<h1>Janusz Stankiewicz. Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne</h1>Janusz Stankiewicz. Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne<br><p><font size="7"><b>Stankiewicz</b> Genealogia</font>
Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne

Lata 1939 - 1947 Informacje cz. 2

  • 3 Karpacki Pułk Artylerii Lekkiej
  • 4 Pułk Piechoty nazwiska A - Ł
  • 4 Pułk Piechoty nazwiska M - Ż
  • 30 Pułk Piechoty
  • 13 Pułk Artylerii Pancernej
  • 1 Pułk Piechoty
  • Warszawskie cmentarze żołnierzy poległych w 1939 roku
  • Obrona Warszawy i Modlina - 1939 r.; nazwiska A - G
  • 8 Bydgoski Pułk Piechoty
  • 6 Pułk Artylerii Lekkiej
  • 39 Pułk Artylerii Lekkiej
  • Pracownicy Poczty i Telekomunikacji 1939 – 1945
  • 14 Pułk Piechoty
  • 7 Pułk Piechoty nazwiska A - Ł
  • 7 Pułk Piechoty nazwiska M - Ż
  • „Ocalić od zapomnienia”
  • Obóz śmierci w Kołdyczewie (1942-1944)
  • Eksterminacja inteligencji polskiej latem 1942 r. w nowogródzkiem
  • 10 Pułk Piechoty
  • Baranowicze
  • Kryptonim „San”
  • RUDAU II Reichsautobahnlager pod Królewcem
  • 27 Wołyńska Dywizja AK
  • MAUZOLEUM - polegli w latach 1939 - 47
  • Lotnicy w wojnie obronnej w 1939 r.
  • Lotnicy na wojnie 1940 - 1946 r.
  • 6, 7 i 8 Pułk Lotnictwa Szturmowego
  • W obronie Armii Krajowej na wileńszczyźnie x
  • Zbrodnia w Sarnim Dworze
  • 1 Dywizja Grenadierów w kampanii Francuskiej 1940 roku
  • Żołnierze Armii Polskiej zmarli w ZSRR w okresie IX 1941 r. do IX 1942 r.; nazwiska na " A - Ł "
  • Żołnierze Armii Polskiej zmarli w ZSRR w okresie IX 1941 r. do IX 1942 r.; nazwiska na " M - Ż "
  • Deportacja na roboty przymusowe mieszkańców Podlasia
  • Wykaz zmarłych polskich zesłańców, więźniów i łagierników w ZSRR w latach 1940-1956
  • 12 Pułk Piechoty - Kołobrzeski
  • Polegli w bitwie pod Lenino - 1943 r.


  • 4 Pułk Piechoty
    Nazwiska  M - Ż

    ( opracowanie własne )


    Formowany od 1943 r. w Sielcach.
    Wchodził w skład 2 Dywizji Piechoty im. Henryka Dąbrowskiego, 1 armii Wojska Polskiego.



    Szlak bojowy 4 pułku piechoty


    LISTA NAZWISK - zawiera 2651 osób -
    dane z lat 1943 - 47

    Macewicz Michał - s. Aleksandra - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Machula Stanisław - s. Jana - kpr. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Maciejewski Władysław - s. Jana - szer. - - Krzyż Grunwaldu III kl. - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Maciek Bazyli - s. Tymoteusza p. - st. szer. - 25.9.44 r. - - - - -
    Mackiewicz - Romuald - chor. - Dowódca plutonu ciężkich - 8 kompania piechoty - 3 batalion piechoty - - -
    Mackiewicz Anatol - s. Józefa - por. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Inżynier pułkowy (szef saperów pułku) - - -
    Macuga Józef - s. Antoniego - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Maculewicz Jan - s. Michała - plut. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Maćkow Michał - s. Jana p. - szer. - 24.10.44 r. - - - - -
    Madejski Jan - s. Wincentego - plut. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Madejski Wacław - s. Franciszka - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Madura Antoni - s. Pawła - plut. - - Krzyż Grunwaldu III kl. - - - -
    Magdziak Stanisław - s. Franciszka p. - plt. - 9.1.45 r. - - - - -
    Maik Józef - s. Jana p. - st. szer. - 13.2.45 r. - - - - -
    Maj Józef - s. Stanisława p. - kpr. - 2.10.44 r. - Dowódca 1 plutonu - 1 kompania ckm - 1 batalion piechoty - -
    Majbruch Mojżesz - s. Józefa - sierż. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Majcher Kazimierz - s.. Michała - szer. - - Medal „Za Warszawę” - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Majewski Feliks - s. Józefa - kpr. - - - - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Majner Tadeusz - s. Leona p. - kpr. - 17.4.45 r. - - - - -
    Makarewicz Eugeniusz - s. Jakuba - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Makatun Aleksander - s. Mikołaja p. - ppor. - 2.3.45 r. - Dowódca 2 plutonu - Bateria armat 45 mm - Artyleria pułkowa - -
    Makiewicz Wacław - s. Józefa - szer. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Makowski Tadeusz - S. Władysława - kpr. - - Medal „Za Warszawę” - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Makowski Zenon - s. Michała - kpr. - - - Brązowy Krzyż Zasługi - - -
    Makuła Kazimierz - s. Stefana - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Malarczuk Paweł - s. Afanasiego p. - kpr. - 12.2.45 r. - - - - -
    Malek Tomasz - S. Stanisława - kpr. - - - - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Malgobat Marims - s. Szymona - kan. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Malicha Antoni - s. Stanisława p. - st. szer. - 3.3.45 r. - - - - -
    Malicki - Andrzej - por. - Dowódca 6 kompanii piechoty - 6 kompania piechoty - 2 batalion piechoty - - -
    Malijewski - Innocenty - ppor. - Dowódca 9 kompanii piechoty - 9 kompania piechoty - 3 batalion piechoty - - -
    Malinowski Aleksander - s. Wojciecha - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Malinowski Bolesław - s. Bronisława - por., kpt. - Starszy lekarz pułku - - Krzyż Walecznych - - -
    Malinowski Ignacy - s. Szymona z. - szer. - 5.8.44 r. - Zastępca dowódcy d/s politycznych - - 2 batalion piechoty - -
    Malkiewicz Kazimierz - s.Franciszka - szer. - - Medal „Za Warszawę” - - - -
    Małachowski Stanisław - s. Antoniego p. - szer. - 26.4.45 r. - - - - -
    Małaszewski Maciej - s. Józefa p. - szer. - 27.4.45 r. - - - - -
    Małek Bronisław - s. Józefa p. - chor. - 2.3.45 r. - Dowódca 1 plutonu - 2 kompania ckm - 2 batalion piechoty - -
    Małkiewicz Kazimierz - s.. Franciszka - szer. - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - - -
    Mamocki Wallerian - s. Waileriana - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Mandelbaum Herman - s. Jakuba - plut. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Mandelkorn Arkadii - s. Pejsacha - kpr. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Mań Jan - s. Ostapa - kpt. - - Order Wojny Narodowej II st. - Szef łączności (pomocnik szefa sztabu ds łączności) - - -
    Marciniów Michał - s. Józefa - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Marciniuk Michał - s. Józefa - kpr. - - Krzyż Grunwaldu III kl. - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Marcinkowski Julian - s. Andrzeja - st. sierż. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Brązowy Krzyż Zasługi - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Marcinowski - Michał - char. - Dowódca plutonu ciężkich karabinów maszynowych - 5 kompania piechoty - 2 batalion piechoty - - -
    Marciszonek Wincenty - s. Franciszka - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Marconi Józef - s. Józefa p. - kpr. - 19.2.45 r. - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Marczuk - Czesław - chor. - Zastępca dowódcy ds politycznych - 3 kompania rusznic przeciwpancernych - 3 batalion piechoty - - -
    Marczyk Wacław - s. Józefa - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Margules - Józef - chor. - Tłumacz - - - - -
    Marianowski Szyja - s. Nochima - szer. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Markiewicz. .Józef - s. Józefa - kpr. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Marko Jan - s. Pawła z. - szer. - 28.4.45 r. - - - - -
    Markowski Witold - s. Michała zm. - szer. - 25.1.45 r. - - - - -
    Markowski Zdzisław - s. Stanisława z. - szer. - 1.3.45 r. - - - - -
    Martusiewicz - Jerzy - chor. - Dowódca 2 plutonu - 2 kompania ckm - 2 batalion piechoty - - -
    Martyniuk Mikołaj - s. Jana - kan. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Maruszewicz Stanisław - s. Jana - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Marzycki Edward - s. Stanisława - st. sierż. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Masło Józef - s. Sylwestra p. - kpr. - 15.10.44 r. - - - - -
    Masłowski Tomasz - s. Aleksandra - plut. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Mastalerz Leon - s. Władysława - szer. - Medal „Za Warszawę” - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Mastalerz Stefania - - ppor. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Dowódca 1 plutonu - - -
    Maszało Władysław - s. Józefa p. - szer. - 11.2.45 r. - - - - -
    Matecki Nikodem - s. Arkadiusza - kpt. - Krzyż Walecznych - Dowódca 1 plutonu - 5 kompania piechoty - 2 batalion piechoty - -
    Matejun Grzegorz - s. Denisa z. - szer. - 28.4.45 r. - - - - -
    Matras Szczepan - s. Jana - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Matulewicz Jan - S. Antoniego - szer. - - - - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Matusiewicz Józef - s. Adofa p. - szer. - 2.8.44 r. - - - - -
    Matuszewicz Franciszek - S. Bronisława - kpr. - - - Krzyż Walecznych - - -
    Matuszewski Józef - s. Józefa - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Matwiejczuk Mikołaj - - plut. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Matwiejczyk Jan - s. Stefana - st. sierż. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Matwiejenko - Aleksy - kpt. - Zastępca dowódcy ds liniowych - - 3 batalion piechoty - - -
    Mazanik Mikołaj - s. Łukasza p. - szer. - 3.3.45 r. - - - - -
    Mazek Stanisław - s. Józefa z; - szer. - 4.3.45 r. - - - - -
    Mazur Franciszek - s. Dominika p. - szer. - 24.10.44 r. - - - - -
    Mazur Franciszek - S. Władysława - kpr. - - Medal „Za Warszawę” - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Mazur Michał - s. Macieja, p. - szer. - 25.4.45 r. - - - - -
    Mazur Rudolf - s. Teodora z. - szer. - 10.1.45 r. - - - - -
    Mazur Stanisław - s. Michała P. - szer. - 19.4.45 r - - - - -
    Mazur Tadeusz - s. Piotra - szer. - - - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Mazurek Grzegorz - s. Jana p. - szer. - 20.4.45 r. - - - - -
    Mazurek Jan - s. Antoniego - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Mazurek Tadeusz - s. Franciszka p. - plut. - 19.6.45 r. - - - - -
    Mazurkiewicz - Franciszek - chor. - Zastępca dowódcy ds politycznych - 1 kompania piechoty - 1 batalion piechoty - - -
    Mazurkiewicz Michał - - sierż., st. sierż., chor., ppor. - Zastępca dowódcy ds politycznych - Bateria armat 45 mm - Artyleria pułkowa - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Melenas Mieczysław - s. Pawła - płk - Order Czerwonej Gwiazdy - Medal ”Za Bojowe Zasługi” - Dowódca pułku - - -
    Meller Jakub - s. Wiktora p. . - szer. - 13.2.45 r. - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Melman Mojżesz - s. Pejsacha p. - szer. - 19.2.45 r. - - - - -
    Melsztyński Romual - s.Alfreda - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Mereczko - Aleksander - chor. - Dowódca 3 plutonu - 6 kompania piechoty - 2 batalion piechoty - - -
    Merko Michał - s. Aleksandra - kan. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Merkułowa Janina - - por. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Starszy felczer - Kompania sanitarna - Kwatermistrzostwo -
    Miakota Boleslaw - s.Józefa - sierż. - - Krzyż Grunwaldu III kl. - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Miakota Stanisław - s. Józefa - kpr. - - - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Mianowski Józef - s. Jana p. - kpr. - 27.3.44 r. - - - - -
    Miączkowski August - s. Adolfa - sierż. - - Krzyż Grunwaldu III kl. - - - -
    Michajłow Jan - s. Nikifora - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Michalczyk Adolf - s. Toma:sza - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Michalewicz Ignacy - - sierż. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Michaluk Wiesław - s. Antaniego p. - chor. - 1.8.44 r. - Dowódca 2 plutonu - 1 kompania piechoty - 1 batalion piechoty - -
    Michałkiewicz Leonard - s. Franciszka p. - kpr. - 19.2.45 r. - - - - -
    Michałowicz Wanda - c. Wacława zm. - plut. - 11.3.45 r - - - - -
    Michałowski Józef - s. Stanisława - kpr. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Michniadowicz - Jan - chor. - Dowódca 3 plutonu - 6 kompania piechoty - 2 batalion piechoty - - -
    Michniewicz Stanisław - s. M. p. - szer. - 27.4.45 r - - - - -
    Micner Izrael - s. Salamana p. - st. szer. - 2.8.44 r. - - - - -
    Mielniczuk Dymitr - s. Michała p. - szer. - 10.2.45 r. - - - - -
    Mielnik - Michał - ppor. - Zastępca dowódcy d/s politycznych - 2 kompania rusznic przeciwpancernych - 2 batalion piechoty - - -
    Mielnik Andrzej - s. Anisia p. - szer. - 30.9.44 r. - - - - -
    Mielnik Piotr - p. - szer. - 10.2.45 r. - - - - -
    Mieszczyński Witold - s. Jana p. - szer. - 13.2.45 r - - - - -
    Migdał Jan - s. Michała - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Mikłaszewicz Rościsław - s. Antoniego p. - szer. - 28.4.45 r. - - - - -
    Miksza Franciszek - s. Piotra p. - szer. - 1.3.45 r; - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Mikucki Antoni - s. Władysława - kpr. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Mikula Leon - s. Leona p. - plut. - 10.2.45 r. - - - - -
    Mikulewicz Józef - s. Władysława p. - szer. - 11.2.45 r. - - - - -
    Mikułko Antoni - s. Karola - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Mikuta Stefan - s. Tomasza - szer. - - - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Milanowski Adolf - s. Jana - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Milberg Józef - - chor. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Aptekarz - Kompania sanitarna - Kwatermistrzostwo -
    Milikowicz Franciszek - s. Andrzeja p. - szer. - 29.4.45 r. - - - - -
    Miliński Bernard - s. Jana z. - szer. - 4.3.45 r. - - - - -
    Miller Józef - s. Pawła - szer. - - - Krzyż Walecznych - - -
    Miluszkiewicz Stanisław - s. Antoniego p. - chor. - 3.3.45 r. - Dowódca 1 plutonu - 3 kompania ckm - 3 batalion piechoty - -
    Miotky Franciszek - s. Grzegorza p. - kpr. - 28.7.44 r. - - - - -
    Mirowicz Adam - s. Kazimierza p. - szer. - 19.2.45 r.. - - - - -
    Misaniec Gordiusz - s. Aleksandra - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Miseczko Michał - s. Jana - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Misewicz Witold - s. Juliana - szer. - - - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - - -
    Misiun Feliks - s. Mikołaja - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Misztal Jan - s. Adama p. - szer. - 29.9.44 r. - - - - -
    Miżdal - Janina - plut. - Wykładowca (nauczyciel) - - - - -
    Mlącki Stanisław - s. Jana p. - char. - 19.4.45 r.. - - - - -
    Mliczek Marian - S. Antoniego - por. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Krzyż Walecznych - Dowódca 2 plutonu - - 2 batalion piechoty
    Moczuło Józef - - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Modelewski - Jan - chor. - Dowódca plutonu ciężkich karabinów maszynowych - 1 kompania piechoty - 1 batalion piechoty - - -
    Modzelewski Czesław - s. Józefa p. - szer. - 3.3.45 r. - - - - -
    Modzelewski Hieronim - s.Piotra - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Modzelewski Wacław - s. Józefa p. - szer. - 18.1.45 r - - - - -
    Mojzyk Edward - s. Antoniego - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Molenda Roman - s. Szczepana - kpr. - Krzyż Grunwaldu III kl. - Medal „Za Warszawę” - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” -
    Molski Zdzisław - S. Władysława - chor. - - Srebrny Krzyż Zasługi - - - -
    Mołdach Józef - s. Franciszka p. - szer. - 11.2.45 r. - - - - -
    Momocki Walerian - s. Waleriana - szer. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Monard Julian - - ppor. - Zastępca dowódcy ds politycznych - Kompania sanitarna - Kwatermistrzostwo - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Moros Czesław - s. Sergiusza - kpr. - - - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Morzecki - Edward - st. sierż. - Mlodszy technik artyleryjski - - Kwatermistrzostwo - - -
    Mosak Jan - S. Maksymiliana - kpr. - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Moszko Wacław - s. Szymona - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Mozołowicz Bolesław - s. Adama - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Możejko Władysław - s. Osipa - por. kpt. - Szef służby chemicznej - Medal „Za Obronę Leningradu” - Krzyż Walecznych - - -
    Możerowski - Marcin - ppor. - Zastępca dowódcy d/s liniowych - 7 kompania piechoty - 3 batalion piechoty - - -
    Mroczkowski Stanisław - s. Antoniego - plut. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Mroszczak Stanisław - s. Jana - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Mroziński - Tadeusz - st. sierż. - Dowódca plutonu łączności - - 3 batalion piechoty - - -
    Mróz Józef - s. Franciszka .p. - szer. - 24.10.44 r. - - - - -
    Mruk Włodzimierz - s. Andrzeja - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Mucha Franciszek - s. Stanisława - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Mucha Maciej - s. Andrzeja z. - szer. - 5.8.44 r. - - - - -
    Mućk - Stanisław - chor. - Dowódca plutonu łączności - - 1 batalion piechoty - - -
    Mudrow Czesław - s. Aleksandra - kpr. - - - Krzyż Walecznych - - -
    Mul Władysław - - st. sierż. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Mulawko Franciszek - s. Bartłomieja - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Murkies Antoni - s. Mateusza - mjr - Krzyż Walecznych - Krzyż Virtuti Militari V kl. - Krzyż Grunwaldu III kl. - Order Czerwonej Gwiazdy - Pomocnik szefa sztabu d.s operacyjnych -
    Musiał Zbigniew - s. Stanisława - kpr. - - - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Myk Bolesław - s. Stanisława - kpr. - - Krzyż Grunwaldu III kl. - - - -
    Mynarski Robert - s. Antoniego - kpr. - - - - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Myśliński Adolf - s. Franciszka - plut. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Nabereżny Michał - s. Szczepana - st. szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Nabiereżny Michał - s. Grzegorza - st. szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Nadruszański Piotr - s. Wacława s - kpr. - - Krzyż Grunwaldu III kl. - - - -
    Nadryczny Beniamin - s. Szlamy p. - szer. - 17.4.45 r. - - - - -
    Nadzieja Józef - s. Józefa - plut. - - - Krzyż Walecznych - - -
    Nagórski Zygmunt - s. Józefa - bomb. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Najhaus Samuel - s. Marimsa - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Najman Mundek - s. Józefa p. - plut. - 8.2.45 r. - - - - -
    Najman Samuel - s. Hermana - kan. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Najman Wolf - s. Naftalego - plut. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Najmiler Islser - s. Dawida - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Najmiler Izydor - s. Jakuba - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Nalewajko Stanisław - s. Michała z. - kpr. - 26.2.45 r. - - - - -
    Naraniecki Jan - s. Józefa z. - szer; - 5.8.44 r. - - - - -
    Narol Wojciech - s. Michała - szer. - - - Krzyż Walecznych - - -
    Naruszewicz Stanisław - s. Jana p. - szer. - 16.1.45 r. - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Nastiuszenko Ignacy - s. Franciszka - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Naumowicz Konstanty - s. Władzimierza p. - szer. - 18.4.45 r. - - - - -
    Nawariwski Józef - s. Michała p. - chor. - 3.3.46 r. - Dowódca 2 plutonu - 9 kompania piechoty - 3 batalion piechoty - -
    Nawrocki - Stanisław - por., kpt. - Pomocnik szefa sztabu d.s operacyjnych - - - - -
    Nawrocki Adam - s. Wojciecha - chor: - Krzyż Grunwaldu III kl. - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Dowódca 2 plutonu - 1 kompania ckm - 1 batalion piechoty -
    Nawrocki Franciszek - s. Piotra - szer. - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Medal „Za Warszawę” - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Nenk Józef - s. Adama - plut. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Nereng Jan - s. Tomasza p. - kpr. - 19.4.45 r. - - - - -
    Nestorowicz - Jerzy - chor. - Dowódca 2 plutonu - 1 kompania ckm - 1 batalion piechoty - - -
    Neuman Mundek - s. Józefa - plut. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Neuman Wolf - s. Natana p. - plut. - 19.4.45 r. - - - - -
    Nicewicz Dominik - s. Michała - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Nicpoń Henryk - - chor. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Dowódca plutonu sztabowego - - -
    Niedzielski Bolesław - s. Tadeusza z. - szer. - 5.8.44 r. - - - - -
    Niedźwiecki - Józef - chor., por. - Lektor pułku - - - - -
    Niedźwiecki Jan - s. Franciszka - szer. - - Medal „Za Warszawę” - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Niekrajsz Józef - s. Wincentego - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Niekrewicz Jan - s. Wincentego p. - szer. - 25.4.45 r. - - - - -
    Niekrewicz Michał - s. Michała - szer. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Niemczuk - Mieczysław - chor. - Dowódca plutonu gospodarczego - - 2 batalion piechoty - - -
    Niemczyk Adolf - s. Antoniego p. - szer. - 3.8.44 r. - - - - -
    Niemeczek - Mieczysław - chor. - Dowódca 3 plutonu - - - - -
    Niemiec .Marcin - s. Jakuba p. - szer. - 28.4.45 r. - - - - -
    Niemkiewicz Mikołaj - s. Michała p. - szer. - 26.4.45 r. - - - - -
    Nienartowicz Jan - s. Romana - chor. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Zastępca dowódcy d/s politycznych - 6 kompania piechoty - 2 batalion piechoty -
    Nierecin Jan - s. Michała - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Niesyto Józef - - st. sierż. - - - Brązowy Krzyż Zasługi - - -
    Niewiadomski Józef - s. Wincentego - plut. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Niewierko Piotr - s. Michała p. - szer. - 3.3.45 r. - - - - -
    Nieźwiński Jan - s. Józefa p. - kpr. - 13.2.45 r. - - - - -
    Nikonowicz Grzegorz - - por. - - - Krzyż Walecznych - - -
    Nithamer Herman - s. Andrzeja - plut. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Nizioł Bronisław - s. Józefa - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Nizioł Józef - s. Józefa - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Niżnikow Jan - s. Wincentego - kpt. - - Medal „Za Obronę Stalingradu” - Zastępca dowódcy ds liniowych - 1 kompania ckm - 1 batalion piechoty -
    Niżyński Jan - s. Feliksa - kpr. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Nocun Tadeusz - s. Antoniego - szer. - - - - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Nogas Jan - s. Józefa p. - szer. - 1.3.45 r. - - - - -
    Nosek Ludwik - s. Stanisława - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Nowacki - Józef - st. sierż. - Dowódca plutonu ochrony (żandarmerii) - - - - -
    Nowacki Zdzisław - s. Franciszka - st. szer. - - Krzyż Grunwaldu III kl. - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Nowak - Roman - ppor. - Zastępca dowódcy ds liniowych - 1 kompania ckm - 1 batalion piechoty - - -
    Nowak Bazyli - s. Teodora - sierż. - - Krzyż Grunwaldu III kl. - - - -
    Nowak Józef - - chor. - - Srebrny Krzyż Zasługi - - - -
    Nowak Józef - s. Wojciecha - sierż., chor. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Kierownik kancelarii - - -
    Nowak Józef - s. Kazimierza - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Nowak Józefa - c. Jana - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Nowak Mateusz - s. Teodora - sierż. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Nowak Michał - s. Antoniego - st. szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Nowak Stefan - s. Jana - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Nowak Wincenty - s. Franciszka - chor. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Dowódca plutonu saperów - - -
    Nowicki Eugeniusz - s. Pawła p. - plut. - 2.8.44 r. - - - - -
    Nowotarski Michał - s. Jana z. - szer. - 25.4.45 r. - - - - -
    Obolewicz - Wiaczesław - chor. - Instruktor propagandy artystycznej - - - - -
    Ogonowski Aleksander - s. Juliana - szer. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Ogórek Stanisław - s. Ignacego z. - kpr. - 3.3.45 r. - - - - -
    Ohlaszeny Jerzy - s. Stanisława p. - chor. - 3.8.44 r; - Dowódca 1 plutonu - 8 kompania piechoty - 3 batalion piechoty - -
    Okrzyński Stanisław - s. Jana - szer. - - Medal „Za Warszawę” - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Okulczyk Aleksander - s. Jana p. - par. - 1.8.44 r. - Dowódca baterii armat 45 mm - Bateria armat 45 mm - Artyleria pułkowa - -
    Olchawy Kazimierz - s. Michała p. - szer. - 19.2.45 r. - - - - -
    Olchówka Czesław - s. Jana - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Olechnowicz Władysław - s. Józefa - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Olejar Mieczysław - s. Siemiona - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Olejarczyk Michał - - szer. - - - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Olejniczak - Władysław - chor. - Zastępca dowódcy ds politycznych - 3 kompania rusznic przeciwpancernych - 3 batalion piechoty - - -
    Olejnik Jan - s. Antoniego - szer. - - - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Oleksiuk Antoni - s. Michała p. - szer. - 1.5.45 r. - - - - -
    Oleksy Jan - - sierż. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Olender Józef - s. Piotra - szer. - Krzyż Grunwaldu III kl. - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Brązowy Krzyż Zasługi - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Oleszek Jan - s. Ignacego z. - kpr. - 16.1.45 r. - - - - -
    Oleszkiewicz Władysław - s. Adama - sierż. - - - Krzyż Walecznych - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Oleśkow Antoni - s. Szymona - bomb. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Olifier Franciszek - s. Piatra p. - szer. - 26.4.45 - - - - -
    Olszański - Eugeniusz - ppor. - Dowódca plutonu chemicznego - - - - -
    Ołdak - Stanisław - ppor. - Dowódca 2 plutonu - 3 kompania moździerzy 82 mm - 3 batalion piechoty - - -
    Ołtarzewski Jan - s. Bronisława: - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Omelczuk Makar - s. Jana - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Opaliński Edward - s. Jana p. - szer. - 19.2.45 r. - - - - -
    Operman Jakub - s. Bencjana - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Opoczyński Wacław - s. Franciszka - plut. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Opolski Jerzy - s. Sylwestra - kpt. - Krzyż Walecznych - Krzyż Grunwaldu III kl. - Szef sztabu batalionu - - 1 batalion piechoty -
    Oraniec Józef - s. Józefa - sierż. - - - - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Orluk Kazimierz - s. Jana z. - szer. - 19.3.45 r. - - - - -
    Orłowicz Zygmunt - S. Józefa - szer. - - Medal „Za Warszawę” - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Ornawka Jan - s. Mikałaja z. - szer. - 5.8.44 r. - - - - -
    Ornawka Piotr - s. Franciszka p. - szer. - 2.8.44 r. - - - - -
    Orzechowski Roman - s. Tomasza z. - szer. - 13.2.45 r. - - - - -
    Orzechowski Zygmunt - s. Tomasza z. - szer. - 13.2.45 r. - - - - -
    Osmoła Józef - s. M. - szer. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Osmołowski - Piotr - chor - Pomocnik szefa sztabu ds ewidencji - - - - -
    Ostrokołowicz Kazimierz - s. Józefa p. - sierż. - 11.2.45 r. - - - - -
    Ostrowski - Aleksander - por. - Oficer d/s zaopatrzenia materiałowo-technicznego - - - - -
    Ostrowski Bronisław - s. Józefa p. - kpr. - 6.4.45 r. - - - - -
    Ostrowski Józef - s. Filipa p. - st. ogn. - 3.3.45 r. - - - - -
    Ostrowski Piotr - s. Jakuba - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Ostrowski Stanisław - s. Franciszka p. - szer; - 27.4.45 r. - - - - -
    Ostrowski Stanisław - s. Antoniego - kan. - - - Krzyż Walecznych - - -
    Ostrowski Władysław - s. Leonarda - por. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Dowódca 1 plutonu - 3 kompania piechoty - 1 batalion piechoty -
    Ostrowski Włodzimierz - s. Leontiego - por. - - Order Czerwonej Gwiazdy - - - -
    Oszal Władysław - s. Jakuba - ppor. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Zastępca dowódcy dis politycznych - 9 kompania piechoty - 3 batalion piechoty -
    Oszulak Jan - s. Antoniego p. - szer. - 11.2.45 r. - - - - -
    Owczarow - Mikołal - kpt. - Pomocnicy szefa sztabu d/s kwatermistrzowskich - - - - -
    Owczarz Paweł - s. Stanisława - szer. - - Medal „Za Warszawę” - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Ozierowski Jan - s. Michała z. - kpr. - 5.8.44 r. - - - - -
    Ożóg Józef - s. Władysława p. - st. szer. - 4.9.44 r. - - - - -
    Paberecki Leon - s. Pawła - sap. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Pabjan Maria - c. Marcina - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Pacala Jan - - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Pajgier Stanisław - s. Jana p. - szer. - 22.9.44 r. - - - - -
    Paklikowski Michał - s. Mikołaja z. - szer. - 19.4.45 r. - - - - -
    Palczewski - Michał - ppor. - Dowódca 2 kompanii ciężkich karabinów maszynowych - 2 kompania ckm - 2 batalion piechoty - - -
    Palczewski Benedykt - s. Ludwika - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Palichiewicz Mateusz - s. Jana p. - szer. - 19.4.45 r. - - - - -
    Paliński Władysław - - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Paluszek Wacław - s. Antoniego z. - szer. - 1.3.45 r. - - - - -
    Paluszewski Józef - s. Adolfa - szer. - - - - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Pałamarczuk Michał - s. Konstantego z. - szer. - 11.2.45 r. - - - - -
    Pałka Paweł - - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Pałkus Walenty - s. Marcina - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Pamulski Henryk - s. Aleksandra - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Panasiuk - Dymitr - ppor. - Dowódca 1 plutonu - 1 kompania moździerzy 82 mm - 1 batalion piechoty - - -
    Panasiuk Albin - s. Jana p. - plut. - 28.8.44 r. - - - - -
    Panasiuk Edward - s. Pawła - plut. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Panek Wawrzyniec - s. Józefa - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Pankiewicz Jan - s. Stanisława p. - szer. - 11.10.44 r. - - - - -
    Papierz Michał - s. Mikołaja - szer. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Parafinowicz Franciszek - s. Józefa - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Parczewski Aleksy - s. Idziego p. - st. szer. - 2.8.44 r. - - - - -
    Parczewski Franciszek - s. Józefa p. - szer. - 29.7.44 r. - - - - -
    Parczyński Władysław (Włodzimierz) - s. Emila - por. - - Krzyż Grunwaldu III kl. - Krzyż Walecznych - Dowódca 2 kompanii moździerzy 82 mm - 2 kompania moździerzy 82 mm - 2 batalion piechoty
    Park Kazimierz - s. Władysława - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Parkasiewicz Franciszek - s. Antoniego p. - szer. - 26.4.45 r. - - - - -
    Partyka Bronisław - s. Ignacego p. - kpr. - 2.8..44 r. - - - - -
    Parzak Michał - s. Szymona - st. szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Pasek Jan - - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Pasierb Ferdynand - s. Jana - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Pasierb Józef - s. Cypriana - kpr. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Pasierkiewicz Stanisław - s. Tomasza - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Pasierski Antoni - s. Antoniego. - chor. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Pasikiewicz Jan - s. Michała - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Pastuch Marcin - - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Pastuch Mikołaj - s. Jana p. - szer. - 19.2.45 r. - - - - -
    Pastuszak Władysław - - szer. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Paszkiewicz Marian - s. Michała - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Paszkiewicz Władysław - s. Józefa - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Paszko Władysław - s. Adolfa - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Paszkowski Adam - s. Franciszka p. - st. szer. - 2.3.45 r. - - - - -
    Paszuk Stanisław - s. Augustyna p. - szer. - 19.4.45 r. - - - - -
    Pater Michał - s. Michała - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Paterek Michał - s. Wojciecha p. - szer. - 21.9.44 r. - - - - -
    Paterek Wiktor - s. Kazimierza z. - st. szer. - 5.8.44 r. - - - - -
    Pauk Stefan - s. Piotra - kan. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Pawelec Józef - s. Ignacego p. - plut. - 2.3.45 r. - - - - -
    Pawelec Tadeusz - s. Ignacego z. - szer. - 8.44 r. - - - - -
    Pawlaczek Józef - s. Jana - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Pawlik Edward - s. Szczepana - szer. - - - - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Pawłowicz Bronisław - s. Witolda p. - podof. - 11.2.45 r. - - - - -
    Pawłowicz Bronislaw - s. Michała z. - szer. - 19.3.45 r. - - - - -
    Pawłowski Antoni - s. Karola p. - szer. - 10.2.45 r. - - - - -
    Pawłowski Antoni - s. Franciszka - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Pawłowski Edward - s. Ludwika - szer. - - - - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Pawłowski Kazimierz - p. - - 25.3.45 r.3 - - - - -
    Pawulski Witold - - chor. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Dowódca plutonu dowodzenia - Bateria armat 76 mm - Artyleria pułkowa -
    Pazera Władysław - S. Antoniego - szer. - - - - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Pedas Dymitr - s. Filipa - st. szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Pedułko Aleksy - s. Sidora p. - ppor. - 10.2.45 r. - Medal ”Za Bojowe Zasługi” - Dowódca 3 plutonu - 6 kompania piechoty - 2 batalion piechoty -
    Pełechaty Marian - s. Tomasza z. - szer. - 1.3.45 r. - - - - -
    Pempek Jan - s. Antoniego - st. szer. - - - Krzyż Walecznych - - -
    Pencuła Władysław - s. Piotra - kpr. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Pereda Władysław - s. Józefa - szer. - - - Brązowy Krzyż Zasługi - - -
    Peregut Anastazy - s., Gabriela p. - kpt. - 2.3.45 r. - Dowódca 8 kompanii piechoty - 8 kompania piechoty - 3 batalion piechoty - -
    Pergun Władysław - s. Jana p. - szer. - 19.2.45 r. - - - - -
    Perkowski Witold - s. Antoniego - plut. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Peroński Idzi - s. Michała - szer. - - - Brązowy Krzyż Zasługi - - -
    Petyl Józef - s. Arona - st. szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Pękalski Zenobiusz - - ppor. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Dowódca 1 plutonu - Bateria moździerzy 120 mm - Artyleria pułkowa -
    Phyga Franciszek: - - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Piasecki Edmund - s. Jakuba - szer. - - - - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Piasecki Zygmunt - S. Jakuba - szer. - - Medal „Za Warszawę” - - - -
    Piatigora - Michał - ppor. - Zastępca dowódcy kompanii ds liniowych - - - - -
    Piatkin - Piotr - kpt. - Dowódca baterii armat 45 mm - Bateria armat 45 mm - Artyleria pułkowa - - -
    Pidłowski Jan - s. Szymona p. - kpr. - 2.9.44 r. - - - - -
    Piech Stanisław - S. Kazimierza p. - szer. - 2.3.45 r. - - - - -
    Piechocki Apolinary - s. Józefa - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Piecuk Mieczysław - s. Józefa - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Piecyk Mieczysław - s. Jana - szer. - - - - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Piecyk Mieczysław - s. Józefa - szer. - - - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - - -
    Piekalski Marian - s. Kacpra - szer. - - - Krzyż Walecznych - - -
    Piekut Czesław - s. Aleksandra - ppor. - Krzyż Grunwaldu III kl. - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Krzyż Walecznych - Zastępca dowódcy ds liniowych - 3 kompania moździerzy 82 mm - 3 batalion piechoty
    Pierucki - Piotr - kpt. - Dowódca 6 kompanii piechoty - 6 kompania piechoty - 2 batalion piechoty - - -
    Pieszko Antoni - s. Macieja p. - kpr. - 12.2.45 r. - - - - -
    Pietrago Mieczysław - s. Józefa p. - kpr. - 19.2.45 r. - - - - -
    Pietraszewski Jan - s. Tadeusza p. - szer. - 3.3.45 r. - - - - -
    Pietrewicz Józef - s. Tomasza - ppor. - Srebrny Krzyż Zasługi - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Krzyż Grunwaldu III kl. - Dowódca 1 plutonu - 5 kompania piechoty - 2 batalion piechoty
    Pietrusiewicz Ignacy - s. Zygmunta p. - kpr. - 30.9.44 r. - - - - -
    Pietruszak Lech - s. Władysława. - st. sierż. - - - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - - -
    Pietruszka - Julian - char. - Dowódca 3 plutonu - 6 kompania piechoty - 2 batalion piechoty - - -
    Pietruszka Jan - s. Aleksego - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Pietrzak Józef - s. Bartłomieja - szer. - - - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - - -
    Pietrzak Tadeusz - s. Stanislawa - kpr. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Pietrzykowski Jan - s. Władyka - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Pik Leon - s. Abrama p. - sierż. - 1.8.44 r. - - - - -
    Pilichniewicz Mateusz - s. Jana p. - szer. - 21.4.45 r. - - - - -
    Pilipiak Paweł - s. Mikołaja p. - kpr. - 2.8.44 r. - - - - -
    Pilipicki Franciszek - : s. Witolda - szer. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Piłuła Stanisław - s. Antoniego p. - szer. - 3.3.45 r. - - - - -
    Pimoszczak Józef - s. Józefa - plut. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Pinczuk Piotr - s. Andrzeja p. - st. szer. - 3.8.44 r. - - - - -
    Pindel Stanisław - s. Józefa - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Pinkiewicz Józef - s. Aleksandra p. - st. szer. - 29.7.44 r. - - - - -
    Pinkowski - Edwin - ppor. - Szef służby chemicznej - - - - -
    Pinkwasser Edward - s. Jana p. - szer. - 11.2.45 r. - - - - -
    Piński Kazimierz - s. Stanisława p. - szer. - 2.9.44 r. - - - - -
    Pioner Julian - s. Stefana - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Piotrowski Antoni - s. Jerzego z. - kpr. - 19.4.45 r. - - - - -
    Piotrowski Marian - s. Wiktora - szer. - Medal „Za Warszawę” - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Piotrowski Walenty - s. Antoniego - st. szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Piotrowski Wincenty - s. Antoniego - kpr. - - - Krzyż Walecznych - - -
    Piskarew - Mikołaj - kpt. - Zastępca dowódcy ds liniowych - - 2 batalion piechoty - - -
    Piskorub Wincenty - s. Rudolfa p. - szer. - 7.8.44 r. - - - - -
    Piszczyk Włodzimierz - s. Michała - plut. - - - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Pitkiewicz Michał - s. Szymona - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Pittio Stefan - s. Michała - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Piwek Marian - s. Adama p. - szer. - 13.2.45 r. - - - - -
    Piwowar Jan - s. Antoniego z. - szer. - 19.4.45 r. - - - - -
    Plecan Władysław - s. Michała - kan. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Plecan Władysław - s. Mikołaja - kan. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Pluda Tadeusz - - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Płatek Aleksander - s. Stanisława z. - szer. - 5.8.44 r. - - - - -
    Płaza Marian - s. Stanisława - plut. - Krzyż Grunwaldu III kl. - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Medal „Za Warszawę” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” -
    Płockier Jakub - s. Stefana p. - kpr. - 9.2.45 r. - - - - -
    Płuda Tomasz - s. M. - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Poberezny Jan - s. Adama p. ' - szer. - 2.8.44 r. - - - - -
    Pochylski Zygmunt - s. Jana p. - ppor. - 19.2.45 r. - Dowódca 2 plutonu - 9 kompania piechoty - 3 batalion piechoty - -
    Poderecki Leon - s. Pawła - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Podhajecki Jan - s. Jana p. - szer. - 3.3.45 r. - - - - -
    Podkościelny Stanisław - s. Kazimierza - szer. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Podlepny Bronisław - s. Wasyla p. - st. szer. - 1.3.45 r. - - - - -
    Podlipny Bronisław - s. Wasyla - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Podmokły Wacław - s. Jana - szer. - - - - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Podolak Aleksander - s. Aleksandra p. - szer. - 13.2.45 r. - - - - -
    Podwiński Kazimierz - s. Piotra p. - szer. - 1.5.45 r. - - - - -
    Podwójny Chaim - s. Szymona - kan. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Pojawa Józef - s. Teofila p. - szer. - 13.2.45 r. - - - - -
    Pol Władysław - - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Polakowski Jan - s. Jana - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Polewski - Eliasz - plut., chor., ppor. - Zastępca dowódcy. ds politycznych - 5 kompania piechoty - 2 batalion piechoty - - -
    Poleżajew Borys - s. Jana p. - st. szer. - 19.2.45 r. - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Polulan Paweł - s. Andrzeja - kan. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Południak Aleksander - - chor. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Zastępca dowódcy. ds politycznych - 5 kompania piechoty - 2 batalion piechoty -
    Pomeranc Szmul - s. Moodka - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Pomykała Stanisław - s. Władysława z. - szer. - 5.8.44 r. - - - - -
    Ponimasz Antoni - s. Ludwika - szer. - - - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Popiel Stanisław - s. Szczepana - st. szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Popierański Izydor - s. Andrzeja z. - kpr. - 13.2.45 r. - - - - -
    Popławski Antoni - s. Franciszka - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Popławski Leon - s. Aleksandra p. - kpr - 19.2.45 r. - - - - -
    Popławski Roman - s. Piotra p. - kpr. - 18.4.45 r. - - - - -
    Popow Leon - s. Andrzeja - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Popowski Adam - s. Jakuba p. - plut. - 19.2.45 r. - - - - -
    Porniawski Jan - - kpr. - - - Brązowy Krzyż Zasługi - - -
    Potapko Marian - p - szer. - 17.4.45 r. - - - - -
    Potępa Józef - s. Józefa - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Pouksztelo Stanisław - s. Cypriana - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Powałka Edward - s. Antoniego - kan. - - - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Prejs Michał - s. Franciszka p. - szer. - 1.5.45 r. - - - - -
    Prejs Michał - s. Piotra p. - st. szer. - 13.2.45 r. - - - - -
    Preslak Michał - s. Adama - szer. - - Medal „Za Warszawę” - - - -
    Press Andrzej - s. Włodzimierza - kpt. - Krzyż Walecznych - Order Czerwonej Gwiazdy - Oficer informacji - - -
    Prochaska - Stefan - chor. - Oficer d/s uzbrojenia (zbrojmistrz pułku) - - - - -
    Prokopczyk Józef - s. Franciszka - szer. - - Medal „Za Warszawę” - - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Prokoryn Edward - s. Aleksandra p. - kpr. - 11.2.45 r. - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Pros Jan - s. Szymona' z. - szer. - 16.1.45 r. - - - - -
    Pruć Władysław - s. Wojciecha p. - szer. - 19.2.45 r. - - - - -
    Prystupa - Władysław - por. - Dowódca plutonu ciężkich karabinów maszynowych - 9 kompania piechoty - 3 batalion piechoty - - -
    Przeslak Michał - s. Adama - szer. - - - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Przybyszewski Anastazy - s. Ignacego p. - szer. - 3.8.44 r. - - - - -
    Puchacz Grzegorz - s. Dawida - kpr. - - - - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Puchacz Włodzimierz - s. Bazylego zm. - szer. - 31.3.45 r. - - - - -
    Puchalak Józef - - kpr. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Pucz Aleksander - s. Wincentego p. - sierż. - 11.2.45 r. - - - - -
    Pugaczewski Edward - s. Jana p. - szer. - 2.8.44 r. - - - - -
    Puhacz Grzegorz - s. Dawida - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Puk Gustaw - - chor. - Dowódca plutonu saperów - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Pupkiewicz Marian - s. Juliana - szer. - - - - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Purski Maksym - s. Teodora p. - st. szer. - 10,2.45 r. - - - - -
    Pustelniak Piotr - s. Kazimierza p. - plut. - 15.9.44 r. - - - - -
    Puzia Józef - s. Józefa p. - szer. - 13.2.45 r. - - - - -
    Pużak Michał - s. Szymona - st. szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Pykało Józef - s. Władysława - szer. - - - Brązowy Krzyż Zasługi - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Pyrda Kazimierz - s. Jana - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Rabinowicz Iser - s. Szlamy, - por. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Krzyż Walecznych - Zastępca dowódcy d/s politycznych - - 2 batalion piechoty
    Rachwał Władylsław - s. Michała - bomb. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Raczko Wacław - s. Józefa - st. szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Raczkowski Józef - s. Karola - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Raczyński Szymon - s. Władysława p. - st. szer. - 11.2.45 r. - - - - -
    Raćkow Michał - s. Piotra p. - kpt. - 19.4.45 r. - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Dowódca batalionu - - 3 batalion piechoty -
    Radczuk Roman - s. Mateusza - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Radowicz Antoni - s. Konstantego p. - szer. - 13.2.45 r. - - - - -
    Radziejowski Janusz - s. Henryka - ppor. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Dowódca 2 plutonu - 2 kompania moździerzy 82 mm - 2 batalion piechoty -
    Radzin Franciszek - s. Aleksandra p. - szer. - 1.5.45 r. - - - - -
    Radziszewski Jan - s. Antoniego - st. szer. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Krzyż Walecznych - - -
    Radziwonowicz - Władysław - chor. - Kierownik rusznikarni - - Kwatermistrzostwo - - -
    Rajchleder Mietek - s. Idla p. - szer. - 3.3.45 r. - - - - -
    Rajczonek Mikołaj - s. Józefa - sierż. - Zastępca dowódcy d/s politycznych - 2 kompania moździerzy 82 mm - 2 batalion piechoty - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Rajczyk Berek - - chor. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Dowódca 3 plutonu - 1 kompania piechoty - 1 batalion piechoty -
    Rajecki Konstanty - s. Antoniego - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Rajstacher Lazar - s. Dawida - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Rak - Tadeusz - chor. - Zastępca dowódcy ds politycznych - 3 kompania moździerzy 82 mm - 3 batalion piechoty - - -
    Rak Antoni - s. Mikołaja p. - plut. - 19.4.45 r. - - - - -
    Rakowiecki Stefan - s. Michała - st. sierż. - - Krzyż Grunwaldu III kl. - - - -
    Rakowski Paweł - s. Romana - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Rakowski Wincenty - s. Karola - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Ramus Mikołaj - s. Jana - bomb. - - - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Rapaport Menasze - s. Izraela - kpr. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - -
    Rasiukiewicz Mikołaj - - kpr. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Rataj Wojciech - s. Jana - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    RatańczukAntoni - s. Józefa - plut. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Ratuś Józef - s. Karola p. - szer. - 19.4.45 r. - - - - -
    Rawiuk Antoni - - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Rebejko - Józef - chor. - Zastępca dowódcy d/s politycznych - 2 kompania piechoty - 1 batalion piechoty - - -
    Redka Ignacy - s. Filipa p. - szer. - 2.3.45 r. - - - - -
    Redzik Bronisław - s. Franciszka p. - chor. - 3.8.44 r. - Dowódca 2 plutonu - 3 kompania piechoty - 1 batalion piechoty - -
    Redzikowski Józef - s. Józefa - szer. - - - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Rejter Andrzej - s. Franciszka - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Rejter Bazyli - s. Michała - st. sierż. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Remes Bronisław - s. Michała p. - szer. - 15.2.45 r. - - - - -
    Remes Michał - s. Grzegorza p. - szer. - 11.2.45 r. - - - - -
    Remsza - Kazimierz - plut. - Dowódca plutonu sanitarnego - - 3 batalion piechoty - - -
    Rewiuk Antoni - s. Józefa - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Reznikow Michał. - - por. - - - Krzyż Walecznych - Oficer informacji - -
    Rębiś Jan - s. Juliana - por. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Krzyż Walecznych - Dowódca 7 kompanii piechoty - 7 kompania piechoty - 3 batalion piechoty
    Riabcew - Nikifor - por. - Dowódca kompanii łączności - - - - -
    Rocko Wacław - s. Michała - szer. - - - - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Rodia Pantielej - s. Jana - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Rogoziński Beniamin - - chor. - Kierownik kancelarii - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Rolek Henryk - s. Stanisława p. - szer. - 26.4.45 r. - - - - -
    Romancewicz Józef - s. Franciszka p. - szer. - 13.2.45 r. - - - - -
    Romankiewicz Alfred - s. Władysława - szer. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Romańczuk Antoni - s. Jana - kan. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Romszycki Antoni - s. Jana p. - szer. - 2.8.44 r. - - - - -
    Rosa Stefan - s. Frandszka z. - szer. - 19.4.45 r. - - - - -
    Rosiński Roman - s. Władysława p. - szer. - 16.4.45 r. - - - - -
    Rosochacki Andrzej - s. Stanisława p. - kpt. - 13.2.45 r. - Zastępca dowódcy ds liniowych - 9 kompania piechoty - 3 batalion piechoty - -
    Rosochowaty Franciszek - s. Mikołaja z. - szer. - 1.3.45 r. - - - - -
    Roszak Adam - s. Wojciecha - kan. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Roszkowski - Józef - mjr - Szef sztabu - - - - -
    Roze Zygmunt - s. Mojżesza z. - kpr. - 19.4.45 r. - - - - -
    Rozember Mojżesz - s. Szoi - szer. - - - Krzyż Walecznych - - -
    Rozenberg Jakub - s. Monisa p. - szer. - 3.3.45 r. - - - - -
    Rozencwajg Ber - s. Zyszy - plut. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Rozkowiński Mikołaj - s. Kazimierza p. - chor. - 13.2.45 r. - Dowódca 2 plutonu - 7 kompania piechoty - 3 batalion piechoty - -
    Rozmuk Jan - s. Jana P,. - kpr. - 2.8.44 r. - - - - -
    Rozmus Antoni - s. Jakuba p. - kpr. - 27.4.45 r. - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Róża Izrael - s. Icka p. - chor. - 1,7.4.45 r. - Dowódca 3 plutonu - 3 kompania moździerzy 82 mm - 3 batalion piechoty - -
    Różawski Antoni - s. Franciszka p. - szer. - 2.8.44 r. - - - - -
    Rubin Eliasz - s. Arona p. - plut. - 23.3.45 r. - - - - -
    Rubinek - Szymon - ppor. - Zastępca dowódcy ds liniowych - 1 kompania moździerzy 82 mm - 1 batalion piechoty - - -
    Rublewski Jan - - szer. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Rudnicki Antoni - s. Antoniego - st. szer. - - Krzyż Grunwaldu III kl. - - - -
    Rudnicki Antoni - s. Franciszka - szer. - - - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Rudnicki Eugeniusz - s. Mateusza - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Rudnicki Stanisław - s. Józefa - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Rudnicki Władysław - s. Jana - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Rudnik Tadeusz - s. Jana - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Rudzinek Szymon - s. Michała - ppor. - - - Krzyż Walecznych - - -
    Runowicz Kazimierz - s. Andrzeja - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Rusiłko Antoni - - ppor. - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Srebrny Krzyż Zasługi - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Dowódca plutonu dowodzenia - Bateria moździerzy 120 mm - Artyleria pułkowa
    Rusin - Stanisław - ppor. - Dowódca 2 plutonu - 3 kompania ckm - 3 batalion piechoty - - -
    Rusinek Szymon - s. Michała - ppor. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Dowódca 1 plutonu - 1 kompania moździerzy 82 mm - 1 batalion piechoty -
    Ruszik Michał - - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Rutka Julian - s. Stanisława p. - st. szer. - 3.3.45 r. - - - - -
    Rutkow - Igor - chor. - Dowódca 2 plutonu - 7 kompania piechoty - 3 batalion piechoty - - -
    Rutkowski Piotr - s. Adama p. - szer. - 22.9.44 r. - - - - -
    Rutman Josel - s. Abrama p. - szer. - 13.2.45 r. - - - - -
    Rybaczkow - Tymoteusz - por. - Dowódca 4 kompanii piechoty - 4 kompania piechoty - 2 batalion piechoty - - -
    Rybaczonek - Aleksander - ppor. - Zastępca d.s polityczno-wychowawczych - - - - -
    Rybałtowski Olgierd - s. Władysława - kpt. - - Medal ”Za Bojowe Zasługi” - Starszy lekarz weterynarii - - -

    Rybiec Tadeusz 
    - - chor. - Dowódca 3 kompanii piechoty - 3 kompania piechoty - 1 batalion piechoty - - -  patrz LINK z notą biograficzną

    Rychlak Adam
    - s. Walentego - kpr. - - Krzyż Grunwaldu III kl. - - - -
    Rychlak Józef - - szer. - - - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Rychlewski Bronisław - s. Wojciecha z. - szer. - 5.8.44 r. - - - - -
    Rychlik Aleksander - s. Wasyla z. - szer. - 19.3.45 r. - - - - -
    Rychter - Ryszard - ppor. - Dowódca plutonu ciężkich karabinów maszynowych - 3 kompania piechoty - 1 batalion piechoty - - -
    Rychter Robert - s. Jana z. - kpr. - 10.1.45 r. - - - - -
    Rydzio Bogdan - s. Józefa: - szer. - - Krzyż Grunwaldu III kl. - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Rymaszewski Antoni - s. Witolda - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Rymsza Kazimierz - s. Adolfa - plut. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Rymsza Kazimierz - .s. Pawła - plut. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Ryngiel Bronisław - s. Stanisława - plut. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Rynkiewicz Stanisław - s. Bronisława p. - szer. - 13.2.45 r. - - - - -
    Rynkowski Wacław - s. C. - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Ryntoft Władysław - s. Antoniego p. - kpr. - 13.2.45 r. - - - - -
    Rysz - Jan - chor. - Dowódca 2 plutonu - 9 kompania piechoty - 3 batalion piechoty - - -
    Ryś Kazimierz - s. Jana - plut. - - - - - -
    Ryś Kazimierz - s. Jana - plut. - - Krzyż Grunwaldu III kl. - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - -
    Rytter Konrad - s. Henryka - ppor. - Srebrny Krzyż Zasługi - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Krzyż Walecznych - Dowódca 3 plutonu - 1 kompania piechoty - 1 batalion piechoty
    Rzeszutek Stefan - s. Jakuba - plut. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Sabadach Antoni - s. Michała - st. szer. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Sadło Bolesław - s. Stanisława - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Sadowski Antoni - s. Dominika p. - kpr. - 1.5.45 r. - - - - -
    Sadowski Antoni - s. Jana - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Sadowski Franciszek - s. G. p. - szer. - 1.3.45 r. - - - - -
    Sadowski Jan - s. Juliana p. - szer. - 17.4.45 r. - - - - -
    Sakowicz Aleksander - s. Romana - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Sakowski Antoni - s. Metodego - ppor. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Sakowski Jan - s. Antoniego - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Salomończyk Bronisław - s. Tomasza z. - szer. - 1.3.45 r. - - - - -
    Sałapak Piotr - s. Jana z. - szer. - 5.8.44 r. - - - - -
    Samak Teodor - s. Artoma - por. - Krzyż Grunwaldu III kl. - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Krzyż Walecznych - Order Wojny Narodowej II st. - Pomocnicy szefa sztabu d/s kwatermistrzowskich -
    Samarek Stefan - - st. szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Samaryk Stefan - s. Mikołaja - st. szer. - - Krzyż Grunwaldu III kl. - - - -
    Samul - Herman - chor. - Dowódca 2 plutonu - 9 kompania piechoty - 3 batalion piechoty - - -
    Sanicki Jan - s. Teofila - plut. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Sapkiewicz Staniisław - s. Antoniego - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Sarad Tadeusz - s. Józefa - plut. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Sarlej Mieczysław - s. Jana p. - plut. - 29.4.45 r. - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Sasin Zygmunt - S. Mikołaja - szer. - - Medal „Za Warszawę” - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - - -
    Saulicz Arkadiusz - s. Gabriela - kpr. - - Krzyż Grunwaldu III kl. - - - -
    Saulicz Arkadiusz - s. Fabrycha - kpr. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Sawczyk Piotr - s. Antoniego - st. szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Sawicki - Konrad - chor. - Zastępca dowódcy d/s politycznych - 2 kompania moździerzy 82 mm - 2 batalion piechoty - - -
    Sawicki Edward - s. Michała - plut. - - - Brązowy Krzyż Zasługi - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Sawicki Jan - s. Józefa p. - kpr. - 2.3.45 r. - - - - -
    Sawicki Józef - s. Pawła z. - szer. - 19.4.45 r. - - - - -
    Sawicki Tadeusz - s. Jana p. - kpr. - 13.2.45 r. - - - - -
    Sawicz - Tadeusz - chor., ppor. - Dowódca 1 kompanii piechoty - 1 kompania piechoty - 1 batalion piechoty - - -
    Sawicz Antoni - s. Nikodema - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Sawicz Grynko - s. Karola z. - kpr. - 5.8.44 r. - - - - -
    Sciefański Julian - s. Józefa - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Scirko Józef - - st. szer. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Seliga Jan - - plut. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Seliwierstow - Konstanty - ppłk - Dowódca pułku - - - - -
    Seliwończyk Michał - s. Benedykta p. - chor. - 13.2.45 r. - Dowódca 2 plutonu - 1 kompania moździerzy 82 mm - 1 batalion piechoty - -
    Sanicki Jan - s. Teofila - ogn. - - - Krzyż Walecznych - - -
    Senicz Genadij - s. Jana - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Serafinowicz Franciszek - s. Józefa - szer. - - - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Seredyński Franciszek - s. Michała - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Seregiet - Ryszard - chor. - Dowódca 3 plutonu - 3 kompania ckm - 3 batalion piechoty - - -
    Sergiejewski Michał - , s. Wasyla - por. - Oficer informacji - Order Wojny Narodowej II st. - - - -
    Sewaczak Albin - s. Jana p. . - szer. - 19.4.45 r. - - - - -
    Sichowski Aleksander - s. Teodora - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Siciński - Jan - chor. - Dowódca 1 plutonu - 1 kompania ckm - 1 batalion piechoty - - -
    Sidor Bogusław - s. Jana - szer. - - - Brązowy Krzyż Zasługi - - -
    Sidor Płaton - s. Aleksandra - plut. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Sidorenko Konstanty - s. Andrzeja - szer. - - Krzyż Grunwaldu III kl. - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Siechowicz Andrzej - - plut. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Siechowski Aleksander - s. Teodora p. - kpr. - 19.2.45 r. - - - - -
    Siekacki Wincenty - s. Stanisława - kpt. - Medal „Za Obronę Sewastopola” - Medal „Za Obronę Moskwy” - Order Czerwonego Sztandaru - Szef artylerii pułku - -
    Siekiera - Józef - chor. - Dowódcy 1 plutonu - 2 kompania rusznic przeciwpancernych - 2 batalion piechoty - - -
    Siekowicz Andrzej - s. Andrzeja - plut. - - Krzyż Grunwaldu III kl. - - - -
    Sielewicz Józef - s. Michała p. - szer. - 3.3.45 r. - - - - -
    Sielski Józef - s. Michała z. - szer. - 5.8.44 r. - - - - -
    Siemak Konstanty - s. Wincentego p. - szer. - 28.4.45 r. - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Siemaszko Józef - s. Józefa p. - szer. - 22.4.45 r. - - - - -
    Siemieniuk - Nikita. - ppor. - Zastępca dowódcy ds liniowych - - - - -
    Siemienowicz Władysław - s. Józefa p. - kpr. - 18.10.44 r. - - - - -
    Sienkiewicz Czesław - s. Jana - plut. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - -
    Sienkiewicz Stanisław - s. Józefa p. - szer. - 11.2.45 r. - - - - -
    Siery Konstanty - s. Mikołaja z. - szer. - 13.2.45 r. - - - - -
    Sierżancki Aleksander - s. Józefa - szer. - 13.2.45 r. - - - - -
    Sikora Józef - s. Michała - sierż. - - - Krzyż Walecznych - - -
    Sikora Leon - s. Wojciecha - kan. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Sikora Władysław - s. Wiktora - sap. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Sikorski Antoni - s. Antoniego p. - szer. - 13.3.45 r. - - - - -
    Sikorski Jan - s. Mikołaja p. - szer. - 19.10.44 r. - - - - -
    Sikorski Jan - s. Władysława - szer. - - - Krzyż Walecznych - - -
    Sikorski Janusz - s. Władysława p. - szer. - 13.2.45 r. - - - - -
    Simon Mikołaj - s. Józefa - por. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Szef sztabu batalionu - - 2 batalion piechoty -
    Siniecki - Czesław - ppor. - Dowódca 1 plutonu - 3 kompania ckm - 3 batalion piechoty - - -
    Sioma Kazimierz - s. Michała - szer. - - - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Siwak Franciszek - s. Jana - kan. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Siwek Tadeusz - s. Szczepana - szer. - - - Brązowy Krzyż Zasługi - - -
    Siwicki Edward - s. Michała - sierż. - - Krzyż Grunwaldu III kl. - - - -
    Sizow Włodzimierz - - chor. - - - Krzyż Walecznych - Dowódca plutonu noszowego - Kompania sanitarna - Kwatermistrzostwo
    Skaczko Adolf - s. Juliana - szer. - - Medal „Za Warszawę” - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Skaralewicz Stanisław - s. M. z. - szer. - 5.8.44 r. - - - - -
    Skiba Jan - s. Daniela p. - st. szer. - 13.2.45 r. - - - - -
    Skibicki Tadeusz - s. Wiktora - st. szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Skibiński Franciszek - s. Wojciecha - plut. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Skokun - Paweł - ppor. - Dowódca 3 kompanii moździerzy 82 mm - 3 kompania moździerzy 82 mm - 3 batalion piechoty - - -
    Skóra - Władysław - chor. - Dowódca 1 plutonu - 1 kompania piechoty - 1 batalion piechoty - - -
    Skrętowski Stanisław - s. Tomasza - plut. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Skrobański Michał - - plut. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Skrobut Paweł - s. Aleksandra p. - szer. - 29.4.45 r. - - - - -
    Skrybajło Włodzimierz - s. Michała z. - szer. - 5.8.44 r. - - - - -
    Skrycki Antoni - s. Ludwika p. - szer. - 20.2.45 r. - - - - -
    Skryplonek Arkadiusz - s. Nikodema - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Skrzekut Karol - s. Jana p. - kpr. - 2.8.44 r. - - - - -
    Skrzybalski Stefan - s. Stanisława z. - st. szer. - 16.1.45 r. - - - - -
    Skrzypczak Izydor - s. Józefa z. - st. szer. - 13.2.45 r. - - - - -
    Skrzypek Józef - s. Tomasza - plut. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Skrzypicki Józef - s. Piotra - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Skrzyżewski - Witold - chor. - Dowódca 1 plutonu - 3 kompania rusznic przeciwpancernych - 3 batalion piechoty - - -
    Skwara Jan - s. Antoniego z. - szer. - 19.3.45 r. - - - - -
    Skwarek Stanisław - s. Jana - szer. - - - Brązowy Krzyż Zasługi - - -
    Słobodzianiuk - Antoni - por. - Dowódca 2 kompanii ciężkich karabinów maszynowych - 2 kompania ckm - 2 batalion piechoty - - -
    Słoboliński Paweł - - kpt. - Kwatermistrz pułku - - Brązowy Krzyż Zasługi - - -
    Słodki Andrzej - s. Michała p. - kpr. - 2.8.44 r. - - - - -
    Słodwiński Ryszard - s. Jana - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Smaczny Konrad - s. Pawła - ppor. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Dowódca 1 plutonu - 3 kompania piechoty - 1 batalion piechoty -
    Smiejan Antoni - s. Jana p. - szer. - 8.2.45 r. - - - - -
    Smolski Aleksander - s. Eliasza - por. - - - - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Smorczewski - Leon - chor., ppor. - Zastępca dowódcy. ds politycznych - 5 kompania piechoty - 2 batalion piechoty - - -
    Smulko Józef - s. Jana p. - szer. - 13.2.45 r. - - - - -
    Smyk Wojciech - s. Józefa p. - szer. - 19.4.45 r. - - - - -
    Snopek Michał - s. Wojciecha - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Sobczak Andrzej - s. Andrzeja - sierż. - Wykładowca (nauczyciel) - - Brązowy Krzyż Zasługi - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Sobczak Stefan - s. Pawła - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Sobczyński - - chor. - Zastępca dowódcy ds politycznych - Bateria armat 45 mm - Artyleria pułkowa - - -
    Sobczyński Wiktor - s. Aleksandra p. - szer. - 13.3.45 r. - - - - -
    Sobczyszyn Adam - s. Jana p. - szer. - 2.8.44 r. - - - - -
    Sobkow Michał - s. Piotra zm. - kan. - 17.5.44 r. - - - - -
    Soboleński - Gabryel - kpt. - Zastępca dowódcy ds liniowych - - 3 batalion piechoty - - -
    Sobolewski - Jan - chor. - Zastępca kwatermistrza d/s polityczno-wychowawczych - - - - -
    Sobolewski Antoni - s. Wincentego - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Sochacki Jan - s. Wojciecha p. - kpr. - 2.8.44 r. - - - - -
    Sochacki Michał - s. Jakuba p. - szer. - 8.2.45 r. - - - - -
    Sodomlak Piotr - s. Jana - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Soiński Tadeusz - s. Kazimierza - kpr. - - - Brązowy Krzyż Zasługi - - -
    Sokalski Jan - s. Karola - plut. - - Medal „Za Warszawę” - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Sokołdyński Jan - s. Antoniego p. - szer. - 19.2-.45 r. - - - - -
    Sokołowski - Władysław - kpt. - Zastępca d.s polityczno-wychowawczych - - - - -
    Sokołowski - Konstanty - chor. - Zastępca dowódcy ds politycznych - 1 kompania piechoty - 1 batalion piechoty - Krzyż Walecznych - -
    Sokołowski Wiktor - s. Ignacego - por. - Krzyż Grunwaldu III kl. - Medal ”Za Bojowe Zasługi” - Dowódca 2 kompanii fizylierów - - -
    Sokólski Marian - s. Adolfa - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Soldinger Izydor - s. Ignacego - plut. - - - Brązowy Krzyż Zasługi - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Sołdan Jan - s. Gabriela - kpr. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Sołowiej Zygmunt - s. Stanisława p. - st. szer. - 27.4.45 r. - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Sołowiński Stanisław - S. Tomasza - plut. - - Krzyż Grunwaldu III kl. - - - -
    Sołtys Feliks - s. Wawrzyńca p. - szer. - 16.4.45 r. - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Sompławski Florian - s. Klemensa - kpt. - - - Krzyż Walecznych - - -
    Sopel Tomasz - s. Franciszka - szer . - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Sopotnicka Anna - - chor. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Zastępca dowódcy ds polityczno-wychowawczych - - -
    Soroka Abram - s. Michała - kain. - - - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Sosnowski Mieczysław - s. Jana - chor. - - Medal „Za Warszawę” - - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Sosznicki Marcin - s. Michała p. - szer. - 1.5.45 r. - - - - -
    Spaszczenko Wasyli - s. Herasima - chor. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Dowódca plutonu łączności - - 2 batalion piechoty -
    Spieć Józef - s. Stanisława - sap. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Sroka Franciszek - s. Kazimierza p. - szer. - 12.3.45 r. - - - - -
    Stackiewicz Adam - s. Wincentego - sierż. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Stafiuk Mikołaj - s. Stefana p. - szer. - 3.8.44 r. - - - - -
    Stalis Stanisław - s. Michała z. - szer. - 5.8.44 r. - - - - -
    Stankiewicz Józef - s. Michała - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Stanu Wikitor - s. Marcina p. - szer. - 18.4.45 r. - - - - -
    Stańczak Jan - s. Aleksandra - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Stańczuk Józef - s. Stanisława - plut. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Stańczyk Genadi - s..Jana - plut. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Stasiewicz Anatoli - s. Jana - sierż. - - Krzyż Grunwaldu III kl. - - - -
    Stasik Jan - s. Józefa p. - chor. - 29.8.44 r. - Dowódca 3 plutonu - 2 kompania moździerzy 82 mm - 2 batalion piechoty - -
    Stasuj - Piotr - kpt. - Szef służby chemicznej - - - - -
    Staszajtis Witold - s. Władysława - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Staszewski Czesław - s. Wincentego p. - szer. - 13.2.45 r. - - - - -
    Staszewski Jan - s. M. - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Staś Szczepan - s. Franciszka p. - sierż. - 13.2.45 r. - - - - -
    Staśkiewicz Konstanty - s. Teofila - bomb. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Stawikowski Bronisław - s. Józefa - szer. - - Medal „Za Warszawę” - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Steckiewicz Adam - s. Wincentego - sierż. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Stefaniak Czesław - s. Stanisława - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Stefaniak Czesław - s. Stefana - szer. - - - - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Stefanowicz Tadeusz - s. Juliana p. - szer. - 2.8.44 r. - - - - -
    Stefanowicz Władysław - s. Wiktora - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Stefańczuk Józef - s. Antoniego - szer. - - - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Stefański Franciszek - s. Józefa - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Stefański Julian - s. Józefa - plut. - - Krzyż Grunwaldu III kl. - Krzyż Walecznych - - -
    Stefański Michał - s. Piotra - kpr. - - - Krzyż Walecznych - - -
    Stepanczuk Wacław - s. Stefana - szer. - - - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Stepanow Wasyli - s. Mikołaja p. - por. - 25.1.45 r. - - - - -
    Stępień Tadeusz - s. Andrzeja - szer. - - Medal „Za Warszawę” - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Stępniak Stefan - s. Józefa p. . - szer. - 21.2.45 r. - - - - -
    Stiepanow - Wasyl - por. - Dowódca plutonu dowodzenia - Bateria armat 76 mm - Artyleria pułkowa - - -
    Stojan Piotr - s. Grzegorza - kan. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Stokłosa Józef - s. Józefa - st. szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Stolarenko - Charyton - kpt. - Pomocnik szefa sztabu d.s operacyjnych - - - - -
    Stolarow - Andrzej - kpt. - Dowódca batalionu - - 3 batalion piechoty - - -
    Stolarski Tadeusz - s. Stefana - ppor. - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - Medal „Za Warszawę” - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Zastępca dowódcy d/s politycznych - 2 kompania piechoty - 1 batalion piechoty
    Stopniewski Mieczysław - s. Mikołaja - szer. - - - - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Stoucz Piotr - s. Feliksa - saper - - - Krzyż Walecznych - - -
    Stowarski Tadeusz - s. Jana p. - kpr. - 13.2.45 r. - - - - -
    Strahl Leon - s. Dawida - plut. - - - Brązowy Krzyż Zasługi - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Stranc Tadeusz - s. Franciszka p. - chor. - 28.4.45 r. - Dowódca 1 kompanii ciężkich karabinów maszynowych - 1 kompania ckm - 1 batalion piechoty - -
    Strażnik Bazyli - s. Justyna - szer. - - - Brązowy Krzyż Zasługi - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Strenk Antoni - s. Jacentego - chor. - - Krzyż Grunwaldu III kl. - Krzyż Walecznych - Dowódca 2 plutonu - 3 kompania piechoty - 1 batalion piechoty
    Strucki Lubomir - s. Napoleona p. - kpr. - 19.2.45 r. - - - - -
    Strużek Ludwik - s. Antoniego - plut. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Strychanik Julian - s. Jana - st. szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Strzelecki Józef - s.. Karola - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Strzeszewski Lucjan - s. Józefa - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Strzymiński Bronisław - s. Wincentego p. - szer. - 25.4.45 r. - - - - -
    Studziński Józef - s. Bronisława p. - szer. - 3.3.45 r. - - - - -
    Stupiński Józef - s. Franciszka - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Subatowicz Dominik - s. Wincentego p. - st. szer. - 13.2.45 r.. - - - - -
    Suchawiło Andrzej - s. Jerzego p. - szer. - 13.2.45 r. - - - - -
    Suchocki Grzegorz - s. Michała - plut. - - Krzyż Grunwaldu III kl. - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Suchowierch Michał - s. Ignacego - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Sudnik Konstanty - s. Wincentego p. - st. szer. - 28.4.45 r. - - - - -
    Sudomlak Piotr - - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Sukowski - Marian - ofic. . bez st. - Zastępca dowódcy d/s politycznych - 7 kompania piechoty - 3 batalion piechoty - - -
    Sulik Klemens - s. Stanisława - szer. - - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - - -
    Suplak Michał - s. Mikołaja zm. - szer. - 20.12.44 r. - - - - -
    Surdeko Wiktor - s. Wincentego p. - kpr. - 11.2.45 r. - - - - -
    Surgowt Longin - s. Wincentego - sierż. - - - - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Suski Stanisław - s. Ludwika - st. szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Suszyński Władysław - s. Józefa p. - ppor. - 19.4.45 r. - Dowódca 2 plutonu - - 2 batalion piechoty - -
    Swarabowicz - Wincenty - ppor. - Dowódca plutonu konnych zwiadowców - - - - -
    Swiniarski Mieczysław - - szer. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Sycz Jan - s. Aleksandra - plut. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Syguła Julia - c. Andrzeja - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Szabłowskj Jan - s. Antoniego p. - szer. - 13.2.45 r. - - - - -
    Szacoń Stanisław - S. Wawrzyńca p. - szer. - 11.2.45 r. - - - - -
    Szadziuk - Roman - ppor., por. - Instruktor propagandy - - - - -
    Szafran Eliasz - s. Mojżesza - plut. - Krzyż Grunwaldu III kl. - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Szafran Władysław - s. Franciszka - kpr. - - Medal „Za Warszawę” - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Szajtarow - Michał - por. - Dowódca 2 plutonu - - - - -
    Szakiel Bolesław - s. Tadeusza p. - szer. - 26.2.45 r. - - - - -
    Szakiel Józef - s. Ksawerego - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Szakiel Michał - s. Tadeusza p. - szer. - 13.2.45 r. - - - - -
    Szalast Kazimierz - s. Antoniego - szer. - - - Krzyż Walecznych - - -
    Szarejko Aleksander - s. Antoniego - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Szarejko Leon - s. Aleksandra - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Szarek - Kurt - chor. - Dowódca 1 plutonu - 7 kompania piechoty - 3 batalion piechoty - - -
    Szarłan Antoni - s. Józefa z. - szer. - 10.2.45 r. - - - - -
    Szaruga Stanisław - S. Antoniego - szer.. - - Medal „Za Warszawę” - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Szastało Stanisław - s. Józefa - szer. - - - Krzyż Walecznych - - -
    Szawrys Adolf - s. Adama - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Szczechla Jan - s. Stanisława - szer. - - - - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Szczepański Aleksander - s. Franciszka - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Szczepański Franciszek - s. Antoniego - st. szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Szczerbakow - Stanisław - kpt. - Pomocnik szefa sztabu ds ewidencji - - - - -
    Szczerbała Antoni - s. Pawła p. - st. szer. - 2.8.44 r. - - - - -
    Szczerbiak Maksym - s. A. p. - szer. - 13.2.45 r. - - - - -
    Szczerzenia Jan - s. Jana - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Szczotka Stanisław - s. Stanisława - bomb. - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Brązowy Krzyż Zasługi - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Szczuko - Czesław - chor. - Zastępca dowódcy d/s politycznych - - - - -
    Szczurowski - Marceli - chor. - Kierownik kancelarii kwatermistrzostwa - - - - -
    Szczurowski Jan - s. Franciszka p. - szer. - 19.2.45 r. - - - - -
    Szczygieł Stanisław - s. Jana - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Szczyglewski Jan - s. Józefa - bomb. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Szedrejko Piotr - s. Wincentego p. - szer. - 28.4.45 r. - - - - -
    Szekiel Siła - s. Wasyla - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Szekiel Wasyl - s. Walsyla - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Szelepko Antoni - s. Piotra - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Szenderuk Aleksy - s. Własa - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Szenderuk Mikołaj - s. Własa - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Szenwetter - Tadeusz - plut., sierż. - Zastępca dowódcy d/s politycznych - 6 kompania piechoty - 2 batalion piechoty - - -
    Szeptycki Józef - s. Jana - plut. - - Krzyż Grunwaldu III kl. - - - -
    Szewach Nalek - s. Leizora - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Szewczak Aleksander - s. Jana - plut. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Szewczuk Antoni - s. Michała - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Szewczuk Piotr - s. Marcina p. - st. szer. - 11.2.45 r. - - - - -
    Szewczyk Jan - s. Pawła p. - szer. - 1.5.45 r. - - - - -
    Szkiełko Bazyli - s. Pawła p. - szer. - 2.3.45 r. - - - - -
    Szklarski Wacław - - chor. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Dowódca 1 plutonu - 8 kompania piechoty - 3 batalion piechoty -
    Szlachta Stanisław - s. Józefa p. - szer. - 13.2.45 r. - - - - -
    Szleżyński Alfons - s. Bolesława - kan. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Szmidke Wilhelm - s. Gustawa p. - szer. - 27.4.45 r. - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Szmidt Abram - s. Szamy - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Szmidt Jan - s. Jana p. - plut. - 19.2.45 r. - Dowódca plutonu armat 45 mm - - 2 batalion piechoty - -
    Szmyt Władysław - s. Jana p. - szer. - 1.5.45 r. - - - - -
    Szmytke Marian - S. Franciszka - kpr. - - - - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Sznicer Dawid - s. Szmula - bomb. - - - Krzyż Walecznych - - -
    Szole Józef - s. Czesława - szer. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Szonszajn Mojżesz - S. Szelki - plut. - - Krzyż Grunwaldu III kl. - - - -
    Szowa Władysław - s. Kazimierza - szer. - - Krzyż Grunwaldu III kl. - - - -
    Szozda Władysław - s. Kazimierza - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Szpak Franciszek - s. Ignacego p. - szer. - 2.3.45 r. - - - - -
    Szpetryk Icek - s. Efraima p. - szer. - 13.2.45 r. - - - - -
    Szpiglewski Czesław - s. Jana - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Szpilarewicz Józef - s. Stefana - szer. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Szprynger Aron - s. Abrama - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Szprynger Leon - - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Szpyra Mieczysław - s. Władysława p. - kpr. - 3.3.45 r. - - - - -
    Szpytko Michał - s. Jerzego - kpr. - - - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Szram Michał - s. Józefa - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Szraroko Bazyli - s. Stanisława - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Sztandara Stefan - s. Stanisława - sierż. - Krzyż Grunwaldu III kl. - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Dowódca 2 plutonu - Bateria armat 45 mm - Artyleria pułkowa -
    Sztangret Marcin - s. Jana zm. - szer. - 25.1.45 r. - - - - -
    Sztarc Izrael - s. Lipmana p. - kpr. - 13.2.45 r. - - - - -
    Sztemienko - Mikołaj - kpt. - Pomocnik szefa sztabu ds ewidencji - - - - -
    Sztern Józef - s. Natana p. - kpr. - 10.2.45 r. - - - - -
    Szternis - Ruta - sierż. - Felczer - Kompania sanitarna - Kwatermistrzostwo - - -
    Szuba - Czesław - ppor. - Dowódca 1 kompanii ciężkich karabinów maszynowych - 1 kompania ckm - 1 batalion piechoty - - -
    Szuber Stanisław - S. Jana - kpr. - - Krzyż Grunwaldu III kl. - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - -
    Szuber Tadeusz - s. Józefa p. - plut. - 25.4.45 r. - - - - -
    Szubicz Bronisław - s. Szymona - por. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Lektor pułku - - -
    Szulc - Jerzy - chor. - Zastępca dowódcy d/s politycznych - 7 kompania piechoty - 3 batalion piechoty - - -
    Szuliga Marian - s. Jana - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Szumiło Wasyl - s. Prokopa - chor. - Dowódca 2 plutonu - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Szumiński Edward - s. Tomasza p, - sierż. - 10.2.45 r. - - - - -
    Szumko Paweł - s, Pawła - szer. - - Medal „Za Warszawę” - - - -
    Szumlicz Mikołaj - s. Antoniego - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Szumliński Andrzej - s. Franciszka - mjr - - - - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Szumski Czesław - s. Konstantego p: - szer. - 19.2.45 r. - - - - -
    Szunderuk Aloszka - s. Własa - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Szunderuk Mikołaj - s. Własa - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Szunko Paweł - s. Pawła - Szer. - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - - -
    Szunko Paweł - s. Pawła - szer. - - - - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Szurpicki Adolf - s. Eliasza p. - szer. - 19.4.45 r. - - - - -
    Szuszko Florian - s. Andrzeja - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Szwagier Markus - s. Majlecha - szer. - - - Krzyż Walecznych - - -
    Szwagruk Teodor - s. Wawrzyńca - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Szwajkowski Tadeusz - s. Michała - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Szweda Franciszek - s. Ludwika - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Szybko Stefan - s. Szymona p. - szer. - 3.3.45 r. - - - - -
    Szydłowski Kazimierz - s. Jakuba - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Szydłowski Michał - s. Antoniego - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Szyk Czesław - s. Bolesława p. - szer. - 27.4.45 r. - - - - -
    Szymanek Stanisław - s. Piotra p. - szer. - 17.4.45 r. - - - - -
    Szymanowicz Michał - s. Aleksandra - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Szymański - - chor. - Zastępca dowódcy ds politycznych - Bateria moździerzy 120 mm - Artyleria pułkowa - - -
    Szymański Marian - s. Stanisława - kan. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Szymczuk Edward - s. Franciszka - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Szymczyk Edmund - s. Macieja - plut. - - - - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Szymko Stefan - s. Pawła p. - szer. - 3.8.44 r. - - - - -
    Szymkowiak Marian - S. Franciszka - sierż. - Krzyż Walecznych - Krzyż Grunwaldu III kl. - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - -
    Szymkowicz Izydor - s. Jaiwba - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Szymków Bronisław - s. Józefa p. - szer. - 24.10.44 r. - - - - -
    Szymonowicz Michał - s. Aleksandra p. - kpr. - 4.3.45 r. - - - - -
    Szyndlarz Wacław - s. Józefa p. - szer. - 2.8.44 r. - - - - -
    Szynkaruk Mikołaj - s. Teodora p. - szer. - 3.8.44 r. - - - - -
    Ścinko Józef - s. Wojciecha - st. szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Ślączko Franciszek - s. Pawła z. - szer. - 5.8.44 r. - - - - -
    Śliwa Tadeusz - s. Ignacego. - szer. - - Krzyż Grunwaldu III kl. - - - -
    Śliwiński Kazimierz - s. Michała - st. szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Śliwiński Piotr - s. Jakuba - plut. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Śliwiński Wincenty - s. Wincentego p. - plut. - 3.3.45 r. - - - - -
    Śliwowski Stanisław - s. Aleksandra p. - szer. - 15.9.44 r. - - - - -
    Śliżewski Mikołaj - s. Stefana - kpr. - - Krzyż Grunwaldu III kl. - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - -
    Ślusarczyk Czesław - s. Stanisława - szer. - - - Krzyż Walecznych - - -
    Śniadowski Józef - s. Jana - kpr. - - Medal „Za Warszawę” - - - -
    Śniegorski Józef - s. Feliksa - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Świątkowski - Henryk - char. - Zastępca dowódcy ds liniowych - 6 kompania piechoty - 2 batalion piechoty - - -
    Świątnicki - Michał - por. - Zastępca d.s polityczno-wychowawczych - - - - -
    Świder Józef - s. Wojciecha p. - szer. - 11.2.45 r. - - - - -
    Świderski Tadeusz - s. Jana - plut. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Krzyż Walecznych - - -
    Świech Alakisander - s. Józefa - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Świerbiński Aleksander - s.. Jana - por. - - Krzyż Grunwaldu III kl. - Krzyż Walecznych - Dowódca 1 plutonu - Bateria moździerzy 120 mm - Artyleria pułkowa
    Świerczyński Benedykt - s. Edwarda - ppor. - - - Krzyż Walecznych - Zastępca dowódcy dis politycznych - 9 kompania piechoty - 3 batalion piechoty
    Świetlakowski Jerzy - - bomb. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Świetlakowski Józef - s. Henryka - bomb. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Święty Onufry - s. Mikołaja p. - szer. - 21.4.45 r. - - - - -
    Świniawski Jan - s. Jana - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Świrbutowicz Józef - s. Tadeusza p. - szer. - 19.4.45 r. - - - - -
    Świrski Henryk - s. Zygmunta - szer. - - - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Świrski Jan - s. Zygmunta p. - - 6.4.45 r. - - - - -
    Świrski Zbigniew - s. Józefa - plut. - - Medal „Za Warszawę” - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Świtalski Władysław - s. Jana - kpr. pchor. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Tabakiernik Franciszek - s. Antoniego - sierż. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Tabisz - Jan - kpr. - Zastępca dowódcy d/s politycznych - 1 kompania rusznic przeciwpancernych - 1 batalion piechoty - - -
    Tarach Marian - s. Stanisława p. - szer. - 13.2.45 r. - - - - -
    Taran Gawryło - s. Grzegorza - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Tarańczuk Mikołaj - - st. szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Tarasiewicz - Josef - szer. - Zastępca dowódcy d/s politycznych - 7 kompania piechoty - 3 batalion piechoty - - -
    Tarasiewicz Adam. - s. Feliksa - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Tarełko - Michał - chor. - Dowódca 1 plutonu - 5 kompania piechoty - 2 batalion piechoty - - -
    Targoński Ryszard - s. Edwarda z. - kpr. - 19.2.45 r. - - - - -
    Targowski Teodor - s. Kiryła - szer. - - - Krzyż Walecznych - - -
    Tas Edward - s. Franciszka - szer. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Tchurzewski - Mieczysław - chor. - Zastępca dowódcy d/s politycznych - 2 kompania piechoty - 1 batalion piechoty - - -
    Telego Czesław - S. Piotra - ppor. - - - - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Teleon Kazimierz - S. Sylwestra - plut. - - Medal „Za Warszawę” - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Tengiel - Piotr - por. - Oficer d/s zaopatrzenia materiałowo-technicznego - - - - -
    Teodorowicz Leon - s. Adama - szer. - - - Brązowy Krzyż Zasługi - - -
    Teper Michał - s. Jakuba p. - st. szer. - 11.2.45 r. - - - - -
    Terciak Aleksander - s. Władysława - kipr. - - - Brązowy Krzyż Zasługi - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Terczyilski - Henryk - chor. - Dowódca 1 plutonu - 3 kompania piechoty - 1 batalion piechoty - - -
    Terenda Jan - s. Walentego p. - kpr. - 13.2.45 r. - - - - -
    Tężyk Franciszak - s. Jerzego - st, szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Tężyk Wacław - s. Jerzego p. - kpr. - 2.3.45 r. - - - - -
    Tiereszko Jan - s. Izydora - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Timaszenko Jan - s. Prokopa - kpt. - - Order Czerwonej Gwiazdy - - - -
    Timoszczuk Józef - s. Józefa - plut. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Timoszenko Jan - s. Prokopa p. - kpt. - 13.1.45 r. - Order Czerwonego Sztandaru - Dowódca batalionu - - 2 batalion piechoty -
    Tiszkow Trofim - s. Grzegorza - kpt. - Order Czerwonego Sztandaru - - - - -
    Tiszkow Trofim - s. Grzegorza - kpt. - - Order Czerwonej Gwiazdy - - - -
    Tit Ignacy - , s. Jana - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Titow Wasyl - s. Jana - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Tkaczuk Jan - s. Michała - bomb. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Tkaczyński Wasyl - - plut. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Tobiański Alfons - s. Michała p. - szer. - 2.9.44 r. - - - - -
    Tobiasz Stanisław - s. Wawrzyńca p. - kpr. - 1.5.45 r. - - - - -
    Toboła Mieczysław - s. Juliana - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Tokar Antoni - s. Stefana p. - szer. - 15.2.45 r. - - - - -
    Tokierman Józef - s. Łukasza p. - szer. - 30.7.44 r. - - - - -
    Tomasz Stanisław - s. Franciszka - bomb. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Tomaszewicz Stanisław - s. Antoniego p. - kpr. - 3.8.44 r. - - - - -
    Tomaszewski - Edward - chor. - Dowódca 3 plutonu - 2 kompania moździerzy 82 mm - 2 batalion piechoty - - -
    Tomaszewski Wsiewołod - s. Antoniego p. . - szer. - 17.3.45 r. - - - - -
    Tomczyk Michał - s. Wojciecha p. - st. szer. - 13.2.45 r. - - - - -
    Tomkiewicz Stanisław - s Antoniego - kpr. - - Medal „Za Warszawę” - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Tomkow Marcin - s. Józefa - st. szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Tondryk Leon - s. Józefa - sierz. - - - Brązowy Krzyż Zasługi - - -
    Topol Wacław - s. Stanisława p. - szer. - 3.3.45 r. - - - - -
    Topolski Tadeusz - s. Tomasza p. - kpr. - 19.2.45 r. - - - - -
    Toporowski - Piotr - plut. - Zastępca dowódcy ds politycznych - 8 kompania piechoty - 3 batalion piechoty - - -
    Toppercer Mieczysław - s. Bronisława - st. ogn. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Torończuk Mikołaj - s. Dymitra - st. szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Toros Józef - s. Władysława - plut. - - Medal „Za Warszawę” - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Trapiłowski Bronisław - s. Franciszka - saper - - - Krzyż Walecznych - - -
    Trebowicz Edward - s. Adama - szer. - - - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Trela Alfons - S. Józefa - szer. - - Krzyż Grunwaldu III kl. - - - -
    Trofimow Aleks - s. A. zm. - kpr. - 21.1.45 r. - - - - -
    Trubkin Mina - S. Marka - plut. - - Krzyż Grunwaldu III kl. - - - -
    Trubny Edward - - kpt. - Order Czerwonego Sztandaru - Dowódca 5 kompanii piechoty - 5 kompania piechoty - 2 batalion piechoty - -
    Trubny Wiktor - - kpt. - - Order Odrodzenia Polski V kl. - - - -
    Trusiak Kazimierz - s. Stanisława - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Trużyński Michał - s. Mateusza z. - szer. - 5.8.44 r. - - - - -
    Trybulski Paweł - s. Ludwika - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Tryszczuk Adam - s. Maszona - szer. - - - Krzyż Walecznych - - -
    Trzeciak Mieczysław - s. Władysława p. - plut. - 1.5.45 r. - - - - -
    Trzęsniowski Józef - s. Michała - szer. - - - Brązowy Krzyż Zasługi - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Turower Dawid - s. Bernarda - plut. - - - Brązowy Krzyż Zasługi - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Tuzinowski Władysław - s. Sylwestra p. - szer. - 16.1.45 r. - - - - -
    Tybiński - Józef - chor. - Dowódca 5 kompanii piechoty - 5 kompania piechoty - 2 batalion piechoty - - -
    Tyczyński Henryk - s. Stanisława p. - szer. - 10.2.45 r. - - - - -
    Tymborski - Zygmunt - ppor. - Dowódca 3 plutonu - - - - -
    Tymendorf Tadeusz - s. Juliana z. - szer. - 19.3.45 r. - - - - -
    Tymieński Stanisław - s. Wiktora p. - szer. - 11.2.45 r. - - - - -
    Tymkiewicz - Bolesław - chor. - Dowódca 3 plutonu - 5 kompania piechoty - 2 batalion piechoty - - -
    Typek Stanisław - s. Mikołaja - szer. - - Medal „Za Warszawę” - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Tywoniuk Antoni - s. Tomasza - szer. - - - Brązowy Krzyż Zasługi - - -
    Ufnal Kazimierz - s. Władysława - kpr. - - - - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Ulanicki Władysław - S. Justyna - por. - Srebrny Krzyż Zasługi - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - Dowódca 3 plutonu - Artyleria pułkowa
    Ułanowski Franciszek - s. Ignacego - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Ułasik Władysław - S. Pawła - szer. - - Krzyż Grunwaldu III kl. - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Urban Bronisław - s. Piotra p. - szer. - 13.2.45 r. - - - - -
    Urbanowicz Leon - s. Władysława - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Urbanowicz Marceli - s. Karola - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Urbanowicz Ryszard - S. Wojciecha - kpr. - - Medal „Za Warszawę” - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Urbanowicz. Antoni - s. Juliana - szer. - - - - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Urbanowski Józef - s. Kazimierza - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Urbanowski Sylwester - s. Edwarda - chor. - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Srebrny Krzyż Zasługi - - Zastępca dowódcy ds politycznych - Bateria moździerzy 120 mm - Artyleria pułkowa
    Urbański Michał - s. Jana p. - szer. - 19.2.45 r. - - - - -
    Uszczyński Zdzisław - s. Michała - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Uszomirski - Aleksander - ppor. - Dowódca 1 kompanii rusznic przeciwpancernych - 1 kompania rusznic przeciwpancernych - 1 batalion piechoty - - -
    Uszpalewicz - Aleksander - mjr - Szef sztabu - - - - -
    Wabczyszyn Marian - s. Ignacego p. - szer. - 3.3.45 r. - - - - -
    Wachowicz - Wacław - ppor. - Zastępca dowódcy ds politycznych - Bateria armat 76 mm - Artyleria pułkowa - - -
    Wacławek Bolesław - S. Andrzeja - szer. - - - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - - -
    Wacnik Tadeusz - s. Franciszka - p1ut. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Wagner Władysław - s. Jana - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Wajdenbaum Moniek - s. Szmula p. - szer. - 13.3.45 r. - - - - -
    Wajner Lejb - s. Szlamy z. - chor. - 1.5.45 r. - - - - -
    Waleczko Jan - S. Z. - szer. - - - - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Walentukiewicz Henryk - s. Adolfa - szer. - - - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Walkow Grzegorz - s. Franciszka - kan. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Walkow Władysław - s. Franciszka - szer. - - Medal „Za Warszawę” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Walota Jan - s. Franciszka - szer. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Wałeczko Jan - ,s. Z. - szer. - - - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - - -
    Wanagiel Paweł - s. Adama - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Wanagiel Piotr - s. Ignacego - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Wański Piotr - s. Augusta - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Warchotiuk Franciszek - s. Mikołaja - sap. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Wargchatiuk Józef - s. Fila - sap. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Warsicki Józef - s. Stanisława z. - sierż. - 26.2.45r. - - - - -
    Warszawski Beniamin - s. Joska p. - szer. - 3.3.45 r. - - - - -
    Wartenberg Mieczysław - s. Stefana - plut. - - - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Wasilewski Stefan - s. Stefana - szer. - - Medal „Za Warszawę” - - - -
    Wasilewski Stefan - s. Stefana - szer. - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - - -
    Wasylak Kazimierz - s. Oresta - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Wasyluk Stanisław - S. Jana - szer. - - Medal „Za Warszawę” - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Waszczyk Józef - - szer. - - - - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Waszkiewicz Jan - s. Józefa - szer. - - - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Waśkowski Jan - s. Józefa p. - chor. - 3.3.45 r. - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Dowódca 1 plutonu - - 2 batalion piechoty -
    Watkow Władysław - S. Franciszka - szer. - - - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - - -
    Wawrzonek Kazimierz - s. Jana - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Wawrzyniec Tadeusz - S.. Stanisława - plut. - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Medal „Za Warszawę” - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Wawrzynowicz Bronisław - s. Jana - kpr.'. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Wąs Michał - s. Józefa - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Wąsik - Edward - chor. - Dowódca 2 plutonu - Bateria armat 45 mm - Artyleria pułkowa - - -
    Wąsik Mieczysław - s. Jana z. - szer. - 5.8.44 r. - - - - -
    Wąsowski - Eugeniusz - ppor. - Dowódca 1 kompanii ciężkich karabinów maszynowych - 1 kompania ckm - 1 batalion piechoty - - -
    Wdzienkuński Zygmunt - S. Jana - szer. - - Krzyż Grunwaldu III kl. - - - -
    Wdzieńkowski Zygmunt - s. Tadeusza z. - szer. - 19.3.45 r. - - - - -
    Weber Marko - s. Andrzeja p. - szer. - 2.8.44 r. - - - - -
    Wejcman Dzina - s. Nima - plut. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Wejknisz Mieczysław - s. Józefa z. - szer. - 19.4.45 r. - - - - -
    Wejner - Lejb - chor. - Dowódca 2 plutonu - - - - -
    Wencławek Bolesław - s Andrzeja - szer. - - - - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Wencławski Bolesław - s. Andrzeja - szer. - - - Brązowy Krzyż Zasługi - - -
    Wesołowski Adam - s. Stanisława - st. szer. - - - - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Wetzlich - Jerzy - ofic. bez st. - Zastępca d/s politycznych - - - - -
    Węgierski Wincenty - s. Jana - st. sap. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Wiadrowski Michał - s. Jana p. - szer. - 28.4.45 r. - - - - -
    Wiech Stanisław - S. Bonifacego - st. szer. - - - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Wieczorek Władysław - s. Wojciecha - kpr. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Wieczorkiewicz Wiktor - s. Tomasza p. - kpr. - 13.2.45 r. - - - - -
    Wiejak Bolesław - s. Wojciecha p. - szer; - 19.4.45 r. - - - - -
    Wiejak Jan - s. Henryka - szer. - - - - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Wiejak Józef - 's. Józefa - szer. - - - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - - -
    Wieniarski Jan - s. Antoniego - kpr. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Wieraksa Piotr - s. Bazyla - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Wierbiłowicz. Stanisław - s. Ignacego - szer. - - - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Wierciński Feliks - s. Karola - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Wierciński Izydor - s. Antoniego p. - st. szer. - 3.8.44 r. - - - - -
    Wierszyłło Józef - s. Wincentego p. - szer. - 11.2.45 r. - - - - -
    Wieryn Stefan - s. Andrzeja - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Wierzbicki Edward - s. Józefa - kpr. - Krzyż Grunwaldu III kl. - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Wierzbicki Jan - s. Piotra p. - kpr. - 19.2.45 r. - - - - -
    Wieśko Stanisław - s. Antoniego p. - szer. - 13.2.45 r. - - - - -
    Wietik - Daniel - ppor. - Dowódca plutonu gospodarczego - - 3 batalion piechoty - - -
    Więszko Piotr - s. Józefa z. - szer. - 5.8.44 r. - - - - -
    Wikieł - Antoni - chor. - Dowódca 2 plutonu - 5 kompania piechoty - 2 batalion piechoty - - -
    Wilczyński Wojciech - s. Wawrzyńca - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Wilgan Maciej - s. Antoniego z. - szer. - 1.3.45 r. - - - - -
    Wilk - - chor. - Zastępca dowódcy d/s politycznych - - 2 batalion piechoty - - -
    Wilk - - szer. - Zastępca dowódcy d/s politycznych - 6 kompania piechoty - 2 batalion piechoty - - -
    Wilk Feliks - s. Józefa - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Wilk Marian - s. Józefa z. - szer. - 1.3.45 r. - - - - -
    Wiluń Wacław - s. Józefa p. - szer. - 19.4.45 r. - - - - -
    Wiła Stefan - s. 'Mikołaja p. - st. szer. - 11.2.45 r. - - - - -
    Wincław - Eugeniusz - chor. - Zastępca dowódcy ds politycznych - 3 kompania rusznic przeciwpancernych - 3 batalion piechoty - - -
    Winiarski Arkadiusz - S. Władysława - plut. - - Krzyż Grunwaldu III kl. - - - -
    Winiarski Jan - s. Antoniego - plut. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Winiarski Stanisław - s. Jana z. - szer. - 5.8.44 r. - - - - -
    Winiecki Marian - s. Józefa p. - szer. - 25.9.44 r. - - - - -
    Winnicki Wojciech - s. Pawła p. - kpr. - 3.3.45 r. - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Winter Władysław - s. Filipa p. - szer. - 3.3.45 r. - - - - -
    Wisłocki Antoni - s. Daniela - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Wisłoczko Piotr - s. Józefa p. , - kpr. - 13.2.45 r. - - - - -
    Wiszniowski Jan - s. Józefa p. - szer. - 26.4.45 r. - - - - -
    Wiszowaty Stefan - s. Jana - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Wiśniewski Piotr - s. Władysława p. - szer. - 3.8.44 r. - - - - -
    Wiśniewski Władysław - s. Piotr - sierż. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Witels - Adolf - chor. - Zastępca dowódcy ds politycznych - 8 kompania piechoty - 3 batalion piechoty - - -
    Witkiewicz - Alojzy - chor. - Aptekarz - Kompania sanitarna - Kwatermistrzostwo - - -
    Witkowski - Michał - chor. - Zastępca dowódcy ds politycznych - - - - -
    Witkowski - Feliks - ppor. - Dowódca kompanii sanitarnej - Kompania sanitarna - Kwatermistrzostwo - - -
    Witkowski Franciszek - s. Franciszka - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Witkowski Józef - S. Konstantego - szer. - - Krzyż Grunwaldu III kl. - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Witt Józef - s. Stanisława - kan. - - - Krzyż Walecznych - - -
    Wize Ludwik - s. Edwarda p. - kpr. - 13.2.45 r. - - - - -
    Włodarczyk Czesław - s. Wincentego - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Włodarski Antoni - s. Juliana - plut. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Włodarski Marian - s. Michała - szer. - - Krzyż Grunwaldu III kl. - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Włosek Czesław - s. Stanisława p. - kpr. - 16.1.45 r. - - - - -
    Wodnicki Antoni - - chor. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Dowódca 1 plutonu - Kompania transportowa - Kwatermistrzostwo -
    Wodnicki Henryk - s. Antoniego - kpt. - Order Czerwonego Sztandaru - Krzyż Virtuti Militari V kl. - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Zastępca dowódcy. ds politycznych - 5 kompania piechoty - 2 batalion piechoty
    Wodnicki Henryk - s. Antoniego - por. - - - - - -
    Wojciechowicz Teodor - s Andrzeja - szer. - - - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Wojciechowska Gabryela - c. Piotra p. - kpr. - 2.8.44 r. - - - - -
    Wojciechowski Aleksander - s. Stanisława p. - szer. - 27.4.45 r. - - - - -
    Wojewoda Dominik - s. Józefa p. - szer. - 3.8.44 r. - - - - -
    Wojewoda Karol - s. Józefa - plut. - - - Krzyż Walecznych - - -
    Wojnarowski - Mikołaj - ppor. - Dowódca 1 plutonu - Kompania transportowa - Kwatermistrzostwo - - -
    Wojnicz Romuald - s. Piotra p. - kpr. - 13.2.45 r. - - - - -
    Wojniłowicz Jan - s. Bolesława p. - szer. - 19.2.45 r. - - - - -
    Wojsman Michał - s. Grzegorza - szer. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Wojtas Jan - S. Jakuba - kpr. - - Medal „Za Warszawę” - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Wojtasz Jan - S. Aleksandra - sierż. - - - - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Wojtnik Dmitry - s., Filipa z. - szer. - 5.8.44 r. - - - - -
    Wojtowicz Teofil - s. Nikifora - st. sierż. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Wolak - Marian - chor. - Dowódca 2 plutonu - 3 kompania moździerzy 82 mm - 3 batalion piechoty - - -
    Wolak Zdzilsław - S. Jana - plut. - - - - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Wolanin Jan - s. Jana z. - szer. - 5.8.44 r. - - - - -
    Wolentukiewicz Henryk - s. Adolfa - szer. - - Medal „Za Warszawę” - - - -
    Wolski Sławomir - s. Romana - szer. - - - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Wołczyński Wincenty - s. Wincentego z. - plut. - 17.2.45 r. - - - - -
    Wołkowicz Julian - s. Jakuba - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Wołodczewski Józef - s. Mikołaj a z. - szer. - 5.8.44 r. - - - - -
    Wołoszczak Włodzimierz - s. Wasylego p. - szer. - 13.2.45 r. - - - - -
    Wołoszyn Stanisław - s. Józefa - plut. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Wołujewicz Kazimierz - s. Karola z. - kpr. - 19.2.45 r. - - - - -
    Wontorek Jan - s. Michała p. - szer. - 16.1.45 r. - - - - -
    Wornieło Władysław - s. Sylwestra - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Worobiec Jerzy - s. Józefa - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Worobiowa Janina - - ppor. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Młodszy lekarz - Kompania sanitarna - Kwatermistrzostwo -
    Woronowicz Arkadiusz - s. Antoniego p. - szer. - 3.3.45 r. - - - - -
    Woronowski Franciszek - - szer. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Worotyński Wacław - s.. Wiktora - por. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Zastępca dowódcy ds politycznych - 3 kompania ckm - 3 batalion piechoty -
    Woś Jan - s. Franciszka zm. - szer. - 31.1.45 r. - - - - -
    Woźniak Jan - s. Szczepana z. - szer. - 13.2.45 r. - - - - -
    Woźniak Jan - s. Leona - kpr. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Woźniak Józef - s. Jana - kpr. - - Medal „Za Warszawę” - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Woźniak Józef - s. Józefa - por. - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Medal „Za Warszawę” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - Zastępca dowódcy d/s liniowych - 2 kompania moździerzy 82 mm - 2 batalion piechoty
    Woźniak Michał - s. Stanisława p. - szer. - 21.4.45 r. - - - - -
    Woźniak Stanisław - s. Jana - szer. - - - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - - -
    Woźniak Stefan - s. Błażeja z. - szer. - 5.8.44 r. - - - - -
    Woźnowski Zygmunt - - ppor. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Dowódca plutonu armat 45 mm - - 2 batalion piechoty -
    Woźny Antoni - s. Michała p. - plut. - 19.2.45 r. - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Wójcik - Stanisław - chor. - Dowódca 3 plutonu - 9 kompania piechoty - 3 batalion piechoty - - -
    Wójcik Antoni - s. .Michała p. - szer. - 25.4.45 r. - - - - -
    Wójcik Bronisław - s. Piotra z. - szer. - 19.3.45 r. - - - - -
    Wójcik Franciszek - s. Michała p. - szer. - 9.1.45 r. - - - - -
    Wójcik Henryk - s. Stanilsława - st. szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Wójcik Jan - s. Andrzeja p. - szer. - 6.4.45 r. - - - - -
    Wójcik Jan - - chor. - Krzyż Walecznych - Dowódca 2 plutonu - 2 kompania piechoty - 1 batalion piechoty - -
    Wójcik Jerzy - s. Antoniego - plut. - - Medal „Za Warszawę” - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Wójcik Marian - s. Jana - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Wójcik Władysław - s. Antoniego - plut. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Wreszcz Antoni - - szer. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Wroński - Zygmunt - chor., ppor. - Zastępca dowódcy d/s politycznych - 2 kompania moździerzy 82 mm - 2 batalion piechoty - - -
    Wróbel Jan - s. Michała z.' - szer. - 5.8.44 r. - - - - -
    Wróbel Józef - s. Michała z. - szer. - 1.8.44 r. - - - - -
    Wróblewski - Marian - chor. - Dowódca 3 plutonu - 1 kompania moździerzy 82 mm - 1 batalion piechoty - - -
    Wróblewski Stanisław - s. Józefa p. - szer. - 3.8.44 r. - - - - -
    Wróblewski Wacław - s. Antoniego - kipr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Wróblewski Władysław - s. Władysława - st. szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Wróblewski Władysław - s. Józefa z. - szer. - 5.8.44 r. - - - - -
    Wróblewski Włodzimierz - s. Aleksandra - mjr - - Medal ”Za Bojowe Zasługi” - Zastępca d/s liniowych - - -
    Wychowaniec Józef - S. Franciszka - szer. - - - - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Wydra Bolesław - s. Feliksa z. - szer. - 5.2.45 r. - - - - -
    Wydra Piotr - s. Piotra z. - plut. - 15.2.45 r. - - - - -
    Wyrwicz Marcin - s. Ludwika z. - szer. - 19.4.45 r. - - - - -
    Wysocki Aleksander - s. Stanisława - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Wysocki Antoni - s. Franciszka z. - szer. - 5.8.44 r. - - - - -
    Wysocki Jan - s. Franciszka p. - szer. - 3.3.45 r. - - - - -
    Wysocki Marian - - ppor. - Zastępca dowódcy ds politycznych - - 1 batalion piechoty - - -
    Wysocki Michał - s. Mikołaja - kan. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Wysocki Ryszard - s. Leona - plut. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Wysocki Stanisław - s. Franciszka - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Wysocki Władysław - s. Mikołaja - bomb. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Wysoki - Marian - chor. - Zastępca dowódcy ds politycznych - 2 kompania ckm - 2 batalion piechoty - - -
    Wyszomirski Mieczysław - s. Bronisława z. - szer. - 5.8.44 r. - - - - -
    Wyszyński Henryk - s. Antoniego - st. szer. - - Krzyż Grunwaldu III kl. - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - -
    Wyszyński Kazimierz - s. Ludwika p. - szer. - 10.2.45 r. - - - - -
    Zabłocki - Mieczysław - ppor. - Dowódca 2 plutonu - 7 kompania piechoty - 3 batalion piechoty - - -
    Zabłocki Konstanty - s. Jana p. - sierż. podch. - 13.2.45 r. - - - - -
    Zabłotny Władysław - S. Maksymiliana - kpr. - - Krzyż Grunwaldu III kl. - - - -
    Zabrocki Stanisław - s. Konstantego p. - szer. - 3.3.45 r. - Brązowy Krzyż Zasługi - - - -
    Zacharewicz Antoni - s. Stanisława - ppor. - - - Krzyż Walecznych - - -
    Zaczek Jan - s. Pawła - szer. - - - - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Zadworny Józef - s. .Adama z. - plut. - 8.3.45 r. - - - - -
    Zadziorka Jan - s. Władysława p. - chor. - 28.4.45 r. - Dowódca 2 plutonu - 1 kompania moździerzy 82 mm - 1 batalion piechoty - -
    Zagłoda Michał - s. Grzegorza - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Zagrodzki Zbigniew - s. Zygmunta - chor. - Krzyż Grunwaldu III kl. - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Dowódca 3 plutonu - 1 kompania moździerzy 82 mm - 1 batalion piechoty -
    Zając - Antoni - ppor. - Zastępca dowódcy d/s politycznych - - 2 batalion piechoty - - -
    Zajcew - Włodzimierz - chor. - Dowódca 3 plutonu - 7 kompania piechoty - 3 batalion piechoty - - -
    Zajcew Stiepan - s. Fiodora - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Zajdel Władysław - s. Józefa - st. szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Zajelski Rajmund - s Antoniego - ppor. - Krzyż Walecznych - - Dowódca 3 plutonu - 2 kompania ckm - 2 batalion piechoty -
    Zakiebarz Władysław - s. Jana - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Zakrzewski Kazimierz - s. Władysława - chor. - Dowódca plutonu ciężkich karabinów maszynowych - 1 kompania piechoty - 1 batalion piechoty - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Zaleski Teofil - s. Ludwika p. - plut. - 12.3.45 r. - - - - -
    Zalewski Aleksander - s. Karola p. - st. szer. - 3.3.45 r. - - - - -
    Zalewski Bolesław - s. Teodora zm. - plut. - 26.7.44 r. - - - - -
    Zalewski Stanisław - s. Antoniego - szer. - Brązowy Krzyż Zasługi - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Zalewski Wacław - s. Franciszka - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Załaszczyk Jerzy - s. Jana - sierż. - Krzyż Grunwaldu III kl. - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Zamrekot Zdzisław - s. Mirona - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Zarakowski Michał - s. Józefa z. - plut. - 19.3.45 r. - - - - -
    Zaremba Adolf - s. Piotra - kpr. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Zaremba Lucjan - s. Wincentego - sierż. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Zaręba - Piotr - mjr - Kwatermistrz pułku - - - - -
    Zaręba - Lucjan - plut., sierż. - Zastępca dowódcy ds politycznych - Kompania transportowa - Kwatermistrzostwo - - -
    Zarowny Stefan - s. Mikołaja - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Zarowski Antoni - - st. szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Zarzeczny Marian - s. Władysława p. - szer. - 13.2.45 r. - - - - -
    Zaucha Ignacy - s. Józefa - chor. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Zawada Feliks - s. Jana - chor. - - - Krzyż Walecznych - - -
    Zawiślak Kazimierz - s. Stanilsława p. - plut. - 17.4.45 r. - - - - -
    Zawodowski Piotr - s. Jana p. - szer. - 8.2.45 r. - - - - -
    Zawojski - Aleksy - ppor. - Zastępca dowódcy ds liniowych - - 3 batalion piechoty - - -
    Ząbek Józef - s. Adama - st. szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Zborowski - Józef - ppor. - Dowódca 9 kompanii piechoty - 9 kompania piechoty - 3 batalion piechoty - - -
    Zdobelak Jan - s. Szczepana p. - st. szer. - 19.4.45 r. - - - - -
    Zdobelak Stanisław - s. Jana p. - szer. - 19.4.45 r. - - - - -
    Zdunek Alekisander - s. S. - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Zdziejowski Wojciech - s. Pawła z. - szer. - 5.8.44 r. - - - - -
    Zelek Józef - s. Karola - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Zelkowicz Abram - S. Mendla - ogn. - - - Krzyż Walecznych - - -
    Zgiet Bolesław - s. Aleksandra - kan. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Zgiet Władysław - s. Aleksandra - kan. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Zgodko Edward - s. Antoniego - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Zgudko Jan - s. Jana - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Ziaja Antoni - s. Pawła - kaill. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Ziaja Józef - s. Jana p. - plut. - 12.10.44 r. - - - - -
    Ziarko Józef - s. Andrzeja p. - kpr. - 13..3.45 r. - - - - -
    Zieleniecki Michał - s. Szczepana z. - szer. - 5.8.44 r. - - - - -
    Zieliński Bronisław - s. Jana, - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Zieliński Piotr - - kpt. - - Srebrny Krzyż Zasługi - Oficer d/s żywnościowych - - -
    Zielnik - Czesław - chor., ppor. - Zastępca dowódcy ds politycznych - 3 kompania ckm - 3 batalion piechoty - - -
    Zielonka Icek - s. Szai - plut. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - -
    Ziembicki Antoni - s. Piotra p. - plut. - 11.2.45 r. - - - - -
    Ziembicki Stefan - S. Piotra - plut. - - Krzyż Grunwaldu III kl. - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Ziemowski Walerian - s. Michała p. - szer. - 15.2.45 r. - - - - -
    Zienkiewicz Michał - s. Piotra - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Zienkiewicz Paweł - s. Michała - szer. - - - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Zięba Szczepan - s. Wawrzyńca z. - szer. - 5.8.44 r. - - - - -
    Ziętek - Jerzy - por. - Zastępca d.s polityczno-wychowawczych - - - - -
    Zilberszac Jerzy - s. Izraela - ppor. - Dowódca kompanii sanitarnej - Kompania sanitarna - Kwatermistrzostwo - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” -
    Zilbert Józef - s. Stanisława - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Zimon Adolf - - st. szer. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Zinkiewicz Longin - s. Jana - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Ziobro Wiktor - - ppor. - Krzyż Walecznych - - Dowódca 1 plutonu - Bateria armat 45 mm - Artyleria pułkowa -
    Zioła Karol - s. Jana p. - st. sap. - 21.8.45 r. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - -
    Ziołowski Antoni - s. Prospera - kpr. - - Medal „Za Warszawę” - - - -
    Ziomber Wojciech - s. Grzegorza p. - szer. - 13.2.45 r. - - - - -
    Ziółowski Antoni - s. Prosipera - kpr. - - - - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Znojek Jan - s. Józefa - chor. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Zołyński Eliasz - - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Zrokrot Henryk - - kpr. - - - Brązowy Krzyż Zasługi - - -
    Zuberów Mikołaj - s. Filipa z. - szer. - 6.8.44 r. - - - - -
    Zubrycki Ludwik - s. Jakuba p. - szer. - 19.2.45 r. - - - - -
    Zugar Bolesław - s. Jana - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Zwierzchowski Józef - s. Ignacego - kan. - - - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Zwirn - Adolf - chor. - Dowódca 1 plutonu - 1 kompania rusznic przeciwpancernych - 1 batalion piechoty - - -
    Zwolański - - sierż. - Dowódca 2 plutonu - 8 kompania piechoty - 3 batalion piechoty - - -
    Zych Aleksander - s. Stefana - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Zygmuntowicz Jan - s. Kazimierza - st. sierz. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Brązowy Krzyż Zasługi - - -
    Zylbersztajn Aleksander - s. Józefa - kpr. - 16.2.45 r. - - - - -
    Zynder Antoni - s. Władysława - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Zynkiewicz Longin - s. Jana - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Żdanowicz - Stanisław - por. - Oficer d/s żywnościowych - - - - -
    Żebrowski - Stanisław - kpt. - Oficer d/s mundurowo-taborowych - - - - -
    Żebrowski Zygmunt - - chor. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - Kierownik kancelarii d/s ewidencji oficerskiej - - -
    Żeligierski - Ignacy - ofic. bez st. - Zastępca dowódcy dis politycznych - 9 kompania piechoty - 3 batalion piechoty - - -
    Żelkowicz Abram - s. Mendla - plut. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Żołyński Eliasz - s. Piotra - plut. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Żorkrot Henryk - s. Mojżesza - kpr. - - Srebrny Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - - - -
    Żółkoś - Mieczysław - chor. - Zastępca dowódcy ds politycznych - - 1 batalion piechoty - - -
    Żuk Jan - s. Antoniego p. - szer. - 27.4.45 r. - - - - -
    Żuk Michał - s. Teodora - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Żuk Mikołaj - s. Teodora - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Żukowski Daniel - s. Jana - kpr. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -
    Żurawik Michał - s. Emeljana p. - szer. - 2.9.44 r. - - - - -
    Żurek Stanisław - S.. Jana - szer. - - Medal „Za Warszawę” - Medal „Za Odrę, Nysę i Bałtyk” - Medal „Zwycięstwa i Wolności” - -
    Żybort Władysław - s. Kazimierza p. - szer. - 3.3.45 r. - - - - -
    Żyga Jan - s. Jakuba p. - st. szer. - 13.2.45 r. - - - - -
    Żygałko Konstanty - s. Adama z. - szer. - 1.3.45 r. - - - - -
    Żyła Antoni - s. Józefa p. - kpr. - 2.3.45 r. - - - - -
    Żyźniewski Stanisław - s.Jana - szer. - - - - Brązowy Medal „Zasłużony na Polu Chwały” - -





    Źródło: "Frontowi czwartacy" - Margules Józef


    27 czerwiec 2007 r. - 2 maj 2009 r.

    @
    Layout i system zarządzania treścią wykonane przez: Lemon IT © 2005