<h1>Janusz Stankiewicz. Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne</h1>Janusz Stankiewicz. Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne<br><p><font size="7"><b>Stankiewicz</b> Genealogia</font>
Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne

Akty Stanu Cywilnego cz. 4

  • Zassów woj. podkarpackie UR
  • Zdziarzec woj. podkarpackie ZG
  • Nowogródek - dzisiejsza Białoruś UR
  • Nowogródek - dzisiejsza Białoruś ŚL
  • Nowogródek - dzisiejsza Białoruś ZG
  • Purda woj. warmińsko - mazurskie UR
  • Purda woj. warmińsko - mazurskie ŚL
  • Purda woj. warmińsko - mazurskie ZG
  • Kucbork (Kutzburg) woj. warmińsko - mazurskie
  • Szczytno okręg wiejski - woj. warmińsko-mazurskie UR
  • Szczytno okręg wiejski - woj. warmińsko-mazurskie ŚL
  • Szczytno okręg wiejski - woj. warmińsko-mazurskie ZG
  • Rozogi - woj. warmińsko-mazurskie ZG
  • Księży Lasek (Fürstenwalde) - woj. warmińsko-mazurskie UR
  • Księży Lasek (Fürstenwalde) - woj. warmińsko-mazurskie ŚL
  • Księży Lasek (Fürstenwalde) - woj. warmińsko-mazurskie ZG
  • Wrzesina (Alt Schöneberg) - woj. warmińsko-mazurskie ŚL
  • Wielbark (Willenberg) - woj. warmińsko-mazurskie ŚL
  • Gutkowo - woj. warmińsko-mazurskie UR
  • Gutkowo - woj. warmińsko-mazurskie ŚL
  • Gutkowo - woj. warmińsko-mazurskie ZG
  • Bartna (dzielnica Szczytna) - woj. warmińsko-mazurskie UR
  • Bartna (dzielnica Szczytna) - woj. warmińsko-mazurskie ŚL
  • Bartna (dzielnica Szczytna) - woj. warmińsko-mazurskie ZG
  • Dylewo (dawniej Döhlau) - woj. warmińsko-mazurskie ŚL
  • Dylewo (dawniej Döhlau) - woj. warmińsko-mazurskie ZG
  • Elgnowo (dawniej Elgenau) - woj. warmińsko-mazurskie ŚL
  • Elgnowo (dawniej Elgenau) - woj. warmińsko-mazurskie ZG
  • Opaleniec (dawniej Flammberg) - woj. warmińsko-mazurskie UR
  • Opaleniec (dawniej Flammberg) - woj. warmińsko-mazurskie ŚL
  • Opaleniec (dawniej Flammberg) - woj. warmińsko-mazurskie ZG
  • Brąswałd (dawniej Braunswalde ) - woj. warmińsko-mazurskie ŚL
  • Gietrzwałd - woj. warmińsko-mazurskie UR
  • Gietrzwałd - woj. warmińsko-mazurskie ŚL
  • Gietrzwałd - woj. warmińsko-mazurskie ZG
  • Pasym - woj. warmińsko-mazurskie UR
  • Pasym - woj. warmińsko-mazurskie ŚL
  • Pasym - woj. warmińsko-mazurskie ZG
  • Durąg (dawniej Dohringen) - woj. warmińsko-mazurskie ZG
  • Liwa - woj. warmińsko-mazurskie ZG
  • Probark - woj. warmińsko-mazurskie ŚL
  • Łomża - woj. podlaskie ZG
  • Świedziebnia - woj. kujawsko - pomorskie ZG
  • Lidzbark Welski - woj. warmińsko-mazurskie ŚL
  • Rozogi (niem: Friedrichshof - woj. warmińsko-mazurskie ŚL
  • Olsztynek (niem: Hohenstein) - woj. warmińsko-mazurskie UR
  • Babięta (niem: Babenz) - woj. warmińsko-mazurskie UR
  • Babięta (niem: Babenz) - woj. warmińsko-mazurskie ZG
  • Białoszyce (niem: Bellschwitt ) woj. warmińsko-mazurskie UR
  • Białoszyce (niem: Bellschwitt ) woj. warmińsko-mazurskie ZG
  • Pietrzwałd (niem: Peterswalde ) woj. warmińsko-mazurskie UR
  • Wielki Łęck , dekanat Lidzbark Welski, woj. warmińsko-mazurskie SL


  • Nowogródek

    Białoruś

    Opracowanie ks.Jan Bołtrukiewicz rektor kościoła Farnego w Nowogródku



    ŚLUBY


    Indeks akt stanu cywilnego parafii NOWOGRÓDEK 1907 - 1919




    Nazwisko pana młodego - - rok - nr. aktu


    Abrantowicz Adolf - - 1919 - 14
    Abrazej Sawwa - - 1911 - 1
    Adamowicz Antoni Wincenty - - 1907 - 36
    Adamowicz Jan - - 1909 - 22
    Anrez Antoni - - 1908 - 24
    Audulewicz Kazimierz -Aleksander - - 1908 - 92
    Babrowicz Kazimierz - - 1908 - 4
    Bagildż Antoni - - 1919 - 15
    Barancewicz Tufus - - 1908 - 28
    Baranowicz Tadeusz - - 1907 - 20
    Bekkier Aleksander-Jan - - 1919 - 34
    Biemasz Adolf - - 1911 - 27
    Biemasz Franciszek - - 1911 - 17
    Biemisz Franciszek - - 1913 - 19
    Biruk Stanisław - - 1909 - 24
    Borys Aleksander - - 1913 - 18
    Boszko Jan - - 1919 - 44
    Brodowski Michał - - 1918 - 1
    Bronowski Marjan-Konstanty-Jan - - 1909 - 13
    Bryczkowski Adolf - - 1909 - 28
    Bryczkowski Bronisław - - 1919 - 11
    Brzysiewicz Roman - - 1919 - 22
    Budka Leopold - - 1919 - 35
    Budnicki Franciszek - - 1914 - 17
    Budzik Kajetan - - 1914 - 1
    Bułat Juzef - - 1909 - 29
    Bułaty Józef - - 1907 - 43
    Bumiasz Adolf - - 1919 - 20
    Bumiasz Bronisław - - 1919 - 21
    Bumiasz Jan - - 1909 - 23
    Bumiasz Jerzy - - 1907 - 24
    Bumiasz Wincenty - - 1907 - 33
    Buniasz Józef - - 1908 - 7
    Buno Aleksander - - 1917 - 8
    Bura Aleksander - - 1916 - 3
    Burnowski Józef - - 1918 - 17
    Butkiewicz Józef - - 1912 - 15
    Buzuk Adam - - 1909 - 35
    Buzuk Aleksander - - 1908 - 21
    Chalecki Adam - - 1912 - 33
    Chszczoniewicz Franciszek - - 1908 - 20
    Ciemieszycki Nikodem - - 1913 - 15
    Ciemieszycki Władysław - - 1908 - 13
    Cłanan Michał - - 1911 - 15
    Cykman Jan - - 1910 - 25
    Czabaćki Tomasz - - 1912 - 17
    Czabaćko Adam - - 1911 - 16
    Czaban Teodor - - 1919 - 12
    Czabocko Franciszek - - 1917 - 6
    Czabon Teodor - - 1907 - 40
    Czajko Józef - - 1918 - 12
    Czeczot Stefan - - 1910 - 19
    Czernikiewicz Lucjan - - 1912 - 14
    Czykirski Dominik - - 1910 - 4
    Dałmacki Antoni - - 1918 - 2
    Dobrun Stanisław - - 1915 - 5
    Dobrzyński Dominik - - 1919 - 16
    Donbrowski Konstanty - - 1912 - 4
    Draniewicz Zacharjusz - - 1918 - 6
    Dudarczyk Adam - - 1913 - 3
    Dziadul Władysław - - 1908 - 10
    Dziadul Władysław - - 1908 - 10
    Dziadulewicz Adolf - - 1912 - 3
    Dziadziulo Karol - - 1914 - 23
    Dziedziula Bronislaw - - 1909 - 25
    Flejt Marek - - 1908 - 25
    Giedrojc Edward - - 1910 - 27
    Giedrojc Władysław - - 1910 - 15
    Głowski Zygmunt - - 1911 - 11
    Grudo Adam - - 1909 - 3
    Hadzko Kazimierz - - 1913 - 13
    Hajduk Kazimierz - - 1910 - 17
    Haleniewski Michał - - 1910 - 3
    Haleniewski Piotr - - 1907 - 37
    Harmaszuk Adam - - 1912 - 2
    Harmaszuk Aleksander - - 1908 - 6
    Harmaszuk Józef - - 1915 - 4
    Harmaszuk Józef - - 1919 - 46
    Harmaszuk Kazimierz - - 1912 - 7
    Harmaszuk Walenty - - 1913 - 12
    Hawrytkiewicz Boleslaw - - 1914 - 13
    Hirul Adolf - - 1914 - 14
    Hładzko Kazimierz - - 1911 - 4
    Horbatowski Ksawery - - 1919 - 19
    Hormaszuk Janol - - 1913 - 7
    Hrudo Antoni - - 1910 - 12
    Hrudo Boniofacy - - 1913 - 10
    Hrudo Feliks - - 1909 - 31
    Hrudo Jakub - - 1909 - 26
    Hrudo Stefan - - 1911 - 20
    Hrynko Piotr - - 1919 - 43
    Hukis Piotr - - 1911 - 7
    Hukisz Franciszek - - 1907 - 26
    Hutor Symon - - 1919 - 39
    Inaszkiewicz Kazimierz - - 1907 - 38
    Issajewicz Antoni - - 1908 - 32
    Jakszuk Dominik - - 1909 - 1
    Jakszun Michał - - 1913 - 5
    Jamont Franciszek - - 1910 - 1
    Jarmolowicz Władysław - - 1912 - 25
    Jarmolowicz Władysław - - 1917 - 3
    Jarmołowicz Władysław - - 1908 - 17
    Jasiński Romuald - - 1909 - 34
    Jasiński Stanisław-Bogdan - - 1908 - 21
    Jawsza Antoni - - 1911 - 26
    Jermołow Bronisław - - 1909 - 17
    Józefowicz Kazimierz - - 1909 - 20
    Juchniewicz Emil - - 1919 - 38
    Junikowski Piotr - - 1915 - 2
    Juninowski Józef - - 1919 - 3
    Jusztyn Dmitry - - 1913 - 14
    Karczewski Albin - - 1913 - 25
    Karpowicz Kazimierz - - 1919 - 7
    Kautek Jan - - 1912 - 9
    Kawalczuk Ksawery - - 1918 - 16
    Kirko Józef - - 1915 - 6
    Kleczkowski Konstanty - - 1910 - 26
    Kłygo Jan - - 1907 - 27
    Kłygo Ludwik - - 1910 - 2
    Kłyko Augustyn - - 1917 - 4
    Kłyko Józef - - 1912 - 1
    Kmita Stanisław - - 1907 - 19
    Kobrzyński Stefan - - 1919 - 36
    Kolendo Konstanty - - 1912 - 29
    Kolesiński Józef - - 1913 - 27
    Kolesiuski Konstanty - - 1909 - 10
    Koludo Bronisław - - 1914 - 15
    Koludo Paweł - - 1914 - 19
    Koludo Piotr - - 1908 - 26
    Kołosowski Dominik - - 1908 - 2
    Korpowicz Stanisław - - 1909 - 2
    Kotarsz Kazimierz - - 1911 - 10
    Kowalczyk Wojciech - - 1911 - 21
    Kozak Jerzy - - 1907 - 23
    Kozakiewicz Juljan - - 1912 - 8
    Koziel Marek - - 1909 - 7
    Krasocki Franciszek - - 1909 - 12
    Krokuwski Trodor-Antoni - - 1907 - 35
    Krunowski Aleksander - - 1911 - 2
    Kryśko Antoni - - 1907 - 25
    Krzywicki Konstanty - - 1908 - 30
    Kucharczyk Antoni - - 1911 - 13
    Kucharczyk Jan - - 1909 - 18
    Kuczyński Józef - - 1912 - 10
    Kuharczyk Franciszek - - 1919 - 24
    Kulesz Sylwester - - 1909 - 16
    Kussowski Antoni - - 1907 - 29
    Kwaśniewski feliks - - 1916 - 2
    Lejoszko Józef - - 1918 - 8
    Leszczyński Ignacy - - 1911 - 12
    Leszczyński –Samotyja Bonifacy - - 1912 - 26
    Leszkiewicz Leopold - - 1912 - 24
    Lewandowski Edward - - 1919 - 42
    Lis Kazimierz - - 1908 - 31
    Lubowicki Julian-Marian - - 1915 - 10
    Łasnowski Grzegorz - - 1909 - 5
    Łaszkowski Aleksander - - 1919 - 9
    Łaszkowski Stanisław - - 1919 - 31
    Łaszkowski Szymon - - 1913 - 28
    ŁaszkowskiKonstanty - - 1919 - 17
    Ławłuszczyk Adam - - 1918 - 11
    Łazarewicz Józef - - 1912 - 18
    Łosiuk Wincenty - - 1908 - 16
    Łoszko Michał - - 1917 - 7
    Łoszko Szymon - - 1916 - 4
    Łunkiewicz Józef - - 1913 - 6
    Maciejewski Antoni - - 1907 - 42
    Maciesza Mieczysław - - 1919 - 28
    Mackiewicz Kazimierz - - 1910 - 29
    Majewski Stefan - - 1918 - 14
    Makawiecki Józef - - 1918 - 7
    Mann Bronisław - - 1912 - 16
    Manniewicz Antoni - - 1908 - 9
    Marjański Walerjan - - 1912 - 27
    Matuszak Tomasz - - 1914 - 2
    Mazur Aleksander - - 1912 - 19
    Mazur Jan - - 1919 - 37
    Mazur Mikołaj - - 1911 - 8
    Mazur Wojciech - - 1916 - 1
    Mikszuta Aleksander - - 1913 - 11
    Mikucki Cezary-Stanisław - - 1908 - 29
    Mikulski Józef - - 1911 - 18
    Mikulski Józef - - 1912 - 12
    Milewicz Edward - - 1907 - 22
    Miluro Józef - - 1913 - 8
    Miłaszewski Michał - - 1919 - 8
    Mojsiewicz Stanisław - - 1912 - 13
    Mozolewski józef - - 1911 - 9
    Nabaken Albin - - 1913 - 9
    Nachorny Jgnacy - - 1909 - 6
    Nakomy Stanisław - - 1912 - 11
    Niewiarowski Wilhelm - - 1919 - 25
    Nowicki Bronislaw - - 1911 - 28
    Ochotnicki Michał - - 1914 - 10
    Okolow Jgnacy - - 1910 - 20
    Okunowicz Leon - - 1908 - 3
    Okunowicz Mikolaj - - 1908 - 12
    Owsianik Kazimierz - - 1909 - 14
    Owsianiuk Aleksander - - 1912 - 31
    Owsianiuk Jan - - 1915 - 4
    Owsianiuk Jan - - 1918 - 3
    Owsianiuk Szymon - - 1915 - 3
    Owsianiuk Teodor - - 1917 - 2
    Owsiany Józef - - 1912 - 23
    Paka Aleksander - - 1908 - 15
    Pałjan Jan - - 1910 - 8
    Patapczyk wincenty - - 1913 - 4
    Perko Aleksander - - 1914 - 11
    Perko Antoni - - 1914 - 16
    Pierko Antoni - - 1918 - 45
    Pierko Jan - - 1909 - 4
    Pierko Konstanty - - 1918 - 15
    Pierko Wincenty - - 1909 - 8
    Pierno Stanisaw - - 1907 - 34
    Piotrowicz Władzimierz - - 1907 - 21
    Piskun Mikołaj - - 1919 - 37
    Pitrowicz Jan - - 1911 - 23
    Piwowarczyk Ksawery - - 1911 - 6
    Podlipski Jan - - 1918 - 40
    Prucik Konstanty - - 1913 - 22
    Prucik Konstanty - - 1919 - 26
    Prucik Selwestr - - 1914 - 21
    Przygodzki Władysław - - 1913 - 29
    Puchalski Aleksander - - 1908 - 11
    Rachowiecki Józef - - 1908 - 22
    Raubo Jan - - 1909 - 32
    Romanowski Konstanty - - 1918 - 9
    Roszkowski Antoni - - 1911 - 25
    Rozański Władysław - - 1919 - 27
    Rydlowski Piotr - - 1910 - 22
    Rysiuk Jan - - 1909 - 33
    Rysiuk Juljan - - 1912 - 5
    Sabliński Jan - - 1913 - 23
    Sanintycz-Kuroczycki Józef - - 1910 - 10
    Sidorowicz Władysław - - 1919 - 7
    Siemiernik Bronisłaaw - - 1910 - 5
    Siemiernik Józef - - 1907 - 41
    Siemiernik Józef - - 1914 - 6
    Sienkiewicz Adam - - 1908 - 1
    Sienkiewicz Franciszek - - 1919 - 6
    Sienkiewicz Jan - - 1910 - 14
    Sienkiewicz Józef - - 1909 - 19
    Sienkiewicz Józef - - 1910 - 23
    Sienkiewicz Józef - - 1914 - 18
    Siomuca Józef - - 1914 - 3
    Siomucha Antoni - - 1908 - 19
    Siomucha Feliks - - 1911 - 5
    Siomucha Jan - - 1912 - 20
    Siomucha Jan - - 1912 - 22
    Siomucha Mikołaj - - 1912 - 6
    Siomucha Stanisława - - 1919 - 30
    Siomucha Walenty - - 1914 - 7
    Siomucha Wincenty - - 1912 - 21
    Siomuha Jan - - 1910 - 18
    Skobla Michał - - 1919 - 29
    Skocik Ludwik - - 1910 - 30
    Sławiński Witold - - 1912 - 32
    Snitko Walerian - - 1910 - 13
    Soroko Adam - - 1909 - 21
    Soroko Aleksander - - 1909 - 15
    Soroko Leon - - 1919 - 47
    Soroko Walerjan - - 1910 - 9
    Stankiewicz Antoni - - 1911 - 24
    Stasiukiewicz Mikołaj - - 1912 - 30
    Stasiukiewicz Stefan - - 1907 - 28
    Stecki Maciej - - 1909 - 11
    Sudnin Władysław - - 1918 - 4
    Suszczewicz Jóuzef - - 1910 - 24
    Suszczewicz Kazimierz - - 1908 - 5
    Suszczewicz Ludwik - - 1913 - 24
    Suszczewicz Piotr - - 1913 - 9
    Suszczewicz Stefan - - 1914 - 8
    Suszkiewicz Zachary - - 1917 - 5
    Swietnowski Jan - - 1910 - 21
    Sybaniewicz Antoni - - 1911 - 13
    Syrwicz Konstanty - - 1918 - 10
    Szczekarewicz Jan - - 1914 - 4
    Szejban Andrzej - - 1907 - 30
    Szelestowicz Józefat - - 1913 - 12
    Szkajrowski Tomasz - - 1919 - 1
    Szyntar Aleksander - - 1913 - 21
    Szyntar Piotr - - 1911 - 3
    Świetkowski Antoni - - 1915 - 8
    Tanszywski Stefan - - 1915 - 9
    Torejewicz Władysław - - 1914 - 24
    Truszyński Strfan - - 1917 - 1
    Turczenik Jan - - 1910 - 6
    Tyrczenik Aleksander - - 1913 - 1
    Wałczak Józef - - 1913 - 2
    Wałczan Jordan - - 1914 - 20
    Wasiuk Adam - - 1907 - 32
    Wasiuk Jan - - 1919 - 10
    Wasiuk Juljan - - 1919 - 33
    Wasiukiewicz Dominik - - 1907 - 39
    Widowski Michał - - 1914 - 13
    Wijnicki Józef - - 1910 - 28
    Wilnieorczyc Antoni - - 1910 - 16
    Wojcik Julian - - 1914 - 22
    Wojeńcz Bolesław - - 1909 - 9
    Wojnicki Michał - - 1910 - 11
    Wojnłowicz Karol - - 1911 - 22
    Woronowicz Stefan - - 1908 - 39
    Zaborowski Mieczysław - - 1919 - 18
    Zaborowski Mieczysław - - 1914 - 5
    Zakrzawski Michał - - 1916 - 5
    Załuzny Kazimierz - - 1918 - 5
    Zannewski Bronisław - - 1911 - 12
    Zdanowicz Józef - - 1919 - 2
    Zmitrewicz Michał - - 1919 - 13
    Zommer Adolf - - 1919 - 23
    Zuj Antoni - - 1919 - 32
    Zych Teodor i Michał - - 1913 - 26
    Żemojtel Wijciech - - 1910 - 7
    Żeromski Symon - - 1908 - 18
    Żurko Wincenty - - 1909 - 30
    Żych Antoni - - 1913 - 17
    Żych Feliks - - 1914 - 9
    Żych Henryk - - 1911 - 29
    Żych Jan - - 1907 - 31
    Żych Jan - - 1909 - 27
    Żych Stanisław - - 1919 - 41
    Żych Tomasz - - 1915 - 7








    18 luty 2012 r.

    @
    Layout i system zarządzania treścią wykonane przez: Lemon IT © 2005