<h1>Janusz Stankiewicz. Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne</h1>Janusz Stankiewicz. Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne<br><p><font size="7"><b>Stankiewicz</b> Genealogia</font>
Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne

Akty Stanu Cywilnego cz. 4

  • Zassów woj. podkarpackie UR
  • Zdziarzec woj. podkarpackie ZG
  • Nowogródek - dzisiejsza Białoruś UR
  • Nowogródek - dzisiejsza Białoruś ŚL
  • Nowogródek - dzisiejsza Białoruś ZG
  • Purda woj. warmińsko - mazurskie UR
  • Purda woj. warmińsko - mazurskie ŚL
  • Purda woj. warmińsko - mazurskie ZG
  • Kucbork (Kutzburg) woj. warmińsko - mazurskie
  • Szczytno okręg wiejski - woj. warmińsko-mazurskie UR
  • Szczytno okręg wiejski - woj. warmińsko-mazurskie ŚL
  • Szczytno okręg wiejski - woj. warmińsko-mazurskie ZG
  • Rozogi - woj. warmińsko-mazurskie ZG
  • Księży Lasek (Fürstenwalde) - woj. warmińsko-mazurskie UR
  • Księży Lasek (Fürstenwalde) - woj. warmińsko-mazurskie ŚL
  • Księży Lasek (Fürstenwalde) - woj. warmińsko-mazurskie ZG
  • Wrzesina (Alt Schöneberg) - woj. warmińsko-mazurskie ŚL
  • Wielbark (Willenberg) - woj. warmińsko-mazurskie ŚL
  • Gutkowo - woj. warmińsko-mazurskie UR
  • Gutkowo - woj. warmińsko-mazurskie ŚL
  • Gutkowo - woj. warmińsko-mazurskie ZG
  • Bartna (dzielnica Szczytna) - woj. warmińsko-mazurskie UR
  • Bartna (dzielnica Szczytna) - woj. warmińsko-mazurskie ŚL
  • Bartna (dzielnica Szczytna) - woj. warmińsko-mazurskie ZG
  • Dylewo (dawniej Döhlau) - woj. warmińsko-mazurskie ŚL
  • Dylewo (dawniej Döhlau) - woj. warmińsko-mazurskie ZG
  • Elgnowo (dawniej Elgenau) - woj. warmińsko-mazurskie ŚL
  • Elgnowo (dawniej Elgenau) - woj. warmińsko-mazurskie ZG
  • Opaleniec (dawniej Flammberg) - woj. warmińsko-mazurskie UR
  • Opaleniec (dawniej Flammberg) - woj. warmińsko-mazurskie ŚL
  • Opaleniec (dawniej Flammberg) - woj. warmińsko-mazurskie ZG
  • Brąswałd (dawniej Braunswalde ) - woj. warmińsko-mazurskie ŚL
  • Gietrzwałd - woj. warmińsko-mazurskie UR
  • Gietrzwałd - woj. warmińsko-mazurskie ŚL
  • Gietrzwałd - woj. warmińsko-mazurskie ZG
  • Pasym - woj. warmińsko-mazurskie UR
  • Pasym - woj. warmińsko-mazurskie ŚL
  • Pasym - woj. warmińsko-mazurskie ZG
  • Durąg (dawniej Dohringen) - woj. warmińsko-mazurskie ZG
  • Liwa - woj. warmińsko-mazurskie ZG
  • Probark - woj. warmińsko-mazurskie ŚL
  • Łomża - woj. podlaskie ZG
  • Świedziebnia - woj. kujawsko - pomorskie ZG
  • Lidzbark Welski - woj. warmińsko-mazurskie ŚL
  • Rozogi (niem: Friedrichshof - woj. warmińsko-mazurskie ŚL
  • Olsztynek (niem: Hohenstein) - woj. warmińsko-mazurskie UR
  • Babięta (niem: Babenz) - woj. warmińsko-mazurskie UR
  • Babięta (niem: Babenz) - woj. warmińsko-mazurskie ZG
  • Białoszyce (niem: Bellschwitt ) woj. warmińsko-mazurskie UR
  • Białoszyce (niem: Bellschwitt ) woj. warmińsko-mazurskie ZG
  • Pietrzwałd (niem: Peterswalde ) woj. warmińsko-mazurskie UR
  • Wielki Łęck , dekanat Lidzbark Welski, woj. warmińsko-mazurskie SL


  • Nowogródek

    Białoruś

    Opracowanie ks.Jan Bołtrukiewicz rektor kościoła Farnego w Nowogródku



    ZGONY


    Indeks akt stanu cywilnego parafii NOWOGRÓDEK 1919 - 1926, 1929




    Nazwisko i imię - - rok
    Abjecki Aleksander - - 1923
    Abrantowicz Kazimierza - - 1925
    Adamski Boguslaw - - 1929
    Adamski Bogusław – Florjan - - 1929
    Akimow Czesław - - 1926
    Akutowicz Jadwiga - - 1924
    Aleksiuk Witold - - 1926
    Ancuta Leon - - 1929
    Augustynowicz Antoni - - 1929
    Bakunowa Helena - - 1926
    Baturewicz Petrus - - 1922
    Bąkowski Boleslaw - - 1925
    Berka Aldona - - 1923
    Białek Artur - - 1919-1921
    Biczewski Stanisław - - 1926
    Bielska Antonina - - 1925
    Biemiarz-Krzywiec Elżbieta - - 1929
    Bieniasz Helena - - 1922
    Bieniaszówna Janina - - 1923
    Bochen Antonina - - 1929
    Bochen Haruckiewicz Marja - - 1929
    Bokun Franciszek - - 1929
    Bokuń Franciszek - - 1929
    Bortnicki Stefan - - 1929
    Borysewicz Witold - - 1926
    Borysiewicz Adolf - - 1925
    Branicka Aleksandra - - 1926
    Brewuz Janina - - 1926
    Bronowski Marianus-Constantinus-Joannes - - 1919-1921
    Bronowski Adam - - 1924
    Bryczkowski Konstanty - - 1929
    Buchalczyk Antoni - - 1923
    Budkiewicz Venceslaus - - 1922
    Budzewicz Eliasz - - 1923
    Buka Anna - - 1919-1921
    Buka Józef - - 1926
    Bukat Urszula - - 1923
    Buko Branisław - - 1926
    Bukraba Kasimierz - - 1923
    Bułat Konstanty - - 1924
    Bułat Wincetius - - 1922
    Bułhakowa Natalia - - 1924
    Bumiasz – Krzywiec Elżbieta - - 1929
    Burak Feliks - - 1929
    Burak Feliks - - 1929
    Burko Wiktoria - - 1925
    Buzanowski Rafał - - 1923
    Buzuk Emilia - - 1919-1921
    Bystrzanowski Władysław - - 1925
    Chalecka Michalina - - 1922
    Chancewicz Petrus - - 1919-1921
    Chażczyński Eugeniusz - - 1923
    Chmielewska Eugenja - - 1929
    Cholewiecka Marja - - 1926
    Ciastań Jan - - 1926
    Ciemieżycki Zygmunt - - 1923
    Ciemochorski Józef - - 1926
    Cieplak Bronisław - - 1929
    Cimachowski Kazimierz - - 1924
    Curmanowicz Nicolaus - - 1919-1921
    Cwirko Godycka Konstancja - - 1923
    Cybulska Marja - - 1929
    Cybulska Marja - - 1929
    Cynar Franciszka - - 1924
    Czaban Helena - - 1919-1921
    Czaban Jan - - 1923
    Czaban Janina - - 1926
    Czaban Michalina - - 1926
    Czaban Xaverus - - 1919-1921
    Czaboćko Rafał - - 1924
    Czarnecki Lucjanus - - 1922
    Czeczott Andrzej - - 1924
    Czemierzewski Karol - - 1926
    Czernikiewicz Ursula - - 1922
    Danilewicz Czesław - - 1926
    Danilewicz Stanisław - - 1926
    Daniłkiewicz Stanisław - - 1926
    Daniłkiewicz Janina - - 1925
    Dawidowicz Joahim - - 1922
    Dembicki Jan - - 1924
    Dobrzyńska Wiktoria - - 1924
    Dołmacki Antoni - - 1925
    Dołnacki Antonius - - 1923
    Downar Zapolski Adam - - 1925
    Drobiszewski Kazimierz - - 1926
    Drozd Halina - - 1919-1921
    Drozdrzewska Marja - - 1926
    Druszcz Rafał - - 1924
    Dubrawski Alphredus - - 1922
    Dziedziula Maria - - 1922
    Dziembowska Walerja - - 1926
    Falkowski Józef - - 1929
    Falkowski Józef - - 1929
    Falkowski Kazimierz - - 1929
    Falkowski Kazimierz - - 1929
    Frejtagowa Felicja - - 1925
    Fronckiewicz Veronica - - 1922
    Fuks Regina - - 1925
    Fuks Władysława - - 1924
    Gajewska Helena - - 1926
    Galinowski Joseph - - 1919-1921
    Gardziejewska Jadwiga - - 1923
    Gasierowski Aleksander - - 1922
    Giedrojc Romualdus - - 1922
    Gierowski Bronisław - - 1925
    Gihas Jan - - 1925
    Gladowski Józef - - 1929
    Gładowski Józef - - 1926
    Głębocka Adela - - 1924
    Gnoińska Clemantyna - - 1923
    Gnoiński Michał - - 1924
    Gonczar Janina - - 1923
    Gonczar Józefa - - 1925
    Gronczewski Antonius - - 1919-1921
    Grotowski Leopold - - 1923
    Grzechnik Witold – Antoni - - 1929
    Grzechnik Witold-Antoni - - 1926
    Guruk Victoria - - 1919-1921
    Gutowska Marta - - 1925
    Haciski Aleksander - - 1925
    Hajduk Stanisław - - 1923
    Harasinczyk Gwidon - - 1925
    Hardziejewski Stanisław - - 1923
    Harmaszuk Anastasia - - 1919-1921
    Harykiewicz Marja - - 1929
    Hawdurowa Anna - - 1925
    Hawsonicz Leopold Aleksander - - 1925
    Hawsowicz Joannes - - 1922
    Herman Michał - - 1924
    Holeniewski Joseph - - 1922
    Honczar Marja - - 1929
    Horbatowski Jan - - 1925
    Hordziejewska Elżbieta - - 1925
    Hordziejewska Maria - - 1919-1921
    Hordziejewska Wanda - - 1925
    Hryniewicz Ryszard - - 1925
    Hudowicz Adolf - - 1923
    Hukisz Aleksandra - - 1919-1921
    Hukisz Benedicta - - 1919-1921
    Hukisz Stanislaus - - 1919-1921
    Hutowicz Aleksandra - - 1924
    Ignatczyk Antonius - - 1919-1921
    Iwanowa Maria - - 1923
    Iwaszkiewicz Franciszek - - 1924
    Jaczynowski Franciskus-Xaverus - - 1922
    Jakubowska Jadwiga - - 1925
    Janiszewska Antonina - - 1929
    Janiszewska Antonina - - 1929
    Janiszewska Filomena - - 1924
    Janiszewski Henryk Edward - - 1925
    Januszkiewicz Emilia - - 1924
    Januszkiewicz Jadwiga - - 1926
    Januszkiewicz Karol - - 1924
    Januszkiewicz Michał - - 1925
    Jarmołowicz Antonina - - 1923
    Jasiula Michalina - - 1925
    Józefowicz Ludwik - - 1924
    Juncewicz Anna - - 1925
    Junikowska Michalina - - 1919-1921
    Jurewiczowa Bronisława - - 1929
    Jurowska Antonia - - 1925
    Juszkewicz Kazimierz - - 1923
    Juszkiewicz Aleksander - - 1926
    Juszkiewicz Antonina - - 1925
    Juszkiewicz Józefa - - 1923
    Kaleczyc Antonia - - 1922
    Kaleczyc Kazimierz - - 1925
    Kapacka Felicja - - 1923
    Kardasz Paulina - - 1925
    Kasztelanowa Stanisława - - 1929
    Kiesznowski Ryszard - - 1926
    Kirko Antoni - - 1923
    Kisielowa Antonina - - 1929
    Kisielowa Antonina - - 1929
    Kisielowa Sabina - - 1925
    Kizłowski Apolonjus-Joannes - - 1922
    Kleczkowska Stephia - - 1919-1921
    Kleczkowska Vaclawa - - 1919-1921
    Klimowiczowa Jadwiga - - 1925
    Kłyga Augustyn - - 1923
    Kmita Jan - - 1929
    Kolendo Bronisław - - 1919-1921
    Kolendo Dominik - - 1923
    Kolendo Marja - - 1925
    Kolendo Walerian - - 1925
    Kołowski Dominik - - 1926
    Konarska Habdank Wanda-Zofia - - 1923
    Konopko Jrena-Helena - - 1926
    Kopacz Mieczyslaw - - 1926
    Kopec Stephanus - - 1922
    Korsak Rozelia - - 1925
    Korziuk Bronisław - - 1924
    Kosakiewicz Aleksander - - 1929
    Kossowska Zofia - - 1925
    Kostiukiewicz Nicowaus - - 1919-1921
    Kosztekowa Stanisława - - 1929
    Kowalczuk Michalina - - 1922
    Kowalczyk Józefa - - 1929
    Kowalewska Adela - - 1926
    Kowalewski Karol - - 1929
    Kozakiewicz Aleksander - - 1929
    Kozakiewicz Antoni - - 1925
    Kozakiewicz Josepha - - 1922
    Kozakiewicz Sigismundus - - 1922
    Kozielewski Cyprjan-Tomasz - - 1926
    Kozieł Casimirus - - 1923
    Kożan Jadwiga - - 1923
    Krajewski Eugeniusz - - 1919-1921
    Kropielicka Wanda-Anna - - 1926
    Krók Josephus - - 1919-1921
    Krzesiak Jerzy - - 1923
    Krzętowska Izabella - - 1924
    Krzywcowa-Bieniasz Angela - - 1919-1921
    Krzywiec-Bieniasz Jozeph - - 1919-1921
    Krzywiec-Bieniasz Ladislaus - - 1919-1921
    Kucharczyk Stanislaus - - 1919-1921
    Kuczynska Sophia - - 1919-1921
    Kuczyńska Leokadja - - 1926
    Kulesz Kazimierz - - 1923
    Kulesz Michael - - 1922
    Kumenko Adam - - 1926
    Kuncewicz Jan Jerzy Wład - - 1923
    Kunicki Eduardus-Vincentius - - 1923
    Kuraczycki Piotr - - 1923
    Kuroczycka Maria - - 1923
    Kurt Stejnike Franc. Albert - - 1925
    Kwiatkowski Wołodzimir - - 1922
    Kwitrowicz Karol - - 1926
    Lenczewski Michał - - 1924
    Leonowicz Antoni - - 1929
    Lepieszko Michael - - 1922
    Leskiewicz Anna - - 1919-1921
    Leszczykowski Fabianus - - 1919-1921
    Leszczylowska Victoria - - 1922
    Leszczylowski Gustaw - - 1925
    Leszczynski Vitoldus - - 1922
    Lewoszko Jadwiga - - 1925
    Liborczaj Lucjanus - - 1919-1921
    Limanowska Marja –Barbara - - 1926
    Limanowski Zygmunt Wincent - - 1924
    Lipnicki Stanisław - - 1926
    Lisiecki Kazimierz - - 1924
    Listowska Stephaia - - 1922
    Litynski Adam - - 1929
    Łaszkowski-Łoszka Antonius - - 1919-1921
    Łaszkowski-Łoszka Helena - - 1919-1921
    Łaszkowski-Łoszka Joannes - - 1919-1921
    Łaszkowski-Łoszka Joseph - - 1919-1921
    Łaszkowski-Łoszka Vincentius - - 1919-1921
    Ławińska Marja - - 1926
    Ławiński Henryk - - 1924
    Łucka Regina-Teresa - - 1926
    Łukaszewicz Jerzy - - 1926
    Łukaszewicz Marja - - 1924
    Łunkiewicz Ludwik-Bronisław - - 1926
    Maciejewska Jadwiga - - 1923
    Maciejewski Jan Karol - - 1923
    Mackiewicz Henryk - - 1923
    Mackiewicz Józef - - 1925
    Mackiewicz Kazimierz - - 1926
    Mackiewicz Stanisława - - 1923
    Majewski Edmund - - 1923
    Majkowska Wiktoria - - 1924
    Makarewicz Adolf - - 1929
    Makerewicz Adolf - - 1929
    Makowiecki Ladiuslaus - - 1922
    Makuch Marjanna - - 1929
    Malaszewska Antonina - - 1929
    Malinowska Krystyna Leokadja - - 1924
    Malukiewicz Malwina - - 1922
    Malukiewiczowa Anna - - 1922
    Małyniwiczowa Sybilla - - 1926
    Mamczurówna Stefania - - 1924
    Manilo Aniela - - 1926
    Mann Maria-Sabina - - 1922
    Mannowa Adelaida - - 1922
    Marcul Zenon - - 1925
    Marculanis Stanisław - - 1925
    Marculanis Stanisław - - 1925
    Maścicka Wacława - - 1926
    Mazur Adolfina - - 1923
    Mazurkiewicz Joahim - - 1919-1921
    Mazurkiewicz Marja - - 1926
    Mażejko Henryk - - 1929
    Michalski Stanisław - - 1923
    Mickiewicz Antoni-Martynicz - - 1929
    Migała Janina - - 1925
    Mikulski Antoni - - 1923
    Mikulski Joseph - - 1923
    Mironowicz Anna - - 1922
    Mitała Stanislaw - - 1925
    Moczuło Aleksandra - - 1925
    Moczuło Aleksandra - - 1925
    Monkiewicz Antoni - - 1929
    Mozol Jan - - 1925
    Możejko Henryk - - 1929
    Murzicz Janina - - 1924
    Nabagiez Jan - - 1925
    Nabagiez Matheus - - 1919-1921
    Nekanda-trepka Stanislaus - - 1922
    Nesun Michalina - - 1926
    Niesiołowski Antonius - - 1919-1921
    Niewiadomski Stanislaus - - 1919-1921
    Niewiarowska Maria - - 1923
    Niewiarowski Józef - - 1929
    Niewiarowski Stanisław - - 1922
    Nowicki Bolesław - - 1925
    Nowicki Joseph - - 1919-1921
    Nowicki Józef - - 1929
    Nowicki Józef - - 1929
    Nowicki-Siła Lech-Nicolaus - - 1922
    Nowodworski Witold - - 1924
    Obremski Władysław - - 1924
    Ochotnicka Zofia - - 1929
    Ochotnicka Zofja - - 1929
    Ogonowski Constantinus - - 1919-1921
    Olenowicz Janina Regina - - 1924
    Oleszkiewicz Dominikus - - 1919-1921
    Orzechowska Marcianna - - 1922
    Orzechowski Jan - - 1924
    Orzechowski Vincenty - - 1923
    Osbrowska-Kolendowa Marja - - 1929
    Osinski Joseph - - 1919-1921
    Oskierko Adela - - 1925
    Owerkowicz Antoni - - 1923
    Owerkowicz Maria - - 1923
    Owsianik Michalina - - 1924
    Owsianiuk Józef - - 1923
    Pakinko Michał - - 1929
    Palimonno Paweł - - 1926
    Panek Jan - - 1924
    Pańczyk Teofil Tadeusz - - 1925
    Pańczyk Zygfryd - - 1926
    Parachimowicz Helena - - 1929
    Pawlowska Amelia - - 1922
    Pawłowska Korwin Helena - - 1924
    Piasecki Joseph - - 1919-1921
    Pierko Emilia - - 1929
    Pierko Julia - - 1925
    Pieszka Aleksander - - 1922
    Pietraskiewicz Joannes - - 1919-1921
    Piotrowicz Joseph - - 1919-1921
    Pisaruk Joanna - - 1925
    Pisaruk Katarzyna - - 1924
    Piwko Emilja - - 1929
    Piwowarczyk Bolesław - - 1929
    Piwowarczyk Tatjana - - 1923
    Plewinski Joannes - - 1919-1921
    Płusa Józef - - 1923
    Pochadsicka Lucja - - 1929
    Podlipska Anna - - 1924
    Pokład Stephania - - 1919-1921
    Pokładzki Hippolitus - - 1919-1921
    Poniatowska Adela - - 1923
    Pontus Elisabeth - - 1919-1921
    Porecka Helena - - 1924
    Potapczyk Elisabeth - - 1922
    Powińko Michał - - 1929
    Pronko Olimpia - - 1922
    Protasewicz Amelja - - 1929
    Protorska Helena - - 1919-1921
    Protosowiczowa Anelja - - 1929
    Przybytkowa Maria - - 1919-1921
    Przygocki Antonius - - 1922
    Przygodzka Helena - - 1925
    Przygodzka Jadwiga - - 1924
    Pułjan Antoni - - 1925
    Pułjan Piotr - - 1925
    Rachowiecki Joseph - - 1919-1921
    Radziwiłł Consyantinus - - 1922
    Raszkiewicz Stanislaus - - 1922
    Rauba Vitoldus - - 1919-1921
    Rechniewska Emma - - 1924
    Rełucki Józef - - 1929
    Robakowski Ceslaus - - 1922
    Rodkiewiczówna Anna - - 1923
    Rodziewicz leonarda - - 1923
    Rodziewicz Stephania - - 1919-1921
    rogalewicz Leon - - 1923
    Rogalewicz Mihal-Eugen - - 1919-1921
    Rogalewicz Teophila - - 1923
    Romanowska Irena - - 1924
    Romanowska Maria - - 1922
    Romanowska Olimpia - - 1919-1921
    Romanowski Ladislaus - - 1922
    Rozmyslowqicz Kazimierz - - 1929
    Rożdziestwieńska Irena - - 1924
    Rudowicz Antoni - - 1926
    Rudzowska Małgorzata-Wanda - - 1929
    Rusak Melania - - 1919-1921
    Rutecki Ryszard - - 1924
    Rydzewska Małgorzata - - 1929
    Salmonowicz Kajetan - - 1923
    Samotyja Stanislaus - - 1922
    Samowski Czesław - - 1929
    Sanowski Czesław - - 1929
    Sanowski Stefan - - 1929
    Sawicki Albin - - 1924
    Sawoniewicz Antoni - - 1923
    Sawoniewicz Bronisława - - 1919-1921
    Sawoniewicz Hervigis - - 1922
    Sciborowski Kazimierz - - 1929
    Sciepurowa Marianna - - 1922
    Sidorowicz Antoni - - 1923
    Sidorowicz Janina - - 1924
    Sidorowicz Julja - - 1925
    Sielicka Aleksandra - - 1922
    Sienkiewicz Adam - - 1929
    Sienkiewicz Adam - - 1929
    Sienkiewicz Dominika - - 1923
    Sienkiewicz Konstanty - - 1929
    Sienkiewicz Leokadja - - 1924
    Sienkiewicz Wincenty - - 1923
    Sierzpińska Eleonora - - 1923
    Siomucha Piotr - - 1924
    Skopowicz Wanda Stefanja - - 1924
    Slisewska Janina - - 1929
    Sliwa Zofja - - 1929
    Sławinska Antonia - - 1919-1921
    Sobieszczańska Kazimiera - - 1923
    Sosnowski Stepan - - 1929
    Stadnik Piotr - - 1929
    Staniukiewiczowa Bronisława - - 1923
    Stannlewiczowa Józefa - - 1929
    Stanulewiczowa Józefa - - 1929
    Stasiewicz Antonina - - 1925
    Staszkiewicz Antoni - - 1922
    Stefanowicz Aleksander - - 1922
    Stefanowicz Joanna - - 1923
    Stejnike-Kurt Franciszek Albert - - 1925
    Straszko Michael - - 1919-1921
    Strzałkowski Józef - - 1925
    Surowiecka Antonia - - 1919-1921
    Swiątkowska Marja - - 1923
    Swietkowski Joannes-Boleslaus - - 1919-1921
    Szaranowicz Franciszka - - 1923
    Szaulis Anna - - 1923
    Szemczuk Adolf - - 1924
    Szostakowski Aleksander - - 1923
    Szostakowski Wacław - - 1923
    Sztorch Agnieszka - - 1925
    Szumska Teofila - - 1924
    Szumski Ignatius - - 1919-1921
    Szuwalski Mansvet Stanisław - - 1924
    Szyczewaki Józef - - 1923
    Szydłowska Fabjan - - 1925
    Szymański Tadeus Franciskus - - 1923
    Szymkiewicz Aleksander - - 1929
    Szymko Helena - - 1922
    Szymkun Vincentius - - 1922
    Szynko Józef - - 1925
    Szyntar Joseph - - 1919-1921
    Szyszniecka Helena - - 1922
    Szyszniewski Joannes - - 1922
    Śnieżko Edward - - 1923
    Świątkowski Zygmunt Antoni - - 1923
    Tabenska Josephus - - 1919-1921
    Tabortowski Fabjan - - 1922
    Tarłowska Maria - - 1919-1921
    Tatarzycki Adolf - - 1924
    Tomaszewicz Paulus Juljanus - - 1923
    Truchan Casimirus - - 1919-1921
    Truszynska Regina - - 1919-1921
    Truszyński Kazimierz - - 1923
    Trzeciakiewicz Anna - - 1919-1921
    Trzeciakiewicz Antonius - - 1919-1921
    Trzeciakiewicz Catharina - - 1922
    Tukanowicz Aleksander - - 1919-1921
    Tukanowiczowa Teofila - - 1924
    Tutur Bronislaus - - 1922
    Urbanek Janina Regina - - 1924
    Urbanowicz Benedicta - - 1919-1921
    Wałujewicz Oktawia - - 1923
    Wanda Klotylda - - 1923
    Wan-Walszek Stanisława - - 1925
    Wasilewska Josepha - - 1919-1921
    Wencel Michał - - 1924
    Wiazło Bronisława - - 1922
    Wilniewczyc Constantinus - - 1919-1921
    Wilniewczyc Stanislaus - - 1919-1921
    Witkowska Irena Zofja - - 1924
    Wiwczarowna Anastasia - - 1919-1921
    Wojciechowska Nadzieja - - 1925
    Wojnicki Michael - - 1919-1921
    Wojnicz Bołesław - - 1925
    Wojnicz Carolina - - 1919-1921
    Wojniczowa Emilja - - 1924
    Wojno Józef - - 1925
    Wolska Teofila - - 1923
    Wybiral Antoni - - 1924
    Wybiral Franciszek - - 1924
    Zachwatowicz Bronisław - - 1929
    Zachwatowicz Jan - - 1924
    Zakrzewska Zofja - - 1929
    Zapolski Casimirus - - 1922
    Zarychta Franciskus - - 1919-1921
    Zbikowski Władysław - - 1924
    Zelazko Czesawa - - 1924
    Zych Fabian - - 1924
    Żdan Magdalena - - 1919-1921
    Żodziewski Kazimierz - - 1924
    Żych Adam - - 1923
    Żych Casimirus - - 1922
    Żych Fabian - - 1922
    Żych Felicja - - 1922
    Żych Joseph - - 1922
    Żych Ludwik - - 1924
    Żykowski Vincentius - - 1922








    18 luty 2012 r.

    @
    Layout i system zarządzania treścią wykonane przez: Lemon IT © 2005