<h1>Janusz Stankiewicz. Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne</h1>Janusz Stankiewicz. Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne<br><p><font size="7"><b>Stankiewicz</b> Genealogia</font>
Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne

Lata 1918 - 1938 Informacje

  • Wojna 1918 -1920 - lista poległych i odznaczonych cz. 1
  • Wojna 1918 -1920 - lista poległych i odznaczonych cz. 2
  • Wojna 1918 -1920 - lista poległych i odznaczonych cz. 3
  • Wojna 1918 -1920 - lista poległych i odznaczonych cz. 4
  • Wojna 1918 -1920 - lista poległych i odznaczonych cz. 5
  • Wojna 1918 -1920 - lista poległych i odznaczonych cz. 6
  • Wojna 1918 -1920 - lista poległych i odznaczonych cz. 7
  • Wojna 1918 -1920 - lista poległych i odznaczonych cz. 8
  • Wojna 1918 -1920 - lista poległych i odznaczonych cz. 9
  • Wojna 1918 -1920 - lista poległych i odznaczonych cz. 10
  • Odznaki Pułkowe WP 1920 - 1939 - Artyleria i Pancerniacy
  • Odznaki Pułkowe WP 1920 - 1939 - Piechota
  • Odznaki Pułkowe WP 1920 - 1939 - Strzelcy i Saperzy
  • Odznaki Pułkowe WP 1920 - 1939 - Ułani i Szwoleżerowie
  • Wojna 1918 -1920 - lista poległych i odznaczonych cz. 11
  • 56 Pułk Piechoty w karykaturze
  • MAUZOLEUM - polegli w latach 1914 - 20
  • 84 Pułk Piechoty w karykaturze
  • 39 Pułk Piechoty w karykaturze
  • 3 Pułk Lotniczy 1918 - 1928
  • Cmentarz Wojskowy w Białymstoku
  • 17 Pułk Ułanów Wielkopolskich w karykaturze
  • Lotnicy 1918 - 1920
  • Cmentarz Wojskowy w Warszawie
  • Oficerowie Marynarki Wojennej - 1930 r.
  • Oficerowie Korpusu Sanitarnego – 1934 r.
  • V Dywizja Syberyjska
  • Rocznik oficerów kawalerii 1930
  • Państwowe Wytwórnie Uzbrojenia w karykaturze cz. 1
  • Państwowe Wytwórnie Uzbrojenia w karykaturze cz. 2
  • Państwowe Wytwórnie Uzbrojenia w karykaturze cz. 3
  • Mazowiecka Szkoła Podchorążych Rezerwy
  • Lista ofiar I wojny światowej - wrzesień 1914 r.
  • Groby żołnierzy z wojny polsko – bolszewickiej na cmentarzu w Rawiczu
  • Szematyzm funkcjonariuszy Straży Celnej 1927 r.
  • PST w Wilnie
  • Groby żołnierzy z lat 1914-1918 na cmentarzu w Rawiczu
  • Łódź. Popularne reklamy i ogłoszenia 1937 / 1939
  • Osadnicy wojskowi w powiecie Oszmiana w latach 1924 - 1939 r.
  • Żołnierze powiatu rudeckiego w okresie I wojny światowej
  • Pochowani na cmentarzu Obrońców Lwowa stan 1939 r.


  • Mieszkańcy powiatu rudeckiego,

    żołnierze armii austriackiej w okresie I wojny światowej,

    którzy zostali: ranni, polegli, wzięci do niewoli

    opracowanie Piotr Wiernik

     


    Opracowanie: Piotr Wiernik
    Wałbrzych, marzec 2013 r.
    Kontakt: piotr.wiernik@neostrada.pl
    Autor zezwala na kopiowanie, cytowanie i inne formy wykorzystania wykazu, pod warunkiem wskazania źródła i autora.    
                                                                   

    Wykaz powstał na potrzeby przygotowywanego zarysu dziejów miasta Komarna. W trakcie gromadzenia materiałów uznałem, że ujmując w nim  mieszkańców Komarna, warto wpisać żołnierzy powiatu rudeckiego. Brzmienie nazwisk osób z poszczególnych miejscowości wskazuje na liczne powiązania i koligacje między nimi. Zaświadcza także, że ich zamieszkiwanie na tym terenie miało długotrwały charakter.
    Prezentowany wykaz jest surowym materiałem, który będzie dalej opracowywany dla potrzeb wspomnianego zarysu.  Tworząc wykaz przypominam miejscowości i nazwisk ludzi, którzy zamieszkiwali niegdyś ziemię rudecką i komarniańską. W ten sposób przywracam pamięć o nich. Z trzech głównych nacji, które zamieszkiwały tę ziemie, w wyniku historycznych zawirowań pozostali jedynie Ukraińcy. Kiedyś jednak była to mała Ojczyzna dla Polaków, Ukraińców i Żydów, co najlepiej oddają nazwiska żołnierzy zamieszczone w wykazie.
    Źródło informacji. Biblioteka Cyfrowa Małopolskiego Towarzystwa Genealogicznego. Listy strat publikowano, co 3-4 dni. W latach 1914-1918 czyniło to Ministerstwo Wojny
    ( K.u.k Kriegesministerium).  Dostępne są listy o numerach: 26-140, 145-168, 217-241, 292-316, 342- 392, 419-444, 531- 563. W 302 listach z okresu od 14.10.1914 do 30.04.1917 r. odnotowano prawie milion nazwisk, z których  1307 było z powiatu rudeckiego. Przy bardzo znacznej liczbie nazwisk brak miejsca zamieszkania żołnierza.   Wydaje się, że  przedstawiona próbka, reprezentatywnie unaocznia udział w Wielkiej Wojnie, mieszkańców jednego powiatu.  Osoby pragnące rozszerzyć liczbę rudeckich nazwisk mogą w tym celu sięgnąć do brakujących egzemplarzy list strat, które znajdują się na stronie: http: //kramerius.nkp.cz/kramerius/Wecome.do
    Wybór informacji. Wykaz obejmuje wyłącznie te nazwiska, przy których, jako miejsce zamieszkania wpisano Galicję, powiat Rudki i nazwę konkretnej miejscowości w tym powiecie. Dla porządku zamieszczam nazwy wszystkich 74 miejscowości, które w 1914 r przynależały do powiatu rudeckiego, wchodzącego wówczas w skład monarchii austrowęgierskiej. W 6 przypadkach przy powiecie Rudki wymieniono miejscowość, która nie wchodziła w jego obszar. Nazwiska te pominąłem. W 17 przypadkach nazwy miejscowości zostały bardzo zniekształcone. Kierując się podobieństwem fonetycznym przypisałem je do jednej z miejscowości powiatu, umieszczając żołnierzy w wykazie. Dla porządku wymieniam te nazwy: Krohawa, Ropczyce, Karaszyno, Koropiec, Uszince, Nisko, Ponoczków, Brzezice, Borki, Taligbor, Smołów, Ustrańce, Hoczowice, Mikryce, Huszowiec, Czechowiec, Michałowice. Fakt ingerencji w nazwę miejscowości został w wykazie zaznaczony w nawiasach, w 6 rubryce.
    Dostrzegam, że niektórzy żołnierze zostali ujęci dwukrotnie. Zakładam, że mogli być ranni dwukrotnie, albo ranni i później wzięci do niewoli lub polegli. Takie wnioski nasuwają się w kilku przypadkach. Po latach, próba wyjaśniania tych okoliczności mija się z celem, można by rzecz, że jest i niemożliwa.
    Ewentualne uwagi mogą wnosić te osoby, które przeglądając wykaz trafią na swoje związki rodzinne z konkretnym żołnierzem (żołnierzami).
    Jest możliwe, że żmudne przeglądanie i czytanie list mogło spowodować, że przez nieuwagę, niektórych żołnierzy z rudeckiego powiatu opuściłem. Samokrytycznie widzę taką możliwość, choć takich sytuacji może być ledwie kilka.
    Listy strat ujmują podstawowe dane o żołnierzu: nazwisko i imię, stopień wojskowy, przynależność do jednostki wojskowej, a w niej do konkretnego pododdziału, miejscowość zamieszkania, rok urodzenia, status powodujący ujęcie w wykazie( ranny, niewola, śmierć), numer listy strat, data wydania listy strat, kraj niewoli i miejsce pobytu. W pojedynczych przypadkach podano informacje o funkcjach służbowych konkretnego żołnierza, np. trębacz, dobosz, noszowy rannych, itd. Wszystkie dodatkowe informacje umieszczone na listach umieściłem w wykazie. 
    Miejscowości powiatu rudeckiego. Andryanów, BeńkowaWisznia, Błozew Dolna, Brzęziec, Buczały, Burcze, Chiszewice, Chłopczyce, Chłopy, Czajkowice, Czernichów, Czułowice, Dołobów, Dubaniowice, Hodwisznia, Hołodówka, Horożanna Mała, Horożanna Wielka, Hoszany, Jakimczyce, Jaremkow, Jatwięgi, Kanafosty, Katayrynice, Klicko, Knihynice, Kołbajowice, Kołodruby, Koniuszki Królewskie, Koniuszki Siemianowskie, Koniuszki Tuligłowskie, Komarno miasto, Koropuż, Kościelniki, Kropielniki, Kupnowice Nowe, Kupnowice Stare, Laszki Zawiązane, Łowczyce, Malinów(Małpa), Monasterzec, Michalewice, Milatyn, Milczyce, Mosty, Nowa Wieś, Nihowice, Nowosiółki Gościnne, Nowosiółki Oparskie, Ostrów, Ostrow Nowy, Podhajczyki, Podolce, Podzwierzyniec, Pohorce, Porzecze, Powerchow, Radochońce, Romanówka, Rozdziałowice, Rudki miasto, Rumno, Ryczychów, Susułów, Szołomienice, Tatarynów, Tuligłowy, Terszakow, Uherce Wieniawskie, Wańkowice, Wistowice, Woszczańce, Zagorze.
    Pisownia imion i nazwisk. Sporządzając wykaz zachowałem oryginalną pisownie nazwisk i imion; nie czułem się uprawniony do ich poprawiania. Bez komentarza pozostawiam swoje wątpliwości, co do zasadności takiego, a nie innego zapisu. Dotyczy to szczególnie prawdopodobnego zastępowania litery „ł” przez ”l” W pojedynczych przypadkach ingerencję w oryginalny tekst zaznaczyłem w tabeli lub uwagach. Wojskowe biuro sporządzające listy strat, otrzymywało zbiorcze wykazy żołnierzy rannych, poległych i wziętych do niewoli z polowych jednostek armii. Sporządzano je ręcznie, nie zawsze ze znajomością pisowni języka polskiego. Stąd można sądzić, że mamy do czynienia ze znaczna liczbą przekręceń. Jakość pisma była różna, stąd występujące niedoskonałości w drukowanych listach.  Zachowanie oryginalnej pisowni dokumentu jest spowodowane moją ostrożnością.  Po latach mogę mylnie interpretować badany materiał i także mylnie wnioskować. Poprawiłem oczywiste literówki bez zaznaczania tego w tekście. 
    Pisownia nazw miejscowości. W tym obszarze, jak przy nazwiskach, mamy także do czynienia z dowolnością zapisów, którą zawdzięczamy niedoskonałościom i błędom materiału źródłowego, otrzymywanego z pola walki.
    Nazwy stopni wojskowych, jednostek wojskowych i pododdziałów. Tłumaczeniu z języka niemieckiego poddałem nazwy jednostek wojskowych, posiadane stopnie lub funkcje wojskowe. Specyficzne nazewnictwo stosowane w armii austriackiej w tamtym czasie, musiało się zmierzyć z wymogami współczesności. Stąd dość luźne tłumaczenie tego obszaru informacji. Zastosowałem w tabelach wykazu szereg skrótów, aby zmniejszyć objętość tekstu.
    Rubryka 12 wykazu. Ujęto w niej miejsca pobytu w niewoli. Generalnie poza 4 przypadkami pobytu we Włoszech, wszystkie pozostałe były na terytorium Cesarstwa Rosyjskiego. Nazwy guberni i obwodów odpowiadają podziałowi administracyjnemu Cesarstwa w roku 1914, a więc w przededniu Wielkiej Wojny. Spolszczenie nazw miejscowości, obwodów i guberni dokonałem dla lepszej przejrzystości tekstu. W dwóch przypadkach, nie udało się ustalić rosyjskiej nazwy miejscowości nazwanej w oryginalnym teksie „Gut Zendler”. Listy strat w znacznej mierze nie zawierają określenia miejsca pobytu w niewoli, kwitując to słowem Rosja. Można sądzić, że wymiana informacji o jeńcach między walczącymi stronami szwankowała, mimo stosownych zapisów Konwencji Genewskiej w tej sprawie. Nazwy miejsc pobytu pokazują, że jeńców rozmieszczono po całym terytorium Cesarstwa Rosyjskiego. Rosja ogarnięta kryzysem wojennym starała się przez rozproszenie znacznej ilości wziętych do niewoli żołnierzy austriackich ułatwić ich zagospodarowywanie, zamieszkanie i wyżywienie.

     

    Objaśnienie użytych w wykazie skrótów

    B-          Bateria
    bd-                   brak danych
    BP(L)-             Batalion Piechoty( Landsturm)
    BR-                  Batalion Rezerwowy (Zapasowy)
    BS-                     Batalion Saperów
    BSP-                Batalion Strzelców Polowych
    Ch-                     Chorąży
    ChR-        Chorąży Rezerwy
    DA-        Dywizjon Artylerii
    DAK-        Dywizjon Artylerii Konnej
    DAPHOK-       Dywizjon Artylerii Polowej Haubic Obrony Krajowej
    DHP-                 Dywizjon Haubic Polowych
    g-  gubernia
    JO-  Jednoroczny Ochotnik
    K-  Kompania
    Ka-  Kapral
    Kam-  Kolumna amunicyjna
    KR-  Kompania rezerwowa(Zapasowa)
    KM-  Kompania Marszowa
    N-  Niewola
    o-  obwod
    OK-  Obrona Krajowa ( po nazwie jednostki wojskowej)
    OKM-  Oddział Karabinów Maszynowych
    OS.  Oddział Sanitarny
    OSp-  Oddział Saperów
    P-  Poległ
    PA-  Pułk Artylerii
    PAF-  Pułk Artylerii Fortecznej
    PAK-  Pułk Artylerii Konnej
    PAP-  Pułk Artylerii Polowej
    PAPH-  Pułk Artylerii Polowej Haubic
    PCH-            Podchorąży
    PD- Pułk Dragonów
    Pl- Plutonowy
    PK- Pułk Kolejowy
    POT-  Pułkowy Oddział Telefoniczny
    PP- Pułk Piechoty
    PP(L)- Pułk Piechoty (Landsturm)
    PporR- Podporucznik rezerwy
    PPOK- Pułk Piechoty Obrony Krajowej
    PU- Pułk Ułanów
    PUOK-  Pułk Ułanów Obrony Krajowej
    R- Rezerwy ( po nazwie stopnia wojskowego)
    R- Ranny( w rubryce 8 wykazu)
    S- Starszy ( przed nazwą stopnia wojskowego)
    Sie- Sierżant
    SieSz- Sierżant Sztabowy
    SSz- Starszy szeregowiec piechoty i analogicznie ułan, kanonier, dragon, 
                                 huzar, jäger
    Sz- Szeregowiec piechoty i analogicznie ułan, kanonier, dragon, huzar, 
                                 jäger
    SE- Szpital Ewakuacyjny
    SM- Szpital Miejski
    SzP- Sztab Pułku
    SzR- Szeregowiec rezerwy piechoty i analogicznie ułan, kanonier, dragon,
     huzar, jäger
    Szwad- Szwadron
    T- Tytularny (przed nazwą stopnia wojskowego)
    TKa- Tytularny Kapral
    UPS- Ukraiński Pułk Strzelców

     

     

    Nazwisko i imię - - Stopień wojskowy - Pułk lub równorzędny - Pododdział - Miejscowość zamieszkania - Rok urodzenia - Status - Numer listy strat - Data listy strat - Uwagi. Miejsce pobytu w niewoli. Data śmierci  


    Adamyszyn Josef - - Sz - 89.PP - 7.K - Czułowice - 1892 - P - 144 - 19.03.1915 - Poległ między 17-23.11.1914

    Adamyszyn Mikita - - SzR - 77.PP - 6.K - Katarynice - 1891 - R - 558 - 23.04.1917 -

    Adler Alter - - Sz - 81.PP(L) - 11.K - Chłopczyce - 1880 - R - 228 - 4.08.1915 -

    Adler Jehol - - Sz - 77.PP - 3.K - Chłopczyce - 1888 - N - 27 - 15.10.1914 - Właściwie nazywa sięLöwenthal

    Ambroz Michael - - SzR - 89.PP - BR - Beńkowa Wisznia - 1886 - N - 435 - 27.06.1916 - Jurjewce, g.Kostroma

    Andruchim Gregor - - SzR - 89.PP - 4.K - Romanówka - 1882 - P - 223 - 29.07.1915 - Poległ między 1-12.05.1915

    Andruchów Dymitr - - TKa - 89.PP - 8.K - Romanówka - 1892 - R - 30 - 19.10.1914 - Uzupełnienie -lista strat E4

    Andruchów Nikolaus - - Sz - 34.PP(L) - 3.K - Romanówka - bd - R - 133 - 25.02.1915 - Uzupełnienie do listy strat nr 56

    Andruchów Stefan - - SzR-TSSz - 77.PP - 1.KR - Romanówka - 1884 - N - 379 - 19.02.1916 - Penza

    Ankutowicz Thomas - - Sz - 89.PP - 4.KM - Nowa Wieś - 1891 - N - 424 - 25.05.1916 - Molga, g. Jarosław

    Antoniak Gregor - - SzR - 10.PP - 1. KM - Nowosiółki G. - 1879 - R - E 8 - 12.02.1915 -

    Astmann Leib - - Sz - 89.PP - 4/5.KM - Komarno - 1889 - R - 168 - 28.04.1915 -

    Atenyk Fedko - - Ka - 34.PP(L) - bd - Nowosiółki - 1875 - N - 160 - 14.04.1915 -

    Babiak Johann - - Sz - 45.PP - 8.K - Podolce - 1892 - R - 46 - 29.11.1914 - Uzupełnienie E 4 - 29.11.1914. Lista strat nr 46

    Babij Gregor - - Sz - 10.PP - 11.K - Hołodówka - 1887 - R - 149 - 26.03.1915 -

    Babij Josef - - Sz - 10.PP - 8.K - Hołodówka - 1874 - P - 563 - 30.04.1917 - Poległ 8.12.1916, syn Basila i Viktorie

    Babij Michael - - Sz - 34.PP(L) - 5.K - Hołodówka - 1876 - R - 133 - 25.02.1915 - Uzupełnienie do listy strat nr 56

    Baczyński Hryńko - - SzR - 89.PP - 2.KR - Nowosiółki G. - 1880 - N - 424 - 25.05.1916 - Orzeł

    Bajesar Josef - - SzR - 89.PP - 8.K - Tuligłowy - 1892 - R - 343 - 27.12.1915 -

    Bałabuch Basil - - Sz - 33.PPOK - 12.K - Laszki Z. - 1875 - N - 544 - 29.03.1917 -

    Bałabuch Johann - - Sz - 34.PPOK - 8.K - Laszki Z. - 1887 - R - 128 - 17.02.1915 - Uzupełnienie do listy strat nr 74

    Baran Andreas - - SzR - 89.PP - BR - Koniuszki - 1881 - R i N - 435 - 27.06.1916 - Kaługa, SE nr 34

    Baran Nikolaus - - Sz - 89.PP - 11.K - Koropuż (Krohawa) - 1886 - R - 168 - 28.04.1915 -

    Barancio Jakób - - Sz - 89.PP - BR - Szołomienice - 1891 - N - 379 - 19.02.1916 - Kamiszlowka,o. Akmolińsk

    Barczyszyn Tomas - - Sz - 89.PP - 8.K - Koropuż - 1890 - R - 168 - 28.04.1915 -

    Bartosz Matthias - - Sz - 34.PP(L) - 6.K - Chłopy - 1873 - R - 133 - 25.02.1915 - Uzupełnienie do listy strat nr 56

    Bartyczyszyn Tomas - - Sz - 89.PP - 3.K - Andryanow - 1893 - R - 343 - 27.12.1915 -

    Barylak Gabriel - - KaR - 89.PP - 12.K - Komarno - 1888 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Basaraba Basil - - Sz - 89.PP - BR - Dubaniowice - 1881 - N - 379 - 19.02.1916 - Pietropawłowsk,o. Amolińsk

    Basaraba Basil - - SzR - 89.PP - 8.K - Dubaniowice - 1879 - P - 144 - 19.03.1915 - Poległ między 28.10- 02.11. 1914

    Basaraba Michael - - SzR - 89.PP - 16.K - Dubaniowice - 1884 - N - 108 - 20.01.1915 - Pawłodar, o.Semipałatyńsk

    Baumann Chaim - - Sz - 89.PP - 8.K - Rudki - 1890 - N - 144 - 19.03.1915 -

    Bauman Mechel - - Sier - 18.PPOK - SzP - Rudki - 1887 - N - 131 - 22.02.1915 - Uzupełnienie do listy nr 51

    Bednarski Hrynko - - Sz - 34.PP(L) - 5.K - Tatarynów( Tatargnów) - 1879 - R - 133 - 25.02.1915 - Uzupełnienie do listy strat nr 56

    Behen Nikolaus - - SSz - 89.PP - 6.K - Rudki - 1891 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Bei Petro - - Sz - 34.PP(L) - 6.K - Rumno - 1872 - P - 133 - 25.02.1915 - Uzupełnienie do listy strat nr 56

    Bej Johann - - SzR - 89.PP - 12.K - Rumno - 1887 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Bej Karl - - Sz - 31.PPOK - 10.K - Rumno - 1892 - R - 153 - 31.03.1915 -

    Bereski Demeter - - Sz - 89.PP - SzP - Błozew D. - 1892 - R - 442 - 18.07.1916 -

    Bereski Dymitr - - Sz - 89.PP - 13.K - Błozew D. - 1893 - R - 168 - 28.04.1915 -

    Bereski Johann - - SzR - 89.PP - 6.K - Błozew D. - 1887 - R i N - 379 - 19.02.1916 - Lebiedin, g.Tambow

    Bereski Johann - - SzR - 89.PP - 2.K - Kupnowice S. - 1882 - N - 435 - 27.06.1916 - Lebiedin, g.Tambow

    Bereski Nikolaus - - SzR - 89.PP - 15.K - Kupnowice S. - 1883 - N - 435 - 27.06.1916 - Serachs, o. Zakaspijski

    Bereza Anton - - SSz- TKa - 89.PP - 1.K - Chiszewice - 1890 - N - 424 - 25.05.1916 - Orzeł

    Berski Peter - - Sz - 89.PP - 3.K - Koniuszki S. - 1884 - R - 300 - 25.10.1915 -

    Bertel Ludwig - - SSz - 89.PP - 1.KM - Monasterzec - 1894 - R - 168 - 28.04.1915 -

    Berzak Paul - - SSzR-TKa - 89.PP - 6.K - Podhajczyki - 1887 - N - 435 - 27.06.1916 - Balachna, g. Niżnyj Nowogród

    Beslej Nikolaus - - SzR - 89.PP - 2.KR - Dołobów - 1881 - N - 435 - 27.06.1916 - Michajłow, g. Riazań

    Besz Johann - - SzR - 34.PPOK - 3.KR - Hodwisznia - 1885 - N - 361 - 19.01.1916 - Astrachań

    Beszlej Johann - - Sz - 89.PP - 8.K - Dołobów - 1892 - N - 144 - 19.03.1915 -

    Bettle Johann - - Sz - 77.PP - 3.K - Kupnowice - 1888 - N - 27 - 15.10.1914 -

    Bettle Johann - - Pl - 77.PP - 3.K - Kupnowice N. - 1888 - N - 239 - 16.08.1915 - Spassk, o. Nadmorski

    Bialkowski Franz - - Sz - 89.PP - 8.K - Chłopy - 1887 - R - 168 - 28.04.1915 -

    Białkowski Karl - - SzR - 89.PP - BR - Milczyce - 1889 - N - 146 - 22.03.1915 - Tomsk

    Bidnyk Aleksander - - SzR - 34.PPOK - 5.K - Chiszewice - 1884 - N - 361 - 19.01.1916 - Barnauł, g.Tomsk

    Bidnyk Peter - - Pl - 89.PP - 8.K - Chiszewice - 1887 - R - 300 - 25.10.1915 -

    Bijak Andreas - - Sz - 89.PP - 8.K - Chłopy - 1893 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Bijak Johann - - SzR - 24.PPOK - 12.K - Chłopy - 1891 - R - 558 - 23.04.1917 - Przeniesiony z 33.PPOK

    Bijak Matias - - Sz - 10.PP - OKM - Chłopy - 1892 - R - 554 - 14.04.1917 -

    Bijak Michael - - Sz - 89.PP - 8.K - Chłopy - 1888 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Biliński Peter - - PChR - 95.PP - 5.K - Rudki - 1889 - P - 159 - 13.04.1915 - Poległ między 18-31.10.1914. Na liście strat nr 444 z dnia 22.07.1916 figuruje, jako wzięty do niewoli: Pieszczanka, o.Zabajkalski

    Bilowąs Semko - - Sz - 4.BSP - 4.K - Laszki Z. - 1895 - R - 550 - 7.04.1917 -

    Biłyk Daniel - - Sz - 34.PPOK - 2.K - Kołbajowice - 1886 - N - 361 - 19.01.1916 - Ordynans. Ufa

    Biłyj Johann - - Sz - 89.PP - 12.K - Nowosiółki O. - 1889 - N - 379 - 19.02.1916 - Pietropawłowsk, o.Akmolińsk

    Biłyk Johann - - SzR - 34.PPOK - 3.KR - Beńkowa Wisznia - 1885 - N - 361 - 19.01.1916 - Nikołajewsk, g. Samara

    Błaszczak Paul - - Sz - 89.PP - 5.K - Dubaniowice - 1893 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Błaszczuk Michael - - SzR - 77.PP - 15.K - Dubaniowice - 1884 - R - 148 - 24.03.1915 -

    Bobela Franz - - Sz - 89.PP - 14. K - Chłopy - 1887 - N - 168 - 28.04.1915 -

    Bobelak Ignatz - - Ka - 77.PP - 6.K - Koropuż - 1887 - N - 126 - 15.02.1915 -

    Bobelak Peter - - Sz - 1.PPOK - 5.K - Szołomienice - 1891 - N - 384 - 29.02.1916 -

    Bobelak Stefan - - Sz - 89.PP - 6.K - Koropuż - 1895 - N - 168 - 28.04.1915 -

    Bobelak Stefan - - SzR - 34.PPOK - 12.K - Koropuż - 1886 - N - 361 - 19.01.1916 - Barnauł, g.Tomsk

    Bobeła Wenzel - - Sz - 10.PPOK - 5.K - Chłopy - 1889 - P - 64 - 19.11.1914 -

    Bober Anton - - SSz - 89.PP - 16.K - Chłopy - 1885 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Bober Barholomaüs - - JO-Ka-TPl - 36.PPOK - bd - Chłopy - bd - N - 433 - 21.06.1916 -

    Bober Stanislaus - - Sz - 89.PP - 11.K - Buczały - 1888 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Bobocko lub Bobacko Seńko - - SzR - 34.PPOK - 3.KR - Powerchów - 1883 - R - 128 - 17.02.1915 - Uzupełnienie do listy strat nr 74

    Bobowski Johann - - Sz - 89.PP - 11.K - Czajkowice - 1891 - N - 379 - 19.02.1916 - Nikołajewsk, g.Samara

    Bobowski Johann - - Sz - 89.PP - 11.K - Czajkowice - 1891 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Bobrowski Wasil - - Sz - 77.PP - 1.K - Czajkowice - 1894 - R - 563 - 30.04.1917 -

    Bobylak Andreas - - Sz - 10.PP - 10.K - Koropuż - 1895 - R - 563 - 30.04.1917 - Syn Danyły i Paraski

    Bohonas Fedko - - Sz. - 34.PP(L) - bd - Nowosiółki G. - 1878 - N - 160 - 14.04.1915 -

    Bokalo Basil - - SSz - 89.PP - 11.K - Rumno - 1891 - R - 168 - 28.04.1915 -

    Bokalo Gregor - - SzR - 89.PP - 15.K - Nowa Wieś - 1886 - N - 379 - 19.02.1916 -

    Bokalo Nikolaus - - Sz - 89.PP - 16.K - Terszakow(Taszaków) - 1886 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Bokało Andreas - - Ka - 89.PP - 5.K - Brzęziec - 1890 - R - 223 - 29.07.1915 -

    Bordyn Theodor - - SzR - 77.PP - 15.K - Uherce W. - 1885 - R - 148 - 24.03.1915 -

    Borecki Andreas - - Sz - 4.BSP - 2.K - Katarynice - 1894 - R - 550 - 7.04.1917 -

    Boreck Johann - - SzR - 77.PP - 5.KR - Jatwięgi (Jatwiggi) - 1885 - N - 164 - 21.04.1915 -

    Borecki Thomas - - Sz - 34.PP(L) - 5.K - Milczyce (Malczyce) - 1874 - R - 133 - 25.02.1915 - Uzupełnienie do listy strat nr 56

    Bregej Theodor - - Sz - 89.PP - 14.K - Chiszewice - 1886 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Bregej Theodor - - SzR - 89.PP - 5.K - Chiszewice - 1886 - P - 307 - 5.11.1915 - Poległ między 30-31.08.1915

    Brewiak Georg - - Sz - 34.PP(L) - bd - Hoszany - 1874 - N - 160 - 14.04.1915 -

    Bryjowski Johann - - Sz - 89.PP - 1.OKM - Jaremków( Jareników) - 1889 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Brynecki Basil - - Sz - 13.BSP - 3.K - Rumno - 1886 - N - 538 - 17.03.1917 - Tiumeń, g.Tobolsk

    Brynecki Michael - - Sz - 89.PP - 3.K - Rumno - 1887 - R - 56 - 13.11.1914 -

    Bublyk Johann - - Sz - 34.PPOK - 8.K - Beńkowa Wisznia - 1888 - R - 128 - 17.02.1915 - Uzupełnienie do listy strat nr 74

    Buchmann Manes - - Sz - 89.PP - 5.K - Rudki - 1890 - R - 300 - 25.10.1915 -

    Buchsbaum David - - Sz - 89.PP - 5.K - Komarno - 1882 - R - 300 - 25.10.1915 -

    Buczkiewicz Peter - - SzR-TSSz - 77.PP - 15.K - Chłopy - 1884 - R - 148 - 24.03.1915 -

    Budynkiewicz Peter - - SSz - 89.PP - 7.K - Czajkowice - 1891 - N - 379 - 19.02.1916 - Lipieck, g.Tambow

    Budzynkiewicz Peter - - SSz - 89.PP - 7.K - Czajkowice - 1891 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Buhaj Paul - - S - 89.PP - 8.K - Hoszany - 1892 - R - 168 - 28.04.1915 -

    Bula Michael - - Sz - 89.PP - 8.K - Chłopy - 1890 - P - 168 - 28.04.1915 - Poległ między 3-15.01.1915

    Burmas Elias - - SzR - 34.PPOK - 11.K - Ryczychów - 1881 - N - 427 - 3.06.1916 -

    Burmas Gregor - - SzR - 34.PPOK - 3.KR - Horożanna W. - 1888 - R i N - 361 - 19.01.1916 - Wietługa, g.Kostroma S

    Buzniczko Josef - - SSz - 89.PP - 8.K - Podhajczyki - 1893 - N - 168 - 28.04.1915 -

    Chabałowski Stanislaus - - SzR - 14.BSP - 3.K - Podhajczyki - 1895 - R - 552 - 11.04.1917 -

    Chamiec Michael - - SzR - 77.PP - 8.K - Dubaniowice - 1885 - N - 236 - 13.08.1915 -

    Chamiec Michael - - Sz - 4.BSP - 4.K - Dubaniowice - 1897 - P - 550 - 7.04.1917 - Poległ 24.06.1916

    Chamulak Johann - - Sz - 89.PP - 11.K - Horożanna (Horożiannaco) - 1883 - R - 56 - 13.11.1914 -

    Chamulak Johann - - Sz - 89.PP - 16.K - Horożanna - 1888 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Charo Johann - - Sz - 77.PP - 1.K - Błozew D. - 1887 - N - 43 - 02.11.1914 -

    Chimiak Elias - - SzR - 89.PP - 2.K - Chłopczyce - 1881 - P - 144 - 19.03.1915 -

    Chimiak Johann - - Sz - 89.PP - 5.K - Rudki - 1889 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Chimiak Jurko - - Sz - 45.PP - 15.K - Chłopczyce - 1892 - R - 151 - 29.03.1915 -

    Chimiak Nikolaus - - Ka - 32.PP(L) - 4.K - Koniuszki K. - 1877 - R - 375 - 11.02.1916 -

    Chimiak Stefan - - Sz - 32.PP(L) - 5.K - Rudki - 1874 - P - 375 - 11.02.1916 - Poległ 24.12.1915

    Chimiak Theodor - - Sz - 89.PP - 16.K - Nowosiółki - 1889 - R - 56 - 13.11.1914 -

    Chimiak Tomas - - SzR - 34.PPOK - 3.KR - Komarno - 1889 - N - 361 - 19.01.1916 - Jelec, g.Orzeł

    Chmielnicki Kasimir - - SzR - 89.PP - 12.K - Rumno - 1880 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Chodak Johann - - SzR - 89.PP - 14.K - Porzecze - 1884 - P - 56 - 13.11.1914 -

    Chodecki Michael - - Sz - 89.PP - 9.K - Szołomienice - 1891 - P - 379 - 19.02.1916 - Czisty, o. Akmolińsk

    Cholerinski Michael - - Sz - 25.PP (L) - 5.K - Komarno - 1896 - R - 430 - 9.06.1916 -

    Choma Gregor - - SzR - 89.PP - 1.K - Kołbajowice - 1888 - N - 435 - 27.06.1916 - Aschabad, o. Zakaspijski

    Choma Michael - - SzR - 13.BSP - 1.K - Jakimczyce - 1887 - N - 538 - 17.03.1917 - Tiumeń, g.Tobolsk

    Choma Nikolaus - - Sz - 89.PP - 1.K - Kołbajowice - 1890 - R - 300 - 25.10.1915 -

    Choma Nikolaus - - Sz - 89.PP - 9.K - Kołbajowice - 1890 - N - 435 - 27.06.1916 - Karaczew, g.Orzeł

    Chomin Dmitro - - SzR - 89.PP - 4.KR - Horożanna W. - 1894 - N - 435 - 27.06.1916 - Bałachna, g. Niżnyj Nowogród

    Chorus Iwan - - Sz - 34.PP(L) - 7.K - Hodwisznia - 1872 - R - 133 - 25.02.1915 - Uzupełnienie do listy strat nr 56

    Chrachol - - Sz - 89.PP - 6.K - Tuligłowy - 1882 - P - 56 - 13.11.1914 - brak imienia

    Christmann Filip - - SzR - 34.PPOK - 3.KR - Kupnowice N. - 1892 - N - 361 - 19.01.1916 - Chabarowsk, o.Przymorski

    Chytreńko Michael - - Sz - 89.PP - 5.K - Chiszewice - 1882 - P - 144 - 19.03.1915 - Poległ pomiędzy 16.11-13.12.1914

    Chytreńko Nikolaus - - Sz - 89.PP - 9.K - Chiszewice - 1881 - N - 168 - 28.04.1915 -

    Ciapka Johann - - Sz - 89.PP - OSp - Chiszewice - 1891 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Cienra Basil - - Sz - 89.PP - 8.K - Hoszany - 1879 - R - 300 - 25.10.1915 -

    Cioroch Andreas - - Sz - 89.PP - 8.K - Chiszewic(Hoscowice) - 1884 - N - 168 - 28.04.1915 -

    Ciz Johann - - Sz - 89.PP - 8.K - Chiszewice - 1887 - R - 300 - 25.10.1915 -

    Cychlik Demeter - - SzR - 13.BSP - KR - Koropuż - 1886 - N - 156 - 8.04.1915 -

    Cygan Adalbert - - Sz - 89.PP - 7.K - Chłopy - 1891 - P - 144 - 19.03.1915 - Poległ miedzy 17-23. 11.1914

    Cygan Blazei - - Sz - 161.BP(L) - 3.K - Buczały - 1893 - R - 531 - 2.03.1917 -

    Cygan Johann - - Sz - 89.PP - 9.K - Buczały - 1894 - N - 379 - 19.02.1916 - Penza

    Cygan Josef - - SSz- TKa - 89.PP - 11.K - Chłopy - 1883 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Cygan Josef - - Sz- TSSz - 45.PP - 13.K - Chłopy - 1891 - N - 560 - 24.04.1917 -

    Cyganik Isidor - - Ka - 10.PP - 10.K - Chłopy - 1890 - R - 558 - 23.04.1917 -

    Cyganek Karl - - SSzR - 34.PPOK - 4.K - Chłopy - 1887 - N - 361 - 19.01.1916 - Bijsk, g.Tomsk

    Cyhlik Ilia - - SzR - 89.PP - BR - Koropuż - 1887 - N - 435 - 27.06.1916 -

    Cyhlik Johann - - SSz - 89.PP - 15.K - Koropuż - 1891 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Cyhlik Stefan - - KaR - 89.PP - 13.K - Koorpuż - 1890 - N - 108 - 20.01.1915 - Pawłodar, o.Semipałatyński

    Cyhlik Demeter - - Sz - 13.BSP - bd - Koropuż - bd - R - 113 - 25.01.1915 -

    Cyhylyk Elias - - SSz - 89.PP - 11.K - Koropuż - 1887 - R - 168 - 28.04.1915 -

    Cyhyłyk Johann - - PlR- TSie - 89.PP - 11.K - Koropuż - 1888 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Cymbalista Franz - - Sz - 89.PP - 6.K - Pohorce - 1891 - N - 424 - 25.05.1916 -

    Czaber Kasimir - - Sz - 89.PP - 2.K - Susułów( Sosulow) - 1886 - P - 144 - 19.03.1915 -

    Czajka Stanislaus - - Sz - 89.PP - 9.K - Rumno - 1890 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Czajkowski Dymitr - - SzR - 89.PP - 8.K - Czajkowice - 1886 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Czajkowski Gregor - - Sz - 13.BSP - bd - Czajkowice - bd - P - 113 - 25.01.1915 - Poległ między16-26.11.1914

    Czajkowski Gregor - - Sz - 89.PP - 5.K - Czajkowice - 1886 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Czajkowski Johann - - Sz - 18.PPOK - 2.K - Czajkowice - 1879 - P - 558 - 23.04.1917 - Przeniesiony z 34.PPOK

    Czajkowski Laurenz - - Sz - 89.PP - 8.K - Czajkowice - 1886 - N - 168 - 28.04.1915 -

    Czajkowski Michael - - Sz - 89.PP - 9.K - Czajkowice - 1891 - P - 168 - 28.04.1915 - Poległ 26.01.1915

    Czajkowski Michael - - Sz - 34.PP(L) - 5.K - Jatwięgi - 1875 - R - 133 - 25.02.1915 - Syn Demkowicza .Uzupełnienie do listy strat nr 56

    Czajkowski- Trunko Laurenz - - KaR - 89.PP - 11.K - Czajkowice - 1890 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Czapko Basil - - SzR - 77.PP - 10.K - Dubaniowice - 1887 - R - 56 - 13.11.1914 -

    Czech Basil - - SSz - 89.PP - 4/V.KM - Hodwisznia - 1890 - R - 168 - 28.04.1915 -

    Czekajlo Franz - - Sz - 89.PP - 5.K - Tuligłowy - 1890 - R - 56 - 13.11.1914 -

    Czekajło Johann - - Sz - 9.PP - 2.K - Nowa Wieś - 1876 - R - 560 - 24.04.1917 -

    Czerniawski Gregor - - Sz - 89.PP - 2.OKM - Rozdziałowice - 1889 - R - 56 - 13.11.1914 -

    Czerniawski Johann - - SzR - 89.PP - BR - Rozdziałowice - 1888 - N - 379 - 19.02.1916 -

    Czernicki Michael - - SSzR - 29.PPOK - 6.K - Tuligłowy - 1894 - P - 556 - 18.04.1917 - Poległ 17.10.1916

    Czernik Hryńko - - Sz - 34.PP(L) - bd - Porzecze - 1876 - N - 160 - 14.04.1915 -

    Czerniowski Basil - - Sz - 89.PP - 8.K - Rozdziałowice - 1883 - R - 56 - 13.11.1914 -

    Czernyk Andreas - - Sz - 89.PP - 16.K - Jakimczyce - 1883 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Czernyk Bazyl - - Sz - 89.PP - 16.K - Jakimczyce - 1888 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Czołowski Nikolaus - - SzR - 89.PP - 3.K - Czajkowice - 1895 - P - 560 - 24.04.1917 - Poległ 19.01.1917

    Czopko Basil - - SzR - 34.PPOK - 3.KR - Hoszany - 1879 - N - 361 - 19.01.1916 - Astrachań

    Czopko Peter - - Sz - 89.PP - 11.K - Dubaniowice - 1887 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Czopko Peter - - Sz - 89.PP - 5.K - Dubaniowice - 1888 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Czopko Stefan - - Sz - 77.PP - 14.K - Dubaniowice - 1884 - P - 148 - 24.03.1915 - Trębacz. Poległ 13.10.1914

    Czorny Johann - - Sz - 13.BSP - bd - Chiszewice - brak - P - 113 - 25.01.1915 - Poległ między16-26.11.1914

    Czorny Onufrius - - SSz - 89.PP - 14.K - Chiszewice(Chieżewice) - 1881 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Czorny Polikarp - - SzR - 89.PP - 14.K - Chiszewice - 1881 - N - 379 - 19.02.1916 -

    Czornyj Johann - - SzR - 34.PPOK - 3.K - Kupnowice S. - 1886 - N - 361 - 19.01.1916 - Ufa

    Czornyk Andreas - - Sz - 89.PP - 14.K - Jakimczyce - 1883 - R - 168 - 28.04.1915 -

    Czułowski Josef - - Sz - 4.BSP - 2.K - Czajkowice - 1882 - P - 550 - 7.04.1917 - Poległ 29.01.1917

    Czułowski Stanislaus - - Sz - 31.PP(L) - 7.K - Pohorce - 1896 - R - 379 - 19.02.1916 -

    Czułowski Stanislaus - - Sz - 33.PPOK - 7.K - Pohorce - 1896 - R - 544 - 29.03.1917 -

    Czułowsky Johann - - Sz - 41.BP(L) - 2.K - Czajkowice - bd - P - 424 - 25.05.1916 - Poległ 11.04.1916

    Czuma Basil - - Sz - 77.PP - 7.K - Rozdziałowice - 1894 - N - 429 - 7.06.1916 - Sarapul, SM

    Czuma Gregor - - SzR - 45.PP - 9.K - Rozdziałowice - 1877 - R - 558 - 23.04.1917 -

    Czuma Nikolaus - - SzR - 34.PPOK - 5.K - Błozew D. - 1885 - N - 361 - 19.01.1916 - Barnauł, g.Tomsk

    Dacków Franko - - Sz - 34.PP(L) - bd - Jaremków - 1876 - N - 160 - 14.04.1915 -

    Danilak Nikolaus - - SzR - 89.PP - 12.K - Chłopczyce - 1893 - R - 300 - 25.10.1915 -

    Dawyd Andreas - - Sz - 77.PP - 6.K - Tatarynów( Tatarów) - 1893 - N - 429 - 7.06.1916 - Merw, o. Zakaspijski

    Demkowski Johann - - Sz - 34.PPOK - 4.KR - Wańkowice - 1891 - N - 427 - 3.06.1916 -

    Derewienka Michael - - Sz - 89.PP - 13.K - Nowosiółki - 1879 - N - 144 - 19.03.1915 -

    Derewienka Peter - - Sz - 89.PP - 8.K - Rudki - 1885 - R - 168 - 28.04.1915 -

    Diaczyszyn Johann - - Sz - 41.PP - 3.K - Horożanna - 1887 - N - 542 - 24.03.1917 - Włochy

    Dmytryk Gregor - - SzR - 89.PP - 1.KM - Powerchów - 1887 - N - 435 - 27.06.1916 - Tiumeń, g.Tobolsk

    Dmytryszyn Johann - - Sz - 89.PP - 9.K - Horożanna - 1884 - N - 168 - 28.04.1915 -

    Dmytryszyn Johann - - SzR - 89.PP - 9.K - Horożanna W. - 1884 - N - 219 - 24.07.1915 - Penza

    Dnistrzanski Johann - - Sz - 77.PP - 10.K - Monasterzec - 1885 - R - 56 - 13.11.1914 -

    Dobusz Johann - - Sz - 89.PP - 5.K - Burcze - 1890 - N - 435 - 27.06.1916 - Niżnyj Nowgród

    Dolhun Hrynko - - Sz - 89.PP - 2.KR - Szołomienice - 1894 - N - 379 - 19.02.1916 - Lebiedin, g.Tambow

    Dolny Peter - - SzR - 34.PPOK - 3.KR - Michalewice - 1886 - N - 427 - 3.06.1916 -

    Domaradzki Gregor - - Sz - 89.PP - 5.K - Zagórze - 1889 - R i P - 56 - 13.11.1914 - Uzupełnienie E4- 29.11.1914. Lista strat nr 30

    Dorożowec Johann - - SzR - 34.PPOK - 8.K - Podzwierzyniec - 1885 - N - 361 - 19.01.1916 - Ufa

    Doszczak Andreas - - Sz - 77.PP - 7.K - Komarno - 1887 - N - 126 - 15.02.1915 -

    Dowhyj Zacharias - - Sz - 55.PP - 9.K - Kołodruby( Kołodrobka) - 1896 - R - 368 - 1.02.1916 -

    Draguła Adalbert - - SzR - 89.PP - BR - Hoszany - 1888 - N - 435 - 27.06.1916 - Buinsk, g. Symbirsk

    Drozd Adalbert - - Pl- TSie - 89.PP - 11.K - Chłopy - 1886 - R - 56 - 13.11.1914 -

    Drozd Johann - - Sz - 4.PPOK - 4.K - Chłopy - 1897 - R - 539 - 10.03.1917 -

    Dubaniowski Ignatz - - Sz - 17.PPOK - 12.K - Chłopy - 1894 - P - 560 - 24.04.1917 - Poległ 2.01.1917

    Dubaniowski Stanislaus - - Sz - 11.PU - 4.Szwad - Komarno - 1892 - N - 154 - 2.04.1915 - Aszchabad

    Dubanowski Johann - - Sz - 89.PP - 14.K - Chłopy - 1891 - N - 168 - 28.04.1915 -

    Dubry Dymitr - - Sz - 89.PP - 8.K - Tuligłowy - 1889 - N - 168 - 28.04.1915 -

    Duda Nikolaus - - Sz - 17.PPOK - 12.K - Nowa Wieś - 1895 - R - 558 - 23.04.1917 -

    Dudak Anton - - SzR - 89.PP - 8.K - Burcze - 1884 - N - 144 - 19.03.1915 -

    Dudek Basil - - Sz - 28.PAP - 3.B - Burcze - 1889 - R i N - 156 - 8.04.1915 - Riazań, SE nr 46

    Dudek Basil - - Sz - 28.PAP - 3. B - Burcze - 1889 - R i N - 136 - 3.03.1915 - Moskwa, SE nr 8

    Dufaniec Nikolaus - - Pl - 89.PP - 1.K - Horożanna W. - 1890 - P - 300 - 25.10.1915 - Poległ miedzy 1-2.08.1915

    Dulaniec Matwij - - Sz - 89.PP - 11.K - Nowosiółki O. - 1892 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Dulny Johann - - SzR - 89.PP - 8.K - Czajkowice - 1886 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Dytiuk Stefan - - Sz - 89.PP - 8.K - Rudki - 1892 - R - 300 - 25.10.1915 - Nazwisko – może Dytink

    Dzinma Paul - - Ka - 89.PP - 11.K - Rudki - 1888 - R - 168 - 28.04.1915 -

    Dziupyn Nikolaus - - SzR - 34.PPOK - 3.KR - Horożanna W. - 1883 - R i N - 361 - 19.01.1916 - Moskwa, SE nr 8

    Dziurman Johann - - KaR - 34.PPOK - 9.K - Podhajczyki - 1882 - N - 427 - 3.06.1916 -

    Dzugaj Johann - - Pl - 89.PP - 1.K - Rumno - 1890 - P - 442 - 18.07.1916 - Poległ między 6.03-6.04.1916

    Dzugaj Josef - - Ka - 89.PP - 4.K - Rumno - 1890 - P - 56 - 13.11.1914 -

    Dzugaj Josef - - SSz - 89.PP - 4.K - Rumno - 1890 - N - 379 - 19.02.1916 - Penza

    Dzuma Josef - - Sz - 89.PP - 1.K - Nowosiółki O. - 1891 - N - 379 - 19.02.1916 - Pietropawłowsk, o.Akmolińsk

    Ehrlich Leib - - Sz - 89.PP - 9.K - Komarno - 1893 - N - 168 - 28.04.1915 -

    Ehrlich Leib - - Sz - 89.PP - 4.KR - Komarno - 1893 - N - 435 - 27.06.1916 - Saratow.

    Fabiańczyk Johann - - Sz - 89.PP - 8.K - Zagórze - 1893 - P - 168 - 28.04.1915 - Poległ między 16-30.01.1915

    Falat Fabian - - Ka - 89.PP - 8.K - Chłopy - 1889 - R - 168 - 28.04.1915 -

    Falat Fabian - - SSz - 89.PP - 7.K - Chłopy - 1889 - N - 435 - 27.06.1916 - Werchnie Mułły, g. Perm

    Falat Michael - - Sz - 45.DAPHOK - 3.B - Brzęziec - 1886 - R - 315 - 15.11.1915 -

    Falota Georg - - SzR - 77.PP - 6.K - Rudki - 1897 - R - 563 - 30.04.1917 -

    Falut Andreas - - Sz - 89.PP - 2.K - Tuligłowy - 1894 - R - 343 - 27.12.1915 -

    Faluta Anton - - Sz - 89.PP - 1.KR - Łowczyce - 1893 - N - 379 - 19.02.1916 - Dergaczi, g. Samara

    Faluta Johann - - SzR - 89.PP - BR-4.K - Rumno - 1881 - R i N - 56 - 13.11.1914 - Riazań, SE nr 43

    Faluta Filip - - Ka - 89.PP - 8.K - Andryanów( Adrianów) - 1890 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Faluta Stanislans - - Sz - 89.PP - 6.K - Łowczyce - 1886 - R - 168 - 28.04.1915 -

    Fałat Wawrzyniec - - SzR - 89.PP - 6.K - Chłopy - 1888 - R - 558 - 23.04.1917 -

    Farat Andreas - - Sz - 77.PP - 2.K - Ryczychów(Hrycychów) - 1892 - N - 126 - 15.02.1915 -

    Farat Andreas - - Sz - 77.PP - 7.K - Ryczychów - 1892 - N - 429 - 7.06.1916 - Pokrowsk, g.Samara

    Farat Theodor - - Sz - 89.PP - 8.K - Ryczychów - 1887 - R - 168 - 28.04.1915 -

    Fedak Michael - - Sz - 89.PP - 7.K - Horożanna W. - 1888 - R - 56 - 13.11.1914 -

    Fedan Basil - - Sz - 89.PP - 8.K - Zagorze( Załuze) - 1890 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Fedas Jakob - - Sz - 89.PP - 5.K - Horożanna M. - 1893 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Fedeczko Alexander - - Sz - 89.PP - 14.K - Chiszewice( Chijzewice) - 1887 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Fedenków Michael - - Sz - 34.PPOK - bd - Szołomienice - 1891 - R - 138 - 8.03.1915 -

    Fedun Alexander - - SSz - 89.PP - 2.K - Nowosiółki O. - 1881 - P - 144 - 19.03.1915 -

    Feduń Johann - - Sz - 4.BSP - 2.K - Nowosiółki O. - 1892 - R - 550 - 7.04.1917 -

    Fedus Jacko - - Sz - 77.PP - 3.K - Tatarynów - 1874 - N - 126 - 15.02.1915 -

    Fedus Johann - - SzR - 34.PPOK - 1.K - Tatarynów - 1889 - N - 361 - 19.01.1916 - Astrachań

    Fedyk Gregor - - Sz - 89.PP - 9.K - Pohorce - 2883 - P - 168 - 28.04.1915 - Poległ 12.01.1915

    Fedyk Michael - - ChR - 89.PP - 6.K - Jakimczyce - 1890 - R - 168 - 28.04.1915 -

    Fedyk Michael - - PporR - 89.PP - 3.K - Jakimczyce - 1890 - R - 343 - 27.12.1915 -

    Fedyk Władyslaw - - Sz - 89.PP - 5.K - Małpa - 1889 - N - 424 - 25.05.1916 - Molga, g.Jarosław

    Fedyma Mikołaj - - Sz - 25.PP(L) - 1.K - Chłopy - 1876 - R - 430 - 9.06.1916 -

    Fedyna Adalbert - - Sz - 13.PP - 15.K - Chłopy - 1881 - N - 231 - 7.08.1915 -

    Fedyszyn Andreas - - Sz - 89.PP - 13.K - Burcze - 1890 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Fedyszyn Theodor - - SSz - 89.PP - 11.K - Kołodruby - 1886 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Fedyszyn Tomas - - SzR - 89.PP - 1.K - Burcze (Bircze) - 1887 - R - 300 - 25.10.1915 -

    Feifer Johann - - Sz - 89.PP - 8.K - Hoszany - 1893 - N - 168 - 28.04.1915 -

    Feifer Johann - - Sz - 89.PP - 1.KR - Hoszany - 1893 - N - 379 - 19.02.1916 - Dergaczi, g. Samara

    Feszczyn Johann - - Sz - 77.PP - 6.K - Podhajczyki(Podhajczuk) - 1885 - N - 126 - 15.02.1915 -

    Firka Franz - - Sz - 89.PP - 8.K - Czajkowice - 1893 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Fischer Lien - - Sz - 89.PP - 14.K - Komarno - 1891 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Flachs Josef - - Sz - 89.PP - 11.K - Rudki - 1890 - N - 435 - 27.06.1916 - Właściwie Fastlich. Penza

    Floryan Ludwik - - Pl - 28.PAP - 3.B - Tuligłowy - 1888 - N - 350 - 5.01.1916 - Pietropawłowsk, o. Akmolińsk

    Franiczek Ludwig - - Sz - 89.PP - 13.K - Tuligłowy - 1889 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Frankowicz Gregor - - SzR - 89.PP - 9.K - Chłopczyce - 1889 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Frankowicz Johann - - Sz - 89.PP - 4.K - Chłopczyce - 1886 - R - 56 - 13.11.1914 -

    Frankowicz Stefan - - Sz - 18.PPOK - 12.K - Chłopczyce - 1888 - N - 356 - 13.01.1916 - Bijsk, g.Tomsk

    Friedman Salamon - - SzR - 19.PPOK - 11.K - Chłopy - 1883 - R - 162 - 16.04.1915 -

    Friedmann Chaim - - Sz - 77.PP - 1.K - Rudki - 1893 - N - 126 - 15.02.1915 -

    Friedmann Schije( Osias) - - Sz - 34.PPOK - 5.K - Rudki - 1891 - N - 361 - 19.01.1916 - Właściwie Spiegler.

    - - - - - - - - - - Spassk, o. Nadmorski

    Fryz Basil - - SzR - 89.PP - 3.K - Porzecze - 1881 - N - 435 - 27.06.1916 - Tatianowka, powiat Omsk, o. Akmolińsk

    Furczyło Tomas - - Pl - 89.PP - 9.K - Tuligłowy - 1889 - R - 300 - 25.10.1915 -

    Furdas Johann - - SzR - 89.PP - 13.K - Porzecze - 1884 - N - 424 - 25.05.1916 - Buinsk, g.Symbirsk

    Gaber Anton - - Sz - 89.PP - 2.K - Susułów - 1891 - N - 379 - 19.02.1916 -

    Gaber Michael - - bd - 4.BSP - 4.K - Susułów - bd - P - 60 - 17.11.1914 -

    Gajowski Adalbert - - Sz - 89.PP - 13.K - Hołodówka - 1883 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Gärber Chaim - - SzR - 77.PP - 5.K - Nihowice - 1888 - R - 148 - 24.03.1915 -

    Gardasz Eustachius - - Sz - 34.PPOK - 4.K - Pohorce - 1888 - N - 361 - 19.01.1916 - Woźnica. Tomsk.

    Garnowski Johann - - Sz - 77.PP - 3.K - Komarno - 1875 - N - 126 - 15.02.1915 -

    Garnowski Josef - - Sz - 35.PPOK - 4.KR - Komarno - 1894 - N - 383 - 28.02.1916 - Penza

    Garnowski Ladislaus - - Sz - 89.PP - 7.K - Komarno - 1895 - R - 307 - 5.11.1915 -

    Gasiew Jan - - SzR - 19.PPOK - 10.K - Rumno - 1889 - R - 162 - 16.04.1915 -

    Gąsior Andresa - - KaR - 34.PPOK - 11.K - Rumno - 1882 - N - 427 - 3.06.1916 - Barnauł, g.Tomsk

    Gąsior Johann - - Sz - 77.PP - 12.K - Czajkowice - 1887 - N - 126 - 15.02.1915 -

    Gąsior Michael - - SzR - 33.PPOK - 6.K - Rumno( Równia) - 1897 - R - 544 - 29.03.1917 -

    Gąsior Stanislaus - - Sz - 89.PP - 13.K - Rumno - 1890 - N - 108 - 20.01.1915 - Trębacz. Pawłodar, o.Semipałatyński

    Gedej Jacek - - Sz - 18.PPOK - 1.K - Szołomienice - 1878 - P - 539 - 10.03.1917 - Poległ 5.08.1916

    Geisler Isaak Hersch - - SzR - 45.PP - 1.K - Rudki - 1890 - N - 370 - 3.02.1916 - Spassk, o.Nadmorski

    Gel Andreas - - SzR - 89.PP - 13.K - Burcze - 1882 - N - 424 - 25.05.1916 - Serachs , o. Zakaspijski

    Gerstmann Salomon - - SSz - 25.PP(L) - 5.K - Tatarynów - 1894 - R - 424 - 25.05.1916 -

    Gerus Peter - - Sz - 89.PP - 4.K - Rumno - 1890 - R - 56 - 13.11.1914 -

    Gerus Stefan - - Sz - 77.PP - 6.K - Szeptyce( Sawczyce) - 1892 - N - 126 - 15.02.1915 -

    Gerus Stefan - - Sz - 77.PP - 7.K - Łowczyce - 1892 - N - 239 - 16.08.1915 - Omsk

    Geryłowski Elias - - SzR - 77.PP - 15.K - Wańkowice - 1883 - R - 148 - 24.03.1915 -

    Gil Georg - - Sz - 89.PP - 8.K - Porzecze - 1891 - P - 168 - 28.04.1915 - Właściwie Burek .

    - - - - - - - - - - Poległ 16-30.01.1915

    Glogiewicz Martin - - Sz - 89.PP - 7.K - Hodwisznia - 1885 - P - 56 - 13.11.1914 -

    Głagowski Josef - - Sz - 89.PP - 14.K - Milczyce - 1891 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Głowacz Theodor - - Ka - 89.PP - 15.K - Rudki - 1887 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Goldstein Fischel - - Sz - 34.PPOK - 11.K - Rudki - 1888 - N - 361 - 19.01.1916 - Innokientiewka, g.Irkuck

    Goldwasser Isaak - - Sz - 89.PP - 5.K - Koniuszki S. - 1891 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Goldwasser Isaak Nuchim - - Sz - 89.PP - 4.KR - Koniuszki S. - 1891 - N - 379 - 19.02.1916 -

    Golinczak Paul - - Sz - 98.PP - 3.K - Małpa lub Malinów - bd - R -ręka - 35 - 25.10.1914 - W oryginale Golinzcak.

    - - - - - - - - - -

    Golinczak Anton - - SzR - 77.PP - 1.K - Tuligłowy - 1884 - R i N - 379 - 19.02.1916 - Kaługa, SE nr 37

    Goliński Jakob - - SSz - 13.BSP - brak - Podhajczyki - bd - R - 113 - 25.01.1915 - Poległ między16-26.11.1914

    Goliński Michael - - SzR - 14.BSP - 4.K - Podhajczyki - 1891 - R - 552 - 11.04.1917 -

    Goltz Fedko - - Sz - 34.PP(L) - bd - Knihinice - 1879 - N - 160 - 14.04.1915 - Nazwisko niewyraźne

    Gołdonowicz Josef - - Sz - 89.PP - 7.K - Czernichów( Czernichón) - 1890 - P - 144 - 19.03.1915 - Poległ między 17- 23. 11.1914

    Gormiak Fedko - - SzR - 89.PP - 2.KR - Szołomienice - 1878 - N - 424 - 25.05.1916 - Michajłow, g.Riazań

    Górka Nikolaus - - Sz - 89.PP - I.OKM - Koniuszki S. - 1890 - N - 435 - 27.06.1916 - Niżnyj Nowogród

    Górniak Gregor - - Sz - 89.PP - 9.K - Zagórze - 1889 - N - 424 - 25.05.1916 - Chwałyńsk, g. Saratow

    Górniak Michael - - Ka - 89.PP - SzP - Koniuszki S. - 1891 - R - 343 - 27.12.1915 -

    Grabowy Basyl - - SzR - 89.PP - 15.K - Beńkowa Wisznia - 1887 - N - 379 - 19.02.1916 - Pietropawłowsk, o.Akmolińsk

    Grabowy Michael - - SSz - 34.PP(L) - 3.K - Beńkowa Wisznia - 1876 - R - 133 - 25.02.1915 - Uzupełnienie do listy nr 56

    Greif Moses - - Sz - 89.PP - 5.K - Rudki - 1887 - R - 300 - 25.10.1915 -

    Gryb Georg - - SzR - 89.PP - 3.KR - Rudki - 1887 - N - 424 - 25.05.1916 - Niżniedjewsk, g. Woroneż

    Gryb Johann - - Sz - 89.PP - 15.K - Mosty - 1892 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Gryb Onufry - - Sz - 4.BSP - 1.K - Szołomienice - 1897 - N - 550 - 7.04.1917 -

    - - - - - (Szomolenice) - - - - -

    Gryb Simon - - Sz - 89.PP - 13.K - Szołomienice - 1891 - R - 168 - 28.04.1915 -

    Gryb Simon - - SzR - 89.PP - 2.K - Szołomienice - 1883 - N - 424 - 25.05.1916 -

    Gryb Simon - - Sz - 4.BSP - 2.K - Szołomienice - 1892 - N - 350 - 5.01.1916 -

    Grymeńko Paul - - Sz - 89.PP - 2.K - Chłopy - 1891 - P - 558 - 23.04.1917 - Przypisany, jako plutonowy IV. OKM do 1.BP (L). Poległ 1.02.1917

    Grynejko Michael - - Ka - 77.PP - 3.K - Chłopy - 1885 - N - 126 - 15.02.1915 -

    Grynienko Anton - - Sz - 10.DA - 3.B - Chłopy - 1888 - R - 384 - 29.02.1916 -

    Grynienko Paul - - Sz - 89.PP - 9.K - Chłopy - 1891 - R - 300 - 25.10.1915 -

    Grynienko Paul - - Sz - 89.PP - 4.K - Chłopy - 1889 - P - 560 - 24.04.1917 - Poległ między 18-27.01.1917

    Grzyb Andreas - - SzR - 34.PPOK - 3.KR - Jaremków - 1886 - N - 427 - 3.06.1916 - Pietropawłowsk

    Grzyb Gregor - - SzR - 34.PPOK - 3.KR - Szołomienice - 1887 - N - 427 - 3.06.1916 - Syn Basila .Barnauł, g.Tomsk

    Grzyb Stefan - - Sz - 89.PP - 1.K - Podzwierzyniec - 1881 - N - 435 - 27.06.1916 - Wołczański Przysiółek, powiat Omsk, o.Amolińsk

    Grzyb Teodor - - SzR - 89.PP - 3.KR - Szołomienice - 1883 - N - 424 - 25.05.1916 -

    Gumienny Anton - - SzR - 89.PP - 4.KR - Tuligłowy - 1893 - N - 379 - 19.02.1916 - Nikołajewsk, g.Samara

    Habarczyk Karl - - Sz - 17.PPOK - 1.K - Rudki - 1880 - R - 392 - 15.03.1916 -

    Hajduczak Johann - - Sz - 77.PP - 6.K - Hoszany - 1878 - R. - 221 - 27.07.1915 -

    Hajduczek Basil - - SzR - 18.PPOK - 3.K - Hoszany - 1885 - R - 147 - 23.03.1915 -

    Hajduczek Michael - - Sz - 89.PP - 2.K - Hoszany - 1884 - R - 300 - 25.10.1915 -

    Halajko Wasil - - SzR - 4.BSP - 1.K - Hoszany - 1895 - N - 550 - 7.04.1917 -

    Halała Johann - - Sz - 89.PP - 16.K - Podzwierzyniec - 1887 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Halała Peter - - Sz - 34.PPOK - 11.K - Podzwierzyniec - 1892 - N - 361 - 19.01.1916 - Ufa

    Halczuk Paul - - Sz - 34.PP(L) - 7.K - Dubaniowice - 1873 - R - 133 - 25.02.1915 - Uzupełnienie do listy strat nr 56

    Haliczanowski Nikolaus - - Sz - 34.PPOK - 2.K - Powerchów - 1891 - N - 427 - 3.06.1916 -

    Hałuszka Elias - - Sz - 77.PP - 2.K - Komarno ? (Karaszyno) - 1891 - N - 126 - 15.02.1915 -

    Hamkalo Stanislaus - - Sz - 98.PP - 4.K - Pohorce - 1890 - R - 293 - 15.10.1915 -

    Hamkało Augustin - - SSz - 89.PP - 13.K - Pohorce( Poherce) - 1883 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Haniak Theodor - - SzR - 34.PPOK - 3.KR - Rumno - 1885 - N - 361 - 19.01.1916 - Czembar, g. Penza

    Hanik Alexander - - SzR - 89.PP - 14.K - Podhajczyki( Podhajce) - 1886 - P - 424 - 25.05.1916 - Poległ między 11-31.12.1915

    Hanyk Josef - - SzR - 13.BSP - KR - Podhajczyki - 1887 - N - 372 - 7.02.1916 - Nikolsk Ussuryjski

    Harhała Andreas - - SzR - 89.PP - 9.K - Komarno - 1890 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Häring Moses Wolf - - Sz - 89.PP - 3.K - Komarno - 1886 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Harmatij Gregor - - SzR - 77.PP - 12.K - Kołbajowice - 1888 - R i N - 164 - 21.04.1915 - Jalutorowsk

    Hatala Michael - - SzR - 89.PP - 4.K - Tatarynów - 1893 - P - 223 - 29.07.1915 - Poległ między 1-12.05.1915

    Hatała Anton - - Sz - 13.BSP - bd - Hołodówka - bd - R - 113 - 25.01.1915 - Ranny w listopadzie 1914

    Hatała Philipp - - Sz - 45.PP - 9.K - Podzwierzyniec - 1892 - N - 370 - 3.02.1916 - Wisznij Wołoczek

    Hawrot Johann - - SzR - 18.PPOK - 3.KR - Podhajczyki - 1893 - N - 422 - 18.05.1916 -

    Heilberg Wolf - - Sz - 89.PP - 3.KR - Komarno - 1890 - N - 435 - 27.06.1916 - Carycyn, g. Saratow

    Hering Moses - - Sz - 89.PP - 11.K - Rudki - 1883 - R - 56 - 13.11.1914 -

    Hering Moses - - SzR - 89.PP - 11.K - Rudki - 1883 - R i N - 56 - 13.11.1914 - Właściwie Glanz. Moskwa, SE nr 8

    Hering Salamon - - Sz- TSSz - 89.PP - 9.K - Mosty - 1882 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Herwiak Michael - - Sz - 41.BP(L) - 2.K - Rumno - bd - P - 424 - 25.05.1916 - Poległ 11.04.1916

    Hew Adam - - SzR - 89.PP - 10.K - Kołodruby - 1887 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Hilcz Koppel - - Sz - 77.PP - 3.K - Komarno - 1883 - R - 143 - 17.03.1915 -

    Hindec Johann - - SzR - 89.PP - 12.K - Koniuszki T. - 1886 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Hiszczyszyn Andreas - - Sz - 89.PP - 11.K - Nowa Wieś - bd - R - 144 - 19.03.1915 -

    Hliwa Franz - - Pl - 89.PP - 10.K - Tuligłowy - 1881 - N - 144 - 19.03.1915 -

    Hłuszko Gregor - - Sz - 89.PP - 5.K - Porzecze - 1892 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Hnyda Osyp - - Sz - 1.UPS - bd - Kołbajowice - 1894 - N - 420 - 12.05.1916 -

    Holesczyn Michael - - Sz - 7.PPOK - 1.K - Hoszany - 1895 - R - 429 - 7.06.1916 -

    Holubnyk Michael - - Sz - 1.PPOK - 5.K - Szołomienice - 1895 - R - 384 - 29.02.1916 -

    Hołodowski Jakob - - SSz - 10.PP - 5.K - Rumno - 1894 - R - 563 - 30.04.1917 - Syn Jahanna i Katherine

    Hołubinka Nikolaus - - SzR - 89.PP - 11.K - Rudki - 1886 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Horak Nikolaus - - SzR - 34.PPOK - 3.KR - Nowosiółki O. - 1884 - N - 427 - 3.06.1916 - Kungur, g.Perm

    Horiczny Peter - - Sz - 89.PP - 7.K - Uherce W. - 1893 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Horiszniak Johann - - Sz - 89.PP - 2.K - Zagórze - 1883 - N - 379 - 19.02.1916 -

    Horiszny Peter - - Sz - 89.PP - 1.KR - Uherce W. - 1893 - N - 424 - 25.05.1916 -

    Horn Adam - - Ka - 89.PP - 15.K - Hoszany - 1890 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Hordynski Stefan - - SzR - 77.PP - 4.K - Czajkowice - 1888 - N - 43 - 2.11.1914 -

    Horodinski Peter - - Sz - 89.PP - 8.K - Czajkowice - 1893 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Horodynski Johann - - SzR - 89.PP - 5.K - Czajkowice - 1890 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Horodyński Peter - - SzR - 34.PPOK - bd - Monasterzec - bd - R - 134 - 1.03.1915 -

    Horodyski Alexander - - Ka - 77.PP - 2.K - Czajkowice - 1887 - N - 126 - 15.02.1915 -

    Horodyski Alexander - - KaR - 77.PP - 8.K - Czajkowice - 1887 - N - 379 - 19.02.1916 - Taszkient

    Horodyski Johann - - Ka - 32.PP(L) - 9.K - Czajkowice - 1875 - R - 344 - 28.12.1915 -

    Howath Janos - - SzR - 89.PP - 1.K - Szołomienice - 1877 - R - 560 - 24.04.1917 -

    Hrabar Jakob - - SzR - 18.PPOK - 12.K - Tatarynów - 1886 - N - 422 - 18.05.1916 - Omsk

    Hraboweński Nikolaus - - Sz - 34.PPOK - 3.KR - Tatarynow - 1885 - N - 361 - 19.01.1916 - Noszowy. Barnauł, g.Tomsk

    Hrabowiński - - Ka - 46.PP - OKM - Tatarynów - 1891 - R - 531 - 2.03.1917 - Brak imienia

    Hrenda Johann - - Sz - 21.PPOK - 1.K - Laszki Z. - 1878 - R - 533 - 9.03.1917 -

    Hruszowiec Martin - - JO- TSSz - 15.PP - 11.K - Tuligłowy - 1890 - N - 381 - 25.02.1916 - Nowomikołajewsk, g. Tomsk

    Hrycyniak Ludwik - - KaR - 89.PP - BR - Rudki - 1886 - N - 219 - 24.07.1915 - Pietropawłowsk, o. Akmolińsk

    Hrynczuk Tomas - - Sz - 89.PP - 8.K - Milatyn - 1883 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Hrynda Johann - - SzR - 89.PP - 1.K - Laszki Z. - 1887 - P - 300 - 25.10.1915 - Poległ 30.07.1915

    Hryniów Ilko - - SzR - 89.PP - 10.K - Horożanna W. - 1886 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Hrynkiw Simon - - Sz - 89.PP - 7.K - Szołomienica - 1891 - N - 144 - 19.03.1915 -

    Hrynków Theodor - - Sz - 77.PP - 10.K - Szołomienice( Szolonice) - 1884 - N - 126 - 15.02.1915 -

    Hryńczuk Basil - - SzR - 34.PPOK - 2.KR - Rumno - 1882 - N - 361 - 19.01.1916 - Nolińsk, g.Wiatka

    Hryńków Simeon - - Sz - 89.PP - 7.K - Szołomienice - 1891 - N - 379 - 19.02.1916 - Pietropawłowsk, o. Akmolińsk

    Hryńków Theodor - - SzR - 77.PP - 10.K - Szołomienice - 1884 - N - 444 - 22.07.1916 - Jalutorowsk, g.Tobolsk

    Hul Teodor - - Sz - 89.PP - 8.K - Czajkowice - 1892 - R - 168 - 28.04.1915 -

    Hul – Winnicki Johann - - Sz - 89.PP - 1.KR - Czajkowice - 1892 - R - 435 - 27.06.1916 -

    Hulaszczy Stefan - - SzR - 34.PPOK - 3.KR - Hoszany - 1880 - N - 361 - 19.01.1916 - Astrachań

    Hurkacz Teodor - - SzR - 89.PP - 4.K - Porzecze( Borzecze) - 1885 - R - 223 - 29.07.1915 -

    Huzyczak Andreas - - Sz - 89.PP - 14.K - Podhajczyki - 1887 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Hynda Alexander - - SSzR - 77.PP - 12.K - Rozdzialowice - 1887 - N - 429 - 7.06.1916 - Sarapul, SM

    Hynda Johann - - Sz - 34.PPOK - bd - Rozdziałowice - 1880 - R - 138 - 8.03.1915 -

    Hynda Johann - - SzR - 34.PPOK - 8.K - Rozdziałowice - 1880 - N - 427 - 3.06.1916 -

    Ilczyszyn Jan - - SzR - 89.PP - 2.K - Michalewice(Michałowice) - 1892 - N - 424 - 25.05.1916 - Molga,g .Jarosław

    Ilczyszyn Nikolaus - - SzR - 77.PP - 15.K - Koropuż - 1884 - R - 148 - 24.03.1915 -

    Ilków Johann - - SzR - 18.PPOK - 1.K - Burcze - 1897 - N - 534 - 10.03.1917 -

    Ilków Michael - - Sz - 34.PP(L) - bd - Tuligłowy - 1875 - N - 160 - 14.04.1915 -

    Ilkow Michael - - Sz - 89.PP - 2.K - Tuligłowy - 1889 - P - 144 - 19.03.1915 -

    Ilków Michael - - KaR - 34.PPOK - 11.K - Koniuszki T. - 1886 - N - 361 - 19.01.1916 - Barnauł, g. Tomsk

    Ilków Michael - - SzR - 89.PP - BR - Tuligłowy - 1889 - N - 379 - 19.02.1916 - Pietropawłowsk, o.Akmolińsk

    Ilków Teodor - - Sz - 10.PP - 5.K - Koniuszki - 1887 - R - 563 - 30.04.1917 - Syn Teodora i Sophie

    Ilków Wasyl - - SzR - 89.PP - BR - Koniuszki T. - 1892 - N - 435 - 27.06.1916 -

    Iwanczak Johann - - Sz - 77.PP - 11.K - Czajkowice - 1882 - N - 126 - 15.02.1915 -

    Iwanczuk Paul - - Sz - 77.PP - 1.K - Czajkowice - 1888 - N - 126 - 15.02.1915 -

    Iwanicki Ignatz - - SzR - 89.PP - 10.K - Podhajczyki - 1891 - N - 144 - 19.03.1915 -

    Iwaniec Andreas - - Sz - 89.PP - 14.K - Komarno - 1890 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Iwanio Stefan - - Sz - 89.PP - 15.K - Tuligłowy - 1888 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Iwaniow Lukas - - Sz - 89.PP - 8.K - Chłopy - 1892 - R - 168 - 28.04.1915 -

    Iwaniszyn Iwan - - Sz - 17.PPOK - 7.K - Uherce W. - 1894 - R - 560 - 24.04.1917 -

    Iwaniszyn Johann - - Sz - 89.PP - 11.K - Uherce W. - 1891 - R - 168 - 28.04.1915 -

    Iwaniszyn Michael - - SzR - 77.PP - 1.K - Uherce W. - 1887 - N - 379 - 19.02.1916 - Moskwa

    Iwaniszyn Michael - - SzR - 77.PP - 9.K - Uherce W. - 1888 - N - 379 - 19.02.1916 - Taszkient

    Iwanków Stanislaus - - Sz - 89.PP - 2.K - Ryczychów - 1889 - P - 144 - 19.03.1915 -

    Iwanków Stanislaus - - SzR - 89.PP - 2.K - Ryczychów - 1889 - N - 219 - 24.07.1915 - Pietropawłowsko. Akmolińsk.

    - - - - - - - - - - Wcześniej uznany za poległego.

    Iwanoczko Alexander - - Sz- TSSz - 89.PP - 1.K - Komarno - 1888 - N - 379 - 19.02.1916 - Urzum, g. Wiatka

    Iwańczak Johann - - SzR - 34.PPOK - bd - Czajkowice - bd - P - 134 - 1.03.1915 -

    Iwańczak Johann - - SzR - 77.PP - 1.KR - Czajkowice - 1888 - N - 379 - 19.02.1916 -

    Iwańczak Peter - - SzR - 10.PP - 1.KM - Czajkowice - 1879 - R i N - 164 - 21.04.1915 - Kaługa, SE nr 36

    Iwańczak Peter - - Sz - 10.PP - 1.KM - Czajkowice - 1879 - N - 364 - 25.01.1916 - Aleksin, g. Tuła

    Jabłoński Nikolaus - - SSz - 89.PP - 8.K - Koropuż - 1892 - N - 168 - 28.04.1915 -

    Jabłoński Paul - - Sz - 10.PP - 3.K - Czajkowice - 1895 - P - 554 - 14.04.1917 - Poległ 27.12.1916

    Jacejko Johann - - Sz - 89.PP - 2.K - Susułów - 1892 - R - 343 - 27.12.1915 -

    Jacek Basil - - Sz- TSSz - 89.PP - 6.K - Podzwierzyniec - 1884 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Jachimów Demeter - - SzR - 34.PPOK - 3.KR - Beńkowa Wisznia - 1883 - N - 361 - 19.01.1916 - Nolińsk, g.Wiatka

    Jackiw Johann - - SSz - 77.PP - 6.K - Horożanna W. - 1876 - N - 126 - 15.02.1915 -

    Jacyk lub Jacek Johann - - SzR - 34.PPOK - 3.KR - Rumno - 1886 - R - 128 - 17.02.1915 - Uzupełnienie do listy strat nr 74

    Jacyk lub Jaciuk Peter - - Sz - 34.PPOK - 6.K - Łowczyce - 1889 - R - 128 - 17.02.1915 - Uzupełnienie do listy strat nr 74

    Jacyków Michael - - Sz - 89.PP - 10.K - Mosty - 1887 - R - 56 - 13.11.1914 -

    Jakimiec Basil - - Sz - 89.PP - 1.KM - Burcze - 1892 - N - 168 - 28.04.1915 -

    Jakimiec Johann - - Sz - 10.PP - 9.K - Burcze - 1895 - R - 563 - 30.04.1917 - Syn Gregora i Katherine

    Jakimow Johann - - Sz - 10.PP - bd - Horożanna M. - 1880 - N - 305 - 2.11.1915 - Słobockoje, g.Wiatka

    Jakób Isaak - - Sz - 10.PP - 4.KM - Milczyce - 1889 - N - 364 - 25.01.1916 - Astrachań

    Janio Johann - - SzR - 34.PPOK - 9.K - Koniuszki K. - 1881 - N - 361 - 19.01.1916 - Niżnyj Nowogród

    Jankowski Johann - - Sz - 34.PP(L) - 5.K - Chłopy - 1877 - R - 133 - 25.02.1915 - Uzupełnienie do listy strat nr 56

    Jarema Andreas - - Sz - 28.PP - bd - Kołodruby - bd - R - 70 - 30.11.1914 - Lista strat nr.111 z 23.01.1915 podaje, że poległ w grudniu 1914

    Jarema Dymitr - - SzR - 89.PP - 8.K - Nowa Wieś - 1881 - N - 424 - 25.05.1916 - Tiumeń, g.. Tobolsk

    Jarema Hrynko - - Ka - 22.PP(L) - 6.K - Kołbajowice - 1872 - R - 233 - 10.08.1915 - Sanitariusz

    Jaremczak Jan - - Sz - 34.PP(L) - 8.K - Uherce W.(Uszince) - 1875 - R - 56 - 13.11.1914 -

    Jaremczuk Michael - - SzR- TSSz - 77.PP - 4.K - Romanówka - 1884 - N - 429 - 7.06.1916 -

    Jarka Basil - - Sz - 89.PP - bd - Koropuż - 1883 - N - 379 - 19.02.1916 - Szadrińsk, g. Perm

    Jarka Johann, syn Basila i Paraski - - SSz - 10.PP - 5.K - Koropuż - 1896 - R - 558 - 23.04.1917 -

    Jarka Theodor - - SzR - 89.PP - BR - Koropuż - 1890 - N - 379 - 19.02.1916 - Urzum, g. Wiatka

    Jarka Wasil - - SzR - 33.PPOK - SZP - Koropuż - 1896 - R - 544 - 29.03.1917 -

    Jarko Nikolaus - - Sz - 89.PP - 2.K - Koropuż (Koropiec) - 1889 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Jarmowski Alexander - - Sz - 41.PP - 8.K - Hodwisznia - 1874 - N - 542 - 24.03.1917 - Włochy

    Jarosz Paul - - SSz - 89.PP - 7.K - Kołodruby - 1885 - R - 300 - 25.10.1915 -

    Jasiuk Michael - - Sz - 89.PP - OSp - Komarno - 1892 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Jochim Peter - - SzR - 14.BSP - KR - Beńkowa Wisznia - 1883 - N - 420 - 12.05.1916 - Trębacz. Semipałatyńsk

    Jurkowski Michael - - Sz - 10.PP - 3.KM - Nowa Wieś - 1884 - N - 364 - 25.01.1916 - Nowomikołajewsk ,g. Tomsk

    Jurków Demeter - - Sz - 34.PPOK - 8.KR - Rumno - 1892 - N - 427 - 3.06.1916 -

    Jurzycz Johann - - S - 34.PP(L) - bd - Komarno - 1875 - N - 160 - 14.04.1915 -

    Juzycz Dymitr - - SzR - 89.PP - 4.K - Komarno - 1891 - R - 223 - 29.07.1915 -

    Juzycz Johann - - KaR - 89.PP - 10.K - Komarno - 1885 - N - 424 - 25.05.1916 - Buinsk, g. Symbirsk

    Juzycz Michael - - SzR - 89.PP - 1.KR - Powerchów - 1890 - R i N - 424 - 25.05.1916 - Riazań, SE nr 46

    Kaczmar Alexander - - Sz - 34.PPOK - 7.K - Kupnowice S. - 1886 - R - 128 - 17.02.1915 - Uzupełnienie do listy strat nr 74

    Kaczmar Anton - - SzR - 89.PP - 4.K - Brzęziec( Brzeriec) - 1886 - N - 108 - 20.01.1915 - Pawłodar, o.Semipalatyński

    Kaczmar Nikolaus - - Sz - 10.PPOK - 3.K - Brzęziec - 1891 - N - 391 - 13.03.1916 -

    Kaczmar Wasil - - Sz - 32.PP - 6.K - Dołobów - 1871 - R - 552 - 11.04.1917 -

    Kaczmarek Gregor - - Sz - 41.PP - 1.K - Kropielniki - 1876 - P - 542 - 24.03.1917 - Poległ między 8-12.08.1916

    Kaczmaryk Simon - - SzR - 34.PPOK - 9.K - Kościelniki - 1888 - N - 361 - 19.01.1916 - Barnauł, g.Tomsk

    Kaczyński Michael - - SzR - 89.PP - 1.K - Woszczańce - 1876 - P - 560 - 24.04.1917 - Poległ 18.1.1917

    Kahuj Gregor - - SzR - 14.BSP - 1.K - Tatarynów - 1897 - R - 552 - 11.04.1917 -

    Kahuj Michael - - Sz - 89.PP - 6.K - Rumno - 1892 - P - 168 - 28.04.1915 - Poległ między 1-8.01.1915

    Kahuj Michael - - SzR - 89.PP - 2.KR - Tatarynów - 1888 - N - 424 - 25.05.1916 - Balachna, g. Niżny Nowogród

    Kalabaj Filip - - SzR - 89.PP - 12.K - Kołodruby - 1890 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Kałużniak Adalbert - - Sz - 89.PP - 8.K - Rumno - 1891 - P - 300 - 25.10.1915 - Poległ 2.08.1915

    Kałużniak Wasil - - SzR - 34.PPOK - 3.KR - Podzwierzyniec - 1883 - R - 128 - 17.02.1915 - Uzupełnienie do listy strat nr 74

    Kapłon Adalbert - - Ka - 89.PP - 10.K - Chłopy - 1890 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Kapłon Johann - - SieSz - 89.PP - 4.K - Chłopy( Chlopej) - 1881 - N - 144 - 19.03.1915 -

    Karabin Michael - - SzR - 10.PAK - 4.KAm - Horożanna M. - bd - R - 28 - 16.10.1914 -

    - - - - - (Hołodora M.) - - - - -

    Karabin Peter - - SzR - 14.BSP - 4.K - Podzwierzyniec - 1897 - R - 552 - 11.04.1917 -

    Karanczewski Teodor - - SzR - 89.PP - 12.K - Chiszewice - 1891 - P - 144 - 19.03.1915 - Poległ między 28.10.-2.11.1914

    Karp Aron - - Sz - 89.PP - POT - Nihowice( Niklowice) - 1892 - N - 144 - 19.03.1915 -

    Kasperszak Lorenz - - Sz - 98.PP - 3.K - Chłopy ( Chlapy) - 1880 - R - 364 - 25.01.1916 -

    Kasprzak Gregor - - SzR - 89.PP - 1.K - Nowosiółki G. - 1891 - R - 442 - 18.07.1916 -

    Kasprzyczak Anton - - Sz - 77.PP - 14.K - Chłopy - 1885 - R - 148 - 24.03.1915 -

    Kasprzyszak Kasimir - - Sz - 89.PP - 1.K - Chłopy - 1892 - R - 343 - 27.12.1915 -

    Kaszany Paul - - SzR - 34.PPOK - 5.K - Pohorce - 1887 - N - 361 - 19.01.1916 - Barnauł, g. Tomsk

    Kaszel Anton - - SzR - 34.PP(L) - bd - Nowosiółki - 1872 - N - 160 - 14.04.1915 -

    Kaszewski Marian - - Sz - 41.PP - 1.K - Rudki - 1888 - R - 542 - 24.03.1917 -

    Kawalec Nikolaus - - SSzR - 34.PPOK - 8.K - Podolce - 1880 - N - 361 - 19.01.1916 - Mielnycznyj, o.Akmoliońsk

    Kawalec Peter - - Sz - 89.PP - OSp - Pohorce - 1891 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Kawałko Andreas - - Sz - 34.PP(L) - 3.K - Rumno - 1876 - R - 130 - 20.02.1915 -

    Kazieczko Iwan - - Sz - 34.PPOK - 7.K - Dubaniowice - 1875 - R - 133 - 25.02.1915 - Uzupełnienie do listy strat nr 56

    Kicula Anton - - Ka- TPl - 77.PP - 9.K - Czajkowice - 1888 - N - 27 - 15.10.1914 -

    Kijach Felix - - SzR- TKa - 77.PP - 2.KR - Chłopy - 1885 - N - 379 - 19.02.1916 - Moskwa

    Kikut Tomas - - SzR - 14.BSP - 1.K - Tuligłowy - 1881 - N - 552 - 11.04.1917 -

    Kilowski Iwan - - SzR - 89.PP - 3.KR - Kupnowice S. - 1881 - N - 435 - 27.06.1916 -

    Kinasz Gregor - - SzR - 89.PP - 4/V. KM - Jakimczyce - 1880 - R - 168 - 28.04.1915 -

    Kirylak Stefan - - Sz - 77.PP - 10.K - Czajkowice - 1892 - R - 148 - 24.03.1915 -

    Kiszczak Aleksander - - Sz - 77.PP - 1.K - Dubaniowice - 1884 - N - 43 - 2.11.1914 -

    Kiszczak Gregor - - Sz - 77.PP - 1.K - Dubaniowice - 1881 - R - 43 - 2.11.1914 -

    Klapacz Nikolaus - - Sz - 10. PPOK - 1.K - Czernichów - 1891 - R - 26 - 14.10.1914 -

    Klimczak Andreas - - SzR - 34.PPOK - 3.KR - Koniuszki T. - 1887 - N - 361 - 19.01.1916 - Barnauł, g. Tomsk

    Klisowski Josef - - SzR - 89.PP - BR - Uherce W. (Uherce Niezabitowskie) - 1881 - R i N - 144 - 19.03.1915 - Przewieziony do Moskwy, SE nr 10

    Klisowski Josef - - Pl - 89.PP - 12.K - Milczyce - 1892 - P - 343 - 27.12.1915 - Poległ 3.09.1915

    Klisowski Tomas - - SzR - 34.PPOK - 8.K - Milczyce - 1884 - N - 427 - 3.06.1916 - Sarapul, SM

    Klucznik Gregor - - Sz - 34.PPOK - bd - Dubaniowice - 1891 - N - 138 - 8.03.1915 -

    Klucznik Gregor - - SSz - 34.PPOK - 2.KR - Dubaniowice - 1891 - N - 427 - 3.06.1916 -

    Kluka Michael - - Sz - 77.PP - 16.K - Ostrów - 1885 - P - 148 - 24.03.1915 - Poległ 9.11.1914

    Klupper Chaim - - Sz - 87.PP - 7.K - Czajkowice - 1884 - R - 56 - 13.11.1914 -

    Kneyczyn Jakob - - Sz - 89.PP - 15 K - Tatarynów - 1883 - P - 56 - 13.11.1914 -

    Kobza Laurenz - - SzR - 89.PP - 2.K - Katarynice - 1887 - N - 435 - 27.06.1916 - Wolsk, g.Saratow

    Koch Abraham - - Sz - 34.PPOK - 4.KR - Zagórze - 1893 - N - 427 - 3.06.1916 -

    Koch Lieche - - Sz - 7.PPOK - 1.K - Komarno - 1895 - R - 429 - 7.06.1916 -

    Koch, imienia brak - - Sz - 89.PP - 14.K - Komarno - 1886 - R - 144 - 19.03.1915 - Właściwie Klarfeld

    Koch Mendel - - Sz - 10.PP - bd - Komarno - 1886 - N - 305 - 2.11.1915 - Tomsk

    Koczirka Nikolaus - - SzR - 4.BSP - 3.K - Chiszewice - 1886 - R - 550 - 7.04.1917 -

    Koczurko Elias - - SSz - 89.PP - 3.K - Koropuż - 1892 - N - 424 - 25.05.1916 - Nowousiensk, g.Samara

    Kogul Josef - - Sz - 34.PPOK - bd - Rudki - 1889 - R - 138 - 8.03.1915 -

    Kogut Fedko - - Sz - 34.PP(L) - bd - Nowosiółki - 1874 - N - 420 - 12.05.1916 -

    Kogut Michael - - Sz - 89.PP - 2.K - Podhajczyki - 1890 - N - 379 - 19.02.1916 - Dobosz

    Kolano Alexander - - Sz - 77.PP - 2.K - Rudki - 1892 - R - 143 - 17.03.1915 -

    Kolasa Alexander - - Sz - 89.PP - 8.K - Powerchow - 1884 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Kołodziej Theodor - - Sz - 32.PPOK - 2.K - Beńkowa Wisznia - 1895 - R - 309 - 7.11.1915 -

    Komorowski Franz - - SzR - 77.PP - 11.K - Komarno - 1884 - R - 27 - 15.10.1914 -

    Komorowski Stanislaus - - SSz - 89.PP - 6.K - Komarno - 1885 - R - 168 - 28.04.1915 -

    Konczak Basil - - Sz - 89.PP - 16.K - Szeptyce - 1886 - N - 424 - 25.05.1916 -

    Konczak Michael - - Sz - 31.PP(L) - 9.K - Chłopczyce - 1883 - R - 536 - 14.03.1917 -

    Konik Andreas - - SzR - 89.PP - 7. K - Dubaniowice - 1881 - P - 144 - 19.03.1915 - Poległ 3.11.1914

    Konik Andreas - - Sz - 89.PP - 7.K - Dubaniowice - 1881 - N - 379 - 19.02.1916 - Kamiszłowsk, o.Akmolińsk

    Kończak Basil - - Sz - 89.PP - 16.K - Szeptyce - 1886 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Kopeluch Michael - - SzR-TSSz - 77.PP - 6.K - Kołbajowice - 1884 - N - 429 - 7.06.1916 - Łukojanów, g. Niżny Nowgorod

    Kopeluk Michael - - Sz - 77.PP - 6.K - Kołbajowice( Rolbajowa) - 1884 - N - 126 - 15.02.1915 -

    Kopytko Aleksander - - SzR - 34.PPOK - 5.K - Chiszewice - 1887 - N - 361 - 19.01.1916 - Barnauł, g.Tomsk

    Korbać Josef - - Sz - 10.PP - 19.K - Chłopy - brak - P - 381 - 25.02.1916 - Poległ 30.12.1915

    Kordiaka Basil - - Sz - 89.PP - 13.K - Nowosiółki O. - 1892 - N - 108 - 20.01.1915 - Pawłodar, o.Semipałatyński

    Kordyaka Johann - - Sz - 89.PP - 11.K - Łowczyce( Dowczyce) - 1884 - R - 56 - 13.11.1914 -

    Kordyjaka Gabriel - - Sz - 89.PP - 16.K - Ryczychów - 1886 - P - 56 - 13.11.1914 -

    Korecki Wasil - - Sz - 34.PP(L) - bd - Horożanna - 1877 - N - 160 - 14.04.1915 -

    Kornecki Stefan - - Sz - 77.PP - 6.K - Podzwierzyniec - 1891 - R - 148 - 24.03.1915 -

    Kornicki Basil - - Sz - 77.PP - 2.K - Dubaniowice - 1892 - N - 126 - 15.02.1915 -

    Koromczewski Teodor - - SzR - 89.PP - BR - Chiszewice( Chiszewiu) - 1891 - N - 379 - 19.02.1916 - Zmarł w Moskwie SE nr 10

    Korylak Theodor - - Sz - 34.PPOK - bd - Hołodówka - 1885 - N - 138 - 8.03.1915 -

    Kos Michael - - Sz - 89.PP - 8.K - Komarno - 1886 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Kosaniak Johann - - Sz - 89.PP - 8.K - Podzwierzyniec - 1889 - R - 30 - 19.10.1914 - Występuje podwójnie, także na liście strat nr 56 z 13.11.1914

    - - - - - (Podzwierzynice) - - - - -

    Kosaniak Nikolaus - - Sz - 89.PP - BR - Nowa Wieś - 1890 - N - 424 - 25.05.1916 - Aschabad, o.Zakaspijski

    Kosaniuk Dymtr - - Sz - 89.PP - 7.K - Rumno - 1893 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Kosownyn Gregor - - SzR - 89.PP - 5.K - Komarno - 1897 - R - 558 - 23.04.1917 -

    Kościelny Josef - - Sz - 17.PPOK - Sztab - Pohorce - 1895 - R - 560 - 24.04.1917 -

    Kościów Gregor - - Sz- TSSz - 89.PP - 9.K - Brzęziec - 1886 - P - 168 - 28.04.1915 - Poległ 26.01.1915

    Kość Nikolaus - - Sz - 89.PP - 16.K - Koniuszki - 1881 - R - 56 - 13.11.1914 -

    Kość Michael - - Sz - 34.PPOK - 9.K - Hoszany - 1881 - P - 128 - 17.02.1915 - Ordynans.Uzupełnienie do listy strat nr 74

    Kot Gregor - - Sz - 10.PP - 1.KM - Beńkowa Wisznia - 1880 - N - 364 - 25.01.1916 - Astrachań

    Kotelko Gregor - - Sz - 89.PP - 8.K - Czajkowice - 1892 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Kotelko Jan - - Sz - 22.PPOK - 10.K - Czajkowice - 1894 - R - 561 - 26.04.1917 -

    Kotyk Stefan - - Sz - 98.PP - 15.K - Ostrów - 1889 - N - 108 - 20.01.1915 - Pawłodar, o.Semipałatyński

    Kotyk Michael - - Sz - 89.PP - 5.K - Ostrów - 1879 - P - 144 - 19.03.1915 - Poległ między 16.11.-13.12.1914

    Kotyk Theodor - - Sz - 77.PP - 10.K - Ostrów - 1888 - P - 56 - 13.11.1914 -

    Kowal Johann - - SzR - 14.BSP - 1.K - Ostrów - 1897 - R - 552 - 11.04.1917 -

    Kowal Josef - - Sz - 77.PP - 1.K - Pohorce - 1885 - N - 126 - 15.02.1915 -

    Kowal Nikolaus - - Sz - 13.BSP - 1.K - Tatarynów - 1890 - N - 157 - 9.04.1915 - Serdobsk, g. Saratow. Zgłoszono jego śmierć.Uzupełnienie nr 36.

    Kowal Peter - - Sie - 89.PP - 8.K - Rudki - 1890 - R - 168 - 28.04.1915 -

    Kowal Stefan - - Sz - 89.PP - 1.KM - Nowa Wieś - 1886 - N - 168 - 28.04.1915 -

    Kowal Stefan - - SSzR - 89.PP - 1.K - Radochońce - 1883 - N - 424 - 25.05.1916 - Ardatów, g.Symbirsk

    Kowal Stefan - - SzR - 89.PP - 2.KR - Nowa Wieś - 1886 - N - 424 - 25.05.1916 - Ardatów, g.Symbirsk

    Kowalik Josef - - Sz - 8.PD - 1.Szwad - Rumno - 1890 - N - 240 - 17.08.1915 - Berezowka, o.Zabajkalski

    Kowalisko Johann - - SzR - 34.PPOK - 3.KR - Rumno - 1879 - R - 128 - 17.02.1915 - Uzupełnienie do listy strat nr 74

    Kowalisko Peter - - Sz - 8.PD - 1.Szwad - Rumno - 1890 - N - 240 - 17.08.1915 - Berezowka, o.Zabajkalski

    Kowalisko Wasil - - Sz - 41.BP (L) - 2.K - Rumno - 1895 - R - 424 - 25.05.1916 -

    Kowaliszyn Iwan - - Sz - 34.PP(L) - bd - Kanafosty - 1875 - N - 160 - 14.04.1915 -

    Kowalski Nikolaus - - SzR - 34.PPOK - 3.KR - Błozew D. - 1888 - N - 361 - 19.01.1916 - Słobodzkoje, g. Wiatka

    Kowalyszyn Teodor - - Sz - 89.PP - 4.KR - Woszczance - 1891 - N - 379 - 19.02.1916 - Dergaczi, g. Samara

    Kowałyk Fedko - - Sz - 34.PP(L) - bd - Beńkowa Wisznia - 1877 - N - 160 - 14.04.1915 -

    Kowcz Lazar - - Sz - 89.PP - 8.K - Porzecze - 1891 - N - 168 - 28.04.1915 -

    Kowcz Xenofont - - Sz - 89.PP - 1.KR - Porzecze - 1891 - N - 435 - 27.06.1916 - Niżnyj Nowogród SE nr 33

    Kozaczyński Josef - - KaR - 89.PP - 1.K - Koniuszki S. - 1887 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Kozak Johann - - SzR - 89.PP - 7.K - Uherce W. - 1881 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Koziak Gregor - - SzR - 34.PPOK - 5.K - Dubaniowice - 1889 - N - 361 - 19.01.1916 - Trębacz. Astrachań

    Kozicki Yeodor - - SzR - 89.PP - BR - Laszki Z. - 1886 - N - 379 - 19.02.1916 - Penza

    Kozyk Stefan - - Sz - 34.PPOK - 6.K - Koniuszki S. - 1888 - N - 361 - 19.01.1916 - Ordynans.Nowomikołajewsk, g.Tomsk

    Krawec Johann - - SzR - 34.PPOK - 3.KR - Chiszewice - 1886 - N - 361 - 19.01.1916 - Bijsk, g.Tomsk

    Krawiec Elias - - SzR - 4.BSP - 3.K - Dubaniowice( Dubaniów) - 1897 - R - 550 - 7.04.1917 -

    Krawiec Theodor - - SzR - 34.PPOK - 3. KR - Szołomienice - 1880 - N - 361 - 19.01.1916 - Astrachań

    Kremsa Elias - - Sz - 34.PPOK - 3.K - Koniuszki - 1891 - N - 361 - 19.01.1916 - Barnauł, g.Tomsk

    Kruk Nikolaus - - SzR - 89.PP - 5.K - Hołodówka - 1882 - R - 223 - 29.07.1915 -

    Krysa Peter - - Sz - 89.PP - 13.K - Kupnowice S. - 1886 - N - 379 - 19.02.1916 -

    Krysink Nikolaus - - Sz - 89.PP - 8.K - Michalewice(Michałowice) - 1892 - R - 168 - 28.04.1915 -

    Krysiuk Nikolaus - - Sz - 89.PP - 1.KR - Michalewice - 1892 - N - 379 - 19.02.1916 -

    Krywyszyn Thomas - - Sz - 89.PP - 7.K - Michalewice(Michałowicz) - 1883 - R - 56 - 13.11.1914 -

    Krzesaj Johann - - Pl - 89.PP - 16.K - Chłopy - brak - P - 56 - 13.11.1914 -

    Krzesaj Johann - - TPlR - 89.PP - 16.K - Chłopy - 1886 - N - 435 - 27.06.1916 - Semipałatyńsk

    Krzesaj Laurenz - - Sz - 89.PP - 8.K - Chłopy - 1890 - P - 144 - 19.03.1915 - Poległ 28.10.1914

    Krzeszowski Stanislaus - - Sz - 89.PP - 15.K - Chłopy - 1892 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Krzysków Paul - - SzP - 34.PPOK - 3.KR - Dubaniowice - 1885 - N - 361 - 19.01.1916 - Astrachań

    Krzywiecki Michael - - SzR - 34.PPOK - 9.K - Horożanna W. - 1884 - N - 361 - 19.01.1916 - Bijsk, g.Tomsk

    Kuchar Johann - - SzR - 34.PPOK - 3.K - Podolce - 1889 - N - 361 - 19.01.1916 - Barnauł, g.Tomsk

    Kuchar Wasyl - - Sz - 1.PPOK - 5.K - Horożanna W. - brak - N - 384 - 29.02.1916 -

    Kujbida Nikolaus - - SzR - 89.PP - BR - Rozdziałowice - 1882 - N - 379 - 19.02.1916 - Bugry, g.Tomsk

    Kulczycki Teodor - - Sz - 9.PP - 5.K - Czajkowice - 1886 - R - 534 - 10.03.1917 -

    Kulczycki – Kolocherok Peter - - Sz - 89.PP - 5.K - Czajkowice - 1891 - N - 144 - 19.03.1915 - Samarkanda

    Kuleszko Johann - - Sz - 89.PP - 8.K - Horożanna W. - 1888 - R - 168 - 28.04.1915 - Przeniesiony do 14.BSP

    Kulijewicz Gregor - - SzR - 34.PPOK - 11.K - Chiszewice - 1884 - N - 361 - 19.01.1916 - Barnauł, g. Tomsk

    Kulik Peter - - SzR - 14.BSP - 1.K - Podhajczyki - 1895 - R - 552 - 11.04.1917 -

    Kulisz Anton - - Sz - 4.PPOK - 1.K - Kanofosty - 1896 - R - 533 - 9.03.1917 -

    Kulisz Michael - - SzR - 14.BSP - KR - Kanafosty - 1882 - N - 350 - 5.01.1916 - Chwalińsk, g.Saratow

    Kułyk Johann - - Sz - 89.PP - 4.K - Dołobów - 1892 - P - 56 - 13.11.1914 -

    Kułyniak Basil - - Sz - 89.PP - 8.K - Beńkowa Wisznia - 1887 - R - 168 - 28.04.1915 -

    Kułyniak Peter - - Sz - 89.PP - 1.KR - Beńkowa Wisznia - 1892 - N - 379 - 19.02.1916 - Penza

    Kupczak Michael - - Sz - 89.PP - 9.K - Burcze - 1888 - P - 168 - 28.04.1915 - Poległ 26.01.1915

    Kupiński Nikolaus - - bd - 89.PP - 9.K - Ostrów - 1893 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Kurij Dawid - - Sz - 89.PP - 4.K - Horożanna W. - 1888 - N - 146 - 22.03.1915 - Tomsk

    Kurij Elias - - Pl - 89.PP - 6.K - Horożanna W. - 1889 - R - 168 - 28.04.1915 -

    Kuriszyj Jakób - - Sz - 89.PP - 15.K - Tatarynów - 1883 - N - 379 - 19.02.1916 - Ustinia, g.Tomsk

    Kurnicki Wasyl - - SzR - 89.PP - 2.KR - Dubaniowice - 1878 - N - 424 - 25.05.1916 - Orzeł

    Kurpiel Matthias - - SzR - 14.BSP - KR - Milczyce - 1882 - N - 420 - 12.05.1916 - Semipałatyńsk

    Kuszczak Josef - - SzR - 87.PP - 5.K - Komarno - 1893 - R - 558 - 23.04.1917 - Przeniesiony z 89.PP

    Kuszczak Michael - - SzR - 34.PPOK - 8.K - Horożanna W. - 1885 - N - 361 - 19.01.1916 - Ufa

    Kuziów Johann - - Sz - 89.PP - 14.K - Ryczychów - 1887 - P - 144 - 19.03.1915 -

    Kuzyk Nikolaus - - Sz - 77.PP - 3.K - Powerchów( Ponoczków) - 1874 - N - 126 - 15.02.1915 -

    Kuzyk Paul - - Sz - 89.PP - 13.K - Powerchów - brak - R - 56 - 13.11.1914 -

    Kuź Pantaleon - - SzR - 4.BSP - 2.K - Brzęziec - 1897 - P - 550 - 7.04.1917 - Poległ 23.06.1916

    Lastowicz Czoławski Thomas - - Sz - 77.PP - 1.K - Czajkowice - 1885 - N - 43 - 2.11.1914 -

    Laufer Moses - - SzR - 10.BS - 3.K - Komarno - 1882 - N - 350 - 5.01.1916 - Właściwie Reiter

    Lazio Peter - - KaR - 89.PP - 7.K - Podhajczyki - 1889 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Lazorko Dymitr - - SzR - 89.PP - BR - Beńkowa Wisznia - 1879 - N - 379 - 19.02.1916 - Penza

    Leik Gregor - - SzR - 89.PP - 4.K - Hoszany - 1882 - P - 144 - 19.03.1915 - Poległ między 31.10.-2.11.1914

    Lełyk Johann - - Sz - 89.PP - 8.K - Chłopy - 1888 - R - 168 - 28.04.1915 -

    Lenczyk Gregor - - Sz - 89.PP - 1.K - Komarno - 1882 - P - 343 - 27.12.1915 - Poległ 7.10.1915

    Leniecz Iwan - - SSz- TKa - 34.PP(L) - bd - Komarno - 1879 - N - 420 - 12.05.1916 -

    Lerner Semko - - Sz - 17.PPOK - 11.K - Rudki - 1892 - P - 558 - 23.04.1917 - Poległ 16.10.1916

    Lesak Josef - - SzR - 14.BSP - 4.K - Tuligłowy - 1872 - R - 552 - 11.04.1917 -

    Leszów Wasyl - - Sz - 29.PPOK - 12.K - Mosty - 1893 - P - 432 - 17.06.1916 - Poległ w kwietniu 1916

    Leszczyński Leon - - SzR - 45.PAPH - BaR - Nowa Wieś - 1886 - N - 558 - 23.04.1917 -

    Leszczyński Michael - - Sz- TSSz - 89.PP - 14.K - Nowa Wieś - 1882 - P - 144 - 19.03.1915 -

    Leszczyński Peter - - SzR - 34.PPOK - 5.K - Nowa Wieś - 1891 - R - 558 - 23.04.1917 -

    Leszczyszyn Anton - - SzR - 89.PP - 7.K - Pohorce( Lahorce) - 1881 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Leszczyszyn Basil - - Sz - 89.PP - 12.K - Rumno - 1890 - N - 424 - 25.05.1916 - Włodzimierz, SE nr 28

    Leszczyszyn Semko - - SzR - 89.PP - 4.KR - Rumno - 1879 - N - 424 - 25.05.1916 - Michajłow, g.Riazań

    Leszczyszyn Stephan - - SzR - 6.PPOK - 6.K - Rumno - 1876 - P - 552 - 11.04.1917 - Poległ 2.01.1917

    Lesiów Andreas - - SzR - 89.PP - 4.KR - Mosty - 1888 - N - 424 - 25.05.1916 - Serachs, o.Zakaspijski

    Leś Michajło - - SzR - 89.PP - 5.K - Rudki - 1894 - P - 223 - 29.07.1915 - Poległ między 1-12.05.1915

    Leśko Peter - - Sz - 89.PP - 14.K - Chłopczyce - 1891 - R - 168 - 28.04.1915 -

    Leśków Basil - - SzR - 89.PP - 4.KR - Porzecze - 1887 - N - 379 - 19.02.1916 -

    Lew Nikolaus - - Sz - 89.PP - 11.K - Brzęziec - 1886 - P - 144 - 19.03.1915 -

    Lewicki Nikolaus - - SzR - 18.PPOK - 2.K - Knihynice - 1877 - R - 539 - 10.03.1917 -

    Lików Michael - - Sz - 34.PPOK - bd - Tuligłowy - 1875 - N - 160 - 14.04.1915 - Nazwisko nieczytelne

    Link Eduard - - Sz - 89.PP - 14.K - Kupnowice - 1892 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Lis Josef - - bd - 14.BSP - 2.K - Koniuszki S. - 1882 - N - 232 - 9.08.1915 -

    Lisiński Iwan - - Sz - 41.PP - 4.K - Komarno - 1891 - P - 542 - 24.03.1917 - Poległ między 8-12.08.1916

    Loik Gregor - - SzR - 34.PPOK - 3.KR - Hoszany - 1882 - N - 361 - 19.01.1916 - Astrachań

    Lopaczak Gabriel - - K - 89.PP - OKM - Chiszewice - 1893 - R - 343 - 27.12.1915 -

    Lopaczak Havrilo - - Sz - 27.PPOK - 11.K - Chiszewice - 1875 - P - 540 - 22.03.1917 - Poległ między 31.10- 2.11. 1916

    Lopaczak Trofim - - SzR - 89.PP - BR - Horożanna W. - 1886 - R i N - 146 - 22.03.1915 - Włodzimierz, SE nr 27

    Lopuszański Johann - - SSz - 34.PP(L) - bd - Nowa Wieś - 1878 - N - 160 - 14.04.1915 -

    Lopuszański Paul - - Sz - 89.PP - 3/5.KM - Podzwierzyniec - 1881 - R - 168 - 28.04.1915 -

    Loster Sender - - SzR - 89.PP - 7.K - Rudki - 1883 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Löw Iwan - - Sz - 32.PP(L) - 6.K - Brzęziec( Brzezice) - 1872 - R - 354 - 11.01.1916 -

    Ludczyn Stefan - - SzR - 4.BSP - 2.K - Zagórze - 1872 - P - 550 - 7.04.1917 - Poległ 23.06.1916

    Lukaw Johann - - PlR - 89.PP - 5.K - Burcze (Burzcze) - 1889 - P - 144 - 19.03.1915 - Poległ 2.11.1914

    Lula Stanislaus - - Sz - 89.PP - 8.K - Dołobów( Dołabów) - 1893 - N - 168 - 28.04.1915 -

    Łesiów Johann - - Sz - 89.PP - 14.K - Mosty - 1891 - N - 435 - 27.06.1916 - Dobosz.Tiumeń, g.Tobolsk

    Łopaczak Michael - - SzR - 89.PP - 10.K - Chiszewice - 1889 - N - 144 - 19.03.1915 -

    Łopadczak Andreas - - Pl - 77.PP - 2.K - Chiszewice - 1888 - N - 43 - 2.11.1914 -

    Łoza Laurenz - - SSz - 89.PP - bd - Chłopy - 1882 - N - 379 - 19.02.1916 -

    Łoziński Michael - - Sz - 89.PP - 1.KR - Czajkowice - 1892 - N - 379 - 19.02.1916 - Penza

    Mach Michael - - SzR - 34.PPOK - 3.KR - Powerchow - 1888 - N - 361 - 19.01.1916 - Barnauł, g.Tomsk

    Macijewski Ilko - - Sz - 10.PP - 9.K - Horożanna - 1891 - P - 444 - 22.07.1916 - Syn Theodora i Paraski. Poległ 4.05.1916

    Macko Nikola - - Ka - 89.PP - 15.K - Chiszewice( Kiszewice) - 1887 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Macyna Johann - - Sz - 34.PP(L) - 7.K - Chłopy - 1873 - R - 133 - 25.02.1915 - Uzupełnienie do listy strat nr 56

    Maćkow Nikolaus - - SSzR - 89.PP - 3.KR - Koropuż - 1883 - N - 424 - 25.05.1916 - Kaługa, SE nr 34

    Maćków Stanislaus - - Sz - 89.PP - 14.K - Podhajczyki - 1883 - N - 379 - 19.02.1916 - Pietropawłowsk, o. Akmolińsk

    Maćków Stefan - - Pl - 89.PP - 16.K - Koropuż( Koropiez) - 1893 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Majewski Josef - - Sz - 18.PPOK - 9.K - Brzęziec - 1876 - R - 539 - 10.03.1917 -

    Majewski Kasimir - - Sz - 89.PP - 14.K - Brzęziec - 1889 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Mak Michael - - SzR - 34.PPOK - 3.KR - Powerchów - 1888 - N - 427 - 3.06.1916 - Bijsk, g.Tomsk

    Makuchowski Simon - - Ka- TPl - 77.PP - 9.K - Czajkowice - 1888 - P - 27 - 15.10.1914 -

    Maksymowicz Nikolaus - - SzR - 89.PP - BR - Hoszany - 1882 - N - 379 - 19.02.1916 - Woźnica. Urzum, g.Wiatka

    Maksymowicz Theodor - - Sz - 89.PP - 8.K - Chłopczyce - 1892 - R - 168 - 28.04.1915 -

    Maksymowicz Theodor - - Sz - 89.PP - 1.KR - Chłopczyce - 1892 - N - 435 - 27.06.1916 - Jurjewec, g. Kostroma

    Malanczuk Johann - - SzR - 4.BSP - 1.K - Horożanna M. - 1895 - R - 550 - 7.04.1917 -

    Małanczuk Stefan - - Sz- TSSz - 89.PP - 11.K - Powerchów - 1882 - P - 56 - 13.11.1914 -

    Małańczuk Dymitr - - SzR - 89.PP - 4.KR - Powerchów - 1889 - N - 379 - 19.02.1916 -

    Małańczuk Theodor - - Sz - 89.PP - 4.KR - Powerchów - 1891 - N - 424 - 25.05.1916 - St.Koniuchowskaja, o.Akmolińsk

    Małek Mikołaj - - SzR - 89.PP - 2.KR - Terszaków - 1894 - N - 424 - 25.05.1916 - Charków

    Małyk Johann - - Sz - 89.PP - 14.K - Monasterzec - 1890 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Mandzij Nikolaus - - Sz - 89.PP - 2.K - Ryczychów( Reczechów) - 1888 - P - 144 - 19.03.1915 -

    Mandzij Nikolaus - - SzR - 89.PP - BR - Ryczychów - 1888 - N - 146 - 22.03.1915 - Orenburg

    Mandzij Peter - - SzR - 34.PPOK - 3.KR - Ryczychów - 1891 - R i N - 361 - 19.01.1916 - Charków, SE nr 82

    Marciniszyn Johann - - Sz - 13.BSP - bd - Rumno - bd - N - 538 - 17.03.1917 - Perejesław, g.Włodzimierz

    Marciniszyn Tomas - - Sz - TSSz - 89.PP - 8.K - Rudki - 1887 - N - 168 - 28.04.1915 -

    Marko Michael - - Sz - 45.PP - 10.K - Hoszany - 1888 - N - 370 - 3.02.1916 -

    Maryniak Nikolaus - - Ka - 89.PP - 3.K - Kupnowice S. - 1890 - N - 144 - 19.03.1915 -

    Maryniak Peter - - SzR - 89.PP - 12.K - Błozew Dolna - 1882 - N - 146 - 22.03.1915 - Tomsk

    Matuda Wasyl - - SzR - 87.PP - 7.K - Czajkowice - 1897 - R - 558 - 23.04.1917 - Przeniesiony z 89.PP

    Matwyczek Georg - - Sz - 10.PPOK - 4.K - Wańkowice - 1890 - R - 64 - 19.11.1914 -

    Maziak Anton - - Sz - 89.PP - 12.K - Chłopy - 1890 - N - 146 - 22.03.1915 - Bijsk, g.Tomsk

    Maziak Franz - - Sie - 90.PP - 12.K - Andryanów( Andryana) - 1884 - R - E 8 - 12.02.1915 -

    Maziak Tomas - - SzR - 89.PP - 3.KR - Chłopy - 1883 - N - 435 - 27.06.1916 - Molga, g.Jarosław

    Maziej Laurenz - - Sz - 17.PPOK - 12.K - Tuligłowy - 1892 - R - 560 - 24.04.1917 -

    Mazur Gregor - - Sz - 89.PP - 8.K - Porzecze - 1892 - P - 144 - 19.03.1915 - Poległ między 17-30.11.1914

    Mazur Irmij - - Sz - 89.PP - 16.K - Porzecze - 1887 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Mazur Kasimir - - SzR - 4.BSP - 1.K - Chłopy - 1897 - N - 550 - 7.04.1917 -

    Mazur Michael - - SSz- TKa - 89.PP - 10.K - Koniuszki K. - 1888 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Mazur Michael - - SzR - 10.PP - 3.K - Pohorce - 1895 - P - 552 - 11.04.1917 - Poległ 15.02.1917

    Mazur Peter syn Franza - - Sz - 34.PP(L) - 5.K - Czajkowice - 1874 - P - 133 - 25.02.1915 - Uzupełnienie do listy strat nr 56

    Mazur Peter syn Michaela - - Sz - 34.PP(L) - 5.K - Czajkowice - 1874 - P - 133 - 25.02.1915 - Uzupełnienie do listy strat nr 56

    Mazur Stefan - - Sz - 77.PP - 6.K - Porzecze - 1891 - R - 148 - 24.03.1915 -

    Mazurkiewicz Josef - - Sz - 34.PP(L) - 5.K - Podhajczyki - 1875 - R - 133 - 25.02.1915 - Uzupełnienie do listy strat nr 56

    Meleszko Theodor - - SzR - 89.PP - 4.K - Woszczańce - 1894 - R - 223 - 29.07.1915 -

    Melnyk Fedko - - Sz - 17.PPOK - 8.K - Rudki - 1877 - R - 435 - 27.06.1916 -

    Melnyk Gregor - - Sz - 89.PP - 7.K - Hodwisznia - 1890 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Menkes Abraham - - Sz - 18.BSP - bd - Komarno - 1892 - N - 421 - 16.05.1916 - Ochańsk, g. Perm

    Menkes Jakob - - Sz - 89.PP - 1.KM - Komarno - 1887 - N - 168 - 28.04.1915 -

    Metiuk Jakob - - Sz - 89.PP - 11.K - Szołomienice - 1888 - N - 379 - 19.02.1916 - Pietropawłowsk, o. Akmolińsk

    Metiuk Simon - - Sz - 11.PP ( L) - 15.K - Szołomienice - 1894 - P - 435 - 27.06.1916 - Poległ 15.05.1916

    Metzger Israel - - Sz - 11.PP(L) - II.OKM - Komarno - 1893 - R - 537 - 15.03.1917 -

    Michalenicz Wasyl - - Sz - 34.PP(L) - 2.K - Burcze - 1878 - R - 56 - 13.11.1914 - Prawdopodobnie Michalewicz

    Michalewicz Stefan - - SzR - 89.PP - 14.K - Burcze - 1886 - N - 435 - 27.06.1916 - Balachna, g. Niżnyj Nowogród

    Michulka Adalbert - - Sz - 89.PP - 2.K - Chłopy - 1889 - P - 223 - 29.07.1915 - Poległ między 1-12.05.1915

    Michulka Johann - - Sz - 89.PP - Sztab - Buczały - 1894 - R - 424 - 25.05.1916 -

    Michulka Matthäus - - Pl - 34.PP(L) - bd - Chłopy - 1877 - N - 160 - 14.04.1915 -

    Mielnik Johann - - SSz - 89.PP - 14.K - Beńkowa Wisznia - 1890 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Mielnik Johann - - SSz- TKa - 89.PP - 14.KR - Beńkowa Wisznia - 1890 - N - 424 - 25.05.1916 - Bogolubowskoje, powiat Omsk, o.Akmolińsk

    Mielnik Stefan - - Sz - 34.PP(L) - 3.K - Hodwisznia - 1880 - R - 133 - 25.02.1915 - Uzupełnienie do listy strat nr 56

    Mieskalo Paul - - SzR - 4.BSP - 4.K - Hoszany - 1896 - N - 550 - 7.04.1917 -

    Mihulka Marzin - - Sz - 89.PP - 11.K - Buczały - 1893 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Mihułka Johann - - SzR - 34.PPOK - 8.K - Andryanów - 1881 - N - 361 - 19.01.1916 - Barnauł, g.Tomsk

    Mikrut Michael - - SzR - 89.PP - BR - Laszki Z. - 1889 - N - 379 - 19.02.1916 - Penza

    Mikulka Kasimir - - Sz - 25.PP(L) - 1.K - Buczały - 1880 - R - 420 - 12.05.1916 -

    Misiag Johann - - Ka - 89.PP - 14.K - Komarno - 1891 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Misiewicz Franz - - Sz - 98.PP - 15.K - Milczyce - 1891 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Misiewicz Johann - - Sz - 34.PPOK - 5.K - Milczyce - 1875 - P - 133 - 25.02.1915 - Uzupełnienie do listy strat nr 56

    Miskało Michael - - SzR - 89.PP - 2.K - Hoszany - 1889 - R - 558 - 23.04.1917 -

    Miśka Ilko - - SzR - 18.PPOK - 2.KR - Chłopczyce - 1896 - P - 539 - 10.03.1917 - Poległ 31.07.1916

    Misków Anton - - Sz - 10. DAK - 1.B - Burcze( Borki) - 1888 - R - 307 - 5.11.1915 -

    Miziniak Josef - - KaR - 89.PP - 16.K - Tuligłowy( Taligborj) - 1889 - N - 146 - 22.03.1915 - Bijsk, g. Tomsk

    Moczurad Nikolaus - - Sz - 89.PP - 8.K - Rudki - 1890 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Moroz Wasil - - Sz - 1.PPOK - 3.K - Laski Z. - 1894 - N - 384 - 29.02.1916 -

    Mosni Nikolaj - - Sz - 19.PP(L) - bd - Susułów (Smołów) - 1874 - N - 427 - 3.06.1916 - Czernyj Jar, g.Astrachań

    Mospan Franz - - KaR - 89.PP - BR - Tuligłowy - 1882 - N - 379 - 19.02.1916 - Nowomikołajewsk, Wojenne miasto

    Mospan Franz - - SzR - 89.PP - BR - Koniuszki T. - 1888 - N - 379 - 19.02.1916 - Bierezowka, o. Zabajkalski

    Mospan Matias - - SzR - 34.PPOK - 3.KR - Tuligłowy - 1884 - N - 427 - 3.06.1916 -

    Mospan Nikolaus - - SzR - 89.PP - 4.KR - Koniuszki - 1894 - N - 424 - 25.05.1916 -

    Mospan Paul - - Sz - 45.PP - 3.K - Tuligłowy - 1892 - N - 370 - 3.02.1916 -

    Motyl Gregor - - Sz - 28.PAP - 4.B - Dołobów( Dołobór) - 1890 - R i N - 343 - 27.12.1915 - Aszchabad, o. Zakaspijski

    Motyl Gregor - - Sz - 28.PAP - bd - Dołobów - bd - R i N - 350 - 5.01.1916 - Aszchabad, o.Zakaspijski.

    Mozol Peter - - Ka - 34.PP(L) - 10.K - Rumno - 1885 - P - 128 - 17.02.1915 - Uzupełnienie do listy strat nr 74

    Mozol Stefan - - Sz - 34.PPOK - 6.K - Rumno - 1873 - R - 133 - 25.2.1915 - Uzupełnienie do listy strat nr 56

    Mozołyk Michael - - SzR - 34.PPOK - 3.KR - Rumno - 1887 - N - 361 - 19.01.1916 - Czembar, g.Penza

    Mucen Josef - - Sz - 89.PP - 6.K - Koniuszki K. - 1890 - N - 435 - 27.06.1916 -

    Mucyn Michael - - Sz - 89.PP - bd - Koniuszki T. - 1893 - R - 168 - 28.04.1915 - Kompania porucznika Lusina

    Mucyn Michael - - Sz - 89.PP - BR - Koniuszki T. - 1893 - N - 379 - 19.02.1916 - Jarańsk, g.Wiatka

    Mucyn Michael - - KaR - 34.PPOK - 11.K - Koniuszki K. - 1885 - N - 361 - 19.01.1916 - Ufa

    Müller Johann - - SSzR - 89.PP - 4.KR - Kupnowice - 1894 - R i N - 424 - 25.05.1916 - Moskwa, SE nr 15

    Mundur Johann - - SzR - 89.PP - 3.K - Czajkowice - 1881 - N - 435 - 27.06.1916 -

    Münz Rubin - - Sz - 89.PP - 3.K - Komarno - 1892 - R - 300 - 25.10.1915 -

    Musiejowski Josef - - SzR - 14.BSP - 1.K - Chłopczyce - 1897 - R - 552 - 11.04.1917 -

    Muszyński Michael - - bd - 4.BSP - 4.K - Rudki - brak - P - 60 - 17.11.1914 -

    Mutenka Nikolaus - - Sz - 34.PPOK - bd - Tatarynów - brak - R - 133 - 25.02.1915 - Uzupełnienie do listy strat nr 54

    Muzika Johann - - Sz - 98.PP - 3.K - Dubaniowice - 1890 - R - 374 - 9.02.1916 -

    Muzyczka Gregor - - Sz - 18.PPOK - 10.K - Uherce W. (Ustrańce) - 1893 - R - 130 - 20.02.1915 -

    Muzyczka Gregor - - Sz - 89.PP - 6.K - Hoszany - 1890 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Muzyczka Ignatz - - SSz - 89.PP - 2.K - Koropuż - 1889 - R - 300 - 25.10.1915 -

    Muzyczka Teodor - - Sz - 89.PP - 8.K - Woszczańce - 1892 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Muzyka Gregor - - Sz- TSSz - 89.PP - 4.K - Hoszany - 1890 - N - 379 - 19.02.1916 - Lebiedin, g. Tambow

    Muzyka Gregor - - SzR - 89.PP - 15.K - Dubaniowice - 1886 - N - 435 - 27.06.1916 - Lebiedin, g.Tambow

    Muzyka Simon - - Sz - 10.PP - 7.K - Susułów - 1893 - R - 563 - 30.04.1917 - Syn Johanna i Marie

    Muzyka Stefan - - Sz - 89.PP - 4.K - Hoszany - 1891 - N - 424 - 25.05.1916 - Buinsk, g.Simbirsk

    Mużyka Anton - - Sz - 17.PPOK - 3.K - Chłopy - 1884 - R - 386 - 4.03.1916 -

    Mydlak Johann - - SzR - 89.PP - BR - Wańkowice - 1888 - N - 379 - 19.02.1916 - Olginskoje, g. Tomsk

    Mykitka Ignatz - - SzR - 34.PPOK - 3.K - Jakimczyce - 1889 - R - 128 - 17.02.1915 - Uzupełnienie do listy strat nr 74

    Myszka Michael - - SzR - PK - bd - Beńkowa Wisznia - 1883 - N - 420 - 12.05.1916 - Twierdza Przemyśl

    - - - - - - - - - - Merw, o.Zakaspijski

    Mytnik Johann - - Sz - 4.PPOK - 4.K - Dołobów - 1880 - R - 539 - 10.03.1917 -

    Mytnik Nikolaus - - Ka - 34.PPOK - 11.K - Nowosiółki G. - 1891 - N - 427 - 3.06.1916 -

    Nadler Ascher - - Sz - 89.PP - 6.K - Kościelniki( Koszielniki) - 1887 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Nadolny Theodor - - SzR - 34.PPOK - 9.K - Czajkowice - 1885 - N - 361 - 19.01.1916 - Barnauł, g.Tomsk

    Nahajski Johann - - SzR - 34.PPOK - 1.K - Kanafosty - 1896 - P - 558 - 23.04.1917 - Poległ 27.08.1916

    Najda Ignatz - - SzR - 34.PPOK - 3.KR - Rumno - 1885 - N - 361 - 19.01.1916 - Uzupełnienie na liście 427 z 3.06.1916

    - - - - - - - - - - Nowomikołajewsk g.Tomsk

    Nakonieczny Johann - - Sz - 77.PP - 7.K - Dubaniowice - 1890 - N - 126 - 15.02.1915 -

    Nestorak Johann - - SzR - 34.PPOK - 11.K - Kołbajowice - 1887 - N - 427 - 3.06.1916 -

    Nestorak Michael - - SzR - 4.BSP - 3.K - Hoszany - 1894 - R - 550 - 7.04.1917 -

    Nikolak Nikolaus - - Sz - 34.PP(L) - 7.K - Koropuż (Korapuz) - 1873 - R - 133 - 25.02.1915 - Uzupełnienie do listy strat nr 56

    Nowariwski Basil - - Sz - 89.PP - 8.K - Porzecze - 1878 - R - 300 - 25.10.1915 -

    Nowicki Jósef - - SzR - 89.PP - 5.KM - Komarno - 1886 - N - 424 - 25.05.1916 - Buinsk, g. Symbirsk

    Novicky Martin - - Sz - 11.PP(L) - 15.K - Buczały - 1890 - R - 435 - 27.06.1916 -

    Nykolak Peter - - SSz - 34.PP(L) - 7.K - Romanówka - 1879 - R - 133 - 25.02.1915 - Uzupełnienie do listy strat nr 56

    Nyrka Michael - - SzR- TKa - 89.PP - BR - Beńkowa Wisznia - 1883 - N - 379 - 19.02.1916 - Penza

    Nyrka Michael - - Sz - 89.PP - 1.KR - Beńkowa Wisznia - 1893 - N - 435 - 27.06.1916 - Boguczar, g.Woroneż

    Nyrka Vasyl - - SzR - 4.PUOK - SzwadR - Beńkowa Wisznia - bd - N - 422 - 18.05.1916 - Zwolniony z niewoli

    Ofner Hersch Beer - - Ka - 34.PPOK - 7.K - Komarno - 1891 - R i N - 427 - 3.06.1916 - Właściwie Umschwelf. Razdolnoje, o.Nadmorski

    Offner Majer - - SzR - 89.PP - 4.K - Komarno - 1898 - R - 558 - 23.04.1917 -

    Ogrodnik Bronislaus - - SzR- TSSz - 89.PP - 15.K - Tuligłowy - 1887 - N - 379 - 19.02.1916 -

    Ogrodnik Josef - - SSz - 89.PP - 1.K - Pohorce - 1890 - N - 379 - 19.02.1916 - Moskwa, SE nr 18

    Ogrodnyk Josef - - Ka - 89.PP - 11.K - Pohorce - 1890 - R - 168 - 28.04.1915 -

    Ojcowicz Josef - - SzR - 77.PP - 8.K - Koniuszki S. - 1884 - N - 422 - 18.05.1916 - Semipałatyńsk

    Onuszczak Wasil - - SzR - 4.BSP - 4.K - Laszki Z. - 1895 - R - 550 - 7.04.1917 -

    Onyszczak Johann - - Sz - 89.PP - 8.K - Laszki Z. - 1891 - N - 168 - 28.04.1915 -

    Onyszczak Nikolaus - - SzR - 34.PPOK - 5.K - Kościelniki - 1887 - N - 361 - 19.01.1916 - Astrachań

    Onyszczak Peter - - Sz - 89.PP - 7.K - Kropielniki - 1891 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Onyśków Peter - - Sz - 89.PP - 14.K - Porzecze - 1888 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Opłacki Stefan - - Pl - 34.PPOK - 8.K - Milczyce - 1885 - N - 361 - 19.01.1916 - Nowomikołajewsk, g. Tomsk

    Owczar Andreas - - SzR - 89.PP - 3.K - Koniuszki T. - 1886 - R - 223 - 29.07.1915 -

    Pacaj Johann - - SzR - 89.PP - BR - Hodwisznia - 1883 - N - 379 - 19.02.1916 -

    Paczecha Demeter - - SzR - 4.BSP - 1.K - Chiszewice - 1894 - R - 550 - 7.04.1917 -

    Paluszek Johann - - Ka - 89.PP - 10.K - Buczały - 1886 - R - 56 - 13.11.1914 -

    Pałaszowany Anton - - Sz - 89.PP - 8.K - Rudki - 1889 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Pamiątko Johann - - PlR - 34.PPOK - BR - Koropuż - 1885 - N - 427 - 3.06.1916 - Penza

    Panas Johann - - SSz - 89.PP - OSp - Rumno - 1889 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Panas Wasyl - - SSzR - 14.BSP - KR - Rumno - 1884 - N - 420 - 12.05.1916 - Gut Zindler, powiat Słowianoserbsk, g.Jekatierinosław

    Panczyszyn Johann - - SzR - 1.PPOK - bd - Laszki Z. - 1882 - N - 562 - 28.04.1917 - Zadońsk, g.Woroneż

    Panczyszyn Nikolaus - - SzR - 89.PP - 8.K - Laszki Z. - 1888 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Panczyszyn Iwan - - Sz - 34.PP(L) - 5.K - Tatarynów( Tatagnów) - 1873 - R - 133 - 25.02.1915 - Uzupełnienie do listy strat nr 56

    Panczyszyn Johann - - Sz - 34.PPOK - bd - Laszki Z. - 1892 - N - 138 - 8.03.1915 -

    Panczyszyn Michael - - Sz - 37.PPOK - 4.K - Rumno - 1892 - R - 552 - 11.04.1917 -

    Paniatko Ignaz - - Ka - 89.PP - 10.K - Koropuż - 1889 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Panków Gregor - - Sz - 77.PP - 1.K - Mosty - 1884 - N - 126 - 15.02.1915 -

    Pańczyszyn Dymitr - - Sz - 89.PP - 9.K - Rumno - 1891 - N - 146 - 22.03.1915 - Barnauł

    Pańczyszyn Johann - - Sz - 89.PP - 3.K - Rumno - 1887 - N - 379 - 19.02.1916 - Przysiółek Nowy, o.Akmolińsk

    Pańczyszyn Johann - - SzR - 89.PP - 15.K - Rumno - 1882 - N - 424 - 25.05.1916 - Przysiółek Nowy, powiat Omsk, o.Akmolińsk

    Pańczyszyn Johann - - SzR - 34.PPOK - 3.KR - Rumno - 1892 - N - 427 - 3.06.1916 -

    Pańczyszyn Johann - - Sz - 89.PP - 15.K - Nowa Wieś - 1888 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Pańczyszyn Michael - - SSz - 89.PP - BR - Rumno - 1881 - N - 379 - 19.02.1916 - Przysiółek Nowy,

    - - - - - - - - - - o. Akmolińsk

    Pańczyszyn Peter - - SzR - 34.PPOK - 3.KR - Rumno - 1888 - N - 427 - 3.06.1916 - Ufa

    Pańków Nikolaus - - SzR - 89.PP - 3.K - Mosty - 1898 - R - 558 - 23.04.1917 -

    Papuga Peter - - SSz - 89.PP - 6.K - Chłopy - 1893 - N - 435 - 27.06.1916 - Obóz Czerniajew, okręg SyrDaria

    Partyka Thomas - - SSzR - 34.PPOK - 8.K - Komarno - 1886 - N - 427 - 3.06.1916 - Sarapul, SM

    Pasternak Josef - - Sz - 89.PP - 15.K - Małpa - 1891 - R - 56 - 13.11.1914 -

    Pastuch Johann - - Sz - 89.PP - 1.K - Beńkowa Wisznia - 1887 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Pastuch Josef - - Sz - 90.PP - 4.KR - Beńkowa Wisznia - 1893 - N - 439 - 11.07.1916 - Orłow, g.Wiatka

    Pasicki Jan - - PlR - 89.PP - 10.K - Czernichów - 1890 - N - 424 - 25.05.1916 - Molga, g.Jaroslaw

    Pater Josef - - SzR - 89.PP - bd - Chłopy - 1882 - R - 223 - 29.07.1915 -

    Pater Kasimir - - Sz - 89.PP - 3.OKM - Chłopy - 1890 - P - 144 - 19.03.1915 - Poległ między 31.10-6.11.1914

    Pater Ladislaus - - SzR- TSSz - 89.PP - 14.K - Rumno - 1888 - N - 424 - 25.05.1916 - Przysiółek Nowy, powiat Omsk, o. Akmolińsk

    Pater Laurenz, - - SzR - 14.BSP - 4.K - Buczały - 1894 - R - 552 - 11.04.1917 -

    Pater Matias - - Sz - 89.PP - 10.K - Buczały - 1890 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Pater Matias - - Sz - 10.PP - 7.K - Rumno - 1893 - R - 558 - 23.04.1917 - Syn Paula i Marii

    Pater Michael - - SzR - 89.PP - BR - Czułowice - 1881 - R i N - 435 - 27.06.1916 - Niżnyj Nowogród, SE nr 33

    Pater Paul - - Ka - 89.PP - Sztab - Rumno - 1883 - N - 379 - 19.02.1916 -

    Pater Stanislaus - - Sz - 10.PP - 3.KM - Rumno - 1881 - N - 364 - 25.01.1916 - Moskwa

    Paterucha Eustachius - - SzR - 77.PP - 15.K - Susułów - 1885 - R - 148 - 24.03.1915 -

    Pauk Johann - - SSz- TKa - 89.PP - 2.K - Brzęziec - 1883 - P - 144 - 19.03.1915 -

    Pawliszyn Ignaz - - SzR - 77.PP - 8.K - Chłopczyce - 1888 - N - 239 - 16.08.1915 -

    Pawliszyn Michael - - sz - 45.PP - 13.K - Nowa Wieś - 1890 - R i N - 370 - 3.02.1916 - Niżny Nowogród SE nr 32

    Pawlów Johann - - Sz - 34.PP(L) - 3.K - Beńkowa Wisznia - 1879 - R - 133 - 25.02.1915 - Uzupełnienie do listy strat nr 56

    Pawroznik Peter - - SzR - 77.PP - 11.K - Hołodówka - 1885 - R - 27 - 15.10.1914 -

    Paziak Jakob - - Sz - 10.PP - 12.K - Podzwierzyniec - 1883 - R - E 8 - 12.02.1915 -

    Pelech Oleksa - - SzR - 89.PP - 4.KR - Koniuszki T. - 1894 - N - 435 - 27.06.1916 -

    Pelech Trofim - - SzR - 89.PP - 4.KR - Koniuszki T. - 1894 - N - 435 - 27.06.1916 -

    Pelensky Stefan - - Sz - 25.PP(L) - 5.K - Komarno - 1896 - R - 424 - 25.05.1916 -

    Pełeński Aleksander - - SzR - 4.BSP - 2.K - Komarno - 1897 - N - 550 - 7.04.1917 -

    Pełeński Josef - - SzR - 9.PP - 8.K - Komarno - 1874 - R - 560 - 24.04.1917 -

    Petryczka Andreas - - SzR - 89.PP - 8.K - Dubaniowice - 1884 - N - 219 - 24.07.1915 - Penza

    Petryczka Basil - - Sz - 77.PP - 14.K - Dubaniowice - 1888 - R - 148 - 24.03.1915 -

    Petryk Johann - - Sz - 77.PP - 1.K - Mosty - 1892 - N - 126 - 15.02.1915 -

    Petryk Theodor - - Sz - 25.PP(L) - 2.K - Rudki - 1893 - R - 420 - 12.05.1916 -

    Petryszyn Johann - - Sz - 89.PP - 1.KR - Porzecze - 1892 - N - 424 - 25.05.1916 - Orzeł

    Petryszyn Michael - - Sz - 10.PP - 12.K - Porzecze - 1894 - R - 563 - 30.04.1917 - Syn Gabriela i Katherine

    Pfeffer Elias Leiser - - Sz - 89.PP - 1.KR - Nihowice - 1892 - N - 435 - 27.06.1916 - właściwie Schntz lub Schutz ?

    Piątkowski Michael - - Sz - 10.PP - OKM - Rudki - 1896 - R - 563 - 30.04.1917 -

    Piciura Elias - - Sz - 34.PPOK - bd - Kupnowice S. - 1894 - N - 138 - 8.03.1915 -

    Piciura Josef - - SzR - 34.PPOK - 9.K - Kupnowice S. - 1888 - N - 361 - 19.01.1916 - Bijsk, g.Tomsk

    Piech Laurenz - - SSz - 89.PP - 14.K - Tuligłowy - 1891 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Piech Simon - - SzR - 89.PP - 4.KR - Susułów - 1886 - N - 435 - 27.06.1916 - Czermuchow, g. Tobolsk, Militarny Okręg Omsk

    Pieluszczyk Stanislaus - - SzR - 89.PP - 12.K - Dołobów - bd - R - 144 - 19.03.1915 -

    Pieluszkiewicz Johann - - Sz - 89.PP - 8.K - Dołobów - 1892 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Pienio Blasius - - SzR - 4.BSP - 1.K - Tuligłowy - 1896 - N - 550 - 7.04.1917 -

    Piotrowski Michael - - Sz - 16.PPOK - 10.K - Chłopczyce - 1875 - P - 428 - 5.06.1916 - Poległ 1.05.1916

    Piotrów Tomas - - SSz- TKa - 89.PP - 10.K - Komarno - 1890 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Piotruski Wenzel - - Sz - 1.PPOK - 11.K - Chłopczyce - 1876 - P - 364 - 25.01.1916 - Poległ w grudniu 1915

    Pietruszczak Johann - - Sz - 89.PP - 2.KM - Dołobów - 1892 - P - 144 - 19.03.1915 - Nazwisko częściowo zamazane. Poległ 3.01.1915

    Piluszczak Gregor - - Sz - 17.PPOK - 5.K - Rudki - 1896 - P - 558 - 23.04.1917 - Poległ 13.12.1916

    Piskor Johann - - SzR - 34.PPOK - 3.KR - Hoszany - 1880 - N - 361 - 19.01.1916 - Astrachań

    Piskorz Anton - - SzR - 34.PPOK - 3.KR - Chłopy( Chełopy) - 1879 - R i N - 427 - 3.06.1916 - Kursk, SE nr 77

    Piskurski Johann - - SSzR - 89.PP - 2.K - Rudki - 1887 - P - 144 - 19.03.1915 -

    Piskurski Josef - - Sz - 25.PP(L) - 1.K - Rudki - 1896 - R - 420 - 12.05.1916 -

    Pitus Johann - - Sz - 34.PPOK - bd - Wańkowice - 1890 - R - 138 - 8.03.1915 -

    Pjejak Johann - - SzR - 37.PPOK - 5.K - Podolce - 1883 - R - 543 - 27.03.1917 -

    Płotycia Fedko - - Sz - 89.PP - 10.K - Dubaniowice - 1891 - N - 379 - 19.02.1916 - Penza

    Płotycia Paul - - SzR - 89.PP - BR - Dubaniowice - 1884 - N - 435 - 27.06.1916 - Orzeł

    Pochodzaj Dymitr - - SzR - 89.PP - 2.KR - Wistowice( Wisłowice) - 1894 - N - 435 - 27.06.1916 - Orzeł

    Podibka Elias - - SzR - 34.PPOK - 3.KR - Rumno - 1884 - N - 361 - 19.01.1916 - Czembar, g. Penza

    Podibka Georg - - Sz - 17.PPOK - Sztab - Rumno - bd - R - 558 - 23.04.1917 -

    Podgórski Johann - - SSz - 34.PP(L) - bd - Czajkowice - 1877 - N - 160 - 14.04.1915 -

    Podoba Johann - - SzR - 34.PPOK - 3.KR - Łowczyce - 1889 - N - 361 - 19.01.1916 - Bogotoł, powiat Mariinsk,

    - - - - - - - - - - g.Tomsk

    Podoba Michael - - Sz - 89.PP - 9.K - Rumno - 1888 - R - 343 - 27.12.1915 -

    Podopka Michael - - Sz - 89.PP - 2.K - Rumno - 1888 - P - 144 - 19.03.1915 -

    Podulka Josef - - Sz - 89.PP - 15.K - Jaremków - 1890 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Pogarzelec Johann - - SzR - 89.PP - 5.K - Czernichów (Czernochów) - 1881 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Polulich Michael - - Sz - 10.PP - 3.KM - Hoszany - 1886 - N - 364 - 25.01.1916 -

    Polulich Michael - - KaR - 77.PP - 3.K - Woszczańce - 1888 - N - 379 - 19.02.1916 - Syn Andreasa. Nowomikołajewsk, g.Tomsk

    Pomarzyk Peter - - Sz - 34.PP(L) - 7.K - Uherce W. - 1874 - P - 133 - 25.02.1915 - Uzupełnienie do listy strat nr 56

    Pomaziak Peter - - SzR - 89.PP - 10.K - Uherce W. - 1887 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Pop Stanislaus - - SSzR - 77.PP - 4.BR - Pohorce - 1884 - R - 552 - 11.04.1917 -

    Poperek, imienia brak - - Sz - 89.PP - OSp - Mosty - 1890 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Popiel Johann - - SzR - 89.PP - 5.K - Czajkowice - 1883 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Popiel Johann - - SzR - 89.PP - 5.K - Horożanna W. - 1883 - N - 379 - 19.02.1916 -

    Popiel Michael - - Sz - 89.PP - 6.K - Czajkowice - 1881 - R - 168 - 28.04.1915 -

    Popiel Simon - - SSz - 13.BSP - bd - Czajkowice - bd - R - 113 - 25.01.1915 - Ranny w listopadzie 1914

    Popko Johann - - Sz - 89.PP - 8.K - Chiszewice( Hoczowice) - 1886 - N - 168 - 28.04.1915 -

    Popowicz Johann - - SzR - 89.PP - 8.K - Burcze - 1883 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Popowicz Josef - - SzR - 4.BSP - 1.K - Katarynice - 1897 - R - 550 - 7.04.1917 -

    Popowicz Nikolans - - Sz - 33.PPOK - 8.K - Czułowice - 1875 - R - 544 - 29.03.1917 -

    Posiewnicz Basil - - SzR - 89.PP - BR - Woszczańce - 1883 - N - 379 - 19.02.1916 - Dergaczi, g.Samara

    Powieziuk Peter - - Sz - 77.PP - 10.K - Hołodówka - 1885 - N - 126 - 15.02.1915 -

    Predywas Stefan - - Ka - 89.PP - 4/V.KM - Kupnowice S. - 1887 - R - 168 - 28.04.1915 -

    Procko Peter - - SzR - 89.PP - 7.K - Wańkowice - 1886 - N - 392 - 15.03.1916 -

    Procyszyn Johann - - SzR - 77.PP - 4.K - Jatwięgi - 1887 - N - 444 - 22.07.1916 -

    Procyszyn Johann - - Sz. - 77.PP - 9.K - Jatwięgi( Jatwegi) - 1887 - N - 126 - 15.02.1915 -

    Procyszyn Ludwik - - Sz- TSSz - 89.PP - 2.K - Jatwięgi - 1886 - P - 144 - 19.03.1915 -

    Proć Johann - - Sz- TSSz - 89.PP - 12.K - Koniuszki - 1889 - R - 300 - 25.10.1915 -

    Proć Johann - - SzR - 89.PP - 4.KR - Koniuszki - 1889 - N - 435 - 27.06.1916 - Michajłow, g.Riazań

    Proć Johann - - SzR - 14.BSP - 4.K - Nowosiółki G. - 1897 - P - 552 - 11.04.1917 - Poległ 21.08.1916

    Proć Panko - - SzR - 14.BSP - 4.K - Nowosiółki - 1895 - R - 552 - 11.04.1917 -

    Prodywas Stefan - - Pl - 89.PP - 7.K - Kupnowice S - 1887 - R - 343 - 27.12.1915 -

    Pruchnicki Gregor - - SSzR - 4.BSP - 1.KM - Komarno - 1887 - R - 152 - 30.03.1915 -

    Prusak Basil - - Sz - 45.PP - 4.K - Rumno - 1892 - N - 127 - 16.02.1915 - Perejesław, g.Włodzimierz

    Pryszlak Mykyta - - SzR - 89.PP - 8.K - Nowosiołki O. - 1883 - N - 435 - 27.06.1916 - Kijów

    Przyszlak Adam - - SzR - 14.BSP - 3.K - Buczały - 1893 - R - 552 - 11.04.1917 -

    Pundiak Theodor - - Sz - 89.PP - 4.K - Laszki - 1881 - R - 56 - 13.11.1914 -

    Pundiak Theodor - - SzR - 89.PP - 10.K - Laszki Z. - 1880 - R - 442 - 18.07.1916 -

    Pundig Peter - - SSz - 34.PP(L) - bd - Laszki Z. - 1879 - N - 160 - 14.04.1915 -

    Ragan Kasimir - - SzR - 14.BSP - 4.K - Podhajczyki - 1875 - R - 552 - 11.04.1917 -

    Rasiak Theodor - - SzR - 18.PPOK - bd - Podzwierzyniec - 1876 - R - 539 - 10.03.1917 -

    Rataj Johann - - Sz - 10.PPOK - 1.KR - Chłopy - bd - N - 380 - 22.02.1916 - Przysiołek Prześniowski, o.Akmolińsk

    Rawałko Stanislaus - - Sz.R - 89.PP - 9.K - Nowa Wieś - 1886 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Rebmann Georg - - SzR - 89.PP - 10.K - Kupnowice N. - 1886 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Rej Peter - - SzR - 6.PAF - 4.K - Kościelniki - 1891 - N - 437 - 4.07.1916 - Włochy

    Repetyło Johann - - SzR - 89.PP - 2.KR - Koniuszki K. - 1888 - N - E 8 - 12.02.1915 - Skierowany do14. Komp.Polowej.

    - - - - - - - - - - Pawłodar,o. Semipałatyński

    Reż Johann - - Sz - 10.PA - 2.B - Powerchow - 1890 - R - 422 - 18.05.1916 - Konny artylerzysta

    Roch Michael - - SzR - 14.BSP - 2.K - Andryanów - 1897 - P - 552 - 11.04.1917 - Poległ 19.08.1916

    Roczniak Michael - - Ka - 89.PP - 1.K - Chiszewice - 1889 - P - 144 - 19.03.1915 - Poległ między 28.10.-2.11.1914

    Rogucki Josef - - ChR - 87.PP - 16.K - Kupnowice(Kupnowytschi) - 1893 - P - 371 - 4.02.1916 - Poległ miedzy 6-9.12.1915

    Romaniak Johann, - - Pl - 77.PP - 3.K - Nowosiółki - 1885 - N - 126 - 15.02.1915 - W oryginale Romainak

    Romaniak Johann - - Ka- TPl - 77.PP - 14.K - Nowosiółki G. - 1884 - R - 148 - 24.03.1915 -

    Romaniak Josef - - SzR - 89.PP - BR - Nowosiółki G. - 1891 - R i N - 379 - 19.02.1916 - Kursk, SE nr 77

    Romaniak Nikolaus - - SzR - 77.PP - 14.K - Rozdziałowice - 1888 - N - 429 - 7.06.1916 -

    Romaniak Peter - - Sz - 89.PP - 11.K - Nowosiółki G - 1887 - P - 144 - 19.03.1915 -

    Romaniszyn Stanislaus - - Sz - 17.PPOK - 7.K - Brzęziec - 1893 - R - 392 - 15.03.1916 -

    Romanów Michael - - Sz - 34.PP(L) - bd - Knihynice - 1879 - N - 160 - 14.04.1915 -

    Romanyn Demeter - - Sz - 89.PP - 2.KR - Nowa Wieś - 1892 - N - 435 - 27.06.1916 - Aschabad, o. Zakaspijski

    Rosyk Johann - - Sz. - 89.PP - 2.K - Tatarynów - 1888 - P - 144 - 19.03.1915 -

    Rozkrut Josef - - Pl - 89.PP. - 16.K - Podhajczyki - 1889 - R - 56 - 13.11.1914 -

    Rubacha Anton - - bd - 34.PPOK - bd - Chłopy - 1893 - P - 100 - 12.01.1915 -

    Rubacha Basil - - Sz - 10.PP - 3.KM - Brzęziec - 1883 - N - 364 - 25.01.1916 - Astrachań

    Rubacha Michael - - Sz - 89.PP - 6.K - Chłopy - 1891 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Rubacha Michael - - Sz - 89.PP - 6.K - Chłopy - 1891 - N - 379 - 19.02.1916 - Irbit, g.Perm

    Rubacha Stanislaus - - SzR - 89.PP - 12.K - Buczały - 1887 - P - 433 - 21.06.1916 - Poległ 18.12.1914

    Rudkiewicz Johann - - Sz - 34.PP(L) - 7.K - Tuligłowy - 1875 - R - 133 - 25.02.1915 - Uzupełnienie do listy strat nr 56

    Ruszala Josef - - SieSz - 77.PP - 3.K - Rudki - 1888 - R - 143 - 17.03.1915 -

    Rychliński Jan - - Sz - 34.PP(L) - 8.K - Kanafosty - 1873 - N - 127 - 16.02.1915 -

    Rychliński Nikolaus - - Sz-TSSz - 89.PP - 13.K - Kanafosty - 1891 - N - 379 - 19.02.1916 -

    Rygol Teodor - - Sz - 89.PP - 9.K - Horożanna W. - 1881 - P - 168 - 28.04.1915 - Poległ 28.12.1914

    Rzepecki Adam - - Sz - 18.PPOK - 4.KR - Beńkowa Wisznia - 1882 - N - 431 - 15.06.1916 - Straznik koni.Kromy, g. Orzeł

    Rzęsaj lub Szesaj Tomas - - Sz - 34.PP(L) - 5.K - Tuligłowy - 1876 - R - 133 - 25.02.1915 - Uzupełnienie do listy strat nr 56

    Sadowski Jan - - Sz - 4.BSP - 4.K - Chłopy - 1893 - N - 350 - 5.01.1916 - Aschabad, o.Zakaspijski

    Sadowski Johann - - Sz - 4.BSP - 4.K - Rudki - 1893 - N - 424 - 25.05.1916 - Kijów

    Salamacha Demeter - - Sz - 34.PP(L) - 6.K - Wistowice - 1874 - R - 133 - 25.02.1915 - Uzupełnienie do listy strat nr 56

    Salamacha Dmeter - - Sz - 34.PP(L) - bd - Beńkowa Wisznia - 1875 - N - 160 - 14.04.1915 - Uzupełnienie do listy strat nr 56

    Salamacha Gregor - - Sz - 89.PP - 11.K - Wistowice( Wistoziec) - 1883 - R - 56 - 13.11.1914 -

    Salianyk Iwan - - SzR - 4.BSP - 2.K - Kołbajowice - 1872 - R - 550 - 7.04.1917 -

    Salo Josef - - Sz - 1.UPS - bd - Kropielniki(Kropywnyki) - 1895 - R - 420 - 12.05.1916 -

    Salo Simeon - - SzR - 77.PP - 16.K - Kościelniki - 1884 - P - 148 - 24.03.1915 - Poległ 7.11.1914

    Salocka Adam - - Sz - 89.PP - 1.K - Jatwięgi - 1884 - P - 144 - 19.03.1915 - Poległ między 28.10.-2.11.1914

    Sałahan Basil - - SzR - 89.PP - 3.K - Czułowice - 1886 - N i R - 144 - 19.03.1915 - Moskwa, SE nr 10

    Sałocha Adam - - SzR - 89.PP - 1.K - Beńkowa Wisznia - 1881 - N - 146 - 22.03.1915 - Orenburg

    Samardak Elias - - SzR - 34.PPOK - 5.K - Wańkowice - 1887 - N - 361 - 19.01.1916 - Astrachań

    Samardak Johann - - Sz - 89.PP - 7.K - Wańkowice - 1893 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Sarabacha Nikolaus - - Sz - 77.PP - 7.K - Zagórze - 1887 - R - 43 - 2.11.1914 -

    Sarabacha Nikolaus - - Sz - 89.PP - 9.K - Zagórze - 1891 - N - 435 - 27.06.1916 - Jurjewiec, g.Kostroma

    Sawicki Johann - - Sz - 4.PUOK - 4. SzwadR - Michalewice - 1888 - N - 314 - 13.11.1915 - Miednuszeńsk, o.Akomolińsk

    Sawicki Josef - - Ka - 34.PP(L) - 3.K - Kołbajowice - 1881 - R - 133 - 25.02.1915 - Uzupełnienie do listy strat nr 56

    Sawiuk Michael - - Sz - 10.PP - 16.K - Romanówka - 1885 - R - 444 - 22.07.1916 - Syn Fedko i Marie

    Sawracki Johann - - SzR - 4.BSP - 3.K - Koropuż - 1894 - R - 550 - 7.04.1917 -

    Sawruk Gregor - - Sz - 77.PP - 15.K - Romanówka - 1888 - R - 148 - 24.03.1915 -

    Sawruk Johann - - SzR - 89.PP - 13.K - Romanówka - 1884 - N - 435 - 27.06.1916 - Dżygit Jar, o. Zakaspijski

    Sawruk Theodor - - Sz - 89.PP - 1.KR - Podhajczyki - 1893 - N - 424 - 25.05.1916 -

    Sawrun Josef, syn Petera i Marie - - Sz - 10.PP - 12.K - Czernichów - 1895 - R - 563 - 30.04.1917 -

    Sawrun Nikolaus - - SzR - 89.PP - BR - Czernichów - 1880 - N - 435 - 27.06.1916 - Jurjewiec, g.Kostroma

    - - - - - - - - - -

    Schankweiler Rudolf - - Sz - 161.BP( L) - 3.K - Horożanna W. - 1896 - R - 531 - 2.03.1917 -

    Schirant Mikolaj - - Sz - 34.PP(L) - bd - Kanafosty - 1878 - N - 160 - 14.04.1915 -

    Schläger, właściwie Benes Orias - - SzR - 89.PP - 1.K - Komarno - 1887 - P - 56 - 13.11.1914 -

    Schreiber Israel - - SzR - 14.BSP - 1.K - Komarno - 1892 - R - 552 - 11.04.1917 -

    Schreiber właściwie Koch Sender - - Sz - 89.PP - 13.K - Rudki - 1886 - N - 379 - 19.02.1916 - Penza

    Schreiber Sender - - SzR - 89.PP - 4.KR - Komarno - 1886 - N - 424 - 25.05.1916 - Pieszczanka, o. Zabajkalski

    Schwarz Hersz - - SSzR - 34.PPOK - 11.K - Andryanów - 1884 - N - 361 - 19.01.1916 - Spassk, o.Nadmorski

    Sech Johann - - SzR - 89.PP - 1.K - Powerchów - 1884 - P - 223 - 29.07.1915 - Poległ między 1-12.05.1915

    Sech Mykista - - SzR - 89.PP - 10.K - Terszaków - 1888 - P - 144 - 19.03.1915 - Nazwisko zamazane, może być Seeh?Poległ miedzy 18-28.12.1914

    Semczyszyn Michael - - SzR - 4.BSP - 1.K - Nihowice - 1894 - N - 550 - 7.04.1917 -

    Semegen Karp - - SzR - 19.PPOK - bd - Buczały - 1888 - P - 555 - 17.04.1917 - Poległ 6.06.1915

    Semyk Johann - - Sz - 89.PP - 1.KR - Koniuszki S. - 1892 - N - 379 - 19.02.1916 -

    Senczyszyn Andreas - - SzR - 89.PP - 2.K - Kołodruby - 1889 - P - 144 - 19.03.1915 -

    Senczyszyn Gregor - - Sz - 89.PP - 14.K - Ryczychów - 1889 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Senek Georg - - SzR - 89.PP - 8.K - Kołodruby - 1888 - N - 144 - 19.03.1915 -

    Seniów Dymitr - - Sz - 6.PU - SzwadR - Horożanna W. - 1892 - N - 350 - 5.01.1916 - Kizył- Arwat, o.Zakaspijski

    Seniuta Zenon - - Sz - 1.UPS - bd - Komarno - 1894 - R - 420 - 12.05.1916 -

    Seniw Michael - - SzR - 34.PPOK - 3.KR - Horożana W. - 1884 - R i N - 361 - 19.01.1916 - Woroneż, SE nr 62

    Senyela Nikolaus - - SzR - 89.PP - BR - Susułów - 1885 - N - 435 - 27.06.1916 -

    Senyszyn Michael - - Sz - 34.PPOK - 10.K - Nowa Wieś - 1888 - N - 427 - 3.06.1916 - Ordynans. Tomsk

    Senyszyn Peter - - Sz - 89.PP - 8.K - Tatarynow - 1887 - N - 168 - 28.04.1915 -

    Sierota Gregor - - Sz - 89.PP - 2.KR - Hoszany - 1888 - N - 424 - 25.05.1916 - Buinsk, g. Symbirsk

    Sierota Gregor - - SzR - 89.PP - 2.KR - Hoszany - 1888 - N - 435 - 27.06.1916 -

    Siwak Josef - - Sz - 45.DHP(L) - 2. B - Podhajczyki - 1891 - N - 156 - 8.04.1915 - Bijsk, g.Tomsk

    Siwak Michael - - Sz - 34.PP(L) - 7.K - Podhajczyki - 1875 - R - 133 - 25.02.1915 - Uzupełnienie do listy strat nr 56

    Siwak Michael - - SzR - 89.PP - 12.K - Podhajczyki( Podhojerki) - 1883 - N - 146 - 22.03.1915 - Bijsk, g.Tomsk

    Skiba Simon - - Sz - 89.PP - 1.KR - Hołodówka - 1893 - N - 379 - 19.02.1916 - Moskwa, SE nr 18

    Skoczylas Basil - - SzR - 89.PP - 6.K - Woszczańce - 1884 - N - 108 - 20.01.1915 - Pawłodar, o.Semipałatyński

    Skoczylas Basil - - Ka - 89.PP - 1.K - Woszczańce - 1889 - R - 300 - 25.10.1915 -

    Skoczylas Gregor - - Sz - 89.PP - 8.K - Woszczańce - 1889 - N - 424 - 25.05.1916 - Gajworon, g.Kursk

    Skoczylas Teodor - - SzR - 34.PPOK - 3.KR - Woszczańce - 1885 - N - 361 - 19.01.1916 - Uglicz, g.Jarosław

    Skowera Filip - - SzR - 89.PP - 1.KR - Koropuż - 1887 - N - 379 - 19.02.1916 - Urzum, g. Wiatka

    Skwirzyński Josef - - SzR - 34.PP(L) - bd - Michalewice(Michałowice) - 1872 - N - 160 - 14.04.1915 -

    Slokało lub Szakało Michael - - Sz - 34.PPOK - 10. K - Hoszany - 1888 - R - 128 - 17.02.1915 - Uzupełnienie do listy strat nr 74

    Sloninka Czajkowski Michael - - Sz - 89.PP - 9.K - Czajkowice - 1890 - R i N - 379 - 19.02.1916 - Moskwa, SE nr 18

    Slywka Stefan - - Sz - 25.PP (L) - 11.K - Kupnowice S. - 1885 - R - 430 - 9.06.1916 -

    Słabyk Johann - - SzR - 89.PP - 2.K - Kropielniki - 1890 - P - 392 - 15.03.1916 - Poległ miedzy 1-15.11.1915

    Słupski Johann - - SzR - 89.PP - OKM - Kościelniki - 1896 - R - 300 - 25.10.1915 -

    Smalec Adalbert - - SzR - 89.PP - 7.KM - Buczały - 1884 - N - 424 - 25.05.1916 - Tiumeń, g.Tobolsk

    Smalec Stanislaus - - SSz - 28.PAP - bd - Chłopy - 1879 - N - 156 - 8.04.1915 - Bijsk, g.Tomsk

    Smalec Timoteus - - Sz - 89.PP - 14.K - Buczały - 1888 - R - 168 - 28.04.1915 -

    Smalec Tomas - - SzR - 89.PP - II.OKM - Komarno - 1874 - R - 558 - 23.04.1917 -

    Smaliec Josef - - Ka- TPl - 34.PP(L) - bd - Komarno - 1872 - N - 160 - 14.04.1915 -

    Smertycha lub Smerlycha Peter - - SzR - 34.PPOK - 3.KR - Chłopy - 1888 - R - 128 - 17.02.1915 - Uzupełnienie do listy strat nr 74

    Smolski Johann - - SzR - 45.PP - bd - Brzęziec - 1873 - R - 437 - 4.07.1916 -

    Snocz Michael - - Sz - 89.PP - 15.K - Czajkowice - 1885 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Sofianyk Gregor - - Sz - 34.PP(L) - bd - Kołbajowice - 1879 - N - 160 - 14.04.1915 -

    Sokalski Andreas - - Sz - 10.PP - II.OKM - Małpa - 1893 - P - 563 - 30.04.1917 - Syn Johanna i Theresie. Poległ 10.12.1916

    Sokalski Wacłav - - Sz - 89.PP - 14.K - Tuligłowy - 1893 - R - 168 - 28.04.1915 -

    Sołomczak Andreas - - Sz - 89.PP - 14.K - Porzecze - 1886 - P - 144 - 19.03.1915 -

    Sołotkiewicz Basil - - Sz - 89.PP - 8.K - Czajkowice - 1889 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Sołtys Johann - - SzR - 89.PP - BR - Tuligłowy - 1888 - N - 379 - 19.02.1916 - Usmorie, powiat Nowoussiensk, g. Samara

    Soroka Josef - - Sz - 89.PP - 8.K - Kołbajowice - 1892 - N - 168 - 28.04.1915 -

    Sorokolit Theodor - - Sz - 89.PP - 2.K - Tatarynów - 1886 - P - 144 - 19.03.1915 -

    Sorokolit Wasyl - - Sz - 77.PP - 12.K - Tatarynów - 1874 - N - 126 - 15.02.1915 -

    Sorokowski Simon - - Sz - 89.PP - 14.K - Czajkowice - 1882 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Sperling Mendel - - SzR - 14.BSP - 3.K - Komarno - 1872 - R - 552 - 11.04.1917 -

    Spiegler Aron - - Sz - 77.PP - 3.K - Rudki - 1874 - N - 126 - 15.02.1915 -

    Spiegler Siegmund - - Sz - 25.PP (L) - 5.K - Rudki - 1890 - N - 430 - 9.06.1916 - Włochy

    Spielmann Leon Mates - - SzR - 24.PPOK - 4.K - Komarno - 1893 - P - 558 - 23.04.1917 - Przeniesiony z 33.PPOK

    Spiewak Adalbert - - Sz - 17.PPOK - 2.K - Małpa - bd - R - 346 - 4.03.1916 -

    Śpiewak Karl - - Sz - 89.PP - 2.K - Tuligłowy - 1887 - P - 144 - 19.03.1915 -

    Spodar Josef - - SzR - 89.PP - 10.K - Mosty - 1887 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Srebinak Karl - - Sz - 77.PP - 7.K - Milczyce (Mikryce) - 1885 - R - 43 - 2.11.1914 -

    Srokola Basil - - Sz - 89.PP - 1.KM - Hoszany - 1891 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Srokowski Andreas - - Sz - 10.PP - 10.K - Czajkowice - 1878 - R - 563 - 30.04.1917 - Syn Dionisusa i Elisabeth

    Srokowski Basil - - Sz - 34.PP(L) - 6.K - Beńkowa Wisznia - 1872 - R - 133 - 25.02.1915 - Uzupełnienie do listy strat nr 56

    Srokowski Wasyl - - Sz - 34.PP(L) - bd - Czajkowice - 1872 - N - 160 - 14.04.1915 - Uzupełnienie do listy strat nr 56

    Stacholinski Michael - - SzR - 89.PP - 3.KR - Podhajczyki - 1889 - N - 435 - 27.06.1916 - Charków

    Stachow Johann - - SzR - 89.PP - 3.K - Uherce W. - 1883 - N - 379 - 19.02.1916 - Koniuchowski przysiołek, o. Akmolińsk

    Stachow Michael - - Sz - 77.PP - 1.K - Uherce W. - 1888 - N - 43 - 2.11.1914 -

    Stachów Johann - - Sz - 89.PP - 15.K - Beńkowa Wisznia - 1890 - P - 144 - 19.03.1915 - Poległ między 1-7.11.1914

    Stachów Johann - - SzR - 89.PP - 14.K - Beńkowa Wisznia - 1882 - N - 379 - 19.02.1916 -

    Stachulinski Michael - - SzR - 89.PP - 10.K - Podhajczyki - 1891 - N - 144 - 19.03.1915 - Moskwa, SE nr 10

    Stadnik Johann - - SzR - 34.PPOK - 4.K - Knihinice - 1882 - N - 361 - 19.01.1916 - Bijsk. g. Tomsk

    Stadnik Johann - - SzR - 89.PP - 3.KR - Nihowice - 1893 - N - 379 - 19.02.1916 - Penza

    Staruch Stefan - - SzR - 34.PPOK - 3.KR - Ryczychów( Ryczyków) - 1883 - N - 361 - 19.01.1916 - Barnauł, g.Tomsk

    Stasiuk Anton - - Ka - 20.PP - 14.K - Klicko - 1897 - R - 542 - 24.03.1917 -

    Staszczyński Thomas - - SzR - 89.PP - BR - Rudki - 1880 - N i R - 144 - 19.03.1915 - Moskwa SE nr 10

    Staziuk Michael - - Ka - 89.PP - 7.K - Jakimczyce - 1890 - R - 442 - 18.07.1916 -

    Stebelski Johann - - Sz - 34.PPOK - 4.KR - Ostrów - 1892 - N - 427 - 3.06.1916 -

    Stebelski Konstantin - - Sz - 77.PP - 1.K - Ostrów - 1888 - N - 126 - 15.02.1915 -

    Stebelski Konstantin - - SzR - 77.PP - 3.K - Ostrów - 1888 - N - 429 - 7.06.1916 - Alatyr, g. Symbirsk

    Stecyszyn Oleksa - - Sz. - 34.PP(L) - 8.K - Horożanna W. - 1875 - R - 127 - 16.02.1915 -

    Stećków Stefan - - SzR - 4.BSP - 1.K - Kupnowice S. - 1874 - R - 560 - 24.04.1917 -

    Stefaniszyn Nikolaus - - SzR - 89.PP - 2.KR - Kołodruby - 1892 - N - 424 - 25.05.1916 - Lipieck, g.Tambow

    Stefanko Anton - - Sz - 89.PP - 1.K - Chłopy - 1892 - R - 56 - 13.11.1914 -

    Stefanko Anton - - Sz - 89.PP - 1.K - Chłopy - 1892 - N - 435 - 27.06.1916 - Kijów

    Stefanko Nikolaus - - SzR - 89.PP - BR - Chłopy - 1881 - N - 379 - 19.02.1916 - Gerbit, g. Perm

    Stefanko Laurenz - - Sz - 89.PP - 7.K - Chłopy - 1893 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Stelmach Johann - - Sz - 89.PP - 18.K - Beńkowa Wisznia - 1889 - P - 144 - 19.03.1915 -

    Stelmach Michael - - Sz - 89.PP - 8.K - Beńkowa Wisznia - 1893 - P - 144 - 19.03.1915 - 28.10.-2.11.1914

    Stelmach Michael - - Sz - 34.PP(L) - 6.K - Rumno - 1873 - R - 133 - 25.02.1915 - Uzupełnienie do listy strat nr 56

    Stelmach Michael - - Sz - 89.PP - 8.K - Bieńkowa Wisznia - 1893 - N - 379 - 19.02.1916 - Pietropawłowsk, o. Akmolińsk

    Stelmach Stanislaus - - SSzR - 89.PP - 4.KR - Łowczyce - 1894 - N - 379 - 19.02.1916 -

    Stelmach Theodor - - Sz - 89.PP - 7.K - Beńkowa Wisznia - 1891 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Stempler Moses - - Sz - 153.BP( L) - 4.K - Komarno - 1890 - R - 559 - 24.04.1917 -

    Stepczyn Jeko - - Sz - 34.PP(L) - 5.K - Horożanna W. - 1875 - R - 56 - 13.11.1914 - W oryginale Stecpzyn

    Stern Mendel - - SzR - 89.PP - bd - Rudki - 1892 - R - 223 - 29.07.1915 -

    Stodolski Franz - - SzR - 10.PP - 8.KM - Czernichów - 1881 - N - 149 - 26.03.1915 -

    Stolz Markus - - Sz - 77.PP - 9.K - Rudki - 1888 - N - 126 - 15.02.1915 -

    Stopczyk Basil - - Pl - 89.PP - 6.K - Podhajczyki - 1884 - R - 168 - 28.04.1915 -

    Stowpec Johann - - SieSz - 89.PP - 11.K - Podhajczyki - 1877 - P - 144 - 19.03.1915 -

    Striżyk Filip - - Sz - 10.PP - 5.K - Horożanna W. - 1891 - R - 563 - 30.04.1917 - Syn Johanna i Anny

    Strocki Johann - - Sz - 89.PP - 8.K - Komarno - 1882 - R - 30 - 19.10.1914 -

    Strocki Johann - - Sz - 89.PP - 8.K - Klicko - 1881 - R - 56 - 13.11.1914 -

    Strubicki Johann - - SzR - 90.PP - 3.KR - Wańkowice - 1878 - N - 439 - 11.07.1916 - Szack, g.Tambow

    Strubicki Stefan - - Sz - 13.BSP - bd - Laszki Z. - bd - R - 113 - 25.01.1915 -

    Strzelecki Kasimir - - SzR - 89.PP - BR - Chłopy - 1887 - N - 435 - 27.06.1916 - Kijów

    Surzykiewicz Josef - - Sz - 45.PP - 3.K - Michalewice - 1890 - N - 370 - 3.02.1916 - Penza

    Surzykiewicz Peter - - Sz - 89.PP - 4.KR - Michalewice - 1894 - N - 424 - 25.05.1916 - Aschabad, o.Zakaspijski

    Süssmann Jakob - - SzR - 89.PP - 8.K - Podzwierzyniec - 1888 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Suzykiewicz Josef - - Sz - 45.PP - 3.K - Michalewice( Michalowice) - 1890 - N - 151 - 29.03.1915 -

    Swidruk Stanislaus - - SzR - 77.PP - 10.K - Hołodówka - 1884 - N - 444 - 22.07.1916 - Semipałatyńsk

    Swityj Andreas - - Sz - 89.PP - 13.K - Kościelniki - 1884 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Swityj Basil - - SSz - 89.PP - 16.K - Kościelniki - 1889 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Swityj ( brak imienia) - - Sz - 10.PAK - 3.B - Kropielniki - bd - R - 43 - 2.11.1914 -

    - - - - - - - - - -

    - - - - - - - - - -

    Sydorak Alexander - - Sz R - 89.PP - 8.K - Kołodruby - 1888 - R - 56 - 13.11.1914 -

    Szajnowski Josef - - Ka - 89.PP - 14.K - Komarno - 1890 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Szajnowski Nikolaus - - Sz - 89.PP - 1.KR - Chłopczyce - 1891 - N - 424 - 25.05.1916 - Serachs, o.Zakaspijski

    Szakalo Andreas - - Sz - 41.BP(L) - 2.K - Susułów - 1873 - R - 424 - 25.05.1916 -

    Szakalo lub Szekalo Elias - - SzR - 34.PPOK - 3.KR - Monasterzec - 1885 - R - 128 - 17.02.1915 - Uzupełnienie do listy strat nr 74

    Szakalo Johann - - Sz - 89.PP - 11.K - Monasterzec (Monasterek) - bd - R - 144 - 19.03.1915 -

    Szaravaga Johann - - SzR - 89.PP - 4.K - Wańkowice - 1882 - R - 223 - 29.07.1915 -

    Szarawaga Peter - - Sz - 89.PP - 14.K - Wańkowice - 1886 - P - 144 - 19.03.1915 -

    Szczepankiewicz Peter - - PlR - 89.PP - 11.K - Kupnowice - 1883 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Szczepiel Nikolaus - - Sz - 34.PP(L) - 7.K - Chłopy - 1878 - R - 133 - 25.02.1915 - Uzupełnienie do listy strat nr 56

    Szczepitka Tomasz - - SzR - 89.PP - BR - Dubaniowice - 1887 - N - 379 - 19.02.1916 - Kamiszłowski, o. Akmolińsk

    Szczerbiak Dymtr - - SzR - 89.PP - 9.K - Hoszany - 1880 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Szczerbiak Hryń - - Sz - 33.PPOK - 6.K - Szołomienice - 1875 - R - 560 - 24.04.1917 -

    Szczerbiak Iwan - - SzR - 14.BSP - 14.KR - Hoszany - 1882 - N - 420 - 12.05.1916 - Gut Zindler, powiat Słowianoserbsk g.Jekatierinosław

    Szczerbiak Johann - - bd - 14.BSP - 2.K - Hoszany - 1882 - N - 232 - 9.08.1915 -

    Szczuciak Nikolaus - - Sz - 89.PP - 15.K - Porzecze - 1891 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Szczypel Andreas - - Sz - 1.PPOK - 6.K - Chłopy - 1885 - R - 384 - 29.02.1916 -

    Szczypel Andreas - - Sz - 1.UPS - bd - Chłopy - 1892 - N - 420 - 12.05.1916 -

    Szczypeł Tomas - - KaR- TPl - 89.PP - 12 K - Chłopy - 1889 - R i N - 56 - 13.11.1914 - Riazań, SE nr 43

    Szelazek Laurenz - - Ka - 89.PP - 16.K - Milczyce - 1889 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Szeptycki Daniel - - Sz - 34.PPOK - 3.KR - Nowosiółki O. - 1891 - N - 427 - 3.06.1916 - Jarańsk, g.Wiatka

    Szeremeta Taras - - Sz - 10.PP - 8.K - Burcze( Buczne) - 1892 - P - 563 - 30.04.1917 - Poległ 8.12.1916. Syn Nikolausa i Marii

    Szewczuk Nikolaus - - Sz - 34.PP(L) - 3.K - Wańkowice - 1874 - R - 133 - 25.02.1915 - Uzupełnienie do listy strat nr 56

    Szklar Josef - - SzR - 89.PP - 7.K - Czułowice - 1894 - N - 392 - 15.03.1916 -

    Szmik Leon - - Sz - 4.BSP - 4.K - Chłopy - 1893 - N - 424 - 25.05.1916 - Czerniajew, okręg Syr Daria

    Szmotołocha Demeter - - Sz - 10.PP - 10.K - Tatarynów - 1888 - P - 563 - 30.04.1917 - Syn Feśki. Poległ 10.12.1916

    Szmotołocha Simon - - Sz - 89.PP - 3.K - Nowa Wieś - 1890 - R - 424 - 25.05.1916 -

    Szmotołocha Nikolaus - - Sz - 77.PP - 12.K - Nowa Wieś - 1875 - N - 126 - 15.02.1915 -

    Szpigulski Wasyl - - Sz - 1.PPOK - 5.K - Horożanna W. - 1896 - N - 384 - 29.02.1916 -

    Szpikulski Nicolaus - - Sz - 77.PP - 3.K - Hoszany - 1876 - R - 221 - 27.07.1915 -

    Szpodar Peter - - SzR - 4.BSP - 2.K - Monasterzec - 1886 - R - 152 - 30.03.1915 -

    Szpyt Hrynko - - Sz - 77.PP - 2.K - Podzwierzyniec - 1872 - R - 392 - 15.03.1916 -

    Szpyt Michael - - Ka - 89.PP - SzP - Podzwierzyniec - 1891 - N - 168 - 28.04.1915 -

    Szpyt Michael - - Ka - 89.PP - 1.K - Podzwierzyniec - 1891 - N - 379 - 19.02.1916 - Gerbit, g. Perm

    Szpyt Theodor - - Ka - 34.PPOK - 2.K - Nowa Wieś - 1891 - N - 361 - 19.01.1916 - Ufa

    Sztokajło Nikolaus - - Sz - 77.PP - 10.K - Mosty - 1885 - N - 126 - 15.02.1915 -

    Sztokała Johann - - SzR - 89.PP - BR - Mosty - 1892 - N - 379 - 19.02.1916 -

    Szumela Thomas - - Sz - 100.PP - 13.K - Ostrów( Ostro) - 1895 - P - 427 - 3.06.1916 - Poległ między 31.03-1.05. 1916

    Szwec Johann - - Sz - 89.PP - 11.K - Pohorce - 1893 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Szwec Johann - - Sz - 10.PP - 3.KM - Beńkowa Wisznia - 1884 - N - 364 - 25.01.1916 - Astrachań

    Szwec Peter - - SSz - 89.PP - 8.K - Tuligłowy - 1886 - N - 168 - 28.04.1915 -

    Szwec Peter - - SzR - 89.PP - 7.K - Koniuszki T. - 1886 - N - 424 - 25.05.1916 - Czembar, g.Penza

    Szwechłowicz Stanislaus - - SzR - 89.PP - BR - Milczyce - 1879 - N - 435 - 27.06.1916 -

    Szwed Michael - - Sz - 10.PP - 19.K - Jaremkow - bd - P - 381 - 25.02.1916 - Poległ 5.01.1916

    Szweda Andrij - - Ka - 58.PP - 9.K - Jakimczyce - 1892 - R - 552 - 11.04.1917 -

    Szweda Johann - - Sz - 89.PP - 11.K - Jakimczyce - 1887 - R - 56 - 13.11.1914 -

    Szweda Johann - - SzR - 4.BSP - 4.K - Jakimczyce - 1896 - N - 550 - 7.04.1917 -

    Szwydko Johann - - SzR - 34.PPOK - 3.K - Susułów - 1889 - N - 361 - 19.01.1916 - Małmyż, g. Wiatka

    Szwydko Johann - - Sz - 34.PPOK - 3.K - Susułów - 1889 - N - 427 - 3.06.1916 -

    Szidelka Matthias - - SzR - 29.PPOK - 6.K - Hołodówka - 1895 - R - 556 - 18.04.1917 -

    Szydelko Josef - - Sz - 9.PP - 1.KR - Rudki - 1888 - N - 305 - 2.11.1915 -

    Szydelko Kasimir - - SzR - 89.PP - 2.KR - Tuligłowy - 1889 - N - 435 - 27.06.1916 - Kostroma

    Szydelko Laurenz - - Sz - 34.PP(L) - 3.K - Tuligłowy - 1879 - R - 133 - 25.02.1915 - Uzupełnienie do listy strat nr 56

    Szydełka August - - Sz - 89.PP - 11.K - Tuligłowy - 1883 - R - 168 - 28.04.1915 -

    Szydełko Josef - - Sz - 89.PP - 8.K - Nowa Wieś - 1888 - R - 168 - 28.04.1915 -

    Szydełko Andreas - - Sz - 10.PP - 10.K - Tuligłowy - 1894 - R - 558 - 23.04.1917 -

    Szydełko Karl - - Pl- TSie - 89.PP - 12.K - Tuligłowy - 1890 - N - 144 - 19.03.1915 -

    Szydełko Karl - - Pl - 89.PP - 12.K - Tuligłowy - 1890 - N - 424 - 25.05.1916 - Przysiółek Czermuchowski, powiat Omsk, o. Akmolińsk

    Szydełko Martin - - SzR - 89.PP - 2.K - Tuligłowy - 1887 - P - 144 - 19.03.1915 -

    Szydełko Michael - - Sz - 77.PP - 3.K - Tuligłowy - 1884 - N - 27 - 15.10.1914 -

    Szyjka Johann - - SzR - 4.BSP - 2.K - Chłopczyce - 1894 - N - 550 - 7.04.1917 -

    Szymków Johann - - SzR - 45.PP - BR - Hoszany - 1884 - N - 437 - 4.07.1916 - Jurjewiec, g.Kostroma

    Szypa Gregor - - Sz - 89.PP - 15.K - Nowa Wieś - 1885 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Śwityj Dawid - - SzR - 89.PP - 3.KR - Kościelniki - 1892 - N - 379 - 19.02.1916 - Insar, g. Perm

    Śwityj Michael - - SzR - 34.PPOK - 11.K - Kościelniki - 1883 - N - 427 - 3.06.1916 - Moskwa

    Tabacznik Andreas - - Sz - 89.PP - BR - Monasterzec - 1889 - N - 379 - 19.02.1916 -

    Tamas Johann - - SzR - 34.PPOK - 3.KR - Chłopy - 1889 - N - 361 - 19.01.1916 - Barnauł, g.Tomsk

    Tamien Gregor - - SSz - 89.PP - 14.K - Porzecze - 1892 - P - 144 - 19.03.1915 - Jalutorowsk, g. Tobolsk

    Taradada Johann - - SzR - 89.PP - 1.KR - Beńkowa Wisznia - 1895 - N - 435 - 27.06.1916 - Orzeł

    Taray Adalbert - - SzR - 90.PP - 4.KR - Dubaniowice - 1895 - N - 439 - 11.07.1916 - Szack, g.Tambow

    Taszak Nikolaus - - Sz - 34.PPOK - 1.KR - Tatarynów - 1893 - N - 361 - 19.01.1916 -

    Taszak Johann - - Sz - 17.PPOK - 10.K - Podzwierzyniec - 1896 - P - 560 - 24.04.1917 - Poległ 20.12.1916

    Taszak Nikolaus - - Sz - 89.PP - 16.K - Podzwierzyniec - 1881 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Taszak Onufrius - - Sz - 89.PP - 2.KR - Podzwierzyniec - 1893 - N - 379 - 19.02.1916 - Moskwa, SE nr 11

    Tell Simon - - Sz- TSSz - 89.PP - OKM - Rudki - 1887 - R - 300 - 25.10.1915 -

    Teneta Laurenz - - SSzR - 34.PPOK - 1.K - Chłopy - 1890 - R i N - 361 - 19.01.1916 - Jelec, g.Orzeł

    Terlecki Iwan - - Sz - 34.PP(L) - bd - Kanafosty( Kanachwosty) - 1877 - N - 160 - 14.04.1915 -

    Terlecki Johann - - SzR - 77.PP - 16.K - Horożanna W. - 1884 - N - 444 - 22.07.1916 - Omsk

    Terlecki Maxymilian - - Sz - 89.PP - 8.K - Woszczańce - 1889 - P - 168 - 28.04.1915 - Poległ między 1-12.12.1914

    Teslak Nikolaus - - SzR - 4.BSP - 2.K - Chiszewice - 1894 - R - 550 - 7.04.1917 -

    Tipmań Johann - - Ka - 89.PP - 12.K - Beńkowa Wisznia - 1890 - N - 144 - 19.03.1915 -

    Tkacz Johann - - Sz - 89.PP - 12.K - Porzecze - 1892 - N - 435 - 27.06.1916 - Buinsk, g. Symbirsk

    Tkacz Wasil - - Sz - 34.PP(L) - bd - Porzecze( Porzencze) - 1879 - N - 160 - 14.04.1915 -

    Tomaś Johann - - SSz- TKa - 89.PP - 10.K - Brzęziec( Brzezie) - 1883 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Tomaś Johann - - SzR - 89.PP - BR - Katarynice - 1887 - N - 379 - 19.02.1916 - Penza

    Torhan Andreas - - Sz - 77.PP - 5.K - Michalewice - 1877 - R - 43 - 2.11.1914 -

    Torhann Johann - - Sz - 10.PP - 8.K - Michalewice - 1878 - R - 563 - 30.04.1917 - Syn Stefana i Rosalie

    Towarnicki Josef - - SzR - 14.BSP - 2.K - Koniuszki - 1892 - R - 552 - 11.04.1917 -

    Trajanowski Peter - - KaR - 89.PP - 5.K - Chłopy - 1888 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Trembecki Johann - - Sz - 89.PP - 8.K - Dubaniowice - 1889 - P - 168 - 28.04.1915 - Poległ między 3-15.01.1915

    Tril Johann - - SzR - 89.PP - 12.K - Rumno - 1888 - P - 144 - 19.03.1915 - Poległ między 28.10.-2.11.1914

    Tril Johann - - SzR - 34.PPOK - 3.K - Rumno - 1889 - N - 361 - 19.01.1916 - Taszkient

    Tril Nikolaus - - SzR - 89.PP - BR - Powerchów - 1886 - N - 379 - 19.02.1916 - Przysiołek Nowy, o.Akmolińsk

    Trill Johann - - SzR - 89.PP - 1.K - Rumno - 1883 - R - 343 - 27.12.1915 -

    Trojnów Johann - - SzR - 89.PP - 8.K - Nihowice - 1886 - N - 144 - 19.03.1915 -

    Tronik Michael - - SzR - 90.PP - 8.KR - Czułowice - 1897 - R - 531 - 2.03.1917 -

    Trusz Andreas - - SzR - 18.PPOK - 1.KR - Ryczychów - 1889 - R - 534 - 10.03.1917 -

    Trusz Ciril - - SzR - 89.PP - 12.K - Porzecze - 1891 - N - 435 - 27.06.1916 - Orzeł

    Trusz Gregor - - Sz - 89.PP - 2.K - Burcze - 1890 - N - 219 - 24.07.1915 - Tiumeń, g.Tobolsk

    Tryboba Simon - - Sz - 34.PP(L) - 7.K - Tuligłowy - bd - P - 127 - 16.02.1915 - Poległ 30.11.1914

    Turczyn Georg - - Sz - 18.PPOK - 1.K - Chiszewice( Huszowiec) - 1887 - R - 539 - 10.03.1917 -

    Turczyn Johann - - SzR - 89.PP - 12.K - Chiszewice - 1889 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Turner Gedalie - - SzR - 89.PP - 16.K - Komarno - 1886 - N - 108 - 20.01.1915 - Właściwe nazwisko Beck. Pawłodar, o.Semipałatyński

    Turzański Basil - - SzR-TSSz - 77.PP - 10.K - Czajkowice - 1885 - N - 379 - 19.02.1916 - Penza

    Tychowski Johann - - Sz - 89.PP - 7.K - Rozdziałowice - 1891 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Tychovsky Johann - - Sz - 41.BP(L) - 2.K - Dołobów - 1887 - R - 424 - 25.05.1916 -

    Tychowski Michael - - SzR - 89.PP - III.OKM - Rozdziałowice - 1889 - N - 379 - 19.02.1916 - Moskwa

    Tyman Johann - - Ka - 89.PP - 12.K - Beńkowa Wisznia - 1890 - N - 144 - 19.03.1915 - Orenburg

    Tymań Teodor - - Sz - 77.PP - 14.K - Beńkowa Wisznia - 1884 - R - 148 - 24.03.1915 -

    Tymciow Stefan - - SzR - 89.PP - 2.K - Szołomienice - 1886 - P - 144 - 19.03.1915 -

    Tymelow Stefan - - SzR - 89.PP - 2.K - Szołomienice - 1886 - P - 144 - 19.03.1915 -

    Tymkowicz Czajkowski Teodor - - Ka- TPl - 89.PP - 13.K - Czajkowice - 1887 - N - 379 - 19.02.1916 -

    Tymków Nikolaus - - SzR - 89.PP - 8.K - Horożanna M. - 1882 - P - 442 - 18.07.1916 - Poległ między 6.03- 6.04.1916

    Tymon Johann - - Sz - 89.PP - 4/V.KM - Szeptyce - 1894 - R - 168 - 28.04.1915 -

    Tymoń Johann - - SzR - 89.PP - 4.KR - Szeptyce - 1884 - N - 424 - 25.05.1916 - Moskwa, SE nr 12

    Tymusz Nikolaus - - Ka - 89.PP - OKM - Horożanna - 1891 - P - 343 - 27.12.1915 - Poległ między 8-20.09.1915

    Uniat Gregor - - SzR - 89.PP - 7.K - Dubaniowice - 1891 - R - 558 - 23.04.1917 -

    Uniat Paul - - SzR - 89.PP - 3.KR - Dubaniowice - 1887 - N - 379 - 19.02.1916 - Lebiedin, g.Tambow

    Uniat Peter - - Sz - 34.PP(L) - 3.K - Dubaniowice - 1880 - R - 133 - 25.02.1915 - Uzupełnienie do listy strat nr 56

    Urbanowicz Antoni - - SzR - 89.PP - bd - Komarno - 1884 - N - bd - bd - Omsk

    Wandycz Hyazinth - - SzR - 34.PPOK - 5.K - Tuligłowy - 1886 - N - 361 - 19.01.1916 - Tiumeń, g.Tobolsk

    Wandycz Johann - - SzR - 89.PP - 5.K - Rumno - 1882 - R - 223 - 29.07.1915 -

    Wasylyszyn Johann - - Sz - 34.PP(L) - 5.K - Podzwierzyniec - 1874 - R - 133 - 25.02.1915 - Uzupełnienie do listy strat nr 56

    Waśków Michael - - Sz - 89.PP - BR - Pohorce - 1893 - N - 219 - 24.07.1915 - Tiumeń, g. Tobolsk

    Wautach Peter - - SzR - 89.PP - 1.K - Chłopczyce - 1892 - R - 300 - 25.10.1915 -

    Wąsowski Roman Viktor - - SSzR - 34.PPOK - 3.KR - Komarno - 1879 - N - 361 - 19.01.1916 - Astrachań

    Wdowiak Andreas - - SzR - 34.PPOK - OS - Laszki Z. - 1893 - R - 558 - 23.04.1917 -

    Wdowiak Nikolaus - - SzR - 89.PP - bd - Laszki Z. - 1883 - R - 223 - 29.07.1915 -

    Welika Theodor - - Sz. - 34.PP(L) - 7.K - Koropuż - 1876 - R - 133 - 25.02.1915 - Uzupełnienie do listy strat nr 56

    Welker Stefan - - Sz - 2.PP - bd - Kupnowice N. - 1890 - R - 145 - 20.3.1915 -

    Wenezur Wasil - - Sz - 89.PP - 2.K - Horożanna M. - 1896 - N - 539 - 10.03.1917 - Wrócił z niewoli w ramach wymiany inwalidów

    Węgrzyn Michael - - Sz - 89.PP - 3.K - Jatwięgi - 1884 - R - 56 - 13.11.1914 -

    Więcławowicz Cyril - - Sz - 77.PP - 12.K - Wańkowice - 1892 - N - 126 - 15.02.1915 -

    Wigor Gregor - - Ka - 89.PP - 1.KM - Uherce W. - 1890 - R - 168 - 28.04.1915 -

    Wigor Gregor - - SSz - 89.PP - 6.K - Uherce W. - 1890 - N - 435 - 27.06.1916 -

    Wigur Johann - - SzR - 14.BSP - KR - Uherce W. - 1882 - N - 420 - 12.05.1916 -

    Wilczyński Adalbert - - Sz - 89.PP - 16.K - Michalewice - 1881 - P - 56 - 13.11.1914 -

    Wilczinsky Andreas - - SzR - 21.PPOK - 6.K - Michalewice(Michelowice) - 1895 - R - 555 - 17.04.1917 -

    Wimucki Hul Konstantin - - SzR - 77.PP - 12.K - Czajkowice - 1888 - R - 43 - 2.11.1914 -

    Winnicki Johann - - SzR - 1.PAF - 1.K - Szołomienice - 1886 - N - 384 - 29.02.1916 -

    Winnicki Johann - - Sz - 89.PP - 7.K - Czajkowice - 1893 - R - 442 - 18.07.1916 -

    Winnicki- Hul Konstantyn - - Sz- TKa - 77.PP - 12.K - Czajkowice - 1888 - N - 126 - 15.02.1915 -

    Wojnar Josef - - SzR - 89.PP - 11.K - Tuligłowy - 1894 - R - 424 - 25.05.1916 -

    Wojnarowski Ladislaus - - SSz - 89.PP - 11.K - Nowosiółki - 1895 - R - 300 - 25.10.1915 -

    Wojtek Josef - - Sz - 89.PP - 4.K - Czułowice - 1881 - R - 56 - 13.11.1914 -

    Wojtek Josef - - Sz - 89.PP - 11.K - Czułowice( Czechowiec) - 1891 - R - 168 - 28.04.1915 -

    Woloszyn Andreas - - Sz - 1.UPS - bd - Laszki Z. - 1895 - R - 420 - 12.05.1916 -

    Wołoszyn Johann - - Sz - 89.PP - 12.K - Kropielniki - 1890 - N - 424 - 25.05.1916 - Serachs, o. Zakaspijski

    Wołoszyn Elias - - Sz - 77.PP - 13.K - Kropielniki - 1888 - R - 148 - 24.03.1915 -

    Wołoszyn Mikolaj - - Ka - 89.PP - 4.K - Kropielniki - 1891 - N - 435 - 27.06.1916 -

    Wołoszyński Johann - - SzR - 89.PP - BR - Kupnowice S. - 1879 - N - 379 - 19.02.1916 -

    Wołoszyński Michael - - SSz- TKa - 89.PP - 16.K - Kupnowice S. - 1885 - N - 379 - 19.02.1916 -

    Wonk Theodor - - SzR - 89.PP - 8.K - Jatwięgi - 1883 - N - 144 - 19.03.1915 -

    Wowk Demian - - SzR - 14.BSP - 14.KR - Horożanna W. - 1881 - N - 350 - 5.01.1916 - Kurgan, g.Tobolsk

    Wowk Nikolaus - - SzR - 4.BSP - 1.K - Hoszany - 1896 - N - 550 - 7.04.1917 -

    Woźniak Basil - - Sz - 89.PP - 8.K - Chłopy - 1888 - R - 168 - 28.04.1915 -

    Woźny Anton - - SzR - 34.PPOK - 3.KR - Buczały - 1885 - R - 128 - 17.02.1915 - Uzupełnienie do listy strat nr 74

    Woźny Simon - - Sz - 10.PP - 12.K - Nowosiółki G. - 1883 - R - 558 - 23.04.1917 - Syn Johanna i Katheriny

    Wroblewski Johann - - Sz- TSSz - 89.PP - 3.KR - Podhajczyki - 1895 - N - 379 - 19.02.1916 - Kromy,g. Orzeł

    Wróblewski Josef - - SzR - bd - 3. OS - Podhajczyki - 1887 - N - 152 - 30.03.1915 - Sanitariusz.Tiumeń, g.Tobolsk

    Wygnański Josef - - Sz - 34.PP(L) - bd - Komarno - 1872 - N - 160 - 14.04.1915 -

    Zabolotny Theodor - - SzR - 34.PPOK - 11.K - Burcze - 1885 - N - 361 - 19.01.1916 - Bijsk, g. Tomsk

    Zabrowarny Johann - - Sz - 89.PP - 2.K - Ucherce W. - 1883 - P - 144 - 19.03.1915 -

    Zadrożny Johann - - SzR - 34.PPOK - 8.K - Pohorce - 1884 - N - 361 - 19.01.1916 - Bijsk, g.Tomsk

    Wynar Andreas - - Sz - 3.PU - 6.Szwad - Kołodruby - 1889 - N - 300 - 25.10.1915 - Nowomikołajewsk, g.Tomsk.

    - - - - - - - - - - Uzupełnienie do listy 266

    Zając Adalbert - - Ka - 89.PP - 9.K - Tuligłowy - 1889 - N - 168 - 28.04.1915 -

    Zając Johann - - Sz - 89.PP - 2.K - Nowosiółki G. - 1896 - R - 343 - 27.12.1915 -

    Zając Johann - - Sz - 89.PP - 8.K - Nowosiółki G. - 1886 - P - 168 - 28.04.1915 - Poległ między 16-30.01.1915

    Zając Johann - - SzR - 89.PP - BR - Koniuszki S. - 1886 - N - 219 - 24.07.1915 - Penza

    Zając Karl - - SzR - 77.PP - 15.K - Tuligłowy - 1883 - R - 148 - 24.03.1915 -

    Zając Theodor - - Ka - 89.PP - 6.K - Nowosiółki - 1889 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Zajszły Gregor - - SzR - 34.PPOK - 3.KR - Rumno - 1890 - N - 361 - 19.01.1916 - Barnauł, g. Tomsk

    Zajszły Gregor - - Sz - 89.PP - 7.K - Tatarynów - 1890 - N - 379 - 19.02.1916 - Pietropawłowsk, o. Akmolińsk

    Zajszły Basil - - SzR- TSSz - 89.PP - 7.K - Rumno - 1889 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Zajszły Theodor - - Sz - 13.BSP - bd - Horożanna W. - bd - R - 113 - 25.01.1915 -

    Załoga Josef - - Sz - 89.PP - 8.K - Ryczychów( Rzeczychów) - 1882 - R - 168 - 28.04.1915 -

    Zapotoczny Hryńko - - SSz - 34.PP(L) - bd - Rumno - 1876 - N - 160 - 14.04.1915 -

    Zapotoczny Josef - - Ka - 89.PP - 6.K - Andryanów - 1887 - P - 144 - 19.03.1915 - Poległ między 17.11.-30.11.1914

    Zaremba Tomas - - Sz - 34.PP(L) - 5.K - Chłopy - 1877 - R - 133 - 25.02.1915 - Uzupełnienie do listy strat nr 56

    Zawaryński Ignatz - - Sz - 89.PP - 4.K - Andryanów - 1886 - R - 56 - 13.11.1914 -

    Zawaryński Nikolaus - - SzR - 34.PPOK - 10.K - Podzwierzyniec - 1883 - N - 361 - 19.01.1916 - Ufa

    Zawilak Kasimir - - SSz - 34.PPOK - - Katarynice( Kataryniec) - 1890 - N - 427 - 3.06.1916 -

    Zazulak Michael - - Ch - 24.PP - 11.K - Komarno - bd - N - 359 - 17.01.1916 - Skierowany do pułku marszowego majora Birtha. Występuje dwukrotnie także na liście nr 552 z dnia 11.04.1917

    Zdebelak Andreas - - SzR - 34.PPOK - 3.KR - Michalewice - 1888 - N - 427 - 3.06.1916 - Tomsk

    Zdebelak Stanislaus - - Sz - 77.PP - 10.K - Michalewice(Michałowice) - 1885 - R - 56 - 13.11.1914 -

    Zielony Anton - - SSzR - 89.PP - 12.K - Tuligłowy - 1887 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Zielony Johann - - SzR - 89.PP - 7.K - Susułów - 1886 - R - 56 - 13.11.1914 - Uzupełnienie E 4- 29.11.1914. Lista strat nr 30

    Ziembicki Kasian - - SzR - 89.PP - BR - Laszki Z. - 1888 - N - 379 - 19.02.1916 - Tatarsk, g. Mohylew

    Ziembicki Kasimir - - Sz - 89.PP - 16.K - Laszki Z. - 1888 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Zimkowski Leopold - - SSz - 89.PP - 12.K - Nowa Wieś - 1889 - N - 424 - 25.05.1916 - Orłow, g. Wiatka

    Zinkowski Adam - - SzR - 34.PPOK - 9.K - Nowa Wieś - 1884 - N - 361 - 19.01.1916 - Ufa

    Zinkowski Leopold - - SSz - 89.PP - 2.K - Nowa Wieś - 1889 - N - 424 - 25.05.1916 - Orłow, g. Wiatka

    Znak Mikista - - Sz - 89.PP - 10.K - Monasterzec - 1891 - N - 379 - 19.02.1916 -

    Znak Mykita - - Sz - 89.PP - 10.K - Monasterzec - 1889 - R - 56 - 13.11.1914 -

    Zoszczyn Demeter - - Sz - 77.PP - 9.K - Ryczychów( Recrubów) - 1874 - N - 126 - 15.02.1915 -

    Zubrzycki Damian - - SSzR - 89.PP - 11.K - Beńkowa Wisznia - 1879 - R - 442 - 18.07.1916 -

    Zubrzycki Johann - - SzR - 34.PPOK - 3.KR - Wistowice - 1887 - N - 361 - 19.01.1916 - Bogdoł, powiat Mariinsk,g.Tomsk

    Zuk Michael - - Sz - 89.PP - 9.K - Jakimczyce - 1888 - N - 168 - 28.04.1915 -

    Zwarycz Peter - - Sz - 17.PPOK - 9.K - Knihynice - 1896 - R - 386 - 4.03.1916 -

    Zwizło Johann - - Sz - 89.PP - 14.K - Łowczyce - 1890 - R - 144 - 19.03.1915 -

    Żowtyj Johann - - SSz- TKa - 89.PP - 12.K - Chiszewice - 1884 - P - 300 - 25.10.1915 - Poległ między 1-3.08.11915








     



    10 czerwiec 2013 r.

    @
    Layout i system zarządzania treścią wykonane przez: Lemon IT © 2005