 Dyneburg.
    Kucharczyk Kazimierz - szer. 5.p.strz.wlkp. zm.ch. 13.XII.1919 Inowrocław.
    Kucharczyk Mikołaj - sap. 1.p.w.kol. zm.(wypad.) 16.V.1920 Koziatyn.
    Kucharczyk Stanisław - szer. komp.etap. zm.ch. 24.I.1920 Lwów.
    Kucharczyk Stanisław - kan. 2.p.a.p. zm.ch. 28.III.1920 Rzeszów.
    Kucharczyk Stefan - strz. 45.p.strz. zm.ch. 18.III.1920 WłodzimierzWol.
    Kucharczyk Teofil - szer. 42.p.p. zm.ch. 9.I.1920 Włocławek.
    Kucharczyk Władysław - st.strz. 53.p.strz. zm.r. 23.VII.1920 Lwów.
    Kucharczyk Wojciech - sierż. 11.p.strz.wlkp. pl. 11..1919 Rawicz.
    Kucharczyk Wojciech - szer. 2.p.p.leg. zm.r. 1.IX.1920 szp.pol.303.
    Kucharewicz Kazimierz - kan. 13.p.a.p. zm.ch. 10.III.1920 szp.pol.208.
    Kucharski Adam - szer. zm. 03-12.I.1919
    Kucharski Antoni - plut. kolm.zap.sam.5. zm.ch. 3.I.1920 Kraków.
    Kucharski Antoni - szer. 68.p.p. pl. 8.VII.1920 Kapuściany.
    Kucharski Bolesław - 67.p.p. pl. 28.V.1920 Turle.
    Kucharski Edward - st.szer. 37.p.p. zm.r. 20.IV.1919 Przemyśl.
    Kucharski Edward - st.szer. 1.p.p.leg. pl. 21.IV.1919 Wilno.
    Kucharski Edward - szer. 21.p.p. zm.ch. 15.VI.1919 Warszawa.
    Kucharski Franciszek - szer. b.z.w.wart.IV. zm.ch. 9.X.1920 Łódź.
    Kucharski Grzegorz - szer. D.O.G.I. zm.ch. 19.I.1920 Warszawa.
    Kucharski Jan - szer. b.z.w.wart.III. zm.ch. 2.X.1919 Kielce.
    Kucharski Jan - szer. 63.p.p. zm.ch. 6.II.1920 Śrem.
    Kucharski Jan - szer. 4.p.p.leg. pl. 22.V.1920 Mściż.
    Kucharski Jan - szer. 30.p.p. pl. 31.V.1920 Koziany.
    Kucharski Jan - szer. 17.p.p. pl. 4.VI.1920 Niehonicze.
    Kucharski Jan - szer. 155.p.p. pl. 18.VI.1920 Kobiaczyzna.
    Kucharski Jan - szer. 57.p.p. pl. 16.IX.1920 Ostrowce.
    Kucharski Józef - uł. 11.p.uł. pl. 19.IV.1919 Wilno.
    Kucharski Józef - szer. 20.p.p. zm.r. 11.VI.1920 Bielsko.
    Kucharski Józef - szer. 7.komp.tlgr. zm.ch. 7.VIII.1920 Grudziądz.
    Kucharski Józef - szer. 30.p.p. zm.r. 18.VI.1920 Wilno.
    Kucharski Józef - szer. 39.p.strz. pl. 4.VII.1920 Lisice.
    Kucharski Leon - zm.r. 20.VIII.1920 Grupa.
    Kucharski Leon - szer. 67.p.p. pl. 20.VIII.1920 MagnuszewoM.
    Kucharski Ludwik - sierż. 53.p.strz. pl. 23.III.1920 N.Sieniawka.
    Kucharski Marcin - plut. 1.p.strz.lw. pl. 30.XII.1918 Bednarówka.
    Kucharski Marjan - ppor. 6.p.p.leg. zm.r. 23.III.1919 Lubowice.
    Kucharski Marjan - por. 24.p.p. pl. 13.IV.1919 Gródek.Jagieł.
    Kucharski Piotr - szer. 17.p.p. zm.ch. 13.VIII.1920 Rzeszów.
    Kucharski Roman - uł. 3.p.uł. zm.r. 15.VI.1920 N.Grobla.
    Kucharski Stanisław - zm. 1.VI.1919
    Kucharski Stanisław - 19.p.p. zm.ch. 7.VIII.1919 Żółkiew.
    Kucharski Stanisław - kpr. 30.p.p. pl. 24.VIII.1919 ZimnaWoda.
    Kucharski Stanisław - strz. 52.p.strz. zm.ch. 23.XII.1919 Tarnopol.
    Kucharski Stanisław - szer. 4.p.p.leg. pl. 9.VIII.1920 Przetycz.
    Kucharski Stanisław - żand. żand.pol. zm.ch. 4.XII.1920 Grodno.
    Kucharski Teodor - szer. komp.zamk. zm.ch. 30.XII.1919 Warszawa.
    Kucharski Teodor - szer. 61.p.p. pl. 24.IX.1920 Wołkowysk.
    Kucharski Tomasz - szer. 25.p.p. zm.(wypad.) 28.XI.1919 Częstochowa.
    Kucharski Tomasz - st.szer. 9.p.p.leg. pl. 18.V.1920 nad.Berezyną.
    Kucharski Tomasz - strz. 145.p.strz. pl. 14.VIII.1920 Kondrajec.
    Kucharski Wacław - szer. 30.p.p. zm.ch. 27.III.1920 Wilejka.
    Kucharski Władysław - plut. zakł.3.dyw.piech. zm.ch. 4.IX.1920 Jarosław.
    Kucharski Władysław - uł. 14.p.uł. zm.r. 5.IX.1920 Łódź.
    Kucharz Michał - szer. 18.p.p. zm.ch. 24.XI.1920
    Kucharz Stanisław - szer. zm.r. 21-22.VIII.1920 Wilno.
    Kucharzewski Hieronim - szer. 32.p.p. pl. 19.VII.1919 Kryczylsk.
    Kucharzewski Stanisław - kan. 15.p.a.c. zm.ch. 17.VII.1920 Białystok.
    Kuchatski Jan - szer. 28.p.p. zm. 19.VI.1920 Zalesię.
    Kuchcia Antoni - szer. 5.p.p.leg. zm.r. 4.V.1919 Parczew.
    Kuchlewski Piotr - szer. zm.ch. 15.I.1920 Czerwony.Dwór.
    Kuchn Herman - szer. 1.baon.tlgr. zm.ch. 13.XII.1920 Zegrze.
    Kuchnia Józef - kpr. 2.p.strz.pdh. pl. 28.VII.1920 Brześć.n.B.
    Kuchnicki Feliks - szer. 3.p.p.leg. pl. 1.VII.1919 Krążyn.
    Kuchnicki Jan - szer. 24.p.p. zm.ch. 22.III.1920 Warszawa.
    Kuchnicki Józef - szer. 35.p.p. zm.ch. 16.V.1919 Chełm.
    Kuchnowski Józef - szer. 64.p.p. pl. 28.VI.1920 Nachów.
    Kuchta Antoni - bomb. 1.p.a.p. pl. 16.VIII.1920 Biała.
    Kuchta Franciszek - st.szer. 66.p.p. pl. 3.VIII.1920 Kużawka.
    Kuchta Grzegorz - szer. 20.p.p. pl. 11.VII.1920 Klewań.
    Kuchta Jan - szer. 39.p.strz. zm.r. 26.VII.1919 Przemyśl.
    Kuchta Jan - ppor. 16.p.p. zm.ch. 13.VI.1920 Wadowice.
    Kuchta Piotr - szer. 1.V.baon.wart. zm.ch. 20.III.1920 Kraków.
    Kuchta Piotr - szer. 1.p.strz.wlkp. zm.ch. 9.VIII.1919 N.Sącz.
    Kuchta Stanisław - szer. 16.p.p. zm.r. 27.V.1919 Lwów.
    Kuchta Stanisław - szer. 105.p.p. pl. 14.VIII.1920 Lwów.
    Kuchta Szymon - plut. 1.p.strz.pdh. pl. 27.VIII.1920 Przechody.
    Kuchta Władysław - szer. zm.r. 25.III.1919 Łódź.
    Kuchta Władysław - kan. 3.p.a.p. zm.ch. 15.I.1920 Bielsko.
    Kucia Nikodem - szer. zakł.D.O.G.VI. zm.ch. 13.X.1920 Lwów.
    Kuciak Antoni - szer. 6.p.p.leg. pl. 6.IX.1919 Dynebur:?.
    Kuciak Feliks - kpr. 3.p.strz.wlkp. pl. 14.IX.1919 Bobrujsk.
    Kuciak Michał - szer. 58.p.p. zm.ch. 24.VII.1920 Kościan.
    Kuciak Piotr - szer. zm.ch. 25.VII.1920 Lublin.
    Kuciapa Marcin - szer. 28.p.p. pl. 24.III.1919 Brzuchowice.
    Kuciej Stanisław - szer. 5.p.p.leg. pl. 20.VIII.1920 Ostrożany.
    Kuciej Wincenty - st.szer. 3.p.p.leg. pl. 7.VII.1920 N.Borysów.
    Kuciejowski Franciszek - uł. 14.p.uł. pl. 1.VIII.1920 Żółtańce.
    Kuciel Jan - plut. kolm.amun.. zm.ch. 16.III.1920 WłodzimierzWoł.
    Kucikowicz Władysław - szer. 8.p.p.leg. pl. 16.V.1919 Wołcza.
    Kuciński Adam - kan. 4.p.a.p. zm.ch. 2.III.1920 Włocławek.
    Kuciński Franciszek - szer. zm.ch. 25.XI.1918 Dębica.
    Kuciński Franciszek - 13.p.p. zm.ch. .XII. Moskwa.niewola.ros.
    Kuciński Jan - szer. 3.p.p.leg. zm.r. 31.VII.1919 Warszawa.
    Kuciński Jan - st.szer. 9.p.p.leg. pl. 17.V.1920 Lipsk.
    Kuciński Jan - strz. 49.p.strz. zm.r. 27.VIII.1920 Warszawa.
    Kuciński Teofil - szer. 8.p.p.leg. zm.ch. 2.I.1920 szp.pol.602.
    Kuciński Wincenty - szer. 8.p.p.leg. pl. 21.V.1920 Szałagiry.
    Kucki Aleksander - D.O.G.VI. zm.r. 26.XII.1920 Lwów.
    Kucki Edward - strz. 44.p.strz. zm.ch. 29.III.1920 Łuck.
    Kucwał Wawrzyniec - żand. żand.pol. pl. 17.III.1919 Gródek.Jagieł.
    Kucyk Jan - szwol. 1.p.szwol. pl. 19.VII.1919 Simonowicze.
    Kucyłło Andrzej - szer. sztab1.dyw.lit.biał. zm.(wypad.) 7.XI.1919 Dokszyce.
    Kucypera Józef - szer. 27.p.p. zm.ch. 11.III.1919 Miechów.
    Kuczała Michał - strz. 51.p.strz. pl. 2.VIII.1920 Nastasów.
    Kuczamier Wincenty - plut. 3.p.uł. zm.r. 13.IX.1920 Sejny.
    Kuczek Andrzej - szer. 39.p.strz. zm. 1.XI.1920 Lwów.
    Kuczek Jan - ppor. 1.p.p.leg. pl. 1.VI.1920 Nowosiółki.
    Kuczera Alfred - szer. 1.p.strz.lw. zm. 16.XII.1918 Lwów.
    Kuczera Maciej - szer. zakł.13.dyw.piech. zm.ch. 6.X.1919 Przemyśl.
    Kuczerzyński Stanisław - kpr. 11.p.uł. pl. 1.VIII.1920 Mikołajów.
    Kuczewski Antoni - uł. 5.p.uł. pl. 1.III.1919 Czeremcha.
    Kuczkowski Józef - szer. 65.p.p. pl. 23.VIII.1920 Rutki.
    Kuczkowski Władysław - szer. 25.p.p. zm.ch. 13.VI.1919 Kielce.
    Kuczma Sylwester - uł. 17.p.uł. pl. 1.VI.1920
    Kuczma Wacław - st.szer. sztab4armji. zm.r. 13.V.1920 Mińsk.Lit.
    Kuczmański Piotr - uł. 16.p.uł. pl. 26.IV.1920 Koziatyn.
    Kuczmara Jan - st.szer. 4.p.p.leg. pl. 9.VIII.1920 Przetycz.
    Kuczmarski Teofil - uł. 14.p.uł. pl. 14.VIII.1920 Niestanica.
    Kuczmarski Władysław - szer. 68.p.p. pl. 22.VII.1920 Dubno.
    Kuczmera Paweł - st.szer. 4.p.p.leg. pl. 27.V.1920 Ziembin.
    Kuczmin Franciszek - szer. 6.p.p.leg. pl. 9.VII.1920 Kołki.
    Kuczmirowski Franciszek - szer. 1.p.p.leg. pl. 15.IX.1920
    Kuczmirowski Stanisław - plut. 9.p.p.leg. pl. 12.IX.1919 Sołona.
    Kucznik Józef - szer. zm.ch. 10.III.1920 Równe.
    Kuczyk Franciszek - ppor. 57.p.p. pl. 4.III.1920 Bobrujsk.
    Kuczyk Stanisław - wachm. 16.p.uł. pl. 2.VIII.1920 Stanisławczyk.
    Kuczyk Stefan - szer. 16.p.p. zm.ch. 7.II.1920 Tarnów.
    Kuczyński Adolf - szer. st.zb.demob.H. zm.ch. 28.XII.1919 Skierniewice.
    Kuczyński Andrzej - of. pl. 10.VII.1920 Stołpce.
    Kuczyński Bolesław - szer. 21.p.p. pl. 17.VII.1920 Ułanki.
    Kuczyński Bolesław - st.szer. 64.p.p. pl. 4.VIII.1920 Koroszczyn.
    Kuczyński Czesław - strz. 144.p.strz. zm.ch. 23.IX.1920 WłodzimierzWoł
    Kuczyński Feliks - szer. 33.p.p. pl. 8.V.1920 Chraszcze.
    Kuczyński Franciszek - szer. 41.p.p. zm.r. 31.V.1920 Kijów.
    Kuczyński Icek - szer. 2.p.p.leg. zm.ch. .XII.1920 Błogotne.Pryski.
    Kuczyński Jan - uł. jazda.tatar. pl. 8.III.1920
    Kuczyński Jan - szer. 8.p.p.leg. zm.r. .VIII.1920 Witebskniewolaros.
    Kuczyński Jan - szwol. 1.p.szwol. pl. 20.VIII.1920 Brody.
    Kuczyński Jan - strz. kowień.p.strz. pl. 13.XI.1920 Giedrojce.
    Kuczyński Józef - szer. 15.p.p. zm. 14.VIII.1919 Bochnia.
    Kuczyński Józef - strz. miński.p.strz. zm.ch. 13.XII.1919 Mińsk.Lit.
    Kuczyński Józef - uł. 10.p.uł. zm.ch. 11.IV.1920 Łuniniec.
    Kuczyński Józef - st.żand. żand.pol. zm.ch. 5.VIII.1920 Tarnów.
    Kuczyński Józef - st.strz. wileń.p.strz. pl. 28.IX.1920 Papiernia.
    Kuczyński Ludwik - por. 3.p.uł. pl. 11.VI.1920 N.Grobla.
    Kuczyński Marjan - szer. 33.p.p. zm.r. 16.X.1919 Lublin.
    Kuczyński Stanisław - szer. 8.p.p.leg. pl. 9.III.1919 Dobrosin.
    Kuczyński Stanisław - strz. 45.p.strz. zm.ch. 31.III.1920 szp.pol.208.
    Kuczyński Stanisław - szer. 202.p.p. pl. 23.VIII.1920 Grabów.
    Kuczyński Szoel - szer. 30.p.p. pl. 5.VI.1920 Jeziorany.
    Kuczyński Tadeusz - zm. 26.Xl.1918 Lublin.
    Kuczyński Wiktor - szer. 42.p.p. zm.ch. 4.X.1920 Białystok.
    Kuczyński Wincenty - uł. jazda.tatar. pl. 5.III.1920 Kalinkowicze.
    Kuczyński Wolf - szer. 16.p.p. zm.ch. 13.I.1920 Tarnów.
    Kuczyński Zygmunt - strz. 47.p.strz. zm.(wypad.) 15.IX.1920 Brześć.n.B.
    Kuczyra Piotr - szer. 167.p.p. zm.ch. 16.VII.1920 Białystok.
    Kuć Józef - strz. 45.p.strz. zm.r. 9.V.1920 WłodzimierzWoł.
    Kudasz Bolesław - strz. wileń.p.strz. pl. 4.VI.1919
    Kudaś Józef - strz. 145.p.strz. pl. 19.VI.1920 Dubno.
    Kudela Tomasz - szer. 15.p.p. zm. 18.I.1920 Tarnów.
    Kudelski Jan - szer. 39.p.strz. zm.r. 22.III.1919 Lwów.
    Kudelski Kacper - st.uł. 11.p.uł. pl. 1.VIII.1920 Mikołajów.
    Kudelski Leon - szer. 3.p.p.leg. zm.ch. 22.X.1920 Częstochowa.
    Kudełka Leopold - szer. 12.p.strz.wlkp. pl. 21.I.1919 Rogaszyce.
    Kudkin Stefan - szer. 2.p.p.leg. pl. 27.V.1920 Czemiewicze.
    Kudlak Wacław - strz. kowień.p.strz. pl. 1920
    Kudlik Wojciech - szer. 19.p.p. pl. 17.VII.1920 Białokrynica.
    Kudła - uł. 19.p.uł. zm.r. 1.XII.1920 Siedlce.
    Kudła Franciszek - kpr. 3.II.baon.etap. zm.ch. 22.XI.1920 Lwów.
    Kudła Kazimierz - szer. 2.syb.p.p. pl. 23.VIII.1920 Krzynowłoga.
    Kudłacik Stanisław - szer. 32.p.p. pl. 24.V.1920 Zawidne.
    Kudłacz Sylwester - strz. 54.p.strz. zm.ch. 26.VII.1920 Przemyśl.
    Kudłaczyk Michał - szer. 67.p.p. pl. 27.VII.1920 nad.Niemnem
    Kudny Stanisław - szer. 1.p.p.leg. pl. 8.VI.1920 Złodziejówka.
    Kudra Jan - szer. 21.p.p. pl. 21.VII.1919 Bereźnica.
    Kudra Piotr - szer. 28.p.p. zm.ch. 8.IX.1920 Grupa.
    Kudrewicz Antoni - kpr. wileń.p.strz. pl. 14.V.1920 Lepel.
    Kudrewicz Józef - szer. 28.p.p. pl. 25.VI.1919 Wiśniowczyk.
    Kudrowicz Eugenjusz - szer. 7.p.p.leg. pl. 14.V.1919 Chyrów.
    Kudrych Michał - st.szer. 14.p.p. pl. 18.VII.1920 Słoboda.
    Kudrycki Jan - strz. miński.p.strz. zm.ch. 16.I.1920 Mołodeczno.
    Kudyk Wincenty - szer. 19.p.p. zm.r. 21.VII.1920 Lwów.
    Kudziej Jan - szer. 42.p.p. zm.r. 3.VII.1920 Lwów.
    Kudzima Jan - szer. 3.p.p.leg. zm.ch. 7.V.1919 Warszawa.
    Kudzin Franciszek - strz. kowień.p.strz. pl. 25.VIII.1920 Lemań.
    Kudziński Stanisław - szer. 68.p.p. zm.ch. 23.IV.1920 Mińsk.Lit.
    Kudzioł Bolesław - strz. 144.p.strz. pl. 15.VIII.1920 Szumlin.
    Kufel Jan - kan. 214.p.a.p. zm.ch. 25.VIII.1920 Poznań.
    Kufel Józef - szer. 23.p.p. zm.ch. 27.VI.1920 Głębokie.
    Kufel Ludwik - szer. 58.p.p. pl.
    Kuffel Józef - szer. 159.p.p. zm.ch. 27.VI.1920 szp.pol.107.
    Kufla Józef - szer. 12.p.p. zm.r. 6.VIII.1919 Tarnopol.
    Kuflowski Franciszek - szer. 12.p.p. zm.ch. 17.IV.1919 Kraków.
    Kug Stanisław - szer. szp.koni41. zm.ch. 15.XI.1918 Dębica.
    Kugel Adolf - pl. 1918 Lwów.
    Kugnik Kazimierz - szer. gr.gen.Aleksandrowicza. zm.r. 14.III.1919 Jarosław.
    Kuhn Emil - pl. 4.XI.1918 Lwów.
    Kujałowicz Wiktor - szer. suwałpstrz. pl. 3.V.1919 Wilno.
    Kujan Stefan - strz. 51.p.strz. zm.ch. 25.III.1920 Jarosław.
    Kujas Józef - strz. 52.p.strz. pl. 2.VIII.1920 Bucniów.
    Kujawa Andrzej - szer. 4.p.strz.wlkp. pl. 20.VIII.1919 Osipowicze.
    Kujawa Antoni - szer. 10.p.p. pl. 11.I.1919 ZimnaWoda.
    Kujawa Antoni - szer. 57.p.p. pl. 13.X.1920 Lachowicze.
    Kujawa Franciszek - oddz.mjr.Dąbrowskiego. zm. 1919
    Kujawa Franciszek - szer. 59.p.p. zm.ch. 28.XI.1920 Mir.
    Kujawa Ignacy - szer. zakł.4.dyw.piech. zm.ch. 17.IV.1920 Sarny.
    Kujawa Jan - szer. 5.p.strz.wlkp. pl. 3.II.1919 Bromanowo.
    Kujawa Józef - szer. 4.p.p.leg. zm.ch. 11.VII.1919 Łódź.
    Kujawa Kazimierz - 1.p.morski. zm.ch. 21.III.1918 Poznań.
    Kujawa Konstanty - kpr. 69.p.p. zm.ch. 17.VII.1920 Piotrków.
    Kujawa Ludwik - uł. 4.p.uł. zm. 21.I.1920 Ihumeń.
    Kujawa Michał - szer. szw.zap.tab.VI. zm.ch. 22.VI.1920 Przemyśl.
    Kujawa Nikodem - strz. 50.p.strz. pl. 7.III.1920 Putyłowce.
    Kujawa Stanisław - plut. 33.p.p. pl. 27.IX.1919 nad.Ułą.
    Kujawa Stanisław - szer. 31.p.p. zm.ch. 13.V.1920 szp.pol.406.
    Kujawa Stanisław - szer. 66.p.p. zm.r. 4.X.1920 Brześć.n.B.
    Kujawa Tomasz - szer. 101.p.p. pl. 22.IX.1920 BobraW.
    Kujawa Wacław - szer. 3.p.p.leg. pl. 5.VI.1920 Leszczynka.
    Kujawiak Franciszek - strz. wileń.p.strz. pl. 14.V.1919 Snów.
    Kujawiak Józef - szer. 7.p.p.leg. pl. 22.VII.1920 Beresteczko.
    Kujawiak Stefan - kan. 10.p.a.p. zm.ch. 24.XI.1919 Łódź.
    Kujawiak Stefan - szer. zm.r. 23.VIII.1920 Modlin.
    Kujawiński Stanisław - kpr. 61.p.p. zm.r. 27.VIII.1920 szp.pol.705.
    Kujawiński Stefan - szer. 36.p.p. pl. 4.II.1919 Żużel.
    Kujawski Antoni - szer. 8.p.p.leg. zm.ch. 13.I.1920 Łowicz.
    Kujawski Antoni - szer. 57.p.p. pl. 12.X.1920 Lachowicze.
    Kujawski Franciszek - strz. 47.p.strz. zm.r. 6.VI.1920 szp.pol.104.
    Kujawski Franciszek - plut. 36.p.p. zm.ch. 1.X.1920 Smoleńsk.niewola.ros.
    Kujawski Michał - plut. 33.p.p. zm.ch. 24.IV.1920 Melwiszcz.
    Kujawski Michał - szer. 19.p.p. zm.ch. 11.IX.1920 Gródek.Jagieł.
    Kujawski Stanisław - st.szer. 28.p.p. zm.ch. 27.XII.1920 Zamość.
    Kuk Karol - szer. 6.komp.tlgr. zm.ch. 10.III.1920 Tarnopol.
    Kuk Marcin - kpr. 113.p.a.p. zm.ch. 4.III.1920 szp.pol.609.
    Kukarżuk Wawrzyniec - strz. 46.p.strz. zm.ch. 1.I.1920 Sambor.
    Kukasz Rudolf - szer. 15.p.p. zm.ch. 14.IV.1920 Brześć.n.B.
    Kukawka Stefan - szer. 21.p.p. pl. 14.IX.1920 Halicz.
    Kukawski Andrzej - szer. III.baon.wart. zm.ch. 1.V.1920 Lublin.
    Kukawski Jan - zm.r. 6.XI.1918 Lwów.
    Kukawski Michał - plut. 5.p.uł. pl. 6.IX.1920 Chodorów.
    Kukiełka Stanisław - szer. 5.p.p.leg. pl. 30.IV.1919 WólkaSichowska.
    Kukiełka Teodor - szer. 2I.baon.wart. zm.ch. 4.IV.1920 Warszawa.
    Kukier Henryk - ppor. 3.p.p.leg. pl. 11.VII.1920 Deraźnia.
    Kukiewicz Józef - st.strz. wileń.p.strz. pl. 29.V.1919
    Kukla Franciszek - kpr. 58.p.p. pl. 27.VII.1920 Karolin.
    Kukla Jan - szer. 39.p.strz. zm.ch. 23.VII.1920 Przemyśl.
    Kukla Jan - szer. 26.p.p. pl. 8.VIII.1920 Kniszów.
    Kukla Ludwik - szer. 6.p.p.leg. pl. 25.VI.1920 Perga.
    Kukla Władysław - szer. 20.p.p. zm.ch. 24.VIII.1920 Kraków.
    Kuklan Antoni - szer. 63.p.p. zm.ch. 12.XI.1920 Nieśwież.
    Kuklewski Alojzy - szer. baon.wart.Starogard. zm. 7.III.1920 Starogard.
    Kuklikowski Jan - strz. 44.p.strz. zm.ch. 17.III.1920 szp.pol.207.
    Kukliński Jan - kpr. 53.p.strz. zm.ch. 22.I.1920 Płoskirów.
    Kukowski Jan - szer. 8.p.p.leg. pl. 23.IX.1920 Brzostowica.W.
    Kukowski Jerzy - plut. 36.p.p. pl. 8.VI.1919 Czortków.
    Kukowski Kazimierz - szer. 2.p.p.leg. pl. 28.V.1920 Murowa.
    Kukowski Piotr - strz. 1.p.strz.pdh. pl. 27.V.1920 Prochówka.
    Kukowski Stanisław - szer. st.zb.Lublin. zm.ch. 2.II.1920 Lublin.
    Kukowski Wacław - szer. 2.p.p.leg. pl. 8.XII.1919 Borysów.
    Kuks Szczepan - szer. 23.p.p. pl. 27.VII.1920 Żurawie.
    Kukuczka Antoni - st.szer. 10.p.p. pl. 23.V.1919 Głów.
    Kukuczka Władysław - strz. 2.p.strz.pdh. pl. 10-20.V.1919
    Kukułka Franciszek - kan. 3.p.a.c. zm.ch. 11.I.1920 Kraków.
    Kukułka Franciszek - szer. 69.p.p. zm.ch. .X.1920 Twerniewola.ros.
    Kukułka Leon - st.szer. zakł.D.O.G.V. zm.ch. 13.IX.1919 Tarnów.
    Kukułka Ludwik - kan. 6.p.a.p. zm.ch. 31.VIII.1920 Kraków.
    Kukurenda Michał - szer. 1.p.garn.Poznań. zm.ch. 16.I.1920 Poznań.
    Kukurenda Stanisław - kpr. 57.p.p. zm.ch. 22.XII.1920 Lublin.
    Kukuryk Mateusz - pl. 21.I.1919
    Kukwa Bronisław - st.strz. 3.p.strz.grań. zm.r. .X.1919
    Kukwa Bronisław - kan. 13.p.a.p. zm.ch. 9.XI.1920 Ostrowiec.
    Kula Daniel - strz. 44.p.strz. zm.ch. 28.V.1920 Kielce.
    Kula Franciszek - szer. zm.ch. 22.VIII.1920 Poznań.
    Kula Franciszek - szer. 1.p.p.leg. pl. 13.X.1920 Radoszkowice.
    Kula Ignacy - szer. 8.p.p.leg. zm.r. 11.VII.1919 Podhajce.
    Kula Jan - strz. 144.p.strz. zm. 18.I.1920 Jarmolińce.
    Kula Jan - strz. 43.p.strz. pl. 21.III.1920
    Kula Józef - szer. 2.p.p.leg. zm.ch. 23.III.1920 Mińsk.Lit.
    Kula Józef - kan. 1.p.a.p. zm.ch. 17.IX.1920 Rajcza.
    Kula Ludwik - szer. 38.p.strz. pl. 11.IX.1920 KamionkaStrum.
    Kula Stanisław - zm.ch. 7.II.1919 Tarnopol.
    Kula Stanisław - szer. 11.p.p. zm.ch. 7.III.1920 Kraków.
    Kula Władysław - szer. str.grań. zm.r. 14.III.1919 Inowrocław.
    Kula Wojciech - strz. 51.p.strz. pl. 28.V.1920 Rudnica.
    Kulaga Jan - szer. 40.p.strz. pl. 1-12.V.1919
    Kulaj Franciszek - szer. 24.p.p. zm.ch. 7.XI.1920 szp.pol.305.
    Kulak Antoni - szer. czół.san.4. zm.ch. 31.XII.1919 szp.pol.404.
    Kulak Bronisław - szer. 69.p.p. pl. 20.VII.1920
    Kulak Piotr. - strz. 1.p.strz.pdh. pl. 12.VII.1920 Szkorodnoje.
    Kulapa (Kulupa) - szer. 4.p.strz.wlkp. zm.r. 26.VIII.1919 Ostrów.Wlkp.
    Kulas Grzegorz - st.szer. 37.p.p. zm.ch. 17.IV.1920 szp.pol.102.
    Kulasiewicz Stefan - kpr. 8.p.p.leg. pl. 7.I.1919 Kulików.
    Kulasiński Stefan - szer. 15.p.p. zm.ch. 26.III.1920 Łuniniec.
    Kulasiński Wojciech - zm. 1919 niewolaukr.
    Kulaszewski Mieczysław - kan. 2.p.a.p.wlkp. zm.ch. 4.VIII.1919 Poznań.
    Kulata Aleksander - szwol. 2.p.szwol. zm.ch. 6.VIII.1920 Zamość.
    Kulawczyk Józef - szer. 7.p.p.leg. zm.r. 20.VI.1919 Stanisławów.
    Kulawiak Franciszek - szer. 1.p.p.leg. zm.ch. 1.VIII.1920 WłodzimierzWoł.
    Kulawik Stanisław - szer. 26.p.p. zm.ch. 17.III.1920 szp.pol.208.
    Kulawski Stefan - kan. 6.p.a.p. zm.ch. 14.III.1920 Kraków.
    Kulba Jan - szer. zm.ch. 26.XI.1920 Tarnopol.
    Kulbacki Jan - szer. 40.p.strz. pl. 22.VIII.1920 Zadwórze.
    Kulbat Józef - kpr. 1.p.p.leg. pl. 11.VI.1920 Borodzianka.
    Kulberda Józef - strz. 43.p.strz. zm.ch. 19.I.1920 Kowel.
    Kulczuga Bolesław - strz. 1.p.strz.pdh. pl. 17.IX.1920 Lipszczany.
    Kulczycki Bohdan - szer. zm. 10.III.1920 Warszawa.
    Kulczycki Jerzy - ppor. 36.p.p. pl. 21.X.1919 Witerża.
    Kulczycki Stefan - szer. 3.p.p.leg. pl. 11.VII.1919 Dubrowa.
    Kulczyk Franciszek - szer. 64.p.p. pl. 2.VIII.1920 Terespol.
    Kulczyk Ignacy - szer. 2.p.p.leg. zm. 15.XI.1919 Piotrków.
    Kulczyk Jan - strz. 1.p.strz.pdh. zm.ch. 20.VII.1920 Pińsk.
    Kulczyński Józef - szer. 67.p.p. pl.
    Kulczyński Józef - 1.p.strz.wlkp. pl. 01-12.IV.1919
    Kulczyński Michał - strz. 43.p.strz. zm.ch. 17.II.1920 Poznań.
    Kuleczka Tomasz - szer. 63.p.p. zm.ch. 3.IV.1920 Gniezno.
    Kulej Aleksander - st.szer. 1.p.p.leg. pl. 11.VIII.1919 Pietraczki.
    Kuler Roman - szer. 3.p.p.leg. pl. 11.VH.1920 Mińsk.Lit.
    Kulerski Jan - 61.p.p. zm.ch. 2.VIII.1920 Gródek.
    Kulesz Wacław - szer. 7.p.p.leg. pl. 15.V.1920 Kublicze.
    Kulesza Bolesław - szer. 2.p.p.leg. zm.ch. 21.IV.1919 Warszawa.
    Kulesza Bolesław - uł. jazda.tatar. pl. 18.VIII.1920
    Kulesza Edmund - szer. 1.p.p.leg. zm.r. 6.VIII.1920 Lublin.
    Kulesza Franciszek - szer. zm.ch. 28.VIII.1919 Lida.
    Kulesza Franciszek - uł. 2.p.uł. zm.r. 5.X.1920 czół.san.Warszawianka.
    Kulesza Jan - strz. 43.p.strz. pl. 29.V.1920 Pohrebyszcze.
    Kulesza Józef - szer. 36.p.p. pl. 13.I.1919 Sokolniki.
    Kulesza Józef - szer. 23.p.p. zm.r. 13.IX.1920 szp.pol.605.
    Kulesza Stanisław - szwol. 1.p.szwol. zm.ch. 9.III.1919 Warszawa.
    Kulesza Stanisław - plut. 27.p.p. pl. 24.VH.1920 Nowosiółki.
    Kulesza Władysław - szer. zakł.DOG.I. zm.ch. 5.XII.1919 Warszawa.
    Kulibabka Stefan - uł. 2.p.uł. pl. 1.X.1920 Rudnia.
    Kulicki Henryk - por. 30.p.p. pl. 1.VI.1920
    Kulicki Seweryn - szer. 34.p.p. pl. 15.III.1920 Mozyrz.
    Kulicki Teodor - szer. 8.p.p.leg. pl. 28.VI.1920 Korzec.
    Kulig Andrzej - strz. 50.p.strz. zm.ch. 16.III.1920
    Kulig Andrzej - szer. 58.p.p. pl. 17.IV.1920 Jełań.
    Kulig Jan - strz. 1.p.strz.pdh. pl. 14.VI.1920 Zarudzie.
    Kulig Jan - szer. 1.V.baon.wart. zm.ch. 12.IX.1920 Kraków.
    Kulig Juljan - uł. 8.p.uł. pl. 28.VII.1920 Stanisławczyk.
    Kulig Kazimierz - st.szer. 60.p.p. pl. 11.V.1920 Kijów.
    Kulig Michał - strz. 44.p.strz. zm.ch. 13.III.1920 szp.pol.107.
    Kulig Tomasz - szer. sekc.o.M.S.Wojsk. zm.ch. 6.VIII.1919 N.Sącz.
    Kulig Tomasz - strz. 1.p.strz.pdh. pl. 6.V.1920 nad.Irpeniem.
    Kuliga - strz. 4.p.strz.pdh. pl. 23.IX.1920
    Kuliga Józef - kpr. 10.p.p. pl. 22.III.1919 Bratkowice.
    Kuligowski Antoni - strz. 49.p.strz. zm.ch. 2.II.1920 Wólka.
    Kuligowski Franciszek - strz. 47.p.strz. pl. 23.IX.1920 Mazury.
    Kuligowski Józef - szer. dyw.lit.biał. zm.ch. 22.IV.1919 Warszawa.
    Kulik Bronisław - szer. 41.p.p. zm.ch. 15.III.1920 szp.pol.201.
    Kulik Jan - szer. 4.p.p.leg. zm.ch. 26.III.1920 Kielce.
    Kulik Michał - szer. 5.p.p.leg. pl. 11.I.1919 Majerówka.
    Kulik Michał - szer. 26.p.p. zm.ch. 26.VIII.1920 Rzeszów.
    Kulik Stanisław - szer. 68.p.p. pl. 23.VII.1920 Łumna.
    Kulik Stefan - 3.baon.sap. pl. 10.V.1919 Dąbrówka.
    Kulik Szczepan - szer. 202.p.p. pl. 18.VIII.1920 Nasielsk.
    Kulik Tadeusz - ppor. nowogródz.p.strz. zm.r. 27.VII.1920 Warszawa.
    Kulikowa Marja - pielęg. szp.zał.Stanisławów. zm.ch. 26.I.1920 Stanisławów.
    Kulikowski Antoni - szer. D.O.E.Równe. zm.ch. 12.V.1920 Równe.
    Kulikowski Jan - strz. 48.p.strz. zm.ch. 16.III.1920 Stanisławów.
    Kulikowski Piotr - szer. 41.p.p. zm.ch. 1.V.1920 Łuniniec.
    Kulikowski Szczepan - szer. 21.p.p. zm.r. 3.VII.1920 Radom.
    Kulikowski Władysław - szer. 19.p.p. pl. 3.VIII.1920 Ruda.Brodzka.
    Kulikowski Wojciech - szer. 5.p.p.leg. pl. 3.I.1920 Markietanka.
    Kulin Antoni - strz. 1.dyw.strz.H. zm. 13.IX.1919 szp.pol.404.
    Kuliniak Wincenty - zm. 23.IX.1919 niewolaukr.
    Kuliniec Jan - szer. 24.p.p. pl. 2.VIII.1920 Glinów.
    Kulińska Józefa - pl. .XI.1918 Lwów.
    Kuliński Andrzej - szer. 14.p.p. zm.ch. 19.III.1920 Włocławek.
    Kuliński Henryk - uł. 5.p.uł. zm.ch. 12.III.1920 szp.pol.209.
    Kuliński Jan - strz. 46.p.strz. zm.r. 28.VII.1920 Lwów.
    Kuliński Jan - szer. 60.p.p. zm.r. 17.X.1920 Warszawa.
    Kuliński Karol - strz. 44.p.strz. pl. 27.IV.1920 Holendry.
    Kuliński Kazimierz - szer. 24.p.p. pl. 1.IX.1920 Hrubieszów.
    Kuliński Michał - szer. ob.szk.pdf.Dęblin zm.ch. 20.IX.1919 Dęblin.
    Kuliński Paweł - kan. 11.p.a.p. zm.ch. 22.III.1920 Stanisławów.
    Kuliński Sylwester - szer. 55.p.p. pl. 17.IX.1920 Sławne.
    Kuliński Teofil - szer. 38.p.strz. pl. 6.XII.1918 Dublany.
    Kuliński Władysław - szer. 1.p.czołg. zm.ch. 15.V.1920 Łódź.
    Kuliński Zenon - wachm. jazda.mjr.Jaworskiego. zm.r. 15.VI.1919 Łuck.
    Kulisa Stefan - strz. lidzki.p.strz. zm.ch. 6.IV.1920 Lida.
    Kulisz Antoni - szer. 22.p.p. pl. 12.VI.1920 Czarnobyl.
    Kulisz Ignacy - szer. 5.p.p.leg. zm.ch. 30.XI.1918 Warszawa.
    Kulisz Jan - zm. 22.XI.1920 Piotrogródniewola.ros.
    Kulka Józef - szer. 12.p.p. zm.ch. 25.IX.1920 Wadowice.
    Kulmaczewski Wacław - szer. 21.p.p. zm.ch. 11.V.1920 Warszawa.
    Kulmiński Aleksander - szer. 142.p.p. zm.ch. 15.X.1920 Warszawa.
    Kulmiński Antoni - szer. 7.p.p.leg. pl. 20.V.1920
    Kulon Franciszek - szer. 18.p.p. zm.(wypad.) 12.VII.1919 Radymno
    Kulosa Józef - szer. kolm.tab.414. zm. 16.III.1920 Wilno.
    Kulpa Jan - strz. 44.p.strz. pl. 25.III.1920 Prywitów.
    Kulpa Stanisław - sap. 4.baon.sap. zm.ch. 23.III.1920 Łódź.
    Kulpa Stanisław - szer. 223.p.p. zm.ch. 10.X.1920 Rawicz.
    Kulpa Stefan - wachm. żand.wojsk. zm.ch. 16.VII.1919 Sanok.
    Kulpida Jakób - pl. 11.XI.1918 Lwów.
    Kulpiński Stanisław - uł. 3.p.uł. pl. 15.I.1919 Kunin.
    Kulpiński Władysław - szer. zm.ch. 19.III.1920 Białystok.
    Kulski Henryk - szer. 1.VII.baon.wart. zm.ch. 4.VIII.1920 Rawicz.
    Kuluk Hieronim - strz. 49.p.strz. pl. 12.IX.1920 Maciejów.
    Kuł Jan - strz. 46.p.strz. zm.ch. 16.III.1920 Sambor.
    Kuła Jan Andrzej - strz. 52.p.strz. zm.ch. 23.III.1920 Lwów.
    Kułacz Jan - szer. 36.p.p. zm.ch. 4.IV.1920 Warszawa.
    Kułaczkowski Adam - szer. pl. 7.III.1919 Lwów.
    Kułaczkowski Artur - kan. 2.p.a.p. zm.ch. 23.XII.1920
    Kułaga Adam - szer. 2.syb.p.p. pl. 14.VIII.1920 Zawady.
    Kułaga Szczepan - szer. 9.p.p.leg. zm.ch. 31.III.1919 Ostrów.Maz.
    Kułak - ognm. 4.p.a.p. pl.
    Kułak Teodor - plut. grodzień.p.strz. pl. 26.IX.1920 N.Ruda.
    Kułak Władysław - strz. 48.p.strz. zm.ch. 26.III.1920 Stanisławów.
    Kułakowski Aleksander - uł. 4.p.uł. pl. 9.VII.1920 Hrebionka.
    Kułakowski Bronisław - sierż. 45.p.strz. zm.ch. 11.V.1920 Równe.
    Kułakowski Jan - szer. 3.p.p.leg. zm.ch. 14.VIII.1920 poc.san.
    Kułakowski Jan - strz. grodzień.p.strz. pl. 16.VIII.1920 Radzymin.
    Kułakowski Józef - szer. 8.p.p.leg. zm.ch. 11.I.1920 Warszawa.
    Kułakowski Piotr - kpr. 2.p.p.leg. zm.ch. 18.V.1919 Zamość.
    Kułakowski Stefan - szer. zakł.2.dyw.piech. zm.ch. 23.X.1920 szp.pol.303.
    Kułakowski Władysław - szer. 15.p.p. pl. 5.IX.1920 Moniatycze.
    Kułakowski Wojciech - por. leg.pol. zm.r. 7.XI.1918 Lwów.
    Kułej Antoni - szer. 27.p.p. zm.ch. 2.IV.1919 Zamość.
    Kumacher Lucjan - st.szer. 59.p.p. zm.ch. 25.IX.1920 Rawicz.
    Kuman Ludwik - strz. 2.p.strz.pdh. pl. 16.IX.1920 Różanystok.
    Kumanko Mieczysław - strz. wileń.p.strz. pl. 28.IX.1920 Papiernia.
    Kumaska Bronisław - szer. szp.zap.Zamość zm.ch. 28.III.1920 Lublin.
    Kumert Józef - zm. 18.III.1919
    Kumięga Bolesław - szer. 20.p.p. zm.ch. 11.I.1920 Kraków.
    Kumięga Piotr - szer. 33.p.p. pl. 17.IX.1920 Narajówka.
    Kumor Stanisław - szer. 7.p.p.leg. zm.ch. 27.VII.1920 Kraków.
    Kumor Władysław - kan. 4.d.a.k. zm.ch. 7.VII.1920 Kielce.
    Kumorniczek Jan - szer. 12.p.p. pl. 16.VH.1920 Libanówka.
    Kumosieński Jan - szer. 32.p.p. zm.ch. 7.IV.1920 Łuniniec.
    Kumowski Jan - szer. 1.p.p.leg. pl. 8.VII.1920 Równe.
    Kumpiński - dtwo.tw.Modlin. zm. 21.X.1920 niewola.ros.
    Kuna Dominik - szer. 2.p.p.leg. zm.ch. 8.I.1920 Mińsk.Lit.
    Kuna Józef - strz. 145.p.strz. zm.r. 22.VI.1920 Międzybórz.
    Kunachowicz Feliks - plut. 2.p.szwol. zm. .V.1920 Kijów.
    Kunc Aleksander - 32.p.p. zm. niewola.ros.
    Kunc Franciszek - kpr. 1.p.strz.pdh. pl. 7.VI.1920 Demidów.
    Kunc Jan - szer. 155.p.p. pl. 8.VI.1920 Kozaczki.
    Kunc Władysław - sierż. 3.p.p.leg. pl. 11.VII.1920 Mińsk.Lit.
    Kunce Jan - szer. 3.p.p.leg. pl. 13.VII.1920 Kojdanów.
    Kuncerowicz Stanisław - szer. 2.p.strz.wlkp. pl. 11.I.1919 Zbarzewo.
    Kuncew Rafał - szer. 14.p.p. pl. 9.VII.1920 Zgórska.
    Kuncewicz Czesław - ppor. 9.p.p.leg. zm.r. 19.VI.1919 Lwów.
    Kuncewicz Paweł - strz. lidzki.p.strz. zm. 7.VII.1919 Nowogródek.
    Kuncjoński Michał - szer. 28.p.p. zm. 29.VIII.1920
    Kuncy Franciszek - szer. 24.p.p. zm.ch. 26.III.1919 Radom.
    Kunć Jan - szer. 61.p.p. pl. 11.X.1920
    Kundel Feliks - szer. 23.p.p. zm.ch. 9.XII.1920 Lublin.
    Kundzicz Adolf - strz. białost.p.strz. zm.ch. 2.II.1920 Wilno.
    Kundziesz Antoni - strz. wileń.p.strz. zm.ch. 2.III.1920 Mołodeczno.
    Kunert Rudolf - szwol. 2.p.szwol. pl. 20.VIII.1920
    Kunica Józef - szer. 36.p.p. pl. 14.V.1920 Połock.
    Kunicki Aleksander - kpr. 59.p.p. pl. 24.VII.1920 Pieski.
    Kunicki Franciszek - 68.p.p. zm.r. 28.V.1920 Krzywice.
    Kunicki Józef - szer. 20.p.p. zm.ch. 1.IV.1919 Dziedzice.
    Kunicki Józef - kan. 10.p.a.p. zm.(utoń.) 12.VII.1920
    Kunicki Stefan - plut. 4.p.strz.wlkp. pl. 23.I.1919 Rynarzewo.
    Kunicki Wojciech - ppor. 3.p.p.leg. pl. 25.VII.1920 Święcice.
    Kuniczko Aleksander - szer. 1.dyw.piech. pl. 20.IV.1919 Wilno.
    Kunieczek Władysław - szer. 32.p.p. pl. 21.VII.1919 Stepań.
    Kunier Gustaw - kpr. 51.p.strz. zm.r. 19.X.1920 Poznań.
    Kunięga Władysław - 2.baon.etap. zm.r. 28.XI.1920 Tarnopol.
    Kunik Michał - uł. 14.p.uł. pl. 1.VI.1920 Rohoźna.
    Kunikowski Władysław - st.szer. 30.p.p. zm.ch. 17.XI.1919 Wilno.
    Kunka Michał - strz. 4.p.strz.pdh. pl.
    Kunszer Stanisław - szer. kadra.w.kol.3. zm.ch. 16.III.1920 Łódź.
    Kunte Bolesław - szer. 28.p.p. pl. 30.I.1919 Kisielów.
    Kuntelski Paweł - szer. 61.p.p. pl. 13.X.1920 Rarachowszezyzna.
    Kuntze Marjan - kpr. 13.p.a.c. zm.ch. 27.XII.1919 Dubno.
    Kunys Franciszek - szer. zm.ch. 24.XII.1920 Białystok.
    Kunze Aleksander - kpt. zakł.D.O.G.V. zm.(wypad.) 26.IX.1920 Kraków.
    Kunze Stanisław - kan. 15.p.a.c. pl. 18.VIII.1920 Radziwie.
    Kunzendorf Leonard - kpr. oddz.dyw.lit.biał. pl. 18.VIII.1920 Kock.
    Kupaczek Jan - 24.p.p. pl. 20-31.III.1919
    Kupaniak Franciszek - st.szer. 7.p.p.leg. pl. 15.V.1920 Kublicze.
    Kupcewicz Juljan - st.strz. wileń.p.strz. pl. 19.VII.1920 nad.Niemnem.
    Kupcza Józef - szer. 5.p.p.leg. pl. 18.IX.1919 Dukszty.
    Kupczak Ludwik - strz. 49.p.strz. zm.ch. 23.VIII.1920 Skierniewice.
    Kupczak Marcin - szer. 12.p.p. pl. 15.V.1919 Nawarja.
    Kupczyk Jan - szer. pl. 26.III.1919 Janów.
    Kupczyk Teodor - szer. 22.p.p. zm.r. 29.VIII.1920 Modlin.
    Kupczyk Wincenty - szer. 4.p.strz.wlkp. zm.ch. 12.III.1920 Gniezno.
    Kupczyński Jan - kan. 18.p.a.p. pl. 28.V.1920 Hajsyn.
    Kupczyński Michał - szer. 9.p.p.leg. zm.ch. 3.XII.1918 Ostrów.Maz.
    Kupczyński Mieczysław - pchor. 105.p.p. zm.ch. 1.IX.1920 Kraków.
    Kuperberg Leiser - szer. ob.ćwicz.fi.armji. zm.ch. 24.III.1920 Stanisławów
    Kuperwas Stefan - st.strz. 4.p.strz.grań. zm.ch. 6.XI.1920 Kościerzyna.
    Kupfer Wolf Moryc - szer. szp.pol.401. zm.ch. 22.IX.1920 Lublin.
    Kupiczko Jan - strz. 52.p.strz. zm.ch. 26.IV.1920 Lwów.
    Kupidura Józef - szer. 3.p.p.leg. zm.ch. 6.XII.1920 Grodno.
    Kupiec Feliks - uł. 5.p.uł. pl. 28.VII.1920 Berezdów.
    Kupiec Ludwik - szer. 37.p.p. zm.ch. 12.III.1920 Rokitno.
    Kupiec Stanisław - strz. 3.p.strz.kon. zm.ch. 10.VII.1920 Tarnów.
    Kupiec Stanisław - uł. 2.p.uł. pl. 11.VIII.1920 Ostrołęka.
    Kupiec Stanisław - 2.p.w.kol. zm.ch. 7.XI.1920 Inowrocław.
    Kupiec Władysław - szer. 16.p.p. zm.ch. 4.II.1920 Tarnów.
    Kupiec Władysław - strz. 2.p.strz.pdh. zm.ch. 7.II.1920 Lwów.
    Kupiecki Adam - pl. 1918 Lwów.
    Kupienko Edward - szer. 30.p.p. zm.ch. 17.III.1920 Zahacie.
    Kupiński Antoni - plut. 13.p.p. pl. 14.V.1920 Uszacz.
    Kupiński Bolesław - szer. 21.p.p. zm.ch. 16.III.1920 Warszawa.
    Kupiński Józef - 61.p.p. pl. 6.VIII.1920 Sokołów.
    Kupiński Stefan - szer. 33.p.p. pl. 8.VIII.1919 Zarakowce.
    Kupis Antoni - szer. szw.zap.tab.III. zm.ch. 11.III.1920 Kielce.
    Kupis Antoni - szer. 3.p.p.leg. pl. 11.VII.1920 Mińsk.Lit.
    Kupis Franciszek - szer. 40.p.strz. zm. 22.III.1920
    Kupis Paweł - szer. szp.zał.Tarnopol. zm.ch. 3.III.1920 Przemyśl.
    Kupisiński Jan - szer. 8.p.p.leg. pl. 9.III.1919 Dobrosin.
    Kupisz Józef - szer. 2.p.p.leg. pl. 8.VIII.1920 Paprotnia.
    Kupisz Leon - st.szer. 12.p.strz.wlkp. pl. 24.VI.1919 Olszowa.
    Kupisz Leonard - szer. 28.p.p. pl. 15.V.1919 Krzemieniec.
    Kupitura Felicjan - szer. 4.p.p.leg. zm. 2.VI.1920 szp.pol.103.
    Kupka Aleksander - strz. 43.p.strz. pl. 29.V.1920 Pliskowo.
    Kupko Antoni - st.szer. 37.p.p. zm.ch. 23.VIII.1920 Łódź.
    Kupperman Mechel - szer. 58.p.p. zm. 22.III.1920 Wolsztyn.
    Kuprewicz Jan - szer. 41.p.p. pl. 31.VII.1920 Małkinia.
    Kups Czesław - szer. 20.p.p. zm.r. 17.VIII.1920 Lwów.
    Kupski Józef - szer. 4.p.strz.wlkp. zm. 11.VIH.1919 Rudzieńsk.
    Kupszta Józef - szer. 13.p.p. pl. 14.IX.1919 Czernica.
    Kupś Feliks - szer. 66.p.p. pl. 21.IX.1920 Horodec.
    Kupść Edmund - pchor. szk.pchor.piech. zm. 13.IX.1918 Warszawa.
    Kupść Jan - szer. 22.p.p. zm.ch. 10.IV.1919 Lacki.
    Kur Stanisław - szer. 4.II.baon.wart. zm.ch. 13.III.1920 Kowel.
    Kur Władysław - szer. armja.gen.Hallera. zm.ch. 15.IX.1919 Modlin.
    Kur Wojciech - szer. 38.p.strz. zm.ch. 31.VII.1920 Częstochowa.
    Kura Stanisław - szer. 16.p.p. zm.ch. 23.I.1920 Tarnów.
    Kurach Józef - strz. 1.p.strz.grań. zm.ch. 4.I.1920 Ostrołęka.
    Kuran Andrzej - szer. 21.p.p. zm.ch. 29.XI.1918 Warszawa.
    Kuran Antoni - strz. 53.p.strz. zm.ch. 18.IX.1920 Rzeszów.
    Kuran Ignacy - 30.p.p. zm. 3.VIII.1920
    Kuran Wacław - szer. 105.p.p. zm.(utoń.) 4.VII.1920 Horyń.
    Kurant Wacław - szer. 59.p.p. zm.ch. 27.XII.1920 Inowrocław.
    Kuras Antoni - szer. 15.p.p. zm.ch. 20.IX.1920 Warszawa.
    Kuras Kazimierz - szer. 7.p.p.leg. pl. 5.V.1919 Chyrów.
    Kurasiewicz Michał - szer. 35.p.p. zm.ch. 29.VII.1920 Warszawa.
    Kurasz Franciszek - szer. 14.p.p. zm.ch. 21.VIII.1919 Jarosław.
    Kurasz Józef - st.szer. 1.p.strz.wlkp. zm.r. 17.VII.1919 szp.pol.701.
    Kuraszkiewicz Jan - żand. żand.pol. zm.ch. 17.III.1919 Inowrocław.
    Kuraś Jan - szer. 37.p.p. zm.r. 30.IV.1919 Lwów.
    Kuraś Józef - szer. 9.p.p.leg. zm.ch. 6.IV.1920 Zamość.
    Kuraś Piotr - szer. P.K.U.Tarnów. zm.ch. 3.II.1920 Kraków.
    Kurawski Bolesław - strz. kowień.p.strz. zm.ch. 5.XII.1919 Grodno.
    Kuraź Stanisław - szer. 70.p.p. zm. 20.III.1920 II.wlkp.szp.pol.
    Kurban Dawid - zm.ch. 3.XII.1920 Białystok.
    Kurbiel Kazimierz - szer. 42.p.p. zm.ch. 4.III.1920 Białystok.
    Kurbiel Piotr - strz. 54.p.strz. zm.
    Kurbiel Wawrzyniec - 14.p.uł. pl. 12.VIII.1920 nad.Bugiem.
    Kurc Stanisław - strz. nowogródz.p.strz. pl. 8.VIII.1920 Janków.
    Kurcewicz Szymon - plut. oddz.org.białor. zm.ch. 14.XII.1919 Grodno.
    Kurcman Emanuel - strz. 44.p.strz. zm.ch. 24.X.1920 Dubno.
    Kurczab Jakób - strz. 45.p.strz. pl. 31.V.1920 Napadówka.
    Kurczak Antoni - uł. 12.p.uł. zm.ch. 26.VIII.1920 Śrem.
    Kurczap Franciszek - uł. 108.p.uł. pl. 15.IX.1920 Biskupicze.
    Kurczewski Andrzej - szer. 31.p.p. zm.ch. 27.VIII.1920 Łódź.
    Kurczewski Józef - szer. 66.p.p. pl. 15.IX.1920 Horodec.
    Kurczewski Michał - szer. 55.p.p. pl. 17.IV.1920
    Kurczewski Roman - szer. 58.p.p. pl.
    Kurczewski Władysław - szer. 18.p.p. pl. 18.VIII.1920 Ćwiklinek.
    Kurczoba Jan - szer. 6.p.p.leg. zm.ch.
    Kurczyk Wojciech - st.szer. 20.p.p. zm.r. 28.V.1920 szp.pol.502.
    Kurdek Bronisław - szer. 25.p.p. pl. 30.V.1920 Koczanki.
    Kurdek Franciszek - st.szer. 4.p.p.leg. pl. 21.V.1919 Maków.
    Kurdelewski Walenty - szer. 28.p.p. zm. 01-11.XII.1919 szp.pol.404.
    Kurdziałek Józef - szer. zakł.D.O.G.II. zm.ch. 19.VII.1920 Lublin.
    Kurdziel Feliks - st.szer. 18.p.p. pl. 27.V.1920 Zamoście.
    Kurdziel Feliks - kan. 1.p.a.c. zm.ch. 5.IX.1920 Warszawa.
    Kurdziel Jakób - szwol. 2.p.szwol. pl. 31.VIII.1920 Wolicaśniatycka.
    Kurdziel Jan - 3.p.strz.pdh. zm.(utoń.) 29.III.1920 Kobiernice.
    Kurdziel Piotr - szer. 11.p.p. zm.ch. 13.VIII.1920 poc.san.
    Kurdziel Stanisław - szer. 23.p.p. zm.ch. 5.I.1920 Lublin.
    Kurecki Stanisław - szer. zm.ch. 16.IX.1920 szp.Cz.Krz.4.
    Kurejko Józef - strz. 149.p.strz. zm.r. 9.III.1920 szp.pol.609.
    Kurek Jan - szer. 2.p.p.leg. pl. 20.V.1920 Murowa.
    Kurek Józef - szer. 5.p.strz.wlkp. pl. 21.III.1919 Miłosław.
    Kurek Józef - plut. 15.p.p. pl. 15.V.1919 Milatyn.
    Kurek Józef - szwol. 1.p.szwol. pl. 29.VII.1920 Zawidcze.
    Kurek Józef - strz. 145.p.strz. zm.r. 10.VIII.1920 Przemyśl.
    Kurek Józef - strz. grodzień.p.strz. pl. 7.IX.1920 Skroblaki.
    Kurek Leon - uł. 8.p.uł. pl. 11.VI.1920 Czernowa.
    Kurek Ludwik - strz. 3.p.strz.pdh. zm. 15.X.1920 Żywiec.
    Kurek Onufry - szer. 2.p.p.leg. zm. 25.I.1920 Piotrków.
    Kurek Paulin - szer. 210.p.p. zm.ch. 22.XII.1920 Warszawa.
    Kurek Piotr - pchor. 3.p.p.leg. zm.ch. 22.XII.1919 N.Borysów.
    Kurek Roman - sap. 5.baon.sap. zm.ch. 20.III.1920 Kraków.
    Kurek Stanisław - szer. baon.etap. zm.ch. 19.IV.1920 Krotoszyn.
    Kurek Stanisław - szer. armja.gen.Hallera. zm.(utoń.) 9.VI.1919 Kuli.
    Kurek Tadeusz - szer. 58.p.p. pl. 27.VII.1920 Prużana.
    Kurek Tomasz - sap. 21.baon.sap. zm.ch. 19.XII.1920 Bochnia.
    Kurek Walenty - szer. 3.p.p.leg. zm.ch. 23.VII.1919 Rajcza.
    Kurek Wojciech - szer. 14.p.p. pl. 30.V.1919 Niżniów.
    Kurełek Franciszek - szer. 22.p.p. pl. 24.V.1919 Kolodno.
    Kurenda Jan - kan. 3.d.a.k. pl. 5.VI.1920 Ozierna.
    Kurenda Kazimierz - strz. 50.p.strz. zm.ch. .XI.1920 Kraków.
    Kurjański Michał - szer. 28.p.p. pl. 21.. VII.192OGrodno.
    Kurjerski Władysław - kan. 13.p.a.p. pl. 29.V.1920 żywotów.
    Kurkiewicz Adam - strz. 44.p.strz. zm.ch. 22.III.1920 VI.wlkp.
    Kurkiewicz Leon - szer. 105.p.p. pl. 26.VII.1920
    Kurkiewicz Piotr - kan. 13.p.a.p. pl. 29.V.1920 Żywotów.
    Kurkiewicz Władysław - szer. 14.p.p. zm.ch. 20.VIII.1920 Łódź.
    Kurkowski Edward - st.szer. 66.p.p. zm.ch. 21.X.1920 Brześć.n.B.
    Kurkowski Stanisław - szer. 5.p.p.leg. zm.ch. 26.III.1919 szp.pol.405.
    Kurkowski Wincenty - sap. 2.p.w.kol. zm.ch. 6.III.1920 Jabłonna.
    Kurlej Jan - szer. 3.IV.baon.etap. zm.ch. 2.VIII.1920 Stanisławów.
    Kurlit Wincenty - szer. 13.p.p. pl. 12.VI.1919 Darachów.
    Kurlita Jan - strz. 49.p.strz. pl. 22.VIII.1920 St.Otocznia.
    Kurłowski Stefan - kpr. 8.p.a.c. zm.ch. 22.X.1920 Bielsko.
    Kurmanowski Piotr - kpr. 21.p.p. zm.ch. 15.IX.1919 Mołodeczno.
    Kurmiński - bater.jarosławska. pl. 28-28.III.1919
    Kurniejew Wasyl - strz. kowień.p.strz. zm. 1919 szp.pol.201.
    Kurnik Jankiel - szer. 13.p.p. zm.ch. 4.IX.1920 Krotoszyn.
    Kurnik Kazimierz - szer. komp.asyst.Kraków. zm.r. 14.III.1919 Jarosław.
    Kurnik Wojciech - szer. 15.p.p. zm.ch. 30.VII.1920 N.Sącz.
    Kuroicki Stanisław - szer. 21.p.p. zm.ch. 21.VII.1920 Piotrków.
    Kurołowicz Antoni - szer. dtwo.etap.Wilno. zm.ch. 17.XII.1919 Wilno.
    Kuroń Roman - szer. szk.pdf.str.grań. zm.ch. 15.III.1920 Żyrardów.
    Kuropatwa Feliks - szer. 9.p.p.leg. pl. 30.V.1920 Dołhinów.
    Kurosiński Ludwik - plut. 20.p.p. pl. 31.VIII.1920 nad
    Kurota Michał - strz. 51.p.strz. pl. 3.VIII.1920 Nastasów.
    Kurowski Adam - strz. 53.p.strz. zm.ch. 17.III.1920 Lwów.
    Kurowski Aleksander - szer. 4.p.p.leg. zm.r. 3.IX.1930 szp.pol.404.
    Kurowski Andrzej - szer. szp.zał.Wadowice. zm.ch. 26.XII.1920 Wadowice.
    Kurowski Antoni - szer. 9.p.p.leg. zm.(wypad.) 05-10.II.1919
    Kurowski Antoni - szer. 5.p.p.leg. pl. 20.VIII.1919 Ikaźń.
    Kurowski Antoni - st.szer. 6.p.p.leg. pl. 31.VIII.1919 Dyneburg.
    Kurowski Benedykt - szer. 205.p.p. pl. 30.VIII.1920
    Kurowski Florjan - kan. 9.p.a.p. zm.ch. 18.III.1920 Dęblin.
    Kurowski Franciszek - szer. 64.p.p. zm.ch. 20.VII.1920 Brześć.n.B.
    Kurowski Franciszek - strz. nowogródz.p.strz. zm.ch. 21.VII.1920 Ostrów.Wlkp.
    Kurowski Ignacy - szer. 9.p.p.leg. pl. 5.II.1919
    Kurowski Jan - szer. 3.p.strz.lw. pl. 7.II.1919
    Kurowski Jan - dyw.instr.H. zm. 10.VI.1919 Kutno.
    Kurowski Jan - por. 66.p.p. zm.r. 4.X.1920 Brześć.n.B.
    Kurowski Kazimierz - plut. 52.p.strz. pl. 29.VII.1920 Podwołoczyska
    Kurowski Mateusz - szer. 13.p.p. pl. 8.V.1920 Niemirów.
    Kurowski Michał - plut. 33.p.p. pl. 14.V.1920 Turowla.
    Kurowski Piotr - zm.ch. 2.IX.1920 Tarnów.
    Kurowski Stanisław - sierż. 64.p.p. pl. 5.VI.1920 Leszczyny.
    Kurowski Stanisław - bomb. 4.d.a.k. pl. 28.VI.1920
    Kurowski Stanisław - szer. komp.zap.san.6. zm.r. 27.VIII.1920 Lwów.
    Kurowski Stanisław - plut. 5.p.p.leg. pl. 6.IX.1920 N.Dwór.
    Kurpan Aleksander - szer. 1.baon.strz. pl. 12.I.1919 Suchowoła.
    Kurpiewicz Bolesław - szwoł. 1.p.szwol. pl. 27.VII.1920 Zawidcze.
    Kurpiewski Jan - kpr. 33.p.p. pl. 10.X.1919 Suszki.
    Kurpiewski Jan - szer. 13.p.p. zm.ch. 29.VI.1920 Modłin.
    Kurpiewski Stanisław - szer. 6.p.p.leg. zm.(wypad.) 27.X.1919 Płock
    Kurpiewski Stanisław - szer. 32.p.p. pl. 31.VII.1920 Brześć.n.B.
    Kurpiewski Stefan - szer. 33.p.p. pl. 13.VIII.1920 Ossów.
    Kurpiewski Władysław - szer. 32.p.p. pl. 12.X.1920 Słuck.
    Kurpiewski Zygmunt - szwol. 1.p.szwol. pl. 29.VII.1920 Zawidcze.
    Kurpik Kazimierz - strz. 1.p.strz.pdh. zm.ch. 9.II.1920 N.Sącz.
    Kurpik Stanisław - szer. 2.p.p.leg. zm.r. 3.X.1919 Borysów.
    Kurpiński Mieczysław - kpr. P.K.U.Częstochowa. zm.ch. 25.III.1919 Częstochowa.
    Kurpyta Jakób - szer. 18.p.p. zm.ch. 6.II.1920 Warszawa.
    Kurs Antoni - szer. 65.p.p. zm.ch. 15.X.1920 Poznań.
    Kursański Józef - sierż. 3.p.a.c. zm. 8.VII.1919
    Kursisz Piotr - szer. st.zb.Kraków. zm.ch. 30.XII.1919 Kraków.
    Kurszłewicz Ludwik - st.uł. grodzień.p.uł. pl.
    Kurtek Stanisław - szer. poc.panc.Danuta. pl. 3.VI.1920 Niewiary.
    Kurtkowiak Stanisław - szer. 55.p.p. pl. 4.III.1920 Żłobin.
    Kurtok Ludwik - szer. bytom.p.strz. zm.r. 12.XI.1919 Będzin.
    Kurtzman Kazimierz - szer. 1.syb.p.p. zm.r. 26.IX.1920 Warszawa.
    Kuruk Wojciech - szer. szp.pol.208. zm.ch. 19.XII.1920 szp.pol.208.
    Kuryciński Stanisław - szer. 21.p.p. zm.ch. 7.VI.1920 Bielsko.
    Kurycki Jan - strz. 3.p.strz.kon. zm.ch. 26.XI.1918 Dębica.
    Kuryluk Michał - szer. 2.III.baon.etap. zm.ch. 13.I.1920 Złoczów.
    Kuryłek Stanisław - szer. 22.p.p. pl. 23.I.1920 Simonicze.
    Kuryłek Wacław - strz. 45.p.strz. pl. 1.VI.1920 Napadówka.
    Kuryło Franciszek - strz. 52.p.strz. pl. 17.VII.1920 Tarnoruda.
    Kuryło Jakób - szer. st.zb.Lublin. zm.ch. 15.I.1920 Lublin.
    Kuryło Marcin - 35.p.p. zm.ch. 30.VIII.1920 Warszawa
    Kuryło Piotr - 2.p.uł. pl. 1-10.III.1919
    Kuryłowicz Jan - strz. kowień.p.strz. pl. 1919
    Kuryłowicz Michał - gen. Nacz.Dow. zm.ch. 4.II.1919 Lwów.
    Kurynowicz Bogusław - szer. 41.p.p. zm.r. 1.VII.1920 Białystok.
    Kurys Franciszek - szer. 5.p.p.leg. pl. 11-16.V.1919 Winniki.
    Kurys Piotr - pchor. zm.ch. 14.VIII.1920 Piotrków.
    Kurz Filip - ppor. 3.p.p.leg. zm. 5.V.1919 Smorgonie.
    Kurz Józef - szer. 6.p.strz.wlkp. pl. 19.I.1919 Wieszkowa.
    Kurząc Maciej - strz. 47.p.strz. zm.(wypad.) 18.IV.1920 Częstochowa.
    Kurzac Piotr - szer. 6.VI.baon.wart. zm.(wypad.) 2.V.1920 Lwów.
    Kurzaj Franciszek - szer. 155.p.p. zm.ch. 24.VII.1920 Modlin.
    Kurzak Jan - kan. 11.p.a.c. zm.ch. 26.III.1920 Stanisławów.
    Kurzański Józef - szer. 12.p.p. zm.r. 24.VIII.1920 Lwów.
    Kurzawa Jan - strz. 53.p.strz. pl. 6.VIII.1920 Szczepanówka.
    Kurzawa Karol - kan. 113.p.a.p. zm.ch. 3.I.1920 Ostrów.Wlkp.
    Kurzawa Stanisław - szer. 63.p.p. pl. 2.VIII.1920 Neple.
    Kurzawa Stanisław - szer. 7.p.p.leg. zm.ch. 14.X.1920 Łódź.
    Kurzawiak Stanisław - st.szer. 68.p.p. pl. 8.VII.1920 Kapuściany.
    Kurzawiński Feliks - szer. D.O.G.I. zm.ch. 19.X.1920
    Kurzawski Ignacy - kpr. 69.p.p. zm.r. 25.V.1920 szp.pol.106.
    Kurzawski Leon - kan. 13.p.a.p. pl. 29.V.1920 Żywotów.
    Kurzeja Andrzej - strz. 51.p.strz. pl. 6.IX.1920
    Kurzejamski Michał - szer. 28.p.p. pl. 29.VIII.1920 Grodno.
    Kurzela Stefan - kan. 8.p.a.p. zm.ch. 2.VIII.1920 niewolaLit.
    Kurzeński Wacław - szer. 5.p.p.leg. pl. 29.V.1920 Dremizna.
    Kurzepiński Mieczysław - plut. 205.p.p. pl. 4.X.1920 Orany.
    Kurzer Benno - ppor. 54.p.strz. zm.ch. 21.IX.1920 Lwów.
    Kurzerl Józef - szer. zm.r. 16.III.1919 Wolsztyn.
    Kurzętniewski Jan - szwol. 1.p.szwol. pl. 3.VII.1920 Brody.
    Kurzman Dawid - pl. 20-28.III.1919
    Kurzycki Wacław - szer. 7.p.p.leg. zm.ch. 20.III.1919 Warszawa.
    Kurzydło Szymon - szer. 37.p.p. pl. 7.III.1919 Stodółki.
    Kurzydło Wincenty - szer. szp.pol.307. zm.ch. 29.XII.1920 Łuck.
    Kurzyk Stanisław - strz. 48.p.strz. zm.(wypad.) 28.VI.1920 Słobódka
    Kurzynoga Franciszek - szer. 26.p.p. zm.ch. 21.VI.1920 Równe.
    Kurzynoga Michał - szer. 55.p.p. pl. 14.X.1920 Kojdanów.
    Kurzyński Antoni - 1.p.strz.wlkp. zm. 19.IV.1919 Stawczany.
    Kurzyński Czesław - strz. 144.p.strz. zm.ch. 20.IX.1920 WłodzimierzWoŁ
    Kurzyński Zygmunt - szer. 4.p.p.leg. zm.r. 23.IX.1920 poc.san.
    Kurzyp Michał - uł. 5.p.uł. zm.(wypad.) 6.VII.1919 Kołodzieje
    Kusaciński Tadeusz - szwol. 2.p.szwol. pl. 3.IX.1920 WolicaŚniatycka
    Kusaciński Teodor - plut. 2.p.szwol. pl. 31.VIII.1920 Komarów.
    Kusajda - szwol. 1.p.szwol. pl. 17.X.1920 Ostrówek.
    Kusak Ignacy - kpr. 11.p.p. zm.ch. 2.I.1920 Częstochowa.
    Kusak Jan - szwol. 1.p.szwol. pl. 16.VII.1920 Stawki.
    Kusak Józef - zm. 25.VIII.1920 Jedlnia.
    Kusak Piotr - szer. 202.p.p. pl. 1.VI-31.VIII.1920
    KusakStanisław szer. - 2.baon.etap.lit.biał. zm.(utoń.) 27.V.1920 Stubła.
    Kusek Piotr - szer. 21.p.p. pl. 3.VII.1920 Żabienice.
    Kusiak Antoni - szer. 10.p.p. zm.r. 18.VI.1919 Lwów.
    Kusiak Bronisław - uł. 1.p.uł. pl. 29.V.1920 Wołodarka.
    Kusiak Jan - szer. 13.p.p. zm.r. 28.III.1920 Modlin.
    Kusiak Stanisław - szer. 42.p.p. zm.ch. 26.X.1919 Białystok.
    Kusiak Stanisław - szer. 3.p.p.leg. pl. 25.VII.1920
    Kusiak Tomasz - kpr. b.z.w.wart.IX. zm.ch. 22.VIII.1920 Łódź.
    Kusiak Wojciech - szer. 13.p.p. pl. 20.V.1920 Duniłowicze.
    Kusideł Stanisław - szer. 28.p.p. zm.ch. 13.VII.1919 Łódź.
    Kusiński Władysław - szer. 10.p.p. zm. niewola.ros.
    Kusiołek Lucjan - strz. nowogródz.p.strz. zm. 1.VII.1920 Słonim.
    Kusiołek Marjan - strz. 48.p.strz. zm.ch. 19.VII.1920 Białystok.
    Kusior Piotr - st.szer. 56.p.p. pl. 23.IX.1920 Prużana.
    Kuskielski Józef - strz. 43.p.strz. zm. 25.XII.1920 Kraków.
    Kuskowski Mateusz - szer. 7.p.p.leg. pl. 10.III.1919 Saturn.
    Kuss Juljusz - szer. 6.p.p.leg. pl. 31.VII.1919 Święciany.
    Kustela Michał - szer. 3.p.p.leg. pl. 16.IV.1919 Lida.
    Kuster Andrzej - szer. 61.p.p. zm.r. 16.VI.1920 szp.pol.704.
    Kuster Czesław - st.sap. 14.baon.sap. zm.r. .VIII.1920 Ząbki.
    Kuster Stanisław - strz. 4.p.strz.pdh. zm.ch. 23.VII.1920 Tarnów.
    Kuston Franciszek - szer. zm.ch. 23.V.1919 Poznań.
    Kustosz Berchold - szer. wojsk.str.kol. zm.ch. 6.IX.1920 Warszawa.
    Kustowski Feliks - strz. 2.p.strz.pdh. zm.ch. 23.XI.1920 Sanok.
    Kustra Jan - kpr. zakł.D.O.G.VI. zm.ch. 21.XII.1919 Lwów.
    Kustyla Jan - strz. 43.p.strz. pl. 6.VII.1920 Napadówka.
    Kusy Jan - szer. 8.p.p.leg. pl. 30.V.1920 Dołhinów.
    Kusy Ludwik - szer. 411.baon.wart. zm.(wypad.) 16.X.1920 Warszawa.
    Kusyk Kazimierz - uł. 12.p.uł. pl. 1.VIII.1920 Mikołajów.
    Kusyk Piotr - strz. 44.p.strz. zm.ch. 14.III.1920 Sanok.
    Kusz Andrzej - szer. 60.p.p. zm.ch. 9.IX.1920 Żyrardów.
    Kusz Ryszard - szer. 167.p.p. zm.ch. 27.IX.1919 Kraków.
    Kusza Kazimierz - szer. ob.jeń.Strzałków. zm.ch. 1.II.1920 Łódź.
    Kuszak Franciszek - szer. 11.p.p. zm.ch. 31.VII.1920 poc.san.
    Kuszczak Alfred - kpr. 1.p.strz.lw. zm.ch. 16.XII.1918 Lwów.
    Kuszczak Edmund - szer. 38.p.strz. zm.ch. 5.IX.1920 Przemyśl.
    Kuszejko Józef - szer. 41.p.p. zm.r. 16.VIII.1920 Grudziądz.
    Kuszek Jan - 37.p.p. zm.ch. 29.VI.1919 Przemyśl.
    Kuszek Władysław - szer. 20.p.p. pl. 27.VI.1920
    Kuszer Izrael - szer. 28.p.p. pl. 22.VI.1920 Sokołowszczyzna.
    Kuszewski Piotr - szer. 13.p.p. zm.ch. 24.XI.1919 Dokszyce.
    Kuszka Franciszek - kan. 11.p.a.c. zm.ch. 13.III.1920 Stanisławów
    Kuszka Jan - szer. 1.p.p.leg. zm.ch. 14.VIII.1920 poc.san.
    Kuszlak Jan - uł. 14.p.uł. pl. 14.IX.1920 Chórów.
    Kusznerowski Józef - st.strz. miński.p.strz. pl. 26.VII.1919 Żankowicze.
    Kuszon Jan - szer. 59.p.p. zm. 17.I.1920 Inowrocław.
    Kuszyk Józef - szer. 14.p.p. pl. 7.VII.1920 Żeremiec.
    Kuszyński Stanisław - szer. 63.p.p. zm.r. 9.X.1920 Brześć.n.B.
    Kuś Andrzej - strz. 2.p.strz.pdh. pl. 22.IX.1920 Kuźnica.
    Kuś Jan - strz. 47.p.strz. zm.ch. 26.VIII.1920 Gródek.Jagieł.
    Kuś Paweł - szer. 34.p.p. pl. 29.VII.1920 Tykocin.
    Kuś Wojciech - ppor. grodzień.p.strz. pl. 19.XI.1920 Awizańce.
    Kuśkiewicz Jan - strz. 46.p.strz. zm.ch. 5.I.1920 Sambor.
    Kuśl Antoni - szer. 62.p.p. zm.ch. 4.V.1920 Łódź.
    Kuśmierczyk Stefan - szer. 19.p.p. pl. 3.VIII.1920
    Kuśmierczyk Walenty - szer. 8.p.p.leg. zm.ch. 12.XI.1919 Lublin.
    Kuśmierkiewicz Jakób - sierż. 2.p.p.leg. pl. 30.VII.1919 Gródek.Siemk.
    Kuśmierz Jan - szer. 25.p.p. zm.ch. 30.IX.1920 Miechów.
    Kuśmierz Tomasz - szer. 5.II.baon.etap. zm.ch. 21.VII.1920 poc.san.
    Kuśmiński Stefan - pchor. 5.p.p.leg. zm. Wilno.
    Kuśmirek Feliks - st.szer. 101.p.p. pl. 2.VIII.1920 Śniadów.
    Kuśmirek Wawrzyniec - szer. 27.p.p. pl. 15.VI.1920 Wydybór.
    Kuśmirek Władysław - strz. 50.p.strz. zm.ch. 25.III.1920 Zamość.
    Kuśniecki - szer. 1.p.p.leg. pl. 21.VI.1920 Dzierżanówka.
    Kuśnierak Szulim Dawid - szer. 38.p.strz. pl. 24.VI.1920 N.Święciany.
    Kuśnierczyk Jakób - szer. 24.p.p. zm.r. 16.VI.1919 Złoczów.
    Kuśnierek Piotr Franciszek - kan. 12.p.a.c. zm.ch. 22.XI.1920 szp.pol.702.
    Kuśnierek Stanisław - szer. 57.p.p. zm.r. 13.IV.1920 Bobrujsk.
    Kuśnierek Stefan - kpr. 30.p.p. zm.ch. 7.XI.1920 Warszawa.
    Kuśnierkiewicz Juljan - szer. 4.p.strz.wlkp. pl. 7.II.1919
    Kuśnierski Piotr - szer. 3.II.baon.wart. zm.(wypad.) 12.X.1919 Przemyśl.
    Kuśnierski Piotr - zakł.D.O.G.VI. zm. 5-22.XI.1919 Przemyśl.
    Kuśnierak Antoni - kpr. zm.ch. 25.XII.1918 Gródek.Jagieł.
    Kuśnierak Stefan - szer. 3.p.p.leg. pl. 28.VII.1919 Zasław.
    Kuśnierz Bronisław - uł. 9.p.uł. pl. 26.VIII.1920 Mosty.W.
    Kuśnierz Jerzy - bomb. 5.p.a.p. zm.ch. 8.I.1920 szp.pol.603.
    Kuśnierz Józef - szer. 22.p.p. pl. 12.IX.1920 Ładzin.
    Kuśnierz Konstanty - st.szer. 34.p.p. zm.ch. 28.IV.1919 Biała.Podl.
    Kuśnierz Michał - ppor. 1.p.p.leg. pl. 21.IV.1919 Wilno.
    Kuśniewicz Józef - strz. 51.p.strz. pl. 6.VIII.1920 ChodaczkówW.
    Kuśniewski Stanisław - szer. 3.p.p.leg. pl. 17.IX.1920
    Kuśpik Feliks - szer. 6.p.p.leg. pl. 8.VI.1920 Bohdany.
    Kuśpit Władysław - kpr. 7.p.p.leg. pl. 20.V.1920 nad.Berezyną.
    Kut Andrzej - szer. 19.p.p. pl. 1.IV.1920 Wołkowińce.
    Kut Franciszek - strz. 143.p.strz. zm.ch. 12.I.1920 Kamieniec.Podol.
    Kuta Jan - szer. 22.p.p. zm.ch. 24.XI.1920 Białystok.
    Kuta Michał - szer. 40.p.strz. zm.ch. 18.XII.1920 Lwów.
    Kuta Stanisław - strz. 144.p.strz. pl. 29.III.1920 Sławuta.
    Kuta Stanisław - kan. 9.p.a.p. pl. .VII.1920
    Kuta Tomasz - kpr. 2.p.szwol. pl. 21.IX.1920
    Kutas Dymitr - szer. 36.p.p. zm.ch. 19.VII.1919 Warszawa.
    Kutas Jan - strz. 4.p.strz.kon. pl. 22.VIII.1920 Bóbrka.
    Kutaś Ignacy - szer. zakł.D.O.G.V. zm.ch. 18.III.1920 Białystok.
    Kutek Wacław - sierż. 1.p.strz.pdh. zm.ch. 17.VII.1920 Kraków.
    Kutera Andrzej - szer. 3.1.baon.wart. zm.ch. 29.XII.1920 Warszawa.
    Kutera Michał - szer. pl. 16.IV.1919 Lida.
    Kutera Piotr - kpr. 23.p.p. zm.r. 8.VI.1920 Lublin.
    Kutera Piotr - strz. 53.p.strz. zm.ch. 12.III.1920 Lwów.
    Kutera Stanisław - strz. 52.p.strz. zm.ch. 16.III.1920 Lwów.
    Kutermacha Jan - szer. 19.p.p. pl. 26.VIII.1920 Dziedziłów.
    Kutkowski Ignacy - uł. 7.p.uł. zm.ch. 12.IX.1920 Gniezno.
    Kutman Jankiel - szer. 3.p.p.leg. pl. 10.VII.1920 Smolewicze.
    Kutner Abram - szer. 21.p.p. pl. 13.V.1920 Postawy.
    Kutner Szymon - st.szer. 21.p.p. pl. 4.VI.1920 Laskowizna.
    Kutnik Bolesław - szer. 101.p.p. pl. 1920
    Kutowski Ignacy - kan. 15.p.a.c. zm.ch. 29.VII.1920 Siedlce.
    Kutrzeba Piotr - uł. 11.p.uł. zm.ch. 5.VI.1919 Dębica.
    Kutschenreiter Otton - szer. zakł.D.O.G.VII. zm.r. 24.X.1919 Poznań.
    Kutter Rudolf - szer. 7.p.p.leg. zm.ch. 6.XII.1919 szp.pol.112.
    Kutuj Franciszek - strz. 1.p.strz.grań. zm. 26.III.1920 Ostrołęka.
    Kutwa Andrzej - strz. 50.p.strz. zm.r. 29.I.1920 szp.pol.801.
    Kutyia Franciszek - szer. b.z.w.wart.VI. zm.ch. 2.X.1920 Lwów.
    Kuza Władysław - szer. 14.p.p. pl. 24.V.1920 Smolewicze.
    Kuzek Bolesław - szer. kolm.tab.28. zm.ch. 21.VIII.1920 Śrem.
    Kuzenda Franciszek - kpr. kmda.m.Wołkowysk. zm.(wypad.) 30.XI.1920 Wołkowysk.
    Kuzia Marcin - szer. pozn.baon.etap. zm.ch. 25.VII.1920 Kraków.
    Kuzia Władysław - szer. 28.p.p. zm. 30.IX.1919 Łódź.
    Kuziak Jan - szer. szw.zap.tab.IV. zm. 24.I.1920 Częstochowa.
    Kuziak Mieczysław - szer. 36.p.p. zm.ch. 28.III.1919 Warszawa.
    Kuzimirski Wawrzyniec - strz. 4.p.strz.kon. zm. 8.I.1920 Szepetówka.
    Kuzioł Andrzej - uł. 115.p.uł. zm.ch. 23.XII.1920 WłodzimierzWoł.
    Kuzior Szczepan - szer. 27.p.p. zm.ch. 17.XII.1918 Lublin.
    Kuziów Józef - szer. leg.pol. pl. 1.XI.1918 Lwów.
    Kuzir Stefan - szer. 6.p.p.leg. zm.
    Kuzka Wilhelm - szer. 19.p.p. pl. 9.IX.1931 Busk.
    Kuzynowicz Marjan - kpr. żand.wojsk. zm. 14.VI.1919 szp.wojsk.52.
    Kużac Józef - strz. 52.p.strz. pl. 29.VIII.1920 Chatki.
    Kużaj Jan - szer. 5.p.strz.wlkp. zm.ch. 17.I.1920 Inowrocław.
    Kużaj Stanisław - szer. 31.p.p. zm.ch. 29.IV.1920 Łódź.
    Kużamowski Jan - uł. 15.p.uł. pl. 20.VIII.1920 Kiełpiniec.
    Kużniewski Stanisław - strz. 46.p.strz. pl. 13.VI.1920 Ostrów.
    Kuź Wojciech - szer. 18.p.p. zm.r. 18.V.1919 Wadowice.
    Kuźba Andrzej - szwol. 2.p.szwol. zm.r. 23.VIII.1920 Zamość.
    Kuźlik Franciszek - strz. 43.p.strz. zm.ch. 18.XII.1920 Tarnów
    Kuźma Aleksander - szer. 201.p.p. pl. 25.IX.1920 Grodno.
    Kuźma Bolesław - szer. 3.p.p.leg. zm.r. 20.XII.1920 Witoszyn.
    Kuźma Jan - szer. D.O.G.II zm.ch. 7.III.1920 Lublin.
    Kuźma Jan - zm. 6.IV.1920 Lwów.
    Kuźma Jan - szer. b.z.w.wart.VI. zm.ch. 21.VIII.1920 Lwów.
    Kuźma Jan Stanisław - uł. 108.p.uł. pl. 15.IX.1920 Biskupicze.
    Kuźma Józef - szer. 20.p.p. pl. 2.VIII.1920 Brody.
    Kuźma Karol - szer. 15.p.p. zm. 10.IX.1920 Kraków.
    Kuźma Teofil - szer. 101.p.p. pl. 1920
    Kuźmicki Jan - zm.ch. 8.VIII.1920 Łomża.
    Kuźmierczyk Szymon - szer. 26.p.p. zm. 24.III.1920
    Kuźmierek Józef - st.szer. dtwo.dw.Włocławek zm.ch. 12.IV.1920 Włocławek.
    Kuźmierowski - pl. 26.VII.1919 Pogorzelce.
    Kuźmin Władysław - kpr. 1.p.a.c. zm. 5.VTI.1920
    Kuźmiński Albin - szer. 26.p.p. zm. 24.III.1920
    Kuźmiński Feliks - szer. 8.p.p.leg. zm.ch. 19.III.1920 Płock.
    Kuźmiński Jan - szer. zm.ch. 26.IX.1919 Łódź.
    Kuźmiński Jan - szer. leg.pol. zm.r. 29.XII.1918 Lwów.
    Kuźmiński Jan - uł. 9.p.uł. pl. 16.XII.1918 Pnikut.
    Kuźmiński Jułjan - st.szer. 7.p.p.leg. pl. 25.V.1920 Dokszyce.
    Kuźmirek Piotr - szer. 23.p.p. zm.ch. 24.III.1919 Lublin.
    Kuźnia Michał - szer. zm.ch. .XII.1920 Czerkasyniewolaros.
    Kuźniak Feliks - szer. 60.p.p. zm.ch. 25.XII.1920 Ostrów.Wlkp.
    Kuźniak Stanisław - kpr. 2.p.p.leg. pl. 6.VII.1920 Paprotnia.
    Kuźniak Stanisław - szer. 2.p.p.leg. pl. 16.VIII.1919 Borysów.
    Kuźniar Antoni - st.strz. 43.p.strz. zm.ch. 17.IX.1932 Jarosław.
    Kuźniarski Karci - szer. 1.p.strz.lw. zm.r. 20.XII.1918 Lwów.
    Kuźniarz Władysław - szer. 3.komp.tlgr. zm.ch. 21.III.1920 Dyneburg.
    Kuźnica Jan - strz. białost.p.strz. pl. 4.XI.1919 Postrzeżew.
    Kuźnicki Edmund - uł. 3.p.uł. pl. 27.I.1919 Szczepiatyn.
    Kuźnicki Jan - zm.ch. 8.VIII.1920 Łomża.
    Kuźnicki Juljan - szer. 14.p.p. zm.ch. 26.III.1920 Włocławek.
    Kuźnicki Wiktor - szer. 38.p.strz. zm.ch. 31.XII.1920 szp.pol.608.
    Kuźnierkiewicz Juljan - szer. 9.p.strz.wlkp. pl. 7.II.1919 Studzienki.
    Kuźnik Jan - szer. 7.komp.tlgr. zm.ch. 14.VIII.1920 Kraków.
    Kuźnik Juljan - strz. 2.p.strz.pdh. pl. 11.III.1919
    Kuhn Jan - kpr. 4.p.strz.wlkp. zm.ch. 29.X.1919 Mińsk.Lit.
    Kuhn Robert - kan. zm.ch. 27.VIII.1920 Bydgoszcz.
    Kustler Bolesław - st.szer. 2.baon.kol. zm.ch. 26.XII.1919 Zamość.
    Kwabisz Piotr - szer. 9.p.strz.wlkp. zm. 18.X.1919
    Kwach Józef - szer. zm. 19.V.1920 Kowel.
    Kwaczyński Bolesław - strz. 53.p.strz. zm.ch. 16.III.1920 Lwów.
    Kwak Feliks - strz. 50.p.strz. zm.ch. 13.III.1920 Dubno.
    Kwak Jan - strz. 1.p.strz.pdh. zm.r. 25.V.1920 Kowel.
    Kwak Wojciech - strz. 3.p.strz.pdh. pl. 21.IX.1920 Zaspicze.
    Kwalik Jan - pl. 20-31.III.1919
    Kwałowski Józef - szer. l.VII.baon.wart. zm.ch. 9.VIII.1920 Łódź.
    Kwapich Marcin - szer. 59.p.p. pl. 4.VIII.1920 Mogielnica.
    Kwapicz Walenty - szer. 61.p.p. pl. 15.VI.1920 nad.Berezyną.
    Kwapień Jacenty - szer. 25.p.p. zm.r. 24.IX.1919 Wieluń.
    Kwapień Wincenty - sierż. 25.p.p. pl. 20.III.1920 Czartorja.
    Kwapiewski Jan - szer. zm. 29.VT.1920 Modłin.
    Kwapik Ludwik - zm.ch. 15.III.1919 Tarnopol.
    Kwapik Michał - zm.ch. 14.III.1919 niewolaukr.
    Kwapin Teofil - kpr. 2.baon.ods.Lw. zm.ch. 25.III.1919 Bielsko.
    Kwapisiewicz Stanisław - kpr. 50.p.strz. zm.r. 1.VIII.1920 Ostrów.Maz.
    Kwapisz Antoni - 30.p.p. pl. 4.VII.1920 Jamno.
    Kwapisz Jakób - szer. 69.p.p. zm.
    Kwapisz Józef - szer. 25.p.p. zm.ch. 7.V.1919 Lublin.
    Kwapisz Piotr - kpr. 6.p.p.leg. zm.ch. 25.XII.1920
    Kwapisz Stanisław - szer. komp.zap.san.3. zm.ch. 30.XII.1920 Radom.
    Kwapiszewski Józef - kpr. kmda.m.Radom zm.ch. 9.XI.1920 Radom.
    Kwar - uł. zm.ch. .VII.1920 Czuhujew.niewolaros.
    Kwarciek Jan - pl. 2.I.1919
    Kwarniński Tomasz - szer. szw.zap.tab.VI. zm.ch. 12.IX.1919 Łódź.
    Kwarta Józef - szer. leg.pol. pl. 1918 Lwów.
    Kwas Józef - zm. 5-23.XI.1919 Przemyśl
    Kwas Władysław - szer. 5.p.p.leg. pl. 12.VI.1920 N.Grobla.
    Kwasiborski Jan - strz. słucki.p.strz. zm.ch. .VIII.1920
    Kwasiborski Wacław - strz. słucki.p.strz. zm.ch. 11..1920 Słuck.
    Kwasiłowski Stanisław - strz. 44.p.strz. zm.ch. 9.III.1920 szp.pol.208.
    Kwasiłowski Wincenty - szer. 44.p.strz. pl. 18.VII.1919 Równe.
    Kwasiński Teodor - szer. 25.p.p. pl. 2.IX.1933 Uhrusk.
    Kwasiński Wojciech - st.strz. 44.p.strz. pl. 13.VII.1920 Kuszlin.
    Kwasnyk Jan - szer. 155.p.p. zm.ch. 16.IX.1920 Poznań.
    Kwaśniak Franciszek - szer. 2.syb.p.p. zm.ch. 17.VIII.1920 Warszawa.
    Kwaśniak Jan - szer. 56.p.p. zm.r. 23.X.1920 szp.pol.702.
    Kwaśniak Kazimierz - kan. 6.p.a.p. zm.ch. 10.XII.1920 Kraków.
    Kwaśnica Kazimierz - sierż. szp.zał.Stanisławów. zm.ch. 11.XII.1919
    Kwaśnicki Ignacy - szer. 55.p.p. pl. 17.IX.1920 Laskowo.
    Kwaśnicki Józef - szer. 8.p.p.leg. pl. 26.V.1920 Onoszki.
    Kwaśnicki Stanisław - szer. D.O.G.VI. zm.ch. 8.I.1920 Lwów.
    Kwaśniewicz Józef - szer. 5.p.p.leg. zm.r. 17.IV.1919 Lwów.
    Kwaśniewski - szer. poczta.pol. zm.ch. 29.XII.1919 Wilno.
    Kwaśniewski Aleksander - kan. 6.p.a.p. zm.ch. 9.II.1920 Tarnopol.
    Kwaśniewski Franciszek - st.szer. 60.p.p. pl. 30.VII.1920 Sokołów.
    Kwaśniewski Jan - kan. 7.p.a.c. zm.ch. 10.XII.1918 Lwów.
    Kwaśniewski Jan - szer. D.O.G.IV. zm.ch. 16.III.1920 Łódź.
    Kwaśniewski Józef Jerzy - plut. 2.p.strz.lw. pl. 11.I.1919
    Kwaśniewski Józef - plut. sztab12.dyw.piech. zm.(wypad.) 22.V.1920 szp.pol.607.
    Kwaśniewski Juljan - kan. 4.p.a.c. zm.ch. 29.V.1919 Jarosław.
    Kwaśniewski Stanisław - strz. 54.p.strz. zm.ch. 2.XI.1920 szp.pol.608.
    Kwaśnik Franciszek - szer. 2.p.p.leg. zm.ch. 17.VIII.1920 Warszawa.
    Kwaśnik Józef - kan. 12.p.a.p. zm.ch. 16.III.1920 Lwów.
    Kwasnik Michał - zm. 1.XII.1920 Mińsk.Lit.
    Kwaśny Jan - kan. 5.p.a.p. zm.ch. 20.VIII.1920 Jarosław.
    Kwaśny Józef - strz. 49.p.strz. pl. 13.VII.1920 Dubno.
    Kwaśny Józef - strz. grodzień.p.strz. zm.ch. 12.XII.1920 Borowłcze.
    Kwaśny Józef - zm. 15.XII.1920 Piotrogródniewola.ros.
    Kwaśny Michał - szer. 8.p.p.leg. zm.ch. 25.VII.1920 Lublin.
    Kwaśny Szczepan - st.strz. 54.p.strz. pl. 7.VIII.1920 Złotniki.
    Kwaśny Władysław - szer. 12.p.p. pl. 23.I.1919 Bogumin.
    Kwaśny Władysław - strz. 1.p.strz.pdh. pl. 30.I.1919 Bełz.
    Kwelek Jan - szer. 3.baon.strz. zm.r. 11.III.1919 Sanok.
    Kwester Jakób - strz. 2.p.strz.pdh. zm.(utoń.) 14.VIII.1920 MałowaGóra
    Kwiatek Bernard - kan. 113.p.a.p. zm. 01-10.I.1920 Łuck.
    Kwiatkowski - pl. 25.IV.1920 Pieczanówka.
    Kwiatkowski Adam - szer. 22.p.p. zm.ch. 7.II.1920 szp.pol.401.
    Kwiatkowski Adam - szer. 63.p.p. zm. 1.X.1920 Brześć.n.B.
    Kwiatkowski Aleksander - st.żand. zm.r. 8.XI.1920 Wilno
    Kwiatkowski Antoni - szer. 36.p.p. zm.r. 25.III.1919 Lwów.
    Kwiatkowski Antoni - strz. kowień.p.strz. zm. 14.IX.1919 Wilno.
    Kwiatkowski Antoni - st.szer. 37.p.p. pl. 27.III.1920 Kiszyn.
    Kwiatkowski Antoni - szer. 59.p.p. pl. 24.IV.1920 KrasnaGórka.
    Kwiatkowski Benedykt - szer. baon.gródecki pl. 29.XII.1918 Lwów.
    Kwiatkowski Bolesław - plut. 2.p.uł. zm.
    Kwiatkowski Bronisław - ppor. 21.p.p. zm.r. 20.IX.1919 Białystok.
    Kwłatkowski Czesław - szer. 58.p.p. zm.r. 3.VIII.1920 Konstantynów.
    Kwiatkowski Feliks - szer. 65.p.p. zm.ch. 22.VII.1920 Kielce.
    Kwiatkowski Feliks - szer. oddz.och.obr.Lwowa. zm.ch. 8.II.1919 Częstochowa.
    Kwiatkowski Franciszek - strz. 45.p.strz. zm.ch. 18.III.1920 WłodzimierzWol
    Kwiatkowski Franciszek - szer. 30.p.p. zm.(wypad.) 21.IV.1920
    Kwiatkowski Franciszek - st.szer. 5.p.p.leg. pl. 11.VI.1920 N.Grobla.
    Kwiatkowski Grzegorz - strz. 47.p.strz. pl. 8.VI.1920 Wilno.
    Kwiatkowski Jan - szer. 39.p.strz. zm.r. 16.V.1919 Lwów.
    Kwiatkowski Jan - st.szer. 9.p.p.leg. pl. 18.V.1920 nad.Berezyną.
    Kwiatkowski Jan - plut. 5.p.uł. pl. 5.VII.1920 CzarnyOstrów.
    Kwiatkowski Jan - szer. 68.p.p. pl. 16.VII.1920 Dziwiniszki.
    Kwiatkowski Jan - szer. zakł.15.dyw.piech. zm.ch. 21.VII.1920 poc.szp.
    Kwiatkowski Janusz - szer. 2.p.strz.lw. zm.r. 21.I.1919 Lwów.
    Kwiatkowski Józef - szer. 8.p.p.leg. pl. 7.I.1919 Łaszki.
    Kwiatkowski Józef - szer. 6.p.p.leg. zm.ch. 21.VI.1919 Białystok.
    Kwiatkowski Józef - szer. 240.p.p. pl. 1920
    Kwłatkowski Józef - kpr. 2.p.a.p. pl. 8.IX.1919 Mińsk.Lit.
    Kwiatkowski Józef - strz. 1.p.strz.pdh. pl. 7.VIII.1920 Brześć.n.B.
    Kwiatkowski Juljan - strz. 48.p.strz. zm.ch. 6.IV.1920 Stanisławów.
    Kwiatkowski Kajetan - 3.s.dyon.strz.grań. zm. 29.III.1920 szp.pol.201.
    Kwiatkowski Kazimierz - szer. 4.p.p.leg. pl. 16.IV.1919 Lida.
    Kwiatkowski Kazimierz - kpr. 1.p.p.leg. pl. 3.I.1920 Dyneburg.
    Kwiatkowski Kazimierz - kan. 4.d.a.k. zm.ch. 3.VIII.1920 WłodzimierzWoł.
    Kwiatkowski Kazimierz - szer. 63.p.p. pl. 23.IX.1920 Mechwedowicze.
    Kwiatkowski Leon - szer. 8.p.p.leg. pl. 11.I.1919 Sroki.Lwowskie.
    Kwiatkowski Leon - szer. 31.p.p. zm.ch. 23.VIII.1919 Włocławek.
    Kwiatkowski Leon - szer. 5.p.strz.wlkp. zm.ch. 21.VII.1919 Inowrocław.
    Kwiatkowski Marjan - strz. 49.p.strz. pl. 16.III.1920 N.Uozyca.
    Kwiatkowski Michał - kan. 1.p.a.g. pl. 16.VIII.1920 Warszawa.
    Kwiatkowski Michał - szer. 13.p.p. pl. 14.X.1919 Lepel.
    Kwiatkowski Michał - szer. II.p.p. pl. 19.X.1919 Lipsk.(ur.1897)
    Kviatkowski Michał - szer. 31.p.p. pl. 11.IX.1920 Sokal.
    Kwiatkowski Mieczysław - szer. 5.p.strz.wlkp. pl. 19.IV.1919 Dąbrówka.
    Kwiatkowski Mikołaj - szer. pl. 2.I.1920
    Kwiatkowski Paweł - szer. 7.p.p.leg. zm.ch. 1.XII.1919 Chełm.
    Kwiatkowski Piotr - szer. 34.p.p. zm.ch. 6.IX.1920 Biała.Podl.
    Kwiatkowski Roman - kan. 11.p.a.p. zm.ch. 1.III.1920 Stanisławów.
    Kwiatkowski Stanisław - pchor. 9.p.p.leg. zm.r. 1920
    Kwiatkowski Stanisław - kpt. 8.p.a.p. pl. 16.VI.1920 Słobódka.
    Kwiatkowski Stanisław - ppor. szp.wojsk.Bydgoszcz. zm.ch. 30.VI.1920 Bydgoszcz.
    Kwiatkowski Stanisław - szer. 30.p.p. zm.r. 17.VIII.1920 Warszawa.
    Kwiatkowski Stanisław - plut. 2.p.p.leg. pl. 2.IX.1934 Trzeszczany.
    Kwiatkowski Stanisław - wachm. jazda.mjr.Jaworskiego. zm.ch. 18.X.1920 Bydgoszcz.
    Kwiatkowski Stanisław - szer. 61.p.p. pl. 12.X.1920
    Kwiatkowski Stefan - szer. czół.san.51. zm.ch. 7.II.1920 Białystok.
    Kwiatkowski Stefan - szer. sztab6.dyw.piech. zm. 27.V.1920 Lida.
    Kwiatkowski Stefan - kan. 8.p.a.c. zm.ch. 25.VII.1920 Zambrów.
    Kwiatkowski Stefan - kpr. 51.p.p. zm.ch. .XII.1920 Czuhujewniewolaros.
    Kwiatkowski Sylwester - kan. 1.p.a.p. zm.ch. 1.I.1920 Warszawa.
    Kwiatkowski Szczepan - szer. 7.p.strz.wlkp. zm.ch. 4.I.1920 Gniezno.
    Kwiatkowski Szczepan - szer. 59.p.p. zm.ch. 24.VII.1920 Modlin.
    Kwiatkowski Szczepan - sap. 3.baon.sap. zm.ch. 6.VIII.1920 Piotrków.
    Kwiatkowski Tadeusz - kpr. 105.p.p. pl. 4.VII.1920 Hołuby.
    Kwiatkowski Tadeusz - ppor. 1.p.a.p. zm.ch. 3.IX.1920 Lwów.
    Kwiatkowski Telesfor - szer. szp.koni3. zm.ch. 28.III.1920 Łódź.
    Kwiatkowski Teofil - szer. 31.p.p. zm.ch. 11.IX.1919 Lwów.
    Kwiatkowski Tomasz - szer. 19.p.p. pl. 9.IX.1920 Busk.
    Kwiatkowski Wacław - plut. 9.p.p.leg. zm.ch. 14.XII.1919 Bielsko.
    Kwiatkowski Wacław - sierż. 35.p.p. pl. 23.VII.1920 Grodno.
    Kwiatkowski Wacław - szer. 63.p.p. zm.r. 9.VIII.1920 Warszawa.
    Kwiatkowski Walenty - ppor. 2.p.strz.kon. zm.ch. 18.XII.1920 Grodno.
    Kwiatkowski Walerjan - strz. 45.p.strz. zm.r. 17.X.1920 Kraków.
    Kwiatkowski Wincenty - szer. zakł.13.dyw.piech. zm.ch. 28.I.1920 Równe.
    Kwiatkowski Wincenty - plut. 34.p.p. pl. 23.VII.1920 Grodno.
    Kwiatkowski Witold - kpr. 6.p.a.p. zm.r. 25.III.1919 Lwów.
    Kwiatkowski Witold - szer. I.bryg.piech. zm.ch. 19.XII.1919 Wilno.
    Kwiatkowski Witold - por. 54.p.strz. pl. 30.VII.1920 Zazdrość.
    Kwiatkowski Władysław - leg.pol. pl. 22.XI.1918 Lwów.
    Kwiatkowski Władysław - szer. 8.p.p.leg. zm.ch. 13.III.1920 Wilno.(ur.1986)
    Kwiatkowski Władysław - szer. 8.p.p.leg. pl. 10.III.1920 Wołyńce.(ur.1898)
    Kwiatkowski Władysław - pion. 3.baon.kol. zm.ch. 14.XI.1920 Baranowicze.
    Kwiatkowski Władysław - kan. 7.p.a.p. pl. 9.XI.1919 Lwów.
    Kwiatkowski Władysław - szer. III.baon.wart. zm.ch. 22.III.1920 Lublin.
    Kwiatkowski Władysław - sierż. 21.p.p. pl. 21.VII.1920 Grodno.
    Kwiatkowski Władysław - szer. 36.p.p. pl. 14.VIII.1920 Ossów.
    Kwiatkowski Władysław - uł. 214.p.uł. zm.(utoń.) 16.VIII.1920 Leszno.
    Kwiatkowski Wojciech - szer. oddz.ppor.Cymsa. pl. 2.I.1919 Inowrocław.
    Kwiatkowski Wojciech - kpr. 10.p.strz.wlkp. pl. 19.VI.1919 Rynarzewo.
    Kwiatkowski Wojciech - szer. 3.V.baon.wart. zm. 24.VII.1920 N.Targ.
    Kwiatkowski Zygmunt - kpr. 5I.baon.wart. zm.ch. 10.IX.1920 Częstochowa.
    Kwiatos Kazimierz - st.szer. 28.p.p. pl. 24.III.1919 Hołoby.
    Kwiatosiński Kazimierz - kpr. 10.p.a.c. zm.ch. 7.XII.1920 Sosnowiec.
    Kwiatosz Jan - strz. 144.p.strz. pl. 21.VIII.1920 Wrona.
    Kwiatusz Marjan - kpr. 7.p.p.leg. pl. 20.V.1920 nad.Berezyną.
    Kwiatuszyński Franciszek - szer. 37.p.p. zm.r. 10.VII.1919 Przemyśl.
    Kwiczała Leopold - szer. 10.p.p. pl.
    Kwiczałkowski Władysław - pion. 2.p.w.kol. zm.ch. 20.XI.1920
    Kwiczor Bolesław - szer. 65.p.p. pl. 26.IX.1920 Suboty.
    Kwiecień Feliks - szer. 23.p.p. zm.ch. 26.XII.1920 Lublin.
    Kwiecień Franciszek - szer. 14.p.p. pl. 9.VII.1920 Hrebionka.
    Kwiecień Jan - szer. 8.dyw.piech. zm.ch. 14.III.1920 Wilno.
    Kwiecień Jan - szer. 26.p.p. zm.ch. 6.III.1920 szp.pol.208.
    Kwiecień Józef - strz. 54.p.strz. zm.ch. 2.V.1920 Lwów.
    Kwiecień Józef - szer. zm.ch. 25.X.1920 Modlin.
    Kwiecień Juljan - szer. 3.p.p.leg. zm.r. 12.IX.1919 Mińsk.Lit.
    Kwiecień Ludwik - strz. 43.p.strz. pl. 1.VII.1920 Pohrebyszcze.
    Kwiecień Maciej - strz. 54.p.strz. zm.ch. 28.III.1920 Drohobycz.
    Kwiecień Maciej - uł. 14.p.uł. pl. 20.VIII.1920 Żółtańce.
    Kwiecień Piotr - szer. 25.p.p. zm.ch. 1.I.1920 Miechów.
    Kwiecień Piotr - szer. 7.p.p.leg. pl. 20.V.1920 nad.Berezyną.
    Kwiecień Stanisław - uł. 1.p.uł. pl. 14.VII.1920 Podhajce.
    Kwiecień Stanisław - szer. 3.p.p.leg. pl. 18.VII.1920 Mołczadź.
    Kwiecień Stanisław - szer. 24.p.p. zm.ch. 13.XII.1920 Białystok.
    Kwiecień Wiktor - szer. 201.p.p. pl. 20.VIII.1920 Ciechanów.
    Kwiecień Władysław - st.szer. 15.p.p. zm.ch. 29.XII.1919 Ostrów.Maz.
    Kwieciński Florjan - szer. str.grań. zm.ch. 14.III.1919 Ostrów.Wlkp.
    Kwieciński Franciszek - bomb. 17.p.a.p. zm.(utoń.) 4.VI.1920 Mołodeczno.
    Kwieciński Henryk - ppor. 40.p.strz. pl. 31.V.1920 Bystrzyk.
    Kwieciński Jakób - szer. 4.p.p.leg. pl. 25.V.1920 Hancewicze.
    Kwieciński Jan - uł. 2.uł. pl. 16.VI.1919 Borowe.
    Kwieciński Józef - st.sierż. 43.p.strz. pl. 26.IV.1920 Zwiahel.
    Kwieciński Józef - zakł.1.dyw.piech. zm.ch. 23.III.1920 Dyneburg.
    Kwieciński Józef - zm. 14-15.XI.1920 Sormów.niewola.ros.
    Kwieciński Leon - sierż. pl. 7.VII.1920 Nowosiólki.
    Kwieciński Tadeusz - st.szer. 38.p.strz. pl. 1.V.1919 Pikułowice.
    Kwieciński Wacław - ppor. 4.p.p.leg. pl. 1.IX.1920 Hrubieszów.
    Kwieciński Wiktor - strz. wileń.p.strz. pl. 28.III.1920 Lepel.
    Kwieciński Władysław - por. 9.p.strz.grań. pl. 24.VII.1920 Iwaszczuki.
    Kwiek Szczepan - szer. 1.p.p.leg. zm.ch. 16.X.1920 Warszawa.
    Kwietniewski Andrzej - szer. zakł.D.O.G.II. zm.ch. 10.I.1920 Lublin.
    Kwietniewski Jan - szer. 9.p.p.leg. zm.ch. 2.I.1920 Zamość.
    Kwietniewski Jan - strz. 44.p.strz. pl. 27.IV.1920 Holendry.
    Kwietniewski Jan - szer. 25.p.p. zm.ch. 26.XI.1920 szp.pol.404.
    Kwietniewski Józef - szwol. 1.p.szwol. pl. 8.VI.1919 Perekale.
    Kwietniewski Józef - szer. szw.zap.tab.VI. zm.ch. 24.III.1920 Przemyśl.
    Kwikiert Józef - kpr. 12.p.a.p. zm.ch. 12.VIII.1920 Jarosław.
    Kwiniczek Stanisław - szer. 57.p.p. zm. 13.IV.1920 szp.pol.702.
    Kwiniecki Wacław - szer. 36.p.p. zm.ch. 10.IX.1919 Warszawa.
    Kwinta Franciszek - szer. 12.p.p. zm.ch. 31.VIII.1920 Przemyśl.
    Kwinta Jan - szer. 11.p.p. zm.(wypad.) 4.VIII.1919 Częstochowa.
    Kwis Józef - szer. szp.pol.602. zm.ch. 23.III.1920 szp.pol.602.
    Kwitek Ludwik - szer. 2.p.strz.lw. pl. 21-31.I.1919 Sroki.
    Kwitek Ludwik - zm.ch. 1.VII.1919 Kołomyja.
    Kwitowski Józef - plut. 19.p.p. pl. 1.IV.1920 Wołkowińce.
    Kwoka Jan - szer. 7.p.p.leg. zm.ch. 5.III.1920 szp.pol.112.
    Kwolek Józef - kan. 17.p.a.p. zm.ch. 9.IX.1920 Leszno.
    Kwolek Stanisław - szer. 5.p.p.leg. pl. 21.XI.1918 Lwów.
    Kycia Franciszek - kan. 1.p.a.p. zm.r. 18.IV.1920 Gródek.Jagieł.
    Kycler Wincenty - szer. 3.p.lot zm.(utoń.) 9.VI.1919 Poznań.
    Kylian Mikołaj - szer. 25.p.p. zm. 24.III.1920 szp.pol.20s
    Kypin Stefan - szer. zm. 1919 Lublin.
    Kyrc Stefan - szer. szp.wojsk.N.Sącz. zm.ch. 4.VIII.1920 N.Sącz.




    4 marzec 2007 r.
    @
    Layout i system zarządzania treścią wykonane przez: Lemon IT © 2005